Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden egyéb hiba/probléma a játékban

252

Hozzászólások

  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    Sziasztok!
    Építettem egy díszt a farmomra , le is ment az építés, de azóta nem tudok semmit fejleszteni, építeni, bontani, vagy kitenni. Azt írja ki hogy építés folyamatban és milliós arannyal megválthatom. Azóta ha átlépek a másik farmomra , megkapom az : érvénytelen jelszó, support, error  táblát is. A BigFarm Doktor nem segített rajtam. Mit csináljak? Tud Valaki tanácsot adni?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!
    Építettem egy díszt a farmomra , le is ment az építés, de azóta nem tudok semmit fejleszteni, építeni, bontani, vagy kitenni. Azt írja ki hogy építés folyamatban és milliós arannyal megválthatom. Azóta ha átlépek a másik farmomra , megkapom az : érvénytelen jelszó, support, error  táblát is. A BigFarm Doktor nem segített rajtam. Mit csináljak? Tud Valaki tanácsot adni?
    szia
    ez valszeg játék hiba lesz, a doki sem tudja orvosolni :)
    jelezd valamelyik moderátor felé, h továbbítani tudják a megfelelő helyre
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Építettem egy díszt a farmomra , le is ment az építés, de azóta nem tudok semmit fejleszteni, építeni, bontani, vagy kitenni. Azt írja ki hogy építés folyamatban és milliós arannyal megválthatom. Azóta ha átlépek a másik farmomra , megkapom az : érvénytelen jelszó, support, error  táblát is. A BigFarm Doktor nem segített rajtam. Mit csináljak? Tud Valaki tanácsot adni?
    szia
    ez valszeg játék hiba lesz, a doki sem tudja orvosolni :)
    jelezd valamelyik moderátor felé, h továbbítani tudják a megfelelő helyre
    Zsu és Robi már beírták a hibajegyzékbe.
  • szmarya58 (HU1)szmarya58 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Szöviverseny alatt vadvirággal küldiztem, ES a számláló leállt 283-.nál. 

    Frissitettem Az oldalt, de Nem történt semmi. 

    Mi történhetet? 

    szmarya58
  • Zsémbes-banya (HU1)Zsémbes-banya (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Sziasztok!:)
    Szeretném jelezni, hogy az éjjel a tejes küldetésembe hiába adtam be, végig 0-ás maradt a számláló.
    Ezen kívül - bár már biztosan tudtok róla - a szövetkezeti bajnokságnál a részajándékok elérése nem követhető nyomon.

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!:)
    Szeretném jelezni, hogy az éjjel a tejes küldetésembe hiába adtam be, végig 0-ás maradt a számláló.
    Ezen kívül - bár már biztosan tudtok róla - a szövetkezeti bajnokságnál a részajándékok elérése nem követhető nyomon.


    Szia! :)

    Szeretném megkérdezni, megtetted-e az ilyenkor szokásosakat? (süti-gyorsítótár és/vagy BigDoki)

    Zsu
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • szandy0019 (HU1)szandy0019 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok. Lenne egy olyan problémám hogy ma szintet léptem kaptam dísz tárgyat, rétet és barátság rétet, Sajnos ezeket nem találom sehol:( frissítettem is de semmi. lécci ebben segítsetek ha tudtok. :(
  • szandy0019 (HU1)szandy0019 (HU1) Bejegyzések: 2
    szia. Megnéztem sajnos ott sincs :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok. Lenne egy olyan problémám hogy ma szintet léptem kaptam dísz tárgyat, rétet és barátság rétet, Sajnos ezeket nem találom sehol:( frissítettem is de semmi. lécci ebben segítsetek ha tudtok. :(
    Biztos, hogy azt írta, hogy kaptál, vagy csak azt írta ezek lehetősége felszabadult? Mikor szintet lépünk a lakat bizonyos dolgokról lehull, vagyis megkapjuk a lehetőségét, hogy megvásárolhassuk. Ha valóban az szerepelt ott, hogy ezt nyerted szintlépéssel, és nincs, akkor az Ügyfélszolgálatnak tudod jelezni angolul, németül, vagy gyakori nyelveken.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 18.01.2017
    Sziasztok. Lenne egy olyan problémám hogy ma szintet léptem kaptam dísz tárgyat, rétet és barátság rétet, Sajnos ezeket nem találom sehol:( frissítettem is de semmi. lécci ebben segítsetek ha tudtok. :(

    Szia Szandy! :)

    Ott a pont Krisztinél, jól írja. ;)
    Amikor szintet lépünk, a dollár és arany mellett megtalálható díszek, épületek azt jelzik, hogy elérted a megszerzésükhöz szükséges játékos szintet. Tehát onnantól már megveheted, fejlesztheted.

    A barátság rét pedig egy különleges objektum a megszerzését illetően. Azt kizárólag barátságfillérekért tudod megvenni. (Barátságfillért úgy tudsz gyűjteni, hogy a játékba még nem regisztrált ismerősöket beregisztráltatod a farmodhoz kapott egyedi linkkel.) És amikor ezek az új játékosok elérnek egy-egy meghatározott szintet vagy feladatot, akkor Te, mint a meghívó, barátságfilléreket kapsz utánuk. Ezeket a barátságfilléreket az ínyenc farmon a Barátságközpontban tudod begyűjteni, ott jelennek meg. Valamint a barátságrétet is a Barátságközpontban található Jutalombolt utolsó oldalán.

