Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Probléma

2

Hozzászólások

  • Ittsevagyok (HU1)Ittsevagyok (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok
    Miért nem tudok egy fejlesztést se elindítani? Valami hibát ír és hogy erre a helyre nem építhetsz :( Pedig nem tervező szint még. Egyik farmon se enged :( mit  tegyek ?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok
    Miért nem tudok egy fejlesztést se elindítani? Valami hibát ír és hogy erre a helyre nem építhetsz :( Pedig nem tervező szint még. Egyik farmon se enged :( mit  tegyek ?
    Javaslom a böngésződ takarítását. Ehhez használhatod a bigfarm dokit, vagy a ccleaner programot, vagy akár kézzel is elvégezheted a böngésződ takarítását.
    Itt találsz segítséget hozzá:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128227/technikai-segitsegek/p1?new=1


  • Ittsevagyok (HU1)Ittsevagyok (HU1) Bejegyzések: 9
    Sziasztok
    Miért nem tudok egy fejlesztést se elindítani? Valami hibát ír és hogy erre a helyre nem építhetsz :( Pedig nem tervező szint még. Egyik farmon se enged :( mit  tegyek ?
    Javaslom a böngésződ takarítását. Ehhez használhatod a bigfarm dokit, vagy a ccleaner programot, vagy akár kézzel is elvégezheted a böngésződ takarítását.
    Itt találsz segítséget hozzá:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128227/technikai-segitsegek/p1?new=1


    Köszönöm működik  :)
  • Vani0616 (HU1)Vani0616 (HU1) Bejegyzések: 1
    Üdv! Nem tudok belépni a Firefox böngészővel a farmomba egyáltalán.
    Csak alul fut a csík. De a belépésig sem jut el. Megpróbáltam Google Chrommal is, de ott meg nem ismeri fel a felhasználónevet és a jelszót. Kértem jelszó emlékeztetőt is, de azt írja, hogy nincs ilyen felhasználó.
    Szeretnék segítséget kérni. Köszönöm. Üdv: Wanita


  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Üdv! Nem tudok belépni a Firefox böngészővel a farmomba egyáltalán.
    Csak alul fut a csík. De a belépésig sem jut el. Megpróbáltam Google Chrommal is, de ott meg nem ismeri fel a felhasználónevet és a jelszót. Kértem jelszó emlékeztetőt is, de azt írja, hogy nincs ilyen felhasználó.
    Szeretnék segítséget kérni. Köszönöm. Üdv: Wanita


    Javaslom a böngésződ takarítását. Ehhez használhatod a bigfarm dokit, vagy a ccleaner programot, vagy akár kézzel is elvégezheted a böngésződ takarítását.
    Itt találsz segítséget hozzá:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128227/technikai-segitsegek/p1?new=1

  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Miért nem tanitják meg a programot számolni.

    Mást sem csinálok csak takaritok, ennek ellenére nem engedi felhasználni az utolsó adag trágyát, humuszt, stb.  NINCS elég elem hibaüzivel Error Code 7

    Egy kép:




  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Ilse (HU1) mondta:
    Miért nem tanitják meg a programot számolni.

    Mást sem csinálok csak takaritok, ennek ellenére nem engedi felhasználni az utolsó adag trágyát, humuszt, stb.  NINCS elég elem hibaüzivel Error Code 7


    Szia Ilse!

    Ezzel is végeztél takarítást? Lefuttattad a gépeden?

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor

  • Libra6 (HU1)Libra6 (HU1) Bejegyzések: 25
    Azért elég gagyi ez az egész!!!!! Már jó pár napja megcsináltam a disznóól 3. szintjét, és még mindig azt kéri a feladatokban, hogy csináljam meg!!!
    A másik: A hóemberépítésnél a 45. szintet elértem, hóembercsaládot kellett volna kapnom. Erre lejár az idő, és kapok egy hóemberpárt (gyerekhóember nélkül), és csak 43. boldogságszinten vannak.
    Na ennyit a játékról, a fejlesztőkről, a javításokról!!!!!!!
    Köszönöm szépen :(
  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    Libra6 (HU1) mondta:

    A másik: A hóemberépítésnél a 45. szintet elértem, hóembercsaládot kellett volna kapnom. Erre lejár az idő, és kapok egy hóemberpárt (gyerekhóember nélkül), és csak 43. boldogságszinten vannak.
    Na ennyit a játékról, a fejlesztőkről, a javításokról!!!!!!!
    Köszönöm szépen :(
    Szia
    Ezt nem értem, nálam még van majd 5 óra a hóember építésre.
    Hogy járt le Neked??

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    meje (HU1) mondta:
    Szia
    Ezt nem értem, nálam még van majd 5 óra a hóember építésre.
    Hogy járt le Neked??
    szia
    biztos vagy benne, h neked még van rá időd? nálunk is mindenkinél vége van már
    szrtm egy frissítés után nézd meg újra
  • Libra6 (HU1)Libra6 (HU1) Bejegyzések: 25
    Az idővel nincs bajom. Mindig megnéztem, és jelezte rendesen, hogy mennyi idő van még hátra! A szinttel van bajom. Azzal van bajom, hogy nem 45. szint és hóember család 3 hóemberrel, hanem csak 43. szintet kaptam 2 hóemberrel.
    A másik bajom meg a disznóól. Miért nem észleli a program, hogy már rég megvan a 3. szint???

  • Libra6 (HU1)Libra6 (HU1) Bejegyzések: 25
    Egyáltalán kijavítja ezt nekem valaki?? :(:(:(
  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    szerkesztette ezt: 25.12.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    meje (HU1) mondta:
    Szia
    Ezt nem értem, nálam még van majd 5 óra a hóember építésre.
    Hogy járt le Neked??
    szia
    biztos vagy benne, h neked még van rá időd? nálunk is mindenkinél vége van már
    szrtm egy frissítés után nézd meg újra
    Szia
    Fél óránként kell ezt a sz... játékot frissíteni, sütit törölni.Meg is csinálom  :), bár már naon unom.
    Még mindig 4:16 ot mutat az órája, és számol lefelé

    Már a gépet is ujraindítottam, még mindig számol vissza az órája :)
    Alul készítettem egy képet róla, látszik a pc idő is és a hóember ideje is :))
    Modik, legyetek szívesek egybeszerkeszteni a 2 hozzászólást :) vhogy nekem nem jött össze. Köszönöm

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Libra6 (HU1) mondta:
    Egyáltalán kijavítja ezt nekem valaki?? :(:(:(
    szia
    jelezd a Modiknak, ők továbbítják majd a hibát, de most az ünnepek alatt semmi esély a javításra :(
    meje (HU1) mondta:
    Szia
    Fél óránként kell ezt a sz... játékot frissíteni, sütit törölni.Meg is csinálom  :), bár már naon unom.
    Még mindig 4:16 ot mutat az órája, és számol lefelé

    Már a gépet is ujraindítottam, még mindig számol vissza az órája :)
    Alul készítettem egy képet róla, látszik a pc idő is és a hóember ideje is :))
    Modik, legyetek szívesek egybeszerkeszteni a 2 hozzászólást :) vhogy nekem nem jött össze. Köszönöm
    tényleg...
    érdekes. akkor neked is Roxfortban a helyed :D
    vagy csak jó voltál és ez a kari ajid :) nálunk már rég vége mindenkinek és szrtm másoknál is, hisz Librának pont ez a baja, h vége lett és nem azt kapta amit várt
  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    Gondolkodtam :) (nagyképüen).
    Nem lehetséges, hogy az elindítástól számolja az időt??
    Tehát amikor megtaláltad Rudit, és kinyitottad a napi ablakot?
    Ezért van ez az időeltolódás?
    Mert nálink szövin belül is van eltolódás.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    meje (HU1) mondta:
    Gondolkodtam :) (nagyképüen).
    Nem lehetséges, hogy az elindítástól számolja az időt??
    Tehát amikor megtaláltad Rudit, és kinyitottad a napi ablakot?
    Ezért van ez az időeltolódás?
    Mert nálink szövin belül is van eltolódás.
    hát erre nem tudok válaszolni, nem figyeltük meg nálunk, h kinek mennyi idő van még hátra és hogy egyezik-e mindenkié
    de a magyarázat belefér :smiley:
    és mint tudjuk a GGS-nél minden lehetséges :)
  • Libra6 (HU1)Libra6 (HU1) Bejegyzések: 25
    meje (HU1) mondta:
    Na én is ezt a képet láttam, hogy hóembercsaládom van, és 45. boldogságszint. És kaptam két hóembert 43. boldogságszinttel. Mikor fogják ezt kijavítani??
  • Sziasztok!Mindig küldenek Jutalmat az Email címemre de soha nem tudom beváltani!Miért van ez!Köszi !Boldog Karácsonyt Kívánok!
  • Libra6 (HU1)Libra6 (HU1) Bejegyzések: 25
    Sziasztok!Mindig küldenek Jutalmat az Email címemre de soha nem tudom beváltani!Miért van ez!Köszi !Boldog Karácsonyt Kívánok!
    Én csak egy hétig kaptam az e-mail címemre jutalmakat. Aztán vége, ennyi volt.
  • Libra6 (HU1) mondta:
    Sziasztok!Mindig küldenek Jutalmat az Email címemre de soha nem tudom beváltani!Miért van ez!Köszi !Boldog Karácsonyt Kívánok!
    Én csak egy hétig kaptam az e-mail címemre jutalmakat. Aztán vége, ennyi volt.
    Akkor miért Küldözgetik!Pedig már nem kérem és mégis küldik!

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Akkor miért Küldözgetik!Pedig már nem kérem és mégis küldik!
    szia
    ez valszeg a tesztszerverre vonatkozik, ami már nov. 30-án leállt, de megint "elfelejtették" az auto üzit kikapcsolni :)
    csak akkor tudod leállítani, ha a levél alján a "leíratkozásra" kattintasz. viszont akkor megvan a veszélye, h semmilyen információt nem fogsz kapni a GGS-től
  • Köszi akkor értem!
  • Evita40 (HU1)Evita40 (HU1) Bejegyzések: 1
    A játékban a belépéskor van egy olyan hogy üdvözlő ajándék arany begyűjtése. Meg kell adni az E-mail cimet,és állitólag oda küldenek hivatkozási linket. Én még egyszer sem kaptam meg,pedig minden nap próbálom és nézem.Miért nem?

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia!
    Ennek oka, hogy az általad regisztrált citromail-es mail címet nem támogatja a program, így javaslom válts gmail-es vagy más levelezőre. Ha  nyelvi segítség kell hozzá keresd meg Zsuzsit, ő tud segíteni a support felé ebben.
  • Evita40 (HU1)Evita40 (HU1) Bejegyzések: 1
    Köszönöm a tanácsot. Váltottam a cimet gmail-re és megoldódott a probléma.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Köszönöm a tanácsot. Váltottam a cimet gmail-re és megoldódott a probléma.
    szia
    hogy a fenében tudtad ilyen hamar megváltoztatni a mél címedet? főleg, h ünnepek vannak, Support csak ügyeletes
    ezt elvileg csak Supporton keresztül lehet, és mikor volt magyar Support, akkor sem ment egyik napról a másikra
    te meg elvileg 8 óra alatt megváltoztattad :smiley:
    mi a titkod? nálunk is lenne pár játékos, aki szeretné megváltoztatni a méljét. segítenél?
    előre is köszönöm :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 30.12.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    Köszönöm a tanácsot. Váltottam a cimet gmail-re és megoldódott a probléma.
    szia
    hogy a fenében tudtad ilyen hamar megváltoztatni a mél címedet? főleg, h ünnepek vannak, Support csak ügyeletes
    ezt elvileg csak Supporton keresztül lehet, és mikor volt magyar Support, akkor sem ment egyik napról a másikra
    te meg elvileg 8 óra alatt megváltoztattad :smiley:
    mi a titkod? nálunk is lenne pár játékos, aki szeretné megváltoztatni a méljét. segítenél?
    előre is köszönöm :)

    Hát még egyelőre nem változott meg... ;) Talán csak annyi történt, hogy a supportnál kérte. :)
  • Ozirisz84 (HU1)Ozirisz84 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    sziasztok,több játékostol hallottam hogy az e-mail cimre érkezett ajándék,nekem nem,Nekem sose jön a bigfarmtol semmi az e-mailemre?valaki tudja hogy miért?köszönöm ha válaszoltok
  • lúvár51 (HU1)lúvár51 (HU1) Bejegyzések: 15
    sziasztok,több játékostol hallottam hogy az e-mail cimre érkezett ajándék,nekem nem,Nekem sose jön a bigfarmtol semmi az e-mailemre?valaki tudja hogy miért?köszönöm ha válaszoltok
    Szia.
    Nem tudom jártál-e már ott, a fejlécen jobbra fent van 1 fekete csík ott szerepel a neved is. Ehhez be kell lépned a fórumra. A neved mellett a jobboldali kis fogaskerék a fiók beállításokat tartalmazza. ha lenyitod láthatsz ilyet is: preferenciák. Ha megnyitod ott vannak az imél értesítések beállításai pipa ki vagy pipa be. Nézd meg, hogy az értesítés nálad be van-e pipálva. Ha változtattál valamelyiken utána alul menteni kell.  :)
Sign In to comment.