Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

[Teszt-szerver] hibák

1235»

Hozzászólások

  • bandi56 (HU1)bandi56 (HU1) Bejegyzések: 6
    Érdeklődnék hogy karbantartás után miért nem lehet belépni a farmokra ,mert most volt karbantartás a test szerveren és azóta nem tudok belépni!


  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Érdeklődnék hogy karbantartás után miért nem lehet belépni a farmokra ,mert most volt karbantartás a test szerveren és azóta nem tudok belépni!



    Szia! :)

    A teszt szervert lekapcsolták. Aki épp abban az időszakban ott volt, sajnos hasonlóképpen járhatott, mint te is...
    Egy teendőd van, a böngészőben a sütiket, gyorsítótárat törölni vagy ha megvan a BF Doki, amit Robi csinált, akkor lefuttatni.

    1. Ha a böngészőt választod, akkor azt a lapot zárd be, amin a farmra próbálkozol sikertelenül belépni. Majd csak ezután töröld a böngésző sütijét, gyorsítótárát...előzményét.
    2. Ha Robi BF Dokiját csinálod, akkor pedig az indítása előtt zárd be a böngészőt!

    Zsu
  • alika1961 (HU1)alika1961 (HU1) Bejegyzések: 4
    sziasztok nem tudom lebontani a viking farmomat miért?

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    sziasztok nem tudom lebontani a viking farmomat miért?

    Szia!
    Jelenleg a karácsonyi farm van, nem a Viking farm.
    Mit szeretnél bontani? 
  • zsiga111 (HU1)zsiga111 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    nem tudok vissza lépni a magyar farmra  zsiga111 most a teszt szerveren vagyok mit csináljak?????
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    nem tudok vissza lépni a magyar farmra  zsiga111 most a teszt szerveren vagyok mit csináljak?????

    Szia! :)

    A böngészőben törölj sütiket, előzményt, gyorsítótárat. Természetesen úgy, hogy előtte a böngésző azon fülét, ahol a farmra próbáltál belépni, bezárod. Ha ez megtörtént, kezdődhet a törlés. :) Majd ezután indítsd újra a böngésződet. :)

    Ha azonban megvan Robi BF Dokija, akkor elég, ha azt lefuttatod. Viszont a futtatás előtt zárj be minden megnyitott lapot! Ha még nincs meg a doki, az alábbi linken elérhető:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor

    Sok sikert hozzá! :)

    Zsu
  • tubika59 (HU1)tubika59 (HU1) HU1 Bejegyzések: 0
    Sziasztok farmerok azt szeretném megtudni,hogy miért küldenek mindenféle jóságot a tesztfarmra amikor már nemlétezik hiába is keresem nincs és azt írják hétnapom van rá de ha nincs akkor hogyan?????
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Válasz✓
    Sziasztok farmerok azt szeretném megtudni,hogy miért küldenek mindenféle jóságot a tesztfarmra amikor már nemlétezik hiába is keresem nincs és azt írják hétnapom van rá de ha nincs akkor hogyan?????
    szia
    hát 1xű a válasz :)
    azért kapsz minden jóságot a tesztfarmmal kapcsolatban, mert nem kapcsolták ki az autó üziket :)
    hagyd figyelmen kívül, valamikor jövőre újraindul, de azt a Hivatalosban majd olvashatod
  • norbi641 (HU1)norbi641 (HU1) Bejegyzések: 3
    sziasztok!

    valaki megtudná mondani miért nincs lovardám!? pedig már a 24 szinten vagyok,és semmi! :( az egyik ismerösöm ö már 17-18 szint-töl van neki! nekem meg aszt írja még nem érhetö el! :( 

    ha valaki tudja a megoldást az légyszives válaszojon már!    Elöre is köszi!
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    szerkesztette ezt: 18.01.2017
    Sziasztok!

    Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy ide lehet megírni a teszt szerver hibáit magyarul, amennyiben nem tudjátok angolul megírni a teszt fórumon. Csakis lényegre törően, a hibát jelezve kérjük itt a hozzászólásokat, semmi plusz vélemény, vagy bármi siránkozás, csakis a hiba leírása. Ha tudsz képernyőképet csatolni, az esetleg számunkra segítség lehet.

