Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

[Megbeszélés] Információk a 2016 decemberi eseményekről

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 13.02.2017 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on

Hozzászólások

  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Üdv,

    ez azért kiverte nálam a biztosítékot:
    "Nem feledkeztünk meg rólatok, az érintett szerverek játékosai megkapják a feladatért járó jutalmat amelyiknél tartottak az event félbeszakadásakor. Aki az utolsó lépésnél tartott természetesen a dekort is megkapja."

    Szóval én - és sokan mások - akik kedd estére _mindig_ befejezik az adott heti eventet, viszont annyira 'lusták', hogy 4 nappal az event vége előtt még nem járnak az utolsó szintnél (hallatlan!) - ami egyébként max 2 nap alattt simán teljesíthető - szóval mi ígyjártunk, nem kapjuk meg a dekort... ez konkrétan nevetséges szerintem... nyilván nem a párezer dollárt meg egyéb bizbaszokat hiányolom, amit az adott lépés elmulasztása jelent, hanem az almás kinézetet.

    Nem értem, a meseidősnél kaptunk mindent, most komolyan egy kinézet meg egy dekor fáj nekik? Röhejes.... 
  • ancsa43 (HU1)ancsa43 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    Losi (HU1) mondta:
    Üdv,

    ez azért kiverte nálam a biztosítékot:
    "Nem feledkeztünk meg rólatok, az érintett szerverek játékosai megkapják a feladatért járó jutalmat amelyiknél tartottak az event félbeszakadásakor. Aki az utolsó lépésnél tartott természetesen a dekort is megkapja."

    Szóval én - és sokan mások - akik kedd estére _mindig_ befejezik az adott heti eventet, viszont annyira 'lusták', hogy 4 nappal az event vége előtt még nem járnak az utolsó szintnél (hallatlan!) - ami egyébként max 2 nap alattt simán teljesíthető - szóval mi ígyjártunk, nem kapjuk meg a dekort... ez konkrétan nevetséges szerintem... nyilván nem a párezer dollárt meg egyéb bizbaszokat hiányolom, amit az adott lépés elmulasztása jelent, hanem az almás kinézetet.

    Nem értem, a meseidősnél kaptunk mindent, most komolyan egy kinézet meg egy dekor fáj nekik? Röhejes.... 
    Üdv. neked is
    Szerintem ha már megkaptuk majd... örüljünk ennek is :) nagy volt az esély hogy esetleg semmit nem kapunk...
    Az eventek folyamatosan indulnak lesz még Irány a természet amit be is lehet fejezni majd remélhetőleg :D
    A moderátoroknak meg nagyon Köszönjük a közbenjárást!! :)

  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Az eventek folyamatosan indulnak lesz még Irány a természet amit be is lehet fejezni majd remélhetőleg :D
    A moderátoroknak meg nagyon Köszönjük a közbenjárást!! :)

    Jaja, a modiknak nagyon köszi!!!
    De attól még rettenet ideg vagyok, ennél komolyan jobb lett volna, ha válaszra se méltatnak a fejlesztők, mert ez komolytalan.

    Amúgy meg lehet, ezután mindig sietni kell, mert minden irány a természet becsapós lesz, és sose lesz elég almafa :D Ezekből kinézem :)
  • ancsa43 (HU1)ancsa43 (HU1) HU1 Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 12.01.2017

    Losi (HU1) mondta:

    Amúgy meg lehet, ezután mindig sietni kell, mert minden irány a természet becsapós lesz, és sose lesz elég almafa :D Ezekből kinézem :)
    Sietni az Irány a természettel... mind közül az egyik legnehezebb eventnek tartom..főleg maxon :smiley:

    De kitudja talán ott is majd hibáznak... :D  úgyis megy nekik nagyon... és megkapjuk a diszt is hozzá :D:D



  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Sietni az Irány a természettel... mind közül az egyik legnehezebb eventnek tartom..főleg maxon :smiley:

    De kitudja talán ott is majd hibáznak... :D  úgyis megy nekik nagyon... és megkapjuk a diszt is hozzá :D:D
    maxon.. ahhh :) 5ösön tolok mindent, kicsi vagyok én még :) 
    jaja. ilyenkor hibázhatnának! :) 
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    r0b33 mondta:

    Sietni az eventekkel... Sőt! Csak és kizárólag a Természet eventtel... Ezt a kijelentésedet egy kissé át kéne gondolni. Nem az event hibája okozta az event leállását, hanem a közben lefuttatott frissítés. Sietni lehet egyéni döntés szerint, de ez az esemény bármely eventtel előfordult volna.

