Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

151113

Hozzászólások

  • Marcus8 (HU1)Marcus8 (HU1) Bejegyzések: 1
    Szia!
    Köszönöm a válaszod.
    Szép napot.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni a horgászattal kapcsolatban.
    Oleg már alacsonyabb (15.) szinten is megjelenik a főfarmon a kishídon, viszont rákattintva nem teljesíthető a feladat.
    Jól gondolom, hogy a virágfarm megléte szükséges a horgászós feladatok elkezdéséhez?
    Régen voltam már 15. szintű, de a lányomnak van egy kis farmja, virágfarmja nincsen, mégis lehet küldeni Oleget pecálni halra is, meg HTP-re is.

    Sziasztok! :)

    Ez pontosan így van. :) Mióta megváltozott a farm (a farmkörnyezet épületeit szétosztották a 3 állandó farm között...sőt, még jött külön a lovarda is), azóta teljesen mindegy, hogy hányas szintű egy játékos. A farmkörnyezet épületei miatt megvan minden farm, csak annyi, hogy építeni nem tud rá. De a farmkörnyezetben megtalálható objektumokat használni tudja, ha a játékos szintje lehetővé teszi. (Kivétel a dísztárgytorony, annak nem feltétele a játékosszint.)

    Zsu
  • mikszafarm (HU1)mikszafarm (HU1) Bejegyzések: 6
    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni a horgászattal kapcsolatban.
    Oleg már alacsonyabb (15.) szinten is megjelenik a főfarmon a kishídon, viszont rákattintva nem teljesíthető a feladat.
    Jól gondolom, hogy a virágfarm megléte szükséges a horgászós feladatok elkezdéséhez?
    Régen voltam már 15. szintű, de a lányomnak van egy kis farmja, virágfarmja nincsen, mégis lehet küldeni Oleget pecálni halra is, meg HTP-re is.

    Sziasztok! :)

    Ez pontosan így van. :) Mióta megváltozott a farm (a farmkörnyezet épületeit szétosztották a 3 állandó farm között...sőt, még jött külön a lovarda is), azóta teljesen mindegy, hogy hányas szintű egy játékos. A farmkörnyezet épületei miatt megvan minden farm, csak annyi, hogy építeni nem tud rá. De a farmkörnyezetben megtalálható objektumokat használni tudja, ha a játékos szintje lehetővé teszi. (Kivétel a dísztárgytorony, annak nem feltétele a játékosszint.)

    Zsu
    Szia Zsuzsi!

    Azt meg tudnád mondani, hogy a horgászós feladatsor elkezdéséhez hányas szintre van szükség? (amiben Olegtől a vödröt lehet megkapni)

    Köszönöm.
  • Hope1982 (HU1)Hope1982 (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne,hogy kaptam egy feladatot : harcsát kellene pecáznom, de azon kívül, hogy a csónakkal kellene kihajóznom, nem nagyon kaptam támpontot, hogy hol tudnám kipecázni, ezt a fajtát!

    A segítséget előre is köszönöm!

    Mindenkinek szép estét!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia!
    Nézd végig ezt, s ha nem kaptál rá választ keress meg, s elmondom:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/137088/horgaszat


  • Hope1982 (HU1)Hope1982 (HU1) Bejegyzések: 5
    Szia!
    Nézd végig ezt, s ha nem kaptál rá választ keress meg, s elmondom:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/137088/horgaszat


    Sikerült! :D Megtaláltam, amit kerestem, köszönöm szépen a segítséget! :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia Zsuzsi!

    Azt meg tudnád mondani, hogy a horgászós feladatsor elkezdéséhez hányas szintre van szükség? (amiben Olegtől a vödröt lehet megkapni)

    Köszönöm.

    Szia! :)

    Ez a feladatsor már a játék elején, a 3. játékos szinten megjelenik. :)

    Zsu
  • mikszafarm (HU1)mikszafarm (HU1) Bejegyzések: 6
    Szia Zsuzsi!

    Azt meg tudnád mondani, hogy a horgászós feladatsor elkezdéséhez hányas szintre van szükség? (amiben Olegtől a vödröt lehet megkapni)

    Köszönöm.

    Szia! :)

    Ez a feladatsor már a játék elején, a 3. játékos szinten megjelenik. :)

    Zsu
    Köszönöm!
    Akkor küldöm a játékostársat a hibatopicba. :)
  • csilla6771 (HU1)csilla6771 (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Sajnos a mailbox szolgáltatása idejét múlt,ezért gmailra változtattam az elérhetőségemet,de ITT SEHOL nem tudom +változtatni.sem a beállításoknál,sem a saját profilomnál.tudna segíteni valaki?

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sajnos a mailbox szolgáltatása idejét múlt,ezért gmailra változtattam az elérhetőségemet,de ITT SEHOL nem tudom +változtatni.sem a beállításoknál,sem a saját profilomnál.tudna segíteni valaki?

    Szia!
    A Mail címed csak a support tudja megváltoztatni, nekik kell írnod.

  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Sziasztok!

    Nálunk a szövetkezetbe nem tudnak horgászni, nem jelenik meg belépéskor az a tábla, hogy mondjuk a mai napon kapok aranyat, vagy voltak más különböző dolgok amiket minden nap kaptunk belépéskor.
    Erre tud nekem válaszolni?
    Tudjátok továbbítani?
    Segítsetek?
    Köszönöm. 
  • gaboca8 (HU1)gaboca8 (HU1) Bejegyzések: 1
    valaki meg változtata a lacus3 jelszavát szeretném meg tudni hogy lehet vissza álitani nem az enyém volt ugy kaptam ajándékba
  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Lenne kérdésem...úgy tudom mi Magyarországon élünk, itt is játszom és a magyar jelzésű játékkal....miért kell nekem más nyelven megtanulnom ahhoz ha valami problémám van jelezhessem a fenntartókkal? Nem nekik kellene lépniük felénk? Ez egy gesztus és piár fogás is! Na erről ennyit...a viccel nem fogja egyik közvetítő sem elintézni a kérdésemet, ne is próbálkozzon a rob se a durvaságával mert nem érdekel a szemtelensége! Másik a tegnapi nap 2017 01 06-án volt 47 tehéntakarmányom , az alatt az oldalsó tevékenység alatt ahol 80-t kell összegyűjtenem, hogy teljesíthessem azt amit kiszabtak rám...tehát 47 volt...az este 2017 01 06-n este a malomban elkezdtem feldolgozni 60 tehéntakarmányt...ma reggel learattam és nem számolták hozzá-53-nak kellene lenni, de csak ugyan úgy 47 van! Hova számolták a többit! Nem első eset! Jó lenne normális válasz rá! És magyarul!!!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    valaki meg változtata a lacus3 jelszavát szeretném meg tudni hogy lehet vissza álitani nem az enyém volt ugy kaptam ajándékba
    Szia!
    Ha nem te vagy a farm mail címéhez tartozó személy, és nem tudsz belépni, akkor sajnos nincs lehetőséged a jelszót megváltoztatni közvetlenül. Ha az eredeti tulajdonos tette mindezt, akkor joga volt hozzá. Ha nem ő tette, hanem valakinek kiadtad a jelszavát, akkor nem sok mindent tehetsz. Megkeresheted azt, aki elvette tőled a farmot, ha tudod kiknek adtad ki a jelszót, s kérheted adja vissza. Sajnos a support ilyen esetekben nem tud segíteni. Ha viszont rajtad kívül nem tudta más a jelszavát, akkor keresd meg Gyurisné Zsuzsit privátban.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    a viccel nem fogja egyik közvetítő sem elintézni a kérdésemet
    Másik a tegnapi nap 2017 01 06-án volt 47 tehéntakarmányom , az alatt az oldalsó tevékenység alatt ahol 80-t kell összegyűjtenem, hogy teljesíthessem azt amit kiszabtak rám...tehát 47 volt...az este 2017 01 06-n este a malomban elkezdtem feldolgozni 60 tehéntakarmányt...ma reggel learattam és nem számolták hozzá-53-nak kellene lenni, de csak ugyan úgy 47 van! Hova számolták a többit! Nem első eset! Jó lenne normális válasz rá! És magyarul!!!!

    Szia!

    Viccelődni csak azokkal szoktam, akikkel olyan a privát kapcsolatom a játékban is, hogy az lehetővé teszi.

    Csinálnál egy képernyőképet és betennéd erről a feladatról?

    Zsu

  • Iréne5 (HU1)Iréne5 (HU1) Bejegyzések: 88
    Nem tudom miről beszélsz, mert a szokásos itt nekem nem működik! Elnézést biztosan nem vagyok zseni!
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    Nem tudom miről beszélsz, mert a szokásos itt nekem nem működik! Elnézést biztosan nem vagyok zseni!
    Szia!
    Ilyenkor nem árt a sütitörlés és az előzmények törlése..
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    Van esetleg valami infó arról mikor indul a szövifalu élesben?

    Csak érdeklődés. köszi
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 07.01.2017
    Sziasztok!

    Van esetleg valami infó arról mikor indul a szövifalu élesben?

    Csak érdeklődés. köszi

    Szia! :)

    Egyelőre a javításokon van a hangsúly. :) A szövetkezeti faluról még nincs információnk.

    Zsu

    Nem tudom miről beszélsz, mert a szokásos itt nekem nem működik! Elnézést biztosan nem vagyok zseni!

