Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-01-31] Játékoselégedettségi felmérés és Valentin-nap

gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
szerkesztette ezt: 13.02.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése


(köszönet Robinak a stílusos bannerért ;) )

A frissítésről ITT találtok pontos leírást.

Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
«13

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    klassz lesz a Valentin, szrtm a keresgélőst, mint ahogyan sokan mások is
    viszont a felmérés végkimenetele nem tom mennyire lesz komoly, az előző se nagyon látszott meg utána a játékban
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    szerkesztette ezt: 29.01.2017
    Sziasztok!
    A Valentin napi keresgélős jó móka lesz, a hasonló játékokat nagyon szeretem.
    De a játékoselégedettségi felmérésben, ha lesz rá lehetőség, egészen biztos, hogy beírom, NEM SZERETNÉK EGY HÓNAPBAN 2 SZÖVIVERSENYT!!!!!!! Remélem megtehetem. B)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    A Valentin napi keresgélős jó móka lesz, a hasonló játékokat nagyon szeretem.
    De a játékoselégedettségi felmérésben, ha lesz rá lehetőség, egészen biztos, hogy beírom, NEM SZERETNÉK EGY HÓNAPBAN 2 SZÖVIVERSENYT!!!!!!! Remélem megtehetem. B)
    Zurika, teljes mértékben 1-et értek veled, mivel, áll. vannak akik szeretik a szöv.eventet, a kedvükért legyen, 2 havonta, 1-szer!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nagyika
    jót szóltál :smiley:
    bőven elég lenne 2 havonta 1x is :)
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    Valentin-napi: Egy kissé csúszik a frissítés. Valamikor 13:00 és 14:45 közöttre.
    14:45 tűzijáték, remélem figyelnek az időre.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Omkara (HU1) mondta:
    Valentin-napi: Egy kissé csúszik a frissítés. Valamikor 13:00 és 14:45 közöttre.
    14:45 tűzijáték, remélem figyelnek az időre.
    szerencsénk volt :)
    figyeltek
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    Liz65 (HU1) mondta:
    Omkara (HU1) mondta:
    Valentin-napi: Egy kissé csúszik a frissítés. Valamikor 13:00 és 14:45 közöttre.
    14:45 tűzijáték, remélem figyelnek az időre.
    szerencsénk volt :)
    figyeltek
    :)
  • Zsémbes-banya (HU1)Zsémbes-banya (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 31.01.2017
    r0b33 mondta:

    Ez a beszélgetés NEM hibajelentési céllal létezik!

    Az ide nem illő posztokat töröltem.

    Szia/Sziasztok!
    Mint a címe is mutatja, valóban nem hibabejelentési céllal jött létre ez a beszélgetés.
    A gyengébbek kedvéért megmutatnád hová lehet hibát jelezni, mert bizony van!
    Köszönöm, további szép napot!
    Előbb írtam, és csak azután gondolkodtam. Megoldódott a problémám, elnézéseteket kérem! :)
  • Zsémbes-banya (HU1)Zsémbes-banya (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 31.01.2017
    r0b33 mondta:
    A gyengébbek kedvéért megmutatnád hová lehet hibát jelezni, mert bizony van!
    Igen, a főoldalon megtalálható.
    Köszönöm, ígérem megjegyzem. :)
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Egyetértek az előtem irtakkal a szöviversennyel kapcolatban. kéthavonta elég lenne ha lenne szöviverseny.
    DE nem kifejezetten szeretem a 4.farmot sem, unalmas és hosszú ideig tart, kezd a játék robottá válni, ez a kinai is túl hosszú, unalmas.
    De ez csak egy vélemény.

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Gizike, mint tudva levő a véleményem a szöv-eventről, azt már nem írom le újból!
    DE, az, hogy most unalmas lenne a játék, hááát!? főleg, hogy a kínai és a szöv.-küldizés pár napra egybe esik, no, melyik is legyen a fontosabb B)

  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    Meg tudjátok mondani, mikor várható a tényleges valentin-napi feladatsorozat? A frissítés megtörtént tegnap, de a Száguldó Gazda hírén kívül nincs változás.
    Köszönöm előre is.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 01.02.2017
    Momo9 (HU1) mondta:
    Meg tudjátok mondani, mikor várható a tényleges valentin-napi feladatsorozat? A frissítés megtörtént tegnap, de a Száguldó Gazda hírén kívül nincs változás.
    Köszönöm előre is.
    szia
    mindig érdemes a Hivatalos híreket elolvasni, mert ott az ilyen jellegű kérdésedre választ kapsz
    itt a link, Robi nemrég rakta be

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3384920/#Comment_3384920

  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    Liz65 (HU1) mondta:
    Momo9 (HU1) mondta:
    Meg tudjátok mondani, mikor várható a tényleges valentin-napi feladatsorozat? A frissítés megtörtént tegnap, de a Száguldó Gazda hírén kívül nincs változás.
    Köszönöm előre is.
    szia
    mindig érdemes a Hivatalos híreket elolvasni, mert ott az ilyen jellegű kérdésedre választ kapsz
    itt a link, Robi nemrég rakta be

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3384920/#Comment_3384920


    Köszönöm szépen! :) Akkor addig is tovább gyűjtögetem az állatövi jegyeket !
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Momo9 (HU1) mondta:
    Köszönöm szépen! :) Akkor addig is tovább gyűjtögetem az állatövi jegyeket !
    szívesen :)
    jó gyűjtögetést

  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok! Jelentem, nincs lehetőség szöveges értékelést írni az elégedettségi felmérésben. Egyszerűen csak pöttyögni kell. Így jártunk. :p
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! Jelentem, nincs lehetőség szöveges értékelést írni az elégedettségi felmérésben. Egyszerűen csak pöttyögni kell. Így jártunk. :p
    szia Zurika
    nahát..... akkor nyelvi probléma megoldva :smiley:
    ezzel is spórolnak :wink:
  • erzsi74 (HU1)erzsi74 (HU1) Bejegyzések: 1
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! Jelentem, nincs lehetőség szöveges értékelést írni az elégedettségi felmérésben. Egyszerűen csak pöttyögni kell. Így jártunk. :p
    Én meg nem is találom! Tutti béna vagyok! :D:D
  • lúvár51 (HU1)lúvár51 (HU1) Bejegyzések: 15
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! Jelentem, nincs lehetőség szöveges értékelést írni az elégedettségi felmérésben. Egyszerűen csak pöttyögni kell. Így jártunk. :p
    Sziasztok. 
    Egyszerűen arany nélkül, szép komótosan kell szövi bajnokságozni. Akik szórni akarják az aranyat tegyék, a többség ne tegye és az is mutatni fogja, hogy a zöme játékost nem érdekli a havi 2 bajnokság (egy se). Én azon is csodálkozom, hogy valaha aranyat tettem bele többé nem teszem.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! Jelentem, nincs lehetőség szöveges értékelést írni az elégedettségi felmérésben. Egyszerűen csak pöttyögni kell. Így jártunk. :p
    Én meg nem is találom! Tutti béna vagyok! :D:D
    szia
    nem egyidőben jelenik meg mindenkinél
  • .MANÓCSKA.1 (HU1).MANÓCSKA.1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! Jelentem, nincs lehetőség szöveges értékelést írni az elégedettségi felmérésben. Egyszerűen csak pöttyögni kell. Így jártunk. :p
    Én meg nem is találom! Tutti béna vagyok! :D:D
    szia
    nem egyidőben jelenik meg mindenkinél
    Óóóóh! Köszönöm szépen! ;)
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Azt lehet tudni, hányas játékos szinttől van a Valentin napi játék? A facen írta egy játékos, hogy Ő 13-as, neki nincs a parkolóban ilyen event. Köszönöm! <3
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Azt lehet tudni, hányas játékos szinttől van a Valentin napi játék? A facen írta egy játékos, hogy Ő 13-as, neki nincs a parkolóban ilyen event. Köszönöm! <3
    Szia! :)

    A 16-os játékosszinttől érhető csak el. Egy picikét iparkodjon, ez még az első nap, meg tudja csinálni. :)

    Zsu
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Köszönöm a jó szándékot, segítséget. De sajnos a készítők nem gondoltak arra, hogy gyengén látók is játsszák a játékot. Sajnos a zöld fákon a törpe zöld lufikat akkor sem találom meg, ha kiguvad a szemem. Így én már első nap be is fejeztem a keresgélést. Azért a többieket bátorítom. Keressetek, jó ajándékok várnak! :) 
    szia
    ehhez csak annyit tennék még hozzá, h már megint egy nagy rakás "gagyi" az egész ( hogy finom legyek :smiley: ) hiába megyek az ingyenes segítségre, ha a virágon vagyok, akkor bevisz a faluba és ott sincs semmi a segítségből
    szal...... már megint egy hibás event
    lesz valamikor hiba nélküli játék?
  • Ateszatis (HU1)Ateszatis (HU1) Bejegyzések: 9
    Liz65 (HU1) mondta:
    Köszönöm a jó szándékot, segítséget. De sajnos a készítők nem gondoltak arra, hogy gyengén látók is játsszák a játékot. Sajnos a zöld fákon a törpe zöld lufikat akkor sem találom meg, ha kiguvad a szemem. Így én már első nap be is fejeztem a keresgélést. Azért a többieket bátorítom. Keressetek, jó ajándékok várnak! :) 
    szia
    ehhez csak annyit tennék még hozzá, h már megint egy nagy rakás "gagyi" az egész ( hogy finom legyek :smiley: ) hiába megyek az ingyenes segítségre, ha a virágon vagyok, akkor bevisz a faluba és ott sincs semmi a segítségből
    szal...... már megint egy hibás event
    lesz valamikor hiba nélküli játék?
    Szia Liz!
    Azért ne szidjuk őket! Jót akartak ezzel az eventtel. Értékelem, hogy örömöt akartak szerezni, ajándékok is járnak, aminek ugye örülünk. Lehet, már megtaláltad az összeset, ezért nem találsz újabbat. Különben ha hibás az event, az zavaró, de benne van a pakliban, hiszen ők is emberek, mindenki tévedhet, hibázhat. Aki nem akar, vagy nem tud, az ne gyűjtögessen, de én senkinek a kedvét nem venném el tőle, sőt bátorítok mindenkit, hogy keresgéljen.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 05.02.2017
    Szia Liz!
    Azért ne szidjuk őket! Jót akartak ezzel az eventtel. Értékelem, hogy örömöt akartak szerezni, ajándékok is járnak, aminek ugye örülünk. Lehet, már megtaláltad az összeset, ezért nem találsz újabbat. Különben ha hibás az event, az zavaró, de benne van a pakliban, hiszen ők is emberek, mindenki tévedhet, hibázhat. Aki nem akar, vagy nem tud, az ne gyűjtögessen, de én senkinek a kedvét nem venném el tőle, sőt bátorítok mindenkit, hogy keresgéljen.
    szia Ateszatis
    nem, nem szidom őket :) tudod, már pár éve itt rontom a levegőt
    én is díjazom, h örömet akarnak szerezni, de mikor a segítség is félresikerül.....
    nem, nem találtam még meg az összeset, viszont ebben a helyzetben ha a rendszer jól müxik, akkor nem kéne hiányt mutatnia
    az a helyzet, h a kb 4 évem alatt ez az "ők is emberek" és "mindenki tévedhet, hibázhat" már kicsit sok :)
    de neked további jó játékot és keresgélést :)

    most néztelek meg... hát elég friss játékos vagy még :) 1-2 év múlva kivi leszek az ilyetén válaszaidra :smiley:
    persze ha még én is itt leszek :smiley:
  • szofi26 (HU1)szofi26 (HU1) HU1 Bejegyzések: 37
    Sziasztok! Elég új játékos vagyok, és nem tudom hol kell panaszt tennem a lufis játékkal kapcsolatban. Az utolsó lufit nem találtam meg a virágfarmon. Kifizettem a segítséget, le is vonta az aranyat, de a lufit nem mutatta. Arról nem volt szó, hogy nem a keresendő tárgyat, hanem a farmot mutatja meg. Azt én is megtaláltam magamtól >:)farmnevem szofi26
Sign In to comment.