Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-01-31] Játékoselégedettségi felmérés és Valentin-nap

2

Hozzászólások

  • Libra6 (HU1)Libra6 (HU1) Bejegyzések: 25
    Köszönöm én is a segítséget! Most már legalább tudom, hogy az ínyenc farmon miért nem találtam meg az utolsót :)
    Hát azért, mert a kis lakóházam pont eltakarja. A farm sarkában van, elég magas már, és pont elbújik mögötte a szív ... (Ha hazaértem a munkából, meg is fogom nézni, de nagyon úgy látom, hogy ez lesz)
    Ha magas épület van ott, ahol a térkép jelöli, tegyétek át valahova addig :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Libra6 (HU1) mondta:
    Köszönöm én is a segítséget! Most már legalább tudom, hogy az ínyenc farmon miért nem találtam meg az utolsót :)
    Hát azért, mert a kis lakóházam pont eltakarja. A farm sarkában van, elég magas már, és pont elbújik mögötte a szív ... (Ha hazaértem a munkából, meg is fogom nézni, de nagyon úgy látom, hogy ez lesz)
    Ha magas épület van ott, ahol a térkép jelöli, tegyétek át valahova addig :)

    Szia! :)

    A lufikeresgélés idejére érdemes átváltani a farm nézetét a következőre:


    Ha a Vázlatos nézetre váltasz, akkor az eddig, az épületek által esetleg eltakart lufikat is megtalálod könnyen. :) Amint megvannak a lufik, visszaállítod a normál nézetre. :)

    Zsu
  • kati650 (HU1)kati650 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 06.02.2017
    Sziasztok!

    Jó lenne ha minden farmon meg lehetne könnyebben találni a lufikat!
    Tegnap 290 aranyat fizettem ki és még se találtam meg a szövetkezeti faluban az összes lufit!
    Ma eddig nem sikerült meg találni az inyenc farmon egy lufit hiába nézem a lufis térképet is!
    Még sincs meg!
    Kérlek gondoljatok az idősebb játékosokra is!
    Szeretném ha könnyebben meg lehetne találni!
    Köszönöm a segítségeteket!

    Üdv.Kati

    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • kati650 (HU1)kati650 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Nem tudom mire érted  hogy kiabáltam!mivel írásban írtam le a véleményemet!!!!!!!!!!!SENKIT NEM AKAROK BÁNTANI SE MEG SÉRTENI!KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!!!!!!!!!!ÜDV
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Kedves Kati650!
    Vigasztaljon, hogy nem muszáj minden lufit megkeresni, ugyanis nem a max. 350 lufi kell a fődíj megnyeréséhez, csak 315db. ;)
    További jó játékot, sok-sok lufit!
  • MrsDarcy7 (HU1)MrsDarcy7 (HU1) Bejegyzések: 20
    NEM
  • Gyula79 (HU1)Gyula79 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem,tudna valaki segíteni?
    Mi van akkor ha valaki meg találta az össz lufit,de eggyel kevesebbet számol a gép??
    A szöv. faluba 8 lufit kelet gyűjteni az egyik szöv.társam mind meg találta és nem írta neki jóvá!
    Előre köszi a választ!
  • Gyula79 (HU1)Gyula79 (HU1) Bejegyzések: 5
    Köszi rob33!
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Sziasztok! Tegnap éjjel 1 db lufit 2 órán keresztül kerestem a szövifarmon, gondoltam ma újult erővel ismét megpróbálom, de feladom. Kizárt, hogy látható helyen van pedig nagyítót is használtam. Azért ezt nem tartom fernek.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Tegnap éjjel 1 db lufit 2 órán keresztül kerestem a szövifarmon, gondoltam ma újult erővel ismét megpróbálom, de feladom. Kizárt, hogy látható helyen van pedig nagyítót is használtam. Azért ezt nem tartom fernek.
    Szia!
    Használd Robi térképeit, azok nagy segítségek a rejtett lufik esetén.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok! Tegnap éjjel 1 db lufit 2 órán keresztül kerestem a szövifarmon, gondoltam ma újult erővel ismét megpróbálom, de feladom. Kizárt, hogy látható helyen van pedig nagyítót is használtam. Azért ezt nem tartom fernek.
    Szia :) 
    esetleg segítség a szövifarmon a játszótér tetején a világoskék kupolánál van 1 világoskék lufi, és az autó piros belsejében egy piros lufi szinte láthatatlanok csak húzd lassan az egeret, és megjelenik a kéz, ott a lufi::)) Jó keresgélést. ::))
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Sziasztok! Tegnap éjjel 1 db lufit 2 órán keresztül kerestem a szövifarmon, gondoltam ma újult erővel ismét megpróbálom, de feladom. Kizárt, hogy látható helyen van pedig nagyítót is használtam. Azért ezt nem tartom fernek.
    Szia :) 
    esetleg segítség a szövifarmon a játszótér tetején a világoskék kupolánál van 1 világoskék lufi, és az autó piros belsejében egy piros lufi szinte láthatatlanok csak húzd lassan az egeret, és megjelenik a kéz, ott a lufi::)) Jó keresgélést. ::))
    Köszönöm a segítséget. A játszótér kupolája alól lógott ki egy 0,1 mm. kék lufi
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    10
  • noelgamer (HU1)noelgamer (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 12.02.2017
    A nézet váltással valóban könnyebb a lufikat megtalálni!

    A vázlatos nézet amiről az előbb írtam
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Xera0707 (HU1)Xera0707 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.02.2017
    Sziasztok!

    Kedvelem ezt a lufis játékot, időnként mégis nehezen találom meg.
    Átnéztem terepet, de ahol később megtaláltam, korábban ott észre kellett volna vennem. Vagyis a rendszer folyamatosan frissíti a lufik elhelyezését, ezért ha nem találod vázlatos nézetben sem, nézz vissza később. 

    Időnként olyan helyekre teszik, hogy beleolvad környezetbe. Kék autó mellé, mintha a lufi egy kék lámpa lenne. 

    Érdemes böngészőt nagyobbítani, ha eddig 100%-ot használtál, keresgélés idejére növeld a méretet Beállításokban. 

    Sok szerencsét, kellemes lufikeresgélést Nektek.

    Xera
  • angeló36 (HU1)angeló36 (HU1) Bejegyzések: 8
    sziasztok.
    350 lufibol csak 315 van meg. miért nem találok már több lufit? attol hogy megvan az ott megszerezhető aji attol még a maradékot meg lehetne keresni. vagy ha nem akkor meg nem kell 350re állitani a maxot

  • Némo (HU1)Némo (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok.Nem engedi megkeresni a mai lufikat.Azt írja,mára megtaláltad,de az még a tegnapi.  :(
  • Sziasztok. A mai napra nem adott szíves lufikat egyik farmra sem, pedig mindennap megtaláltam és csak a mai napi adag a 35 db. hiányzik. Viszont azt írja hogy mára megtaláltam az összes lufit mindenhol, de a 350-ből csak  315 van meg. Mit lehet ilyenkor tenni,
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Ha jól olvasom, akkor megszereztétek a 315 lufit, s vele együtt a díszt is. Így ezzel az event ezen része be is fejeződött.
    Fogjátok fel úgy, mint kijelző hibát. A lufik száma az event napjainak számával van összefüggésben.

    Korábban 350-et kellett megtalálni, s csak utána adta a díszt. De tettek egy könnyítést korábban, hogy már 315 után is elérhető a dísz. Szerintem sokan örültek ennek, hiszen így napi 1-2 lufi meg nem találása esetén is megszerezhető a dísz, s nem annyira dühítő, ha csak pár lufi hiányozna a díszhez.  Én azt gondolom, hogy örüljünk ennek a lehetőségnek, hiszen így többeknek van lehetősége elérni a díszt. Aki meg megszerezte a 315 lufit, kicsit pihenhet. Hamarosan itt a megyei vásár, lesz még mit keresgélni:)
  • Köszönöm szépen a gyors választ, további szép napot.
  • Ébermanó (HU1)Ébermanó (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok. Sosem voltam még itt nem is tudom jó helyen járok-e de szeretnék segítséget kérni.  Mikor megtalálok egy szívecskét  azt írja ki érvénytelen azonosító ami azért fura hiszen benne vagyok a farmomban, illetve nem is számolja, hogy mennyi szívecském van. Megtaláltam majd nem mindenhol a szíveket és pl a lovasnál egyet sem számolt, vagy egyet ha meg akarom nézni mennyit kell még gyűjtenem egyszerűen  semmit sem mutat csak villog. Remélem lehet vh orvosolni:) Köszönöm szépen a segítséget:) 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok. Sosem voltam még itt nem is tudom jó helyen járok-e de szeretnék segítséget kérni.  Mikor megtalálok egy szívecskét  azt írja ki érvénytelen azonosító ami azért fura hiszen benne vagyok a farmomban, illetve nem is számolja, hogy mennyi szívecském van. Megtaláltam majd nem mindenhol a szíveket és pl a lovasnál egyet sem számolt, vagy egyet ha meg akarom nézni mennyit kell még gyűjtenem egyszerűen  semmit sem mutat csak villog. Remélem lehet vh orvosolni:) Köszönöm szépen a segítséget:) 

    Szia! :)

    Mivel a dekoráció megszerzéséhez 315 lufit kellett gyűjteni, amit felette szerzel, már nem számolja, hiszen nincs miért, plusz jutalom már nem jár érte. :)

    Zsu
  • Ébermanó (HU1)Ébermanó (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Válasz✓
    Ohhh elnézést, hogy ilyen tudatlan voltam :( Köszönöm szépen:)
  • Némo (HU1)Némo (HU1) Bejegyzések: 17
    Köszönöm szépen a választ. :)
  • ÉviPeti (HU1)ÉviPeti (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok
    Én nem kaptam meg az emailt de azért mert még a régi email címem van itt beírva. Már jeleztem hogy megváltozott de ugy látszik nem írták át vagy nem tudom mi történt.
    Mi ilyenkor a teendő. Tudom valahol modosítani az email címemet?
Sign In to comment.