Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés] A 2017-es átszervezés információi

Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
szerkesztette ezt: 13.02.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
A hivatalos leírást  ITT  olvashatjátok ezzel kapcsolatosan. :)
Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szia Maci
    ez igazán jó hír, végre valszeg telón/tableten is lehetséges lesz majd játszani minden nehézség nélkül
    és ami engem kicsit reménnyel tölt el a játékkal kapcsolatban - egy ehhez kapcsolódó cikkben olvastam - hogy az alapító "Atyák" márc.01-től visszatérnek a vezetői székükbe :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.01.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia Maci
    ez igazán jó hír, végre valszeg telón/tableten is lehetséges lesz majd játszani minden nehézség nélkül
    és ami engem kicsit reménnyel tölt el a játékkal kapcsolatban - egy ehhez kapcsolódó cikkben olvastam - hogy az alapító "Atyák" márc.01-től visszatérnek a vezetői székükbe :)

    Igen, jól olvastad, visszajön. :)

    Mi is örülünk a váltásnak, mert nagyon sokat fog segíteni, nem kell kiskaput keresni, hogyan lehet a számítógépen kívül is játszani majd a farmon. :)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 26.01.2017
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia Maci
    ez igazán jó hír, végre valszeg telón/tableten is lehetséges lesz majd játszani minden nehézség nélkül
    és ami engem kicsit reménnyel tölt el a játékkal kapcsolatban - egy ehhez kapcsolódó cikkben olvastam - hogy az alapító "Atyák" márc.01-től visszatérnek a vezetői székükbe :)

    Igen, jól olvastad, visszajön. :)

    Mi is örülünk a váltásnak, mert nagyon sokat fog segíteni, nem kell kiskaput keresni, hogyan lehet a számítógépen kívül is játszani majd a farmon. :)


    Szia Zsú, szia Líz!

    A legjobb hír a bigfarmmal kapcsolatban, amit az utóbbi időkben olvasok! :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia Zsú, szia Líz!

    A legjobb hír a bigfarmmal kapcsolatban, amit az utóbbi időkben olvasok! :D
    helló Kati
    ezt én is így gondolom :smiley:
    bár vannak köztes infók még, amik annyira nem szuperek, de maradjunk csak a jónál
    most csak ezt lássuk meg, mert elég volt már a rosszból :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Bízzunk a jobb jövőben.
    Én úgy gondolom, hogy az elégedettségi kérdőív kitöltése most tényleg fontos lehet, s már most előre gondolja át mindenki, mik azok, amik tetszenek, s mik azok a javaslatok, amiket szeretnénk, ha megvalósulnának. 
    S utána csak reménykedhetünk, hogy meg is valósulhatnak e vágyaink.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Bízzunk a jobb jövőben.
    Én úgy gondolom, hogy az elégedettségi kérdőív kitöltése most tényleg fontos lehet, s már most előre gondolja át mindenki, mik azok, amik tetszenek, s mik azok a javaslatok, amiket szeretnénk, ha megvalósulnának. 
    S utána csak reménykedhetünk, hogy meg is valósulhatnak e vágyaink.
    egyetértek Kriszti
    szrtm is most nagyon fontos a kérdőív kitöltése
    már csak egy kérdés motoszkál a fejemben....... vajon lesz aki elolvassa a magyar kérdőíveket? hisz a nyelvi támogatást megvonták már rég. vagy külön erre a célra vesznek fel egy embert?
    bízom benne, h valóban olvassák majd és mi meg leszünk olyan segítőkészek, h próba utat mutatni nekik az élvezhető játék megvalósításához :) így talán újra virágozni fog a cég mindenki örömére :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    r0b33 mondta:
    Szerintem nyilván azért lesz kérdőív...

    Ugyanazok a kérdések, más nyelven és 1-5-ig válasszal...
    Elég kicsavart nyelvi korlátnak kell lennie, ha ugyanaz a mező mást jelentene szuahéliül, mint angolul... Szerintem nem megoldhatatlan ez a probléma. ;)

    Szia! :)

    Nyilván a kifejtős részre gondoltak itt többen, nem az 1-5-ig skálás válaszokra. :smiley:
    Tavaly is volt lehetőség esszét írni. :smiley:


    Zsu
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 27.01.2017
    r0b33 mondta:
    Szerintem nyilván azért lesz kérdőív...

    Ugyanazok a kérdések, más nyelven és 1-5-ig válasszal...
    Elég kicsavart nyelvi korlátnak kell lennie, ha ugyanaz a mező mást jelentene szuahéliül, mint angolul... Szerintem nem megoldhatatlan ez a probléma. ;)
    sziasztok
    Robi, Zsuzsi már megadta a választ, természetesen az "esszés" részre gondoltam. az egy percig se volt kétséges, h a kipipálós részhez nem kell külön minden nyelven tolmács :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok :-) Szia Zsu :-)

    Remélem Robit jelölik ki, hogy olvasgassa át, majd összegezze a magyar nyelvű kifejtős részeket, ha így lesz, írok vagy 6 oldalt >:) Nehogy unatkozzon, azt nem venném a szívemre :D

    Szia! :)

    Ha olyan lesz, mint a tavalyi, akkor sajnos nem fogsz tudni 6 oldalt írni Robinak, mert karakterszámban korlát lesz. :D

    De azért használd ki maximálisan a lehetőséget, sose tudni, idén meddig nyújtózkodhatunk. :D 

    Zsu
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    Ki mondott olyat, hogy lesz kifejtős rész egyáltalán?
    és ki mondta, h nem lesz? :smiley:;)
  • zsozirisz (HU1)zsozirisz (HU1) Bejegyzések: 6
    Én is nagyon várom már a kérdőívet. Leírhatja mindenki a véleményét. Üdv kedves modik!
Sign In to comment.