    Minden olyan hozzászólás törölve lesz, ami nem a hibajelentést szolgálja. Mielőtt leírod a problémát, légy szíves olvasd el az előtte levő hibákat, s csak akkor írd le itt a hibát, ha előtted ezt senki nem tette meg a hiba esetében.

    Sokan nem vagytok tisztában azzal, hogy a teszt szerveren folytatott játék elsősorban a tesztelést szolgálja, nem a valós játékot. A teszt szerver azért lett létrehozva, hogy ott próbálják ki az újdonságokat és a hibák többféle működés során előkerüljenek, s ezzel segítve majd a tényleges játék javulását. A teszt szervert bármikor törölhetik, s újra alkothatják, az ideiglenes farmokhoz tudnám hasonlítani. Tény, annak megvan az ideje, hogy mennyi idő után válik semmissé, itt a teszt szerveren nincs ilyen dátum, de bármikor dönthetnek a fejlesztők úgy, hogy újraindítják. Ha ott ér kár benneteket, akkor azért kárpótlást ne várjatok, hiszen bármikor bármilyen hiba előfordulhat. Ezt próbáljátok megérteni, és elfogadni.

    Amennyiben úgy döntötök, hogy aranyat vásároltok oda, és azzal történik gond, akkor azt jelezzétek a supportnak, minden más esetben, ami a teszthez kapcsolódik NE írjátok az ügyfélszolgálatnak!

    Köszönöm.

    Ádámmaci
    Szeretném megkérdezni, hogy belépéskor miért van még fent a karácsonyi és új évi kép, már nincs ünnep. Miért van most ennyi hiba hiszen észre sem lehet venni, hogy valamit javítottak volna?
    Akinek rossz volt a számítógépje, hogyan jöjjön vissza a játékba, mert nálunk van egy ilyen játékos és nem tudd vissza jönni a szövetkezetbe, mit csináljon ( 1 hónap volt sajnos útóljára ), Még mindig gond van a horgászattal, kell ez nekünk? Elakad,nem tudunk horgászni csak Oleg, elszürkül a képernyő, mindent amit szoktatok írni újraindítás, frissítés stb., megcsináltuk. Hogyan tovább? Annyi a hiba, hogy a gépeink is összezavarodnak.

    Köszönöm előre is a válaszod.

    Még annyi, hogy a mostani Szövetkezeti bajnokságnál nem működik a számláló, hogy bizonyos ajándékhoz mennyi tp hiányzik, végig telibe mutatja a zöldet és a az ajándék sem mozdul nem tudjuk mikor mi következik csak úgy beugrik valami, ezért kár sűríteni ezt is.
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Ági28 (HU1) mondta:
    Ági28 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy ide lehet megírni a teszt szerver hibáit magyarul, amennyiben nem tudjátok angolul megírni a teszt fórumon. Csakis lényegre törően, a hibát jelezve kérjük itt a hozzászólásokat, semmi plusz vélemény, vagy bármi siránkozás, csakis a hiba leírása. Ha tudsz képernyőképet csatolni, az esetleg számunkra segítség lehet.


    Köszönöm.

    Ádámmaci
    Szeretném megkérdezni, hogy belépéskor miért van még fent a karácsonyi és új évi kép, már nincs ünnep. Miért van most ennyi hiba hiszen észre sem lehet venni, hogy valamit javítottak volna?
    Akinek rossz volt a számítógépje, hogyan jöjjön vissza a játékba, mert nálunk van egy ilyen játékos és nem tudd vissza jönni a szövetkezetbe, mit csináljon ( 1 hónap volt sajnos útóljára ), Még mindig gond van a horgászattal, kell ez nekünk? Elakad,nem tudunk horgászni csak Oleg, elszürkül a képernyő, mindent amit szoktatok írni újraindítás, frissítés stb., megcsináltuk. Hogyan tovább? Annyi a hiba, hogy a gépeink is összezavarodnak.