    Zsu
  • dulifuli5931 (HU1)dulifuli5931 (HU1) Bejegyzések: 1
    A 9-röl 10-es színtre fejlesztés nem jött létre.
    a 71 800 000 dollárt benyelte a folyamat 24 perc végig ment de maradt a 9.színten.Na most mi van ?
    A következő fejlesztési színtre a 11- re kb.100 000 000 kér.
    Ha elindítom akkor mit kapok a 10 vagy a 10 és a 11-et ?
    Mi a hiba mit tegyek ??
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Válasz✓
    A 9-röl 10-es színtre fejlesztés nem jött létre.
    a 71 800 000 dollárt benyelte a folyamat 24 perc végig ment de maradt a 9.színten.Na most mi van ?
    A következő fejlesztési színtre a 11- re kb.100 000 000 kér.
    Ha elindítom akkor mit kapok a 10 vagy a 10 és a 11-et ?
    Mi a hiba mit tegyek ??
    Szia!
    Próbáltad a géped böngészőjét takarítani? Esetleg a böngésző bezárása és utána újra indítás nem segített?
    Szerintem csinálj képernyőképet mielőtt fejlesztenél. A fejlesztési ablakban mit mutat? 10 vagy 9?
  • Szilvia1 (HU1)Szilvia1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Sziasztok !
    A szövibajnokság ezüstligájában játszunk ! Elértük a 15 milliós határt, de a meglepetésládát nem kaptuk meg ! A régi szövibajnokságban a 15 millió pont az ezüstliga jutalmainak teljes elhozatalát jelentette.Mivel az alábbi képet látjuk mi is, azaz nem tudjuk követni, hogy hol tartunk a jutalmak elhozatalában, kérdezném, hogy változott-e a jutalmakhoz tartozó ponthatárok, vagy hiba lépett fel a meg nem kapott jutalmak miatt is ?
    Szilvia


  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    mindjárt csinálok egyet...
    az leformázza az egész gépet, és tutira nem lesz gond a farmmal... :D
    hali
    hát ez még viccnek is rossz :D
    szrtd ki fogja ezek után letölteni bármilyen progidat is? :smiley:
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok !
    A szövibajnokság ezüstligájában játszunk ! Elértük a 15 milliós határt, de a meglepetésládát nem kaptuk meg ! A régi szövibajnokságban a 15 millió pont az ezüstliga jutalmainak teljes elhozatalát jelentette.Mivel az alábbi képet látjuk mi is, azaz nem tudjuk követni, hogy hol tartunk a jutalmak elhozatalában, kérdezném, hogy változott-e a jutalmakhoz tartozó ponthatárok, vagy hiba lépett fel a meg nem kapott jutalmak miatt is ?
    Szilvia


    Szia!
    Igen, a ponthatárok változtak, mivel a bajnokság ideje is csökkent.
    Itt találod a friss jutalmakat és ponthatárokat.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/143502/szoevetkezeti-event-2017-01-ho-aktivitas-dijak

    A hibajelzés remélhetőleg a hamarosan következő frissítéssel megjavul.

  • szandy0019 (HU1)szandy0019 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok. Igen zsu valószinű ez lehet nagyon szépen köszönöm a segítségeteket. :) És hogy ilyen hamar válaszoltatok nekem :) további szép napot! 
  • lego06 (HU1)lego06 (HU1) Bejegyzések: 13
    Sziasztok!

    Ma elég érdekes küldetés mérésre futottam rá:

    Azt hiszem a kép úgy mindent elmond :-)

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    lego06 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Ma elég érdekes küldetés mérésre futottam rá:

    Azt hiszem a kép úgy mindent elmond :-)

    Szia!
    Ha ki-be lépsz, akkor helyre fog állni.
  • 19sandor91 (HU1)19sandor91 (HU1) HU1 Bejegyzések: 0
    Jó estét. hiába játszom a bigfarmot nem jutok egyről a kettőre, és nem tudom mi ennek az oka. Segitséget szeretnék kérni ennek ügyében. Előre is köszönöm.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Jó estét. hiába játszom a bigfarmot nem jutok egyről a kettőre, és nem tudom mi ennek az oka. Segitséget szeretnék kérni ennek ügyében. Előre is köszönöm.

    Szép estét! :)

    Ez egy kissé tág még, szűkítsd le jobban, mivel nem haladsz egyről a kettőre. :)

    Zsu
  • tulipánfü (HU1)tulipánfü (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    Sziasztok ! Nem tudom hogy észrevettétek-e hogy a tölcséresnél  nem a  feltüntetett pontokat számolja másodpercenként  érdemes megfigyelni ! nekem 9 es sebességet mutat de ugy számolja 8-9 tehát minden másodiknál 8 at számol tehát percenként 30 pontal kevesebbet a szővitársamnál pont forditva őneki  4 es sebességet mutat és másodpercenként 8 at számol neki duplán  Kicsit furcsa szitu
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Jó lenne ha már javítanák a körmenüt.  Vetés és etetés után csak az átugrás látszik.
    Nem látni mennyi táp ,humusz van.Be kell  ez miatt menni a farmkezelőbe.Így is ugrálunk eleget.
    Ezt a kis kényelmi funkciót is elveszik!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Flór4 (HU1) mondta:
    Jó lenne ha már javítanák a körmenüt.  Vetés és etetés után csak az átugrás látszik.
    Nem látni mennyi táp ,humusz van.Be kell  ez miatt menni a farmkezelőbe.Így is ugrálunk eleget.
    Ezt a kis kényelmi funkciót is elveszik!
    Szia! :)

    Ez nem hiba. Ez szándékos változtatás.
    Minden egyes alkalommal, mikor jön a kérdőív, mit szeretne a közösségünk, felírjuk a körmenüt is...

    Zsu

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt