Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

2017. 01. 31. frissítés után megjelenő hibák

«1

Hozzászólások

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Szia Zsu! Már többször említettem, hogy sokszor feljön betakarításkor az "érvénytelen azonosító" kocka. A mai tűzijátéknál minden egyes betakarításnál feljött, a földeken, az ólaknál, a malomnál, szóval alig lehetett aratni. Ez a probléma változó időszakokban előjön, hiába a Doki lefuttatása akkor is jön. Jó lenne ha ezt a hibát is ki tudnák már végre javítani.
  • eszti71 (HU1)eszti71 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Szia ezt a hibát már én is jeleztem de senki nem válaszolt nekem azt is kiírja hogy nincs elég mondjuk táp és még van 2 ültetésre való már a sütiket is töröltem meg a doktor is ment mégse jó
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! :)

    Annyit segítsetek légy szíves, hányas hibakódot írja?
    (Akár bemásoljátok ide a hibaüzenetet vagy képernyőképet csináltok, az is jó nekem. Csak pontosan kellene, hogy melyikről van szó.)

    Köszönöm előre is. :)

    Zsu
  • Gigi55 (HU1)Gigi55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 02.02.2017
    Sziasztok! 
    Nekem belépéskor, betakarításkor és a legváratlanabb pillanatokban is feljön ez a hibaüzenet "érvényelen azonosító". Ha kell a kódja, legközelebb lemásolom, de valóban nagyon fárasztó folyton kinyomni. 
    Elég régóta és elég sűrűn van ez, de addig nem szóltam, míg mások is nem jelezték ezt. Köszi előre is, ha ezen tudnak segíteni. 

  • Gigi55 (HU1)Gigi55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    Itt a leggyakoribb üzenet: 

  • Valéria55 (HU1)Valéria55 (HU1) Bejegyzések: 26
    Sziasztok!
    Én a fenti képernyőmentést elküldtem az ügyfélszolgálatnak mikor már túl gyakori volt. Javították :-)

  • csumpimalac (HU1)csumpimalac (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok! Már 3. napja, hogy nem tudok belépni a játékba. Csak a kék kezdő oldal a good game felirattal jelenik meg, tölt, de nem történik semmi!
  • dangerous1 (HU1)dangerous1 (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok nagyon lassu a játék
  • üdv, letöltöttem, lefutattam. egy ideig jó aztán belassul  
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    üdv, letöltöttem, lefutattam. egy ideig jó aztán belassul  
    szia Mihály
    ellenőrizd a neted sebességét is, minden okés-e, mert ebben az időjárásban előfordulnak kisebb hibák ott is
  • igen, de csak a főfarmon betakarItáskor jelentkezett a hiba.
  • SheilaWeaver (HU1)SheilaWeaver (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    igen, de csak a főfarmon betakarItáskor jelentkezett a hiba.
    Üdv!
    Csatlakoznék az előttem szólóhoz, a frissítés óta csak a főfarmon és nálam csak betakarításkor jelentkezik a lassulás, a többi farmon nem. Mivel nekem XP op. rendszerem van, így dokira nincs lehetőségem, de minden lehetségest: előzmény- sütitörlést, flash frissítést bevetettem, hiába...
    Lehet, hogy a felröppenők miatt sokall be az aratás és a kínai újév véget értével rendeződik a probléma.
  • szerintem igen, nálam most fut minden rendesen
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Csatlakoznék az előttem írtakkal, csak a főfarmon jelentkezik leszedésnél a frissités óta
    mindent elvégeztem ami javasolt, Félóránként lehet kilépni és vissza hogy haladjak.hát igen nehéz a küldiknél. Csak tudnám miértelme a játékot neheziteni ennyire.
    Régi játékos vagyok, de ez már így nem tetszik, robottá válik a játék.Nagyon foglalkoztat a játék abbahagyása,kedvetlenül semmi értelme.

    Bocs a vélemény-nyilvánitásért.