    Köszönöm előre is a válaszod.
    Még annyi, hogy a mostani Szövetkezeti bajnokságnál nem működik a számláló, hogy bizonyos ajándékhoz mennyi tp hiányzik, végig telibe mutatja a zöldet és a az ajándék sem mozdul nem tudjuk mikor mi következik csak úgy beugrik valami, ezért kár sűríteni ezt is.
    Szia Ági!

    Idézted Ádámmacit, csak ott a baj, hogy nem olvastad el!!!!
    Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy ide lehet megírni a teszt szerver hibáit .........

    Szerinted amit te írtál tesztszerver hiba??????
    A tesztszerver november 30-án leállt.

    Jó lenne, ha mindenki megnézné hova írja a problémáját, panaszát, főleg ha még választ is vár rá!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szeretném megkérdezni, hogy belépéskor miért van még fent a karácsonyi és új évi kép, már nincs ünnep. Miért van most ennyi hiba hiszen észre sem lehet venni, hogy valamit javítottak volna?
    Akinek rossz volt a számítógépje, hogyan jöjjön vissza a játékba, mert nálunk van egy ilyen játékos és nem tudd vissza jönni a szövetkezetbe, mit csináljon ( 1 hónap volt sajnos útóljára ), Még mindig gond van a horgászattal, kell ez nekünk? Elakad,nem tudunk horgászni csak Oleg, elszürkül a képernyő, mindent amit szoktatok írni újraindítás, frissítés stb., megcsináltuk. Hogyan tovább? Annyi a hiba, hogy a gépeink is összezavarodnak.

    Köszönöm előre is a válaszod.
    Szia!
    Ha elolvastad volna a topik címét, s azt amit idéztél tőlem, biztos nem ide írtál volna. Legközelebb légyszíves nézd meg hova írod a kérdéseid. Köszönöm.

    S hogy válaszoljak is: Még nem volt január óta frissítés, ami új tartalmat hozott volna a jelenlegi játékba, emiatt látod ott a karácsonyi és újévi képet. A frissítéssel ezek cserélődni fognak.

    A fejlesztők azon vannak, hogy a hibákat javítsák. Mi nem vagyunk a játék fejlesztői, ezért a hibákat javítani sem tudjuk.

    Ha valakinek rossz a számítógépe, mi nem adhatunk senkinek másikat, ezt mindenkinek magának kell rendeznie. Ha amiatt nem tud belépni, mert elfelejtette a felhasználói nevét és jelszavát, akkor csak annyit tudunk javasolni, hogy a jelszó emlékeztetőt töltse ki a belépő oldalon, s a mail címére fog kapni egy levelet, mellyel be tud majd jelentkezni. Ha nem sikerül ezzel sem, megkereshet minket akár rajtad keresztül is privát levélben itt a fórumon.

    Oleg szívesen pecázik. Ha megfelelőek a felszereléseink, s ügyesek vagyunk, s akarunk pecázni szerintem lehetséges. Nem állítom, hogy minden tökéletes a pecázás körül, de szerintem nem lehetetlen. Küld el Oleget TP-t "pecázni", s ha elérted a 15. szintet már nem kell neked pecázni.

    A szöviverseny ajándék kijelzője valóban hibás, tudnak a fejlesztők róla, talán ma ezt is javítják.
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Elnézést, hogy ide írtam de én bárhova írok soha nem kapok válasz, akár ilyen kissé lenézően, hogy nem olvasom el hova írok. 
    Legyen konkrét panasz oldal nem ez a sok különböző oldalak, mert szerintem fölöslegesek, szerintem nem csak én vagyok ezzel így, mert már olvastam ilyen levelet, hogy ne jó oldalra írt az illető.
    Legalább itt meg találtam amit én írtam és amit te írtál nekem.
    Köszönöm, hogy azért válaszoltál.
    Remélem a teszt szerver se fog vissza jönni, mert fölösleges, ugyan az van az eredetin.
    Legközelebb nem tudom hova fogok írni, hogy kapjak is választ Kedves Ádámmaci.
    Na majd lesz valahogy.
    Még egyszer köszönöm, hogy válaszoltál. 
Ez a beszélgetés lezárult..