    Ha tényleg gyűjtésről szól a feladat, megcsináltad, amit Beth is javasolt és még sincs eredménye, akkor mást nem tudok ajánlani, csak az ügyfélszolgálatot.
  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Sziasztok.Minden belépéskor több perc eltellik mire minden láthatóvá válik
    Az opcióknál nem lehet kicsinyíteni a kics.kocka kék.Így vagy felül vagy alul nem látom a dolgokat
    Kérem a segítségeteket.Köszönöm lovas ivett
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok.Minden belépéskor több perc eltellik mire minden láthatóvá válik
    Az opcióknál nem lehet kicsinyíteni a kics.kocka kék.Így vagy felül vagy alul nem látom a dolgokat
    Kérem a segítségeteket.Köszönöm lovas ivett

    Szia! :)

    A betöltés lassú.
    Ez több mindentől függhet: internet, géped...aktív-e  a farmon a zene, hangok, animáció.

    Ha nem látod teljes egészében a farmodat, akkor a monitorod felbontását kell állítani.

    Zsu
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok.Minden belépéskor több perc eltellik mire minden láthatóvá válik
    Az opcióknál nem lehet kicsinyíteni a kics.kocka kék.Így vagy felül vagy alul nem látom a dolgokat
    Kérem a segítségeteket.Köszönöm lovas ivett
    Lehet, hogy jobb választ is kapol, de én kérdeznék:
    - milyen gépen farmozol?
    - milyen felbontás van beállítva?
    - sose lehetett kicsinyíteni, vagy mostanában romlott el?
    - a lassú belépés akkor is fennáll, ha a gépet bekapcsolod, és csak a farmot indítod?
    - mindig így volt, vagy csak mostanában? Más internetes oldal esetén is van lassulás?
    Ezek sztem mind lényeges kérdések ahhoz, hogy hasznos választ kaphass.
  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Sziasztok.
    DELL laptop,még nincs 1 éves
    csak pár napja nem lehet kicsinyíteni
    csak a farmon
    nem volt ez a probléma,csak mostanság
    máshol nincs lassulás
    Köszönöm lovas ivett
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.01.2017
    Sziasztok.
    DELL laptop,még nincs 1 éves
    csak pár napja nem lehet kicsinyíteni
    csak a farmon
    nem volt ez a probléma,csak mostanság
    máshol nincs lassulás
    Köszönöm lovas ivett
    szia
    porrima igazán jó kérdéseket tett fel, így valóban könnyebb behatárolni a problémát. a lényeg mondjuk a gépnél nem igazán az, h Dell vagy hány éves, inkább a paraméterei számítanak :) szrtm Porrima is így gondolta, mikor kérdezte, milyen gépen játszol

    próbáltad már a sütik és előzmények törlését? hátha akkor rendbe jön
  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Igen próbáltam
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Igen próbáltam
    ha a képernyő felbontásod is jó,más weboldalak is rendes méretben jelennek meg és minden más is, akkor valszeg ez egy új keletű hiba lehet.
    jelezd valamelyik moderátor felé, h tudják továbbítani a megfelelő helyre

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.01.2017
    r0b33 mondta:
    Gyuri kérdésének módja TELJESEN helytálló, ha jobban átgondolod... Egy olyan személynek,  akinek a CTRL+A / +C  / +V-t el kell magyarázni, hogy mi az, valszeg ezek a varázsszavak SEMMIT nem jelentenek, hogy Core i5 / 4GB Ram stb... Viszont a gép korával a hozzáértő kérdező kaphat némi támpontot arról, hogy nem egy 486DX4-ről van szó...

    egy dokinál nincs jobb ötletem.
    óhhh
    hali Rob
    hát a gép kora semmit nem jelent szrtm, ha azt nézzük, h hozzá mikor került. mert lehet egy éve kapta meg, de ettől még lehet régebbi gép :)
    szal..... helytálló az lenne, ha tudnánk a paramétereit. de mivel ennek a játéknak akárcsak XP-n is kellene müxenie, így szrtm felejtős :)
    a Core i5 úgy gondolom, egy középkategóriás gép, amit azért még nem kell a kukába dobni :D sőt.....
    még egy jó ideig használható :)
    én imádom és persze attól függ, ki a gyártó, milyen a proci :)
  • simi189902 (HU1)simi189902 (HU1) Bejegyzések: 6

    Sziasztok, két kérdésem lenne.

    Miért fontos egymás szövetkezeti fájának a locsolása?

    Nulla hínárom van, az infó azt írja, hogy a halak megtisztítása után keletkezik a hínár, ezt hogyan kell?

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

    Sziasztok, két kérdésem lenne.

    Miért fontos egymás szövetkezeti fájának a locsolása?

    Nulla hínárom van, az infó azt írja, hogy a halak megtisztítása után keletkezik a hínár, ezt hogyan kell?

    Szia! :)

    Azért fontos a szövetkezeti fa locsolása, mert ha megtelik, akkor készletelemeket, pénzt, tapasztalati pontokat kaphattok. A készletelemeket pedig a szövetkezeti projektek miatt gyűjtünk. :)

    Hínár:
    Ez egy kissé komplikáltabb.
    Hínárt a Sellő-öbölben készíthető utolsó 5 étel adja. Ehhez azonban el kell érni a 61-es horgászati szintet, valamint legalább 4-es szintre fejleszteni a Sellő-öblöt.

    Zsu

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt