Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Horgászattal kapcsolatos problémák

13»

Hozzászólások

  • imcso (HU1)imcso (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    olyan problémám van hogy napok óta nem tudok horgászni mert -4068 horgot ir a felszereléses dobozba.A pipa ott van hogy mehetnék mert minden felszerelés megvan de amikor rámegyek a kihjózásra ott hibát dob fel.Ha rámegyek a boltra ott mutatja hogy miből mennyi van.Tehát minden felszerelésből van csak a szerelékes doboz ir minuszt így nem tudok semmit csinálni.Ha vásárolok még akkor levonja abbol a darab számból de nem történik semmi.Segítségeteket előre is köszönöm.
    Beus65
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    imcso (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    olyan problémám van hogy napok óta nem tudok horgászni mert -4068 horgot ir a felszereléses dobozba.A pipa ott van hogy mehetnék mert minden felszerelés megvan de amikor rámegyek a kihjózásra ott hibát dob fel.Ha rámegyek a boltra ott mutatja hogy miből mennyi van.Tehát minden felszerelésből van csak a szerelékes doboz ir minuszt így nem tudok semmit csinálni.Ha vásárolok még akkor levonja abbol a darab számból de nem történik semmi.Segítségeteket előre is köszönöm.
    Beus65
    Ilyen hiba nálam is előfordul néha, de ha kilépek és visszalépek, akkor helyreáll a készlet.
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    üdv szép estét mindenkinek...kérdésem a horgászós tapasztalatpont gyűjtéshez kapcsolódik
    ...nem tudom, hogy változás történt-e, de nem tudok 8 órás tapasztalatgyűjtést indítani..nem jelenik meg a második oldal.
    tegnap este még működöt..köszönettel tengerszem
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    üdv szép estét mindenkinek...kérdésem a horgászós tapasztalatpont gyűjtéshez kapcsolódik
    ...nem tudom, hogy változás történt-e, de nem tudok 8 órás tapasztalatgyűjtést indítani..nem jelenik meg a második oldal.
    tegnap este még működöt..köszönettel tengerszem
    szia
    nincs változás csak a szokásos hotfix utáni hiba :smiley: minden friss után valami elromlik ami jó volt, de ezt tudjuk :)
  • imcso (HU1)imcso (HU1) Bejegyzések: 2
    Szia Porrima!
    Sajnos hiába lépek ki meg vissza vagy frissitem az oldalt nem változik semmi.Ugyan úgy nem tudok horgászni.Napok óta ezt a nagy minusz mennyiséget írja.Ez már az ötödik nap hogy nem tudok horgászni.Segítséged azért köszönöm.Más esetleg valami ötlet mit tehetnék?Köszönöm szépen.
    Beus
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    imcso (HU1) mondta:
    Szia Porrima!
    Sajnos hiába lépek ki meg vissza vagy frissitem az oldalt nem változik semmi.Ugyan úgy nem tudok horgászni.Napok óta ezt a nagy minusz mennyiséget írja.Ez már az ötödik nap hogy nem tudok horgászni.Segítséged azért köszönöm.Más esetleg valami ötlet mit tehetnék?Köszönöm szépen.
    Beus
    Hát csak a szokásos süti törlés, Bigdoki, de ezt én még sose javasoltam, mert soha nem is használtam; enélkül is rendbe jöttek nálam a dolgok szerencsére.
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    szerkesztette ezt: 14.01.2017
    Szia!

    Nekem is volt ilyen problémám, a bigdoki vagy egyéb törlések segítenek rajta.

    üdv
    bkatica

    ui: Bár régóta csak Oleget küldöm horgászni, mert rengeteg hiba volt. Megvettem az összes vödröt, utána olvastam csak, hogy nem működik a feladatsor. :) Most jó lenne az arany vödrökön túladni, mert nem használom semmire. :)
Sign In to comment.