    Szia,

    értem amit mondasz de ettől függetlenül tudjuk, hogy az első részfeladatok nem adnak érdemi ajándékot. Így aki amiatt ölt bele aranyat pl, hogy be tudja fejezni, és emiatt bukott, és csak ezt kapta, nem hiszem, hogy boldog. Tény, bármivel előfordulhatott volna, és bármivel is fordult volna elő, emiatt nem érezném korrektnek (bár én nem aranyoztam, de a nagy karácsonyi dili közepén meglettem volna az első 3 nap nélkül is, ha tudom. :) )
    Nem értem amúgy, mi a baj a sietéssel... részemről van, hogy napokkal korábban be tudnám fejezni, de nem rohanok, pontosan tudom már melyiknél mivel meddig kell végezzek, hogy nyugisan meglegyen. Kb 2 napot tudnék nyerni bármelyik hetivel, ha nem beosztanám, hanem haladnék, ahogy időm engedi.  

    Jó játék sajnos már rég nincs, többet bosszankodok,mint élvezem, de mivel fektettem bele aranyba, ha most abbahagyom, még azt is buknám. Azért köszi:) És minden másban is a játékosoknak nyújtott segítséged is köszi!

    //OFF :) 
  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    Akkor kezdtem a játékot amikor ment a Mikulás kíivánságlistája, igy az első és második hetem kimaradt. A harmadik és negyedik héten 85-85 %-ot tudtam teljesíteni. 5. héten pedig ezerrel dolgoztam. Fogalmam sincs hogy ezért járt e valami, vagy sem. Az ügyfélszolgálat segítségét pedig csak angolul tudnám kérni, viszont sajnos csak magyarul tudok. 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Akkor kezdtem a játékot amikor ment a Mikulás kíivánságlistája, igy az első és második hetem kimaradt. A harmadik és negyedik héten 85-85 %-ot tudtam teljesíteni. 5. héten pedig ezerrel dolgoztam. Fogalmam sincs hogy ezért járt e valami, vagy sem. Az ügyfélszolgálat segítségét pedig csak angolul tudnám kérni, viszont sajnos csak magyarul tudok. 


    Szia!

    Kizárólag akkor járt volna bármi díj (dekoráció), ha azokban a fejezetekben, ahol a 85 %-ot elérted, ott 100 %-ot sikerült volna. Az 5. héten, ha tudtál hópelyhet gyűjteni, akkor kapni kellett volna szerintem mozdony dekort.

    Zsu
  • Jaguár (HU1)Jaguár (HU1) Bejegyzések: 24
    Akkor kezdtem a játékot amikor ment a Mikulás kíivánságlistája, igy az első és második hetem kimaradt. A harmadik és negyedik héten 85-85 %-ot tudtam teljesíteni. 5. héten pedig ezerrel dolgoztam. Fogalmam sincs hogy ezért járt e valami, vagy sem. Az ügyfélszolgálat segítségét pedig csak angolul tudnám kérni, viszont sajnos csak magyarul tudok. 


    Szia!

    Kizárólag akkor járt volna bármi díj (dekoráció), ha azokban a fejezetekben, ahol a 85 %-ot elérted, ott 100 %-ot sikerült volna. Az 5. héten, ha tudtál hópelyhet gyűjteni, akkor kapni kellett volna szerintem mozdony dekort.

    Zsu
    Az 5. héten sikerült, de nem kaptam semmit.Nem tudok angolul , hogy kérjem akkor a felülvizsgálatát? Kérlek segíts!
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    szerkesztette ezt: 14.01.2017
    Sziasztok!
    Nem szoktam morgolódni "hangosan", de ez most nálam is kiváltotta, hogy írjak.
    Ha az ember 2 nap alatt az 5. feladatig eljutott, és láthatóan minden eventet befejez, akkor szerintem egészen nyilvánvaló, hogy az elvett eventet is befejezte volna. Engem a részajándékok soha nem érekelnek, kizárólag a kitehetőkért csinálom az eventeket, tehát mérhetetlenül nem érzem semmilyen kárpótlásnak a beígért részfeladat jutalmat.
    Én biztos nem sajnálnám attól sem a kitehetőt, aki csak belekezdett a feladatba, szerintem az egyetlen valós jóvátétel a végső ajándékok megadása lenne.
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    Sziasztok!
    Nem szoktam morgolódni "hangosan", de ez most nálam is kiváltotta, hogy írjak.
    Ha az ember 2 nap alatt az 5. feladatig eljutott, és láthatóan minden eventet befejez, akkor szerintem egészen nyilvánvaló, hogy az elvett eventet is befejezte volna. Engem a részajándékok soha nem érekelnek, kizárólag a kitehetőkért csinálom az eventeket, tehát mérhetetlenül nem érzem semmilyen kárpótlásnak a beígért részfeladat jutalmat.
    Én biztos nem sajnálnám attól sem a kitehetőt, aki csak belekezdett a feladatba, szerintem az egyetlen valós jóvátétel a végső ajándékok megadása lenne.
    Annál is inkább ez lenne az egyetlen valós jóvátétel, mert még négy nap állt volna rendelkezésre az event végéig, ami alatt bárki befejezhette volna. Ezt a lehetőséget vette el a játékosoktól a frissítés következtében előállt hiba, ami ugye nem a játékosokon múlott. Mivel nem tudom, hogy az aki az event nem várt befejezésekor még nem tartott az utolsó v. utolsó előtti feladatnál, a még hátralévő négy napban mit alkotott volna, bizony én sem tartanám méltánytalannak vagy igazságtalannak, ha mindenki megkapja a végső ajándékot. Ezt a megoldást, ami az üzemeltető megítélése szerint egy méltányos megoldás, szinte fricskának érzem az orrunkon. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    teljesen egyetértek Ema-tanyával és Kistücsökkel
    mivel még 4 nap volt hátra az eventből, honnan tudja a GGS, h nem fejezték volna be a játékosok? az, h azt a jutit adják, ami az adott napon megkezdett fejezet volt, szrtm is nem méltányos
    hisz esélyt sem adtak senkinek se, h befejezhesse. arról meg már nem is beszélek, amit páran írtak, h addig a napig is aranyat és hínár cuccokat használtak hozzá
    szal igazságosan meg kellene adni mindenkinek a megkezdett szint végső dekorját. aki 3-as szintet csinált, akkor az annak megfelelő dekort, ha 4-5-6-ost, akkor az annak megfelelőt
    így lenne igazságos
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Hát én is meg szoktam csinálni minden eventet, most is csináltam, és nekem is elveszett. Mégsem érzek igazságtalanságot abban, hogy nem kapok azért jutalmat, amit csak megcsinálHATtam volna.
    Arra sem időm, sem dollárom, sem aranyam nem ment rá, hanem megmaradt a zsebemben.
    Persze hallottam már én is nagyvonalú lovagiasságról, de kérem, hogy ezt ne tévesszük össze az igazsággal.
  • Ema-tanya (HU1)Ema-tanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 144
    Hát én is meg szoktam csinálni minden eventet, most is csináltam, és nekem is elveszett. Mégsem érzek igazságtalanságot abban, hogy nem kapok azért jutalmat, amit csak megcsinálHATtam volna.
    Arra sem időm, sem dollárom, sem aranyam nem ment rá, hanem megmaradt a zsebemben.
    Persze hallottam már én is nagyvonalú lovagiasságról, de kérem, hogy ezt ne tévesszük össze az igazsággal.
    Szia!
    Szerintem ha valaki hibázik (jelen esetben a GGS), akkor belefér egy "lovagias" jóvátétel.
    Bár szerintem semmi lovagiasság nem lenne abban sem, ha megkapnánk a kitehetőt, hanem az lenne a reális kárpótlás.
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    Hát én is meg szoktam csinálni minden eventet, most is csináltam, és nekem is elveszett. Mégsem érzek igazságtalanságot abban, hogy nem kapok azért jutalmat, amit csak megcsinálHATtam volna.
    Arra sem időm, sem dollárom, sem aranyam nem ment rá, hanem megmaradt a zsebemben.
    Persze hallottam már én is nagyvonalú lovagiasságról, de kérem, hogy ezt ne tévesszük össze az igazsággal.
    Szia!:)
    Tiszteletben tartom a véleményed, és nem is vitatkozni próbálok veled.
    Ami miatt más véleményen vagyok, az pontosan az általad hivatkozott "megcsinálHATtam" volna, mert hiszen nem csinálhattam/csinálhattuk meg. Emiatt az "elvett" lehetőség miatt nincs meg a kitehetője és a sátras kinézet azoknak akik megcsinálták volna. Igen. Tudom, hogy lesz még ilyen event, lesz még lehetőség, de az a lehetőség és az az event nem adja oda azt a kitehetőt és azt a kinézetet, ami csak úgy elszállt az éterben.
    Pontosan azt tartanám igazságnak, igazságosságnak, ha most nem ezt a döntést hozzák, hanem "nagyvonalú lovagiassággal" élnek.
Sign In to comment.