Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés][2017-01-18] Kínai újév

1911

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    minden rosszban van valami jó :smiley:
    ha ez valszeg a holnapi lista, akkor már ma tudjuk

    nem tudtam Zsuzsi, h erre nincs jogsija a CM-nek, csak tipp volt, h talán tudná javítani

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:
    nem tudtam Zsuzsi, h erre nincs jogsija a CM-nek, csak tipp volt, h talán tudná javítani

    Eddig mi sem. ;) Csak mikor ötletként felmerült ez a variáció is, akkor írta a CM. :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Most járunk a kínai félidejében. Gondolom, akinek a kígyóból átlagos hozzáállással csak a negyed vagy kevesebb van meg, annak már nincs esélye a 100% eléréséhez. Ebben az esetben ha a napi jutalom megvan, akkor teljesen értelmetlen tovább gyűjteni, egyéb fontosabb tennivalókat háttérbe szorítva, mert az egész megy a levesbe :(
    Jól tudom?
  • .noni. (HU1).noni. (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    Most járunk a kínai félidejében. Gondolom, akinek a kígyóból átlagos hozzáállással csak a negyed vagy kevesebb van meg, annak már nincs esélye a 100% eléréséhez. Ebben az esetben ha a napi jutalom megvan, akkor teljesen értelmetlen tovább gyűjteni, egyéb fontosabb tennivalókat háttérbe szorítva, mert az egész megy a levesbe :(
    Jól tudom?
    Sajnos igen.
    Én minden tűzijátékra pörgettem kígyót, néha sárkányt, mégis csak 42, és 45%- on van ez a kettő.
    A nyúl, és a tigris még biztosan meglesz, a többi már 100%.os, vagy fölötte.
    Még nem adom fel, de nagyon gáz, arany nélkül szinte lehetetlen megcsinálni. :(
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Most járunk a kínai félidejében. Gondolom, akinek a kígyóból átlagos hozzáállással csak a negyed vagy kevesebb van meg, annak már nincs esélye a 100% eléréséhez. Ebben az esetben ha a napi jutalom megvan, akkor teljesen értelmetlen tovább gyűjteni, egyéb fontosabb tennivalókat háttérbe szorítva, mert az egész megy a levesbe :(
    Jól tudom?
    A díszt mindenképp megkapod, csak az a tulajdonság nem adódik hozzá, szóval ennyivel kevesebb lesz a boldogságpontja. Illetve ez esetben a plusz boldogságpontokat se fogja hozzáadni, amit kékkel jelöl a csíknál. Ennek függvényében eldöntheted, hogy egy akkora díszbe ölnél-e még energiát vagy sem, tehát hogy a többi még esetleg nem kész, de befejezhető jegyet gyűjtöd-e ezáltal minél jobbá téve a díszed. 
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Sziasztok!

    Rég kigyűltek már a kutyák és a disznók. És ezeket még mindig adja a rendszer, pedig bónuszt nem számol rájuk.
    Miért nem lehet kivenni ezeket és valami olyasmit betenni, ami ritka? Sokan örülnének, ha ezek helyett kígyót vagy sárkányt adna mondjuk....
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    Rég kigyűltek már a kutyák és a disznók. És ezeket még mindig adja a rendszer, pedig bónuszt nem számol rájuk.
    Miért nem lehet kivenni ezeket és valami olyasmit betenni, ami ritka? Sokan örülnének, ha ezek helyett kígyót vagy sárkányt adna mondjuk....
    Szia !
    Az,hogy neked kigyűlt még másnál nem biztos,hogy kész van ! Másik dolog,ha kivennék akkor mikor oda érünk,hogy gyűjtenél ajándékot ?
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    Pisti, akkor adhatná úgy, hogy bármelyik kártya jó. És lehetne ajándékot gyűjteni.
    Vagy akkor adjon bónusz boldogságpontot azoknak, akiknek kigyűlt. 5 napja csak nézem a semmiért ezeket, és sokan vagyunk így. Biztosan meg lehetne oldani technikailag, hogy ne okozzon hátrányt senkinek. Nekünk se, akik már kész vagyunk. Mert nekünk ez így hátrány.
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    Tudja valaki a mai tűzijátékot ?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.01.2017
    Tudja valaki a mai tűzijátékot ?
    szia
    10 óráig jobb oldalon kifogják írni
    de ha tegnap valóban felcserélődött a szombat és vasárnap kiírása, akkor elképzelhető, h amit most ott látsz, az a mai

    na itt a mai:
    10:00 CET
    12:15 CET
    15:45 CET
    20:45 CET
    01:15 CET
    06:30 CET
    akkor az ki tudja mikori...... :smiley:
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    A kínai újév is olyan jól szervezett mint a többi...kaptam meglepetésládát...hát az volt a meglepetés kiírta nincs elég elem és elvette! Nem kaptam semmit...MEGLEPETÉS! meglepetéshátán...ezután beszéljünk becsületességről!
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    Eltűnt 19 perc a tűzijátékomból!:((((((
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Omkara (HU1) mondta:
    Eltűnt 19 perc a tűzijátékomból!:((((((
    ezt hogy érted? hisz csak 20 perces volt.......
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    szerkesztette ezt: 29.01.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    Omkara (HU1) mondta:
    Eltűnt 19 perc a tűzijátékomból!:((((((
    ezt hogy érted? hisz csak 20 perces volt.......
    Nekem kb 40 percet írt! 20 perc múlva elment.:(((
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Omkara (HU1) mondta:
    Nekem kb 40 percet írt! 20 perc múlva elment.:(((
    akkor nálad is jelentkezett a hiba, amelyiket valamelyik nap írt 1-2 játékos. ott is u. ez volt, többet írt ki mint amennyit valójában tartott
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Omkara (HU1) mondta:
    Eltűnt 19 perc a tűzijátékomból!:((((((

    Szia! :)

    Ez egy kijelzési hiba. :( Nem vett el idő tőled, hanem nálad rosszul jelent meg.
    Érdemes a szöviben rákérdezni, mikor elindul, ki mennyi időt lát...bár tudom, nem ilyennel foglalkozik az ember, hanem igyekszik, hogy minél több mindent be tudjon gyűjteni.
    (Erről a hibáról a hét első fele óta tudnak, nem tudom, hogy az event végéig lesz-e belőle javítás.)

    Zsu
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Ha humuszt adunk a földeknek, várató a több felröppenő?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.01.2017
    Ha humuszt adunk a földeknek, várató a több felröppenő?

    Rövid és tömör válasz: Nem.
    (Kizárólag a tűzijátékkal lehet többszörös felröppenőt szerezni.)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Ok-é! Köszi a választ :)

  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    Begyűjtöttem az összes Zodiákus-jegyet, már bónuszban vagyok. Viszont a bónusz megállt 19-nél és azóta nem növekszik. Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a felső határ? Két napja hiába gyűjtögetek mert semmi növekedés nincs.
  • .noni. (HU1).noni. (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    Begyűjtöttem az összes Zodiákus-jegyet, már bónuszban vagyok. Viszont a bónusz megállt 19-nél és azóta nem növekszik. Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a felső határ? Két napja hiába gyűjtögetek mert semmi növekedés nincs.
    A kígyót, meg a sárkányt is?
    Nem tudom hogy csináltad, de gratulálok.
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Begyűjtöttem az összes Zodiákus-jegyet, már bónuszban vagyok. Viszont a bónusz megállt 19-nél és azóta nem növekszik. Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a felső határ? Két napja hiába gyűjtögetek mert semmi növekedés nincs.
    Nekem már 21 a bónuszom, de nagyobb is vagyok Nálad. A kék csík látszólag elérte a jobb szélét? Mert ha igen, akkor lehet valóban, hogy maximalizálták a megszerezhető bónuszt. 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.01.2017
    Losi (HU1) mondta:
    Nekem már 21 a bónuszom, de nagyobb is vagyok Nálad. A kék csík látszólag elérte a jobb szélét? Mert ha igen, akkor lehet valóban, hogy maximalizálták a megszerezhető bónuszt. 

    Elég különösen működik egyébként.
    Nekem is napok óta 21 volt a bónusz boldogságpont, pedig a tűzijátékokon ugyanúgy gyűjtögetek, mint eddig. Aztán ma megtelt a sárkány jegyem is. És hipp-hopp felugrott a 21-ről 26-ra.
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Elég különösen működik egyébként.
    Nekem is napok óta 21 volt a bónusz boldogságpont, pedig a tűzijátékokon ugyanúgy gyűjtögetek, mint eddig. Aztán ma megtelt a sárkány jegyem is. És hipp-hopp felugrott a 21-ről 26-ra.
    Ez tök jó! Mármint én nem is szoktam nézni a bónuszt, csak abban reménykedtem, hogy lesz 150-es a dísz (nekem az alap maximuma 125), de akkor még lehet :) Azóta már 22 nekem is, így nem érte még el az eddigi maxot látszólag. 
    Nekem is már csak a kígyó van, ott még kell 31%-nyi jegy, akkor meglátjuk. De a kék csíkomon még úgy látszik, hogy van hova nőnie :)
    Jól megszenvedünk érte, de ennek legalább van értelme, ellentétben a karácsonyikkal... 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 29.01.2017
    Losi (HU1) mondta:
    Ez tök jó! Mármint én nem is szoktam nézni a bónuszt, csak abban reménykedtem, hogy lesz 150-es a dísz (nekem az alap maximuma 125), de akkor még lehet :) Azóta már 22 nekem is, így nem érte még el az eddigi maxot látszólag. 
    Nekem is már csak a kígyó van, ott még kell 31%-nyi jegy, akkor meglátjuk. De a kék csíkomon még úgy látszik, hogy van hova nőnie :)
    Jól megszenvedünk érte, de ennek legalább van értelme, ellentétben a karácsonyikkal... 

    Az eddigi információink alapján a legmagasabb kategóriában 179-es össz BP-je lehet a dekornak. 
  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 29.01.2017
    Begyűjtöttem az összes Zodiákus-jegyet, már bónuszban vagyok. Viszont a bónusz megállt 19-nél és azóta nem növekszik. Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a felső határ? Két napja hiába gyűjtögetek mert semmi növekedés nincs.
    43-as szinten vagyok. A 12 Zodiákusjegy készen van, sőt túlléptem jócskán. A boldogságom alapja 86 + bónusz 19. Látszik hogy tovább is mehetne a kék csík, de már két napja áll egy helyben, nem mozdul. Létezik hogy több bónuszom nem lehet, elértem a felső határt?
  • Summer (HU1)Summer (HU1) Bejegyzések: 102
    Begyűjtöttem az összes Zodiákus-jegyet, már bónuszban vagyok. Viszont a bónusz megállt 19-nél és azóta nem növekszik. Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a felső határ? Két napja hiába gyűjtögetek mert semmi növekedés nincs.
    43-as szinten vagyok. A 12 Zodiákusjegy készen van, sőt túlléptem jócskán. A boldogságom alapja 86 + bónusz 19. Látszik hogy tovább is mehetne a kék csík, de már két napja áll egy helyben, nem mozdul. Létezik hogy több bónuszom nem lehet, elértem a felső határt?
    Ha már kakas éve, Te leszel az új pipi? ;)
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
     A mai tüzi időpontok még nem jelentek meg? Tudja valaki?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Flór4 (HU1) mondta:
     A mai tüzi időpontok még nem jelentek meg? Tudja valaki?
    Szia!
    De igen, jobb oldalon látható.

    Pontosan 9 órakor tették ki.
    a.jpg 11.8K
Sign In to comment.