Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016. 12. 21-i frissítés után megjelenő HIBÁK megbeszélése

2

Hozzászólások

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Porrima
    A piac az nem minden napos hiba (bár nem örülök,hogy nem tok pontos mennyiséget tenni),de átlagban műxik.A pár db-szám amit felkínál,abból tudok ugye választani,hogy mennyit adok be.Nah ez nem mindig sikerül,de talááán csak béna vok hozzá,hogy megállítsam,ezért ugrik vagy 0 ra,vagy maxra.Viszont az error teli raktárnál az tuti hiba,mert csak a disznónál error és az sem mindig.De ilyenkor a többit be tom adni,csak azt nem.
    A hal pedig igen,volt idő,hogy jól működött.De hogy mikor romlott el...1 hete biztosan nem jó,de hogy előtte rossz volt e már,azt sajna nem tom,mert nem nagyon pecázok kézzel.De 1 hete tuti hogy rossz.Azért nem pecázok,mert felesleges időtöltésnek tartom (személyes vélemény),de tudok,vagyis eddig tudtam pecázni.Minden sima és csalis halat kifogtam eddig,főleg miután Robi felhomályosított.De pl tegnap 1 olyan sügért,amit ugye anno még a víz aljáról is felhoztam úgy,hogy szinte fel sem kellett engedni a gombot,mert nem ellenkezett simán kijött,most 4 beszakítás után sem tudtam kivenni.Beszakadt és utána a piros végéről indul a damil ahogy bedobom.Elkapja a csalit,rányomok a gombra hogy megfogom és már szakad is.1 mp alatt.Szó szerint a gyomrom görcsbe volt olyan ideges voltam.Tehát bátran kijelenthetem hogy car a játék.
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    A peca nálam se működik valami jól. Minden egyes halnál új horgot kér. Akkor is, ha a legdrágábbat veszem meg. Van amikor ki se fogom a halat, és jelzi, hogy elfogyott egy elem, vagyis kéri az új horgot. Nem tudom, lehet, hogy ez a horgászás menete, de nem horgászom, mert így nagyon drága. Régebben többet ki bírt akár a zsinór, akár a horog. Pedig szerettem horgászni, és sok halat ki is fogtam.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Margit.
    A horog az minden halnál 1 db.Onnantól hogy bekapja a szájába,ha kifogod,ha nem -1 horog.Viszont a damil az csak szakadásnál fogyhat(na)...De jól látod főleg a sügérnél elég drága mulatság,hisz eladva 1 sügért,majdcsak a horog árát kapod vissza és hol van még a bot és orsó használati dísz,mert ugye x időnként azt cserélni kell.Én ezért hozatom Oleggel.De néha,mint pl most is,jó lenne pecázni,hogy odaadjam a mikunak,de hát sajna car :(
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Szia Bourges! Jó lenne pecázni igen, de így nem pecázok. Én emlékszem, hogy régebben nem kellet minden halnak, egy horog. Jó párat ki lehetett fogni vele, kb annyit, mint mire új zsinórt kér. Én is csak Oleggel hozatok halat. Én szerettem a pecát.....
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hát Margit,akkor te nagyon szerencsés vagy :D Én első perctől kezdve 1 halért 1 horgot adtam..Amit csak x időnként kellett cserélni,az a bot és orsó volt.Amit meg csak szakadásnál,az pedig a damil...De én ugye Roxforti vok,így lehet nálam másképpen van,ezen nem csodálkozom :D
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Ezek szerint valóban szerencsésnek mondhatom magam :) Mer nálam nem olyan rég óta kér egy halért egy horgot :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Drága bourges!
    A piacos beadásnál se volt sose problémám, a csuszka tökéletesen működik nálam. Pedig úgy rémlik, hogy Liz barátnőddel egy szuper gépet hoztatok össze valamikor. Én most IE 11-gyel tolom; persze problémák nálam is vannak, de nem ezek:  Gyuri
    szia Porrima... igen, Brigi gépe megfelel minden követelménynek
    jó kis laptop :)
    Bízzunk benne, hogy Nálad is megjavul a helyzet, még ha nem is a programozóktól...
    Még egyszer elolvasva a hozzászólásodat, remélem jól értelmezem, hogy valameddig jól működött a peca és a piac, azután egyszer csak elromlott :(, pedig nálad nem változott hardver- és szoftverszinten semmi.
    drága Porrima
    ennek a hibának nem sok köze van a hardverekhez és a szoftverekhez :)
    mi is a hardver változás - laptopokban a leggyakoribb a vinyó csere, aminek semmi köze a játékhoz :) esetleg nagyon ritkán cserélhető a vidikari, ha az alaplap elbírja, de ez nagyon ritka. max több RAM-ot raknak bele, de ennek megint csak semmi köze a játék hibájához - persze gyorsabb lesz, de a halászatnál nem szakít, nem produkálja Bourges és másik játékos hibáját
    szoftver.....
    semmi köze a játékhoz.
    ha én bármi más játékot - ami u. így online létezik - vagy akár letöltős, felrakok  a gépemre, nincs beleszólása ennek a játéknak a horgászatába :)
    ez simán a GGS játék hibája
    ennek a hibának SEMMI KÖZE A GÉPEK TELJESÍTMÉNYÉHEZ!!!!!
    és ezt bátran kijelenthetem

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    A hal pedig igen,volt idő,hogy jól működött.De hogy mikor romlott el...1 hete biztosan nem jó,de hogy előtte rossz volt e már,azt sajna nem tom,mert nem nagyon pecázok kézzel.De 1 hete tuti hogy rossz.Azért nem pecázok,mert felesleges időtöltésnek tartom (személyes vélemény),de tudok,vagyis eddig tudtam pecázni.Minden sima és csalis halat kifogtam eddig,főleg miután Robi felhomályosított.De pl tegnap 1 olyan sügért,amit ugye anno még a víz aljáról is felhoztam úgy,hogy szinte fel sem kellett engedni a gombot,mert nem ellenkezett simán kijött,most 4 beszakítás után sem tudtam kivenni.Beszakadt és utána a piros végéről indul a damil ahogy bedobom.Elkapja a csalit,rányomok a gombra hogy megfogom és már szakad is.1 mp alatt.Szó szerint a gyomrom görcsbe volt olyan ideges voltam.Tehát bátran kijelenthetem hogy car a játék.

    Szia Brigi! :)

    Nálam mindaddig ugyanez a helyzet állt fenn, míg a horgászati szintemen DOLLÁRÉRT elérhető "legfejlettebb" eszközöket meg nem vettem (pecabot, orsó, damil). Nem vagyok túl nagy, még csak 29-es, így nálam dollárért a szénszálas horgászbot, a vastag monofil zsinór és a peremfutó orsó van. Ezekkel a fenéken úszkáló halak is kijönnek. Az előző összeállítással viszont én is feladtam, nem horgásztam magamnak, mert ezek az egyszerű halak (ponty, sügér) is kifogtak rajta.

    Zsu
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Szia Brigi! :)

    Nálam mindaddig ugyanez a helyzet állt fenn, míg a horgászati szintemen DOLLÁRÉRT elérhető "legfejlettebb" eszközöket meg nem vettem (pecabot, orsó, damil). Nem vagyok túl nagy, még csak 29-es, így nálam dollárért a szénszálas horgászbot, a vastag monofil zsinór és a peremfutó orsó van. Ezekkel a fenéken úszkáló halak is kijönnek. Az előző összeállítással viszont én is feladtam, nem horgásztam magamnak, mert ezek az egyszerű halak (ponty, sügér) is kifogtak rajta.

    Zsu
    szia Zsuzsi
    bocs, de ezt cáfolnám
    én még csak 15-ös vagyok és most megy a peca, nem szakít, nincs az amit Brigi ír
    viszont volt egy időszak, mikor kisebb is voltam, h 1xűen nem lehetett kézzel pecázni, mert szakított azonnal, be se dobtam szinte és már kész is volt. mai napig van, h 1-2 peca után kéri az orsót, de volt idő, mikor sokáig használhattam. nálam most az egyik farmon az a divat, h késve dobja a damilt, de müxik, a másikon minden oks

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:

    Szia Brigi! :)

    Nálam mindaddig ugyanez a helyzet állt fenn, míg a horgászati szintemen DOLLÁRÉRT elérhető "legfejlettebb" eszközöket meg nem vettem (pecabot, orsó, damil). Nem vagyok túl nagy, még csak 29-es, így nálam dollárért a szénszálas horgászbot, a vastag monofil zsinór és a peremfutó orsó van. Ezekkel a fenéken úszkáló halak is kijönnek. Az előző összeállítással viszont én is feladtam, nem horgásztam magamnak, mert ezek az egyszerű halak (ponty, sügér) is kifogtak rajta.

    Zsu
    szia Zsuzsi
    bocs, de ezt cáfolnám
    én még csak 15-ös vagyok és most megy a peca, nem szakít, nincs az amit Brigi ír
    viszont volt egy időszak, mikor kisebb is voltam, h 1xűen nem lehetett kézzel pecázni, mert szakított azonnal, be se dobtam szinte és már kész is volt. mai napig van, h 1-2 peca után kéri az orsót, de volt idő, mikor sokáig használhattam. nálam most az egyik farmon az a divat, h késve dobja a damilt, de müxik, a másikon minden oks

    Sziasztok csajok :)
    hát én is ellentmondok a géphibának, és a legjobb cuccoknak is, és még a szövit is cáfolom, mert Brigivel együtt vagyok. alap sárga madzaggal, a leggagyibb bottal, legolcsóbb horoggal horgászom ugyanabba a szövibe, mint Brigi, és az utolsó darabig minden gond nélkül kifogom minden farmrészen az összes halat::: úgyhogy ez megint csak a nagytudású ggs hibája.  A Hiba nem Nála van!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziaaa Livi
    rég láttalak
    és persze... a pont nálad van :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Zsú.
    Igazából az én raktáramban minden megfordul még az is ami nem kell.Nyertem,vettem a feladathoz,vagy nem tom.Sőt talán vettem is csak azért mert tetszett,vagy hogy legyen olyanom is.A lényeg viszont,hogy eddig ki tudtam fogni a halat,most nem.És ez nem csak azért van,mert esetleg béna vok hozzá,vagy tapasztalatlan,vagy nincs megfelelő felszerelésem,hanem mert a damilmutató nem ugrik le 0 ra.Ezt nem tom hogy mondjam el itt,hogy világos legyen nektek.
    Bal felső sarok: ott van a felső a damilmutató és alatta az időmérő.Nos ennek eddig a menete úgy működött,hogy bedobtam a horgot.Jött 1 hal elkapta.Ekkor az időmérő elkezdett visszafelé (jobbról-bal oldalra) fogyni.A felette lévő damilmutató pedig balról jobbra haladva ment felfelé zöldtől narancs,majd piros szín felé,ahogy nyomtam a gombot.Amikor a gombot felengedtem csúszott vissza a zöld irányba.Majd ha megint nyomtam,megint elkezdett menni a narancs ut a piros felé.Amikor nyomtam a gombot,akkor húzta a halat,amikor elengedtem,akkor nem húzta (ekkor volt hogy a hal elindult lefelé,vagy oldalra,vagy akármerre).De utána ha megnyomtam újra a gombot,akkor ismét húzta a halat.Ez most nem így van.
    1.Ha nyomom a gombot,a hal hol feljebb jön,hol áll egyhelybe.
    2.Ha elengedem sitty sutty az alján van.Nem megy oldalra,vagy máshová,csak le és olyan szélsebesen minta vmit osztogatnának a víz alján.
    3.Amikor húzom,azaz nyomom a gombot,akkor van,hogy lefagy a víz és a benne lakó közösség.Viszont a damiljelző gomb az megy ám felfelé pirosba.Amikor újra képet kap,akkor a hal ott van,mint fagyás előtt,csak épp a damilkijelző szökik addig fel,az nem fagy le.Ezért fagyás után ugye el kell engednem.Ha elengedem,mert muszáj,hogy ne szakadjon,akkor a hal lemegy a víz aljára.
    4.Mivel így szórakozom értelem szerűen lejár az időm ugye.Ekkor újra bedobok.A damiljelzőm piros sávról indul,azaz ha rányomok a gombra,hogy elkezdjem kihúzni a halat,akkor van hogy 1 mp,azaz egyből,van hogy 3-4 mp múlva már szakad,vagy szakadna,ha nem venném észre,hogy onnan indul.Aztán 2-3 szakadás után újra visszaesik zöld 0 ra,ahogy annak minden bedobásnál lennie kéne.
    5.És bár ez első perctől kezdve így van,mióta van damil,de szer az sem normális,hogy bedobok és kb 3-4 mp után köpi ki szó szerint a bot a horgot,addig pedig sokszor a hal arrébb úszik.
    Szóval 1 szónak 100 a vége,nálam a peca rossz.Nem én vok béna hozzá,több 100 sőt több 1000 halat kipecáztam már összességében több farmon,tehát ha azt mondom nem jó,akkor nem jó.Ha aranyfelszereléssel pecázok,akkor sem,ha takarítom a gépet,akkor sem,ha másik böngivel játszom,akkor sem,ha másik gépről játszom,akkor sem.Magyarán NEM JÓ NÁLAM A PECA.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Liz65 (HU1) mondta:

    Szia Brigi! :)

    Nálam mindaddig ugyanez a helyzet állt fenn, míg a horgászati szintemen DOLLÁRÉRT elérhető "legfejlettebb" eszközöket meg nem vettem (pecabot, orsó, damil). Nem vagyok túl nagy, még csak 29-es, így nálam dollárért a szénszálas horgászbot, a vastag monofil zsinór és a peremfutó orsó van. Ezekkel a fenéken úszkáló halak is kijönnek. Az előző összeállítással viszont én is feladtam, nem horgásztam magamnak, mert ezek az egyszerű halak (ponty, sügér) is kifogtak rajta.

    Zsu
    szia Zsuzsi
    bocs, de ezt cáfolnám
    én még csak 15-ös vagyok és most megy a peca, nem szakít, nincs az amit Brigi ír
    viszont volt egy időszak, mikor kisebb is voltam, h 1xűen nem lehetett kézzel pecázni, mert szakított azonnal, be se dobtam szinte és már kész is volt. mai napig van, h 1-2 peca után kéri az orsót, de volt idő, mikor sokáig használhattam. nálam most az egyik farmon az a divat, h késve dobja a damilt, de müxik, a másikon minden oks

    Sziasztok csajok :)
    hát én is ellentmondok a géphibának, és a legjobb cuccoknak is, és még a szövit is cáfolom, mert Brigivel együtt vagyok. alap sárga madzaggal, a leggagyibb bottal, legolcsóbb horoggal horgászom ugyanabba a szövibe, mint Brigi, és az utolsó darabig minden gond nélkül kifogom minden farmrészen az összes halat::: úgyhogy ez megint csak a nagytudású ggs hibája.  A Hiba nem Nála van!!!
    Nem ülnek itt némelyek fordítva a lovon? Gond nélkül pecálsz, ami azt bizonyítja, hogy a másnál jelentkező hiba a GGS hibája??
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    .
    .
    .
    Szóval 1 szónak 100 a vége,nálam a peca rossz.Nem én vok béna hozzá,több 100 sőt több 1000 halat kipecáztam már összességében több farmon,tehát ha azt mondom nem jó,akkor nem jó.Ha aranyfelszereléssel pecázok,akkor sem,ha takarítom a gépet,akkor sem,ha másik böngivel játszom,akkor sem,ha másik gépről játszom,akkor sem.Magyarán NEM JÓ NÁLAM A PECA.
    Akkor erre csak azt tudom gondolni, hogy valaki meghekkelte a gépedet, és külön a Te IP címedre beállította, hogy ne tudjál pecálni :( Lehet más magyarázat? A valaki lehet a GGS is, biztos sok borsot törtél az orruk alá ;)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hát nem tom Porrima,de most írják a csajok a chat-en hogy náluk is jelentkezik a damilos és egyéb probléma.Amúgy most úgy mondod ezt,mintha minden hiba minden játékosnál jelen lenne.Amikor többen írtak 1 hibát,de nálam nem volt az,én soha nem gondoltam hogy bolond aki írta,vagy csupán nem tudja csinálni.Nem az első eset,amikor x játékosnál van hiba,x játékosnál meg nincs.Ettől nem heckelték meg játékom,csupán elbactak vmit,ami nálad műxik,nálam pedig nem.
    De hogy megnyugodjanak a kedélyek,nem kérek segítséget a továbbiakban,hanem megoldom magamnak,vagy reménykedek abban,hogy esetleg vmi oknál fogva rájön a GG és javítja.
    Nah pá
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 30.12.2016
    Szia Zsú.
    Igazából az én raktáramban minden megfordul még az is ami nem kell.Nyertem,vettem a feladathoz,vagy nem tom.Sőt talán vettem is csak azért mert tetszett,vagy hogy legyen olyanom is.A lényeg viszont,hogy eddig ki tudtam fogni a halat,most nem....

    Szia! :)

    Hidd el, értem, amit írsz, hiszen ugyanabban a cipőben jártunk eddig. Ami korábban simán működött, az kb. egy jó hete nem akar. Nekem is a legegyszerűbb hallal, a sügérrel is meggyűlt a bajom. Ugyanaz a jelenség...horogra akadt és ahelyett, hogy jött volna szépen kifelé, elindult a "tenger" fenékre. Össze-vissza rángatta a zsinórt és a napi feladatot is inkább Olegre bíztam.
    És aztán gondoltam egyet, talán én vagyok a béna..."bementem" a boltba, és megvettem a szintemen elérhető legjobb cuccokat dollárért. Most azzal jobb pecázni...nekem.
    De aztán vannak itt példák mindenre...akinek "gagyibb" motyója van, az minden gond nélkül fog halat...akinek meg jó cucca van, az is kínlódik.

    Több minden is eszembe jutott.
    1. Ha nehezítettek volna a pecán, akkor azt egységesen mindenkinek érezni kellene. Tehát ezt a verziót kihúznám.
    2. Ha a cuccok kopása is lehet, akkor jó lenne erre valami megoldás...mert honnan tudjuk most, hogy az adott eszközök mennyire "koptak" már el? Lehetne egy állapotjelző, ami jelzi az aktuális helyzetet...és ha úgy ítéljük meg, a peca már csak bosszankodás, akkor lehessen selejtezni és a helyére másikat venni. Ne kelljen már megvárni egy botnál is például, hogy eltörjön.
    3. Ha viszont hiba...akkor azt már nem kommentálom.

    Zsu

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 30.12.2016
    Liz65 (HU1) mondta:

    Szia Brigi! :)

    Nálam mindaddig ugyanez a helyzet állt fenn, míg a horgászati szintemen DOLLÁRÉRT elérhető "legfejlettebb" eszközöket meg nem vettem (pecabot, orsó, damil). Nem vagyok túl nagy, még csak 29-es, így nálam dollárért a szénszálas horgászbot, a vastag monofil zsinór és a peremfutó orsó van. Ezekkel a fenéken úszkáló halak is kijönnek. Az előző összeállítással viszont én is feladtam, nem horgásztam magamnak, mert ezek az egyszerű halak (ponty, sügér) is kifogtak rajta.

    Zsu
    szia Zsuzsi
    bocs, de ezt cáfolnám
    én még csak 15-ös vagyok és most megy a peca, nem szakít, nincs az amit Brigi ír
    viszont volt egy időszak, mikor kisebb is voltam, h 1xűen nem lehetett kézzel pecázni, mert szakított azonnal, be se dobtam szinte és már kész is volt. mai napig van, h 1-2 peca után kéri az orsót, de volt idő, mikor sokáig használhattam. nálam most az egyik farmon az a divat, h késve dobja a damilt, de müxik, a másikon minden oks

    Sziasztok csajok :)
    hát én is ellentmondok a géphibának, és a legjobb cuccoknak is, és még a szövit is cáfolom, mert Brigivel együtt vagyok. alap sárga madzaggal, a leggagyibb bottal, legolcsóbb horoggal horgászom ugyanabba a szövibe, mint Brigi, és az utolsó darabig minden gond nélkül kifogom minden farmrészen az összes halat::: úgyhogy ez megint csak a nagytudású ggs hibája.  A Hiba nem Nála van!!!
    Nem ülnek itt némelyek fordítva a lovon? Gond nélkül pecálsz, ami azt bizonyítja, hogy a másnál jelentkező hiba a GGS hibája??
    Szia :) 
    nem ülök fordítva a lovon, csak Zsu álláspontjára írtam, de ha már neked is szúrja a szemed, akkor elmondom hogy 50-en vagyunk a szövibe, 25 rendesen pecázik, 25 -nél fennáll az a probléma amit Brigi leírt, van még aki középre is állhat, mert van olyan farmrész ahol tud pecázni, másikon meg egyáltalán nem:::DDD  úgyhogy mivel eddig gond nem volt vele senkinél, mindenki aki akarta szedte a halat, a fele bandának nem lehet rossz a gépe, elhasználódott a cucca.... ergo ez valamilyen hiba ami a játékból ered, mivel különböző nagyságrendű gépeknél, különböző országokban is jelentkezik, :: A Hiba Nem Náluk Van!!! Hanem a "nagytudású" ggs-nél. Ám örülök, hogy neked megy :) de lehet náluk összevesztek a hardverek a szoftverekkel, és ezért áll a bál, vagyis nem műxik a peca :)
    Post edited by Lívia7 (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Hát nem tom Porrima,de most írják a csajok a chat-en hogy náluk is jelentkezik a damilos és egyéb probléma.Amúgy most úgy mondod ezt,mintha minden hiba minden játékosnál jelen lenne.Amikor többen írtak 1 hibát,de nálam nem volt az,én soha nem gondoltam hogy bolond aki írta,vagy csupán nem tudja csinálni.Nem az első eset,amikor x játékosnál van hiba,x játékosnál meg nincs.Ettől nem heckelték meg játékom,csupán elbactak vmit,ami nálad műxik,nálam pedig nem.
    De hogy megnyugodjanak a kedélyek,nem kérek segítséget a továbbiakban,hanem megoldom magamnak,vagy reménykedek abban,hogy esetleg vmi oknál fogva rájön a GG és javítja.
    Nah pá
    Kiemelés tőlem: visszamegyek az első elemibe, és elkezdem tanulni a magyar szavakat, utána a mondatokat ;)
    Én úgy gondolom, hogy pont a fordítottját mondom, és ezt egyesek fordítva értik :(
    Én már nem tudom mit csináljak, legjobb lenne, ha nem szólnék semmit olyan körben, ahol az egyes játékosnál jó működés azt bizonyítja, hogy a GGS carul dolgozik...
  • Vasy (HU1)Vasy (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    Tud valaki Supporthoz magyar elérhetőséget? Lenne kérdésem de nem fórumon szeretném.

    Előre is köszönöm!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Vasy (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Tud valaki Supporthoz magyar elérhetőséget? Lenne kérdésem de nem fórumon szeretném.

    Előre is köszönöm!

    Szia! :)

    A magyar nyelvű ügyfélszolgálat megszűnt még augusztusban.
    Magyar nyelven a GGS-hez tartozók csak mi vagyunk, a moderátorok. Bizalommal fordulhatsz hozzánk. :) Ha olyan kérdésed van, segítünk neked megfogalmazni angolul is. :)

    Zsu
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Miért nem áll le a számláló ?   Az idő már mínuszba jár :))
  • Tikno1 (HU1)Tikno1 (HU1) Bejegyzések: 13
    Elaludt a leállító  :) 

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 31.12.2016
    Miért nem áll le a számláló ?   Az idő már mínuszba jár :))
    Tikno1 (HU1) mondta:
    Elaludt a leállító  :) 

    Sziasztok! 

    "Ne is mondjátok"...
    Erre már nem lehet mit mondani...nem tudom, innen lehet-e még tovább süllyedni?!

    Zsu
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Sajnos igen sajnálatos a dolog!

    Olvastam Robi beírását, a kérdésem az lenne, hogy a LÉTSZÁM se változhat mindaddig, míg ez a "mizéria" megy!??
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok,mi tegnap vettünk fel új tagot.látszatra semmi nem változott.Gondoltam megosztom.Mindenkinek boldog új évet
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 31.12.2016
    Szervusztok!

    Sajnos igen sajnálatos a dolog!

    Olvastam Robi beírását, a kérdésem az lenne, hogy a LÉTSZÁM se változhat mindaddig, míg ez a "mizéria" megy!??
    Szia
    én sem hiszem h ebből vmi baj származna
    mert egy új belépő tag semmiben sem korlázozzaa szövi haladását amennyiben az 5. fejezetnél jár a szövi. ha nincs meg mind a 4 disze, akk nem gyűjthet cián hópelyheket, de a kék hópelyheket gyűjtheti a szövinek, azokat nem korlátozza a diszek hiánya.
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Miért nem áll le a számláló ?   Az idő már mínuszba jár :))
    Tikno1 (HU1) mondta:
    Elaludt a leállító  :) 

    Sziasztok! 

    "Ne is mondjátok"...
    Erre már nem lehet mit mondani...nem tudom, innen lehet-e még tovább süllyedni?!

    Zsu


    Nem lehetséges, hogy majd ma éjfélkor az összes többivel együtt ez is leáll ? Hiszen még Rudolf is ott van ,igaz ő nem ad több ajándékot :
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 31.12.2016
    Nem lehetséges, hogy majd ma éjfélkor az összes többivel együtt ez is leáll ? Hiszen még Rudolf is ott van ,igaz ő nem ad több ajándékot :
    szia
    nem hiszem h leállna ma, hacsak valaki az illetékesek közül nem állitja le, ennek pedig nagyon kicsi az esélye, ünnep van nem doliznak ott se. és ha igy lenne beállitva, akk már rég le kellett volna álljon, 0 a számláó
    Rudolf meg a tavaly is ott mardt, a 24. nap után is ugyanigy mint most, egyik  frissitéssel sztem majd őt is kiveszik.

Ez a beszélgetés lezárult..