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    gizi1 (HU1) mondta:
    Csatlakoznék az előttem írtakkal, csak a főfarmon jelentkezik leszedésnél a frissités óta
    mindent elvégeztem ami javasolt, Félóránként lehet kilépni és vissza hogy haladjak.hát igen nehéz a küldiknél. Csak tudnám miértelme a játékot neheziteni ennyire.
    Régi játékos vagyok, de ez már így nem tetszik, robottá válik a játék.Nagyon foglalkoztat a játék abbahagyása,kedvetlenül semmi értelme.

    Bocs a vélemény-nyilvánitásért.


    Szia! :)

    Ahogy azt Robi is írta, mikor a tűzijáték van, akkor nagyobb a szerverek terheltsége, mert a kínai eventen mindenki szeretne haladni, szeretné  a dekorációt minél nagyobb boldogságponttal megnyerni. Ezt a farmra gyakorolt belassulási hatást pedig játékosként nem tudod sem te, sem más kiküszöbölni.

    Ha úgy érzed, robottá vált a játék, akkor vagy tarts szünetet (első körben nem javaslom a farm megszűnetétésének kérését, mert ha meggondolod magad hetek, hónapok múlva, akkor nincs már lehetőség visszaállítani a farmot) vagy te is gondold át, mi az, amit esetleg még szívesen csinálsz a farmodon. :) Mik azok, amik még örömet okoznak. Azzal foglalkozz csak. Amit pedig robotnak érzel, azt hagyd magad mögött. :)

    Zsu
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Nem találok hasonló problémát leírva, ezért jelzem, hogy a fő farmon nem mindig az utolsó vetett magot adja vissza ültetésnél a rendszer. Ha átmegyünk a fő farmról másik farmra majd vissza, akkor jelentkezik ez a probléma nálam, és már harmadjára szívom meg az ültetést grrr... Természetesen takarítottam, de a probléma fennáll továbbra is :neutral:
    Szia Bea! :)

    Ezt a hibát hét elején jelezték már másik szerver moderátorai, így remélhetőleg rajta vannak már a javításon. :)

    Zsu
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia Zsu! :-)

    Köszönöm szépen a tájékoztatást! :) Amúgy érdekes, mert tegnap óta jelentkezik nálam ez a hiba, eddig nem jelentkezett, de azért kíváncsi lettem, hogy vajon tegnap mi történhetett, hogy előjött? :D 

    Hát azt nem tudom. :D Viszont mióta ezt olvastam a többi moditól, lassabban kattingatok. A felnyíló körmenün rá szoktam először nézni, tényleg az van-e rajta, amit legutóbb indítottam és csak akkor kattintok rá, ha az jelenik meg. (Bár eddig a saját farmomon nem tapasztaltam ezt a jelenséget, csak olvastam róla.)
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Szia Zsu! :-)

    Köszönöm szépen a tájékoztatást! :) Amúgy érdekes, mert tegnap óta jelentkezik nálam ez a hiba, eddig nem jelentkezett, de azért kíváncsi lettem, hogy vajon tegnap mi történhetett, hogy előjött? :D 

    Hát azt nem tudom. :D Viszont mióta ezt olvastam a többi moditól, lassabban kattingatok. A felnyíló körmenün rá szoktam először nézni, tényleg az van-e rajta, amit legutóbb indítottam és csak akkor kattintok rá, ha az jelenik meg. (Bár eddig a saját farmomon nem tapasztaltam ezt a jelenséget, csak olvastam róla.)
    Sziasztok,Valóban nálam is össze-vissza adná a magot,én is a körmenüt használom
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130
    szerkesztette ezt: 05.02.2017

    Sziasztok kedves Moderátorok,

    elnézést ha nem ide kéne írni. Vettem egy Valentin-napi díszt 1.900 aranyért. A díszt nem kaptam meg, az árát levonta. Mit kell tennem, hová írjak ?

    Köszönöm szépen.

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

    Sziasztok kedves Moderátorok,

    elnézést ha nem ide kéne írni. Vettem egy Valentin-napi díszt 1.900 aranyért. A díszt nem kaptam meg, az árát levonta. Mit kell tennem, hová írjak ?

    Köszönöm szépen.


    Szia! :)

    Azt szeretném tőled kérdezni, a Gyűjtődobozod tele van-e? Ha igen, akkor helyet kell csinánod neki, hogy jóvá tudja neked írni az ügyfélszolgálat. Ebben az esetben ügyfélszolgálatnak írni kell.

    Ha nincs tele, és a szokásos frissítés, sütizés, egyebek után sincs meg, akkor nincs más hátra, mint az ügyfélszolgálatnak írni.
    (Ha szükséged van segítségre benne, keress meg privátban. :) )

    Zsu
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130

    Sziasztok kedves Moderátorok,

    elnézést ha nem ide kéne írni. Vettem egy Valentin-napi díszt 1.900 aranyért. A díszt nem kaptam meg, az árát levonta. Mit kell tennem, hová írjak ?

    Köszönöm szépen.


    Szia! :)

    Azt szeretném tőled kérdezni, a Gyűjtődobozod tele van-e? Ha igen, akkor helyet kell csinánod neki, hogy jóvá tudja neked írni az ügyfélszolgálat. Ebben az esetben ügyfélszolgálatnak írni kell.

    Ha nincs tele, és a szokásos frissítés, sütizés, egyebek után sincs meg, akkor nincs más hátra, mint az ügyfélszolgálatnak írni.
    (Ha szükséged van segítségre benne, keress meg privátban. :) )

    Zsu
    Szia Zsu, végig csináltam, nincs tele a doboz. Megkereslek, köszönöm !
  • julian (HU1)julian (HU1) Bejegyzések: 6
    Üdv, Moderátorok, szükségem lenne egy kis segítségre!

    Mai nap folyamán délután be szerettem volna lépni a 24. szintű profilomra, de a belépésnél jelszóhibát jelzett a rendszer. Kértem új jelszavat és az emailben, amit kaptam, akkor láttam, hogy más felhasználónevet kaptam, ami az alapról kezdett mindent.
    Az eredeti (tehát nem ez a profil vagy név) profil is megvan és minden látható rajta, ahogy hagytam!
    Ilyen esetben mit tudtok tenni, vagy tudtok e egyáltalán valamit csinálni?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    julian (HU1) mondta:
    Üdv, Moderátorok, szükségem lenne egy kis segítségre!

    Mai nap folyamán délután be szerettem volna lépni a 24. szintű profilomra, de a belépésnél jelszóhibát jelzett a rendszer. Kértem új jelszavat és az emailben, amit kaptam, akkor láttam, hogy más felhasználónevet kaptam, ami az alapról kezdett mindent.
    Az eredeti (tehát nem ez a profil vagy név) profil is megvan és minden látható rajta, ahogy hagytam!
    Ilyen esetben mit tudtok tenni, vagy tudtok e egyáltalán valamit csinálni?
    Szia!
    Mi sajnos nem tudunk tenni semmit, ugyanolyan játékosok vagyunk, mint te is.
    Amikor megadtad a mail címedet, akkor az ahhoz a profilhoz tartozó mail címet adtad meg?
    Próbáld meg újra azt a felhasználói nevet beírni, s a jelszavad, amire emlékszel, próbálkozz, lehet csak véletlen félreütöttél, vagy esetleg a kis-nagy betű okozott gondot.
    Minap találkoztam hasonló bejelentkezési gonddal, s akkor csak a nem pontosan megadott felhasználói név okozta a problémát, lehet nálad is csak valami elgépelés miatt van belépési probléma.
    Ha mégsem, keress meg bennünket újra.

    Ádámmaci
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Nálunk is volt olyan a szöviben, aki másik farmról írt, hogy nem tud belépni, pedig csak a felhasználónevét felejtett el. Azaz azt nem írta be pontosan. Megmondtuk neki és minden rendbe jött.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Nem tudok hozzászólni a fórum játékhoz. Azt írja, ez a beszélgetés le zárult. Zártnak mutatja nállam egy az egybe mindenütt :(
    Sikerült, a, de nem a fórum játékoknál, hanem Újra itt a Megyei vásárnál :D Vagy ott is kell? Nem igazán vagyok tisztába vele....
Sign In to comment.