Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016. 12. 21-i frissítés után megjelenő HIBÁK megbeszélése

«13

Hozzászólások

  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Az istálló nem mutatja, hogy melyik ló van edzésben.
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Sziasztok! Egy csomó mézem és tejem + egy küldim elveszett a mostani karbantartás miatt.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! Egy csomó mézem és tejem + egy küldim elveszett a mostani karbantartás miatt.
    Szia,
    próbáltál böngészőt tisztítani? Ha igen, s utána is fennáll a probléma írj Zsuzsinak, vagy a supportnak.
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    sziasztok hol van a frissítés ??a szerencsekerék eventje vagy nem lesz?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    sziasztok hol van a frissítés ??a szerencsekerék eventje vagy nem lesz?
    Szia!

    A frissítés elvileg tegnap megvolt, de nem jelenti sohasem a frissítés azt, hogy azonnal a játékba kerül az újdonság. Így a szerencsekerék bármikor megjelenhet a játékban, előre csak a fejlesztők tudják, hogy ténylegesen mikor látható.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Az istálló nem mutatja, hogy melyik ló van edzésben.

    Szia! :)

    Köszönöm a jelzésedet. :) Továbbítottam. :)

    Zsu
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    szerkesztette ezt: 25.12.2016
    Az jó kérdés, hogy melyik frissítés után történt, mert ez már szerintem régebbi hiba, már össze futottam vele régebben is csak nincs sok időm mindig írogatni, és ritkán jutok el olyan szintre, hogy ilyet nyerjek ! - de a szerencse keréken nyert 48 órás " Tapasztalati pontok kétszerese " nem ad kétszeres tapasztalati pontot. A tehénistálló ha etetem akkor 3000 tp-t ír, a felröppenőben 3140 tp-t ad, a prémium tehéntakarmánynál pedig 6000 tp-t ír. Most mi a tényleges adat.



    És a többi állatnál is ugyan az a helyzet. Az építéseknél és a többinél még ami tp-t ad, azt még nem volt időm megnézni.

    Post edited by Omkara (HU1) on
  • jucika8 farmon az alábbi hiba:
    a karácsonyfás szövetkezeti kaland személyes küldetésbe 0 tésztás ajándékkosarat kér... nem ehet hozzáadni!
    mit lehet ezzel kezdeni? valaki tud segíteni??? köszi
  • jucika8 (HU1)jucika8 (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! a farmomon nem tudom beadni a kért terméket a személyes küldetésnél.legyen szives valaki segitsen. a raktárban is van és nemsoká a gyártás is kész...    köszönöm előre.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok! a farmomon nem tudom beadni a kért terméket a személyes küldetésnél.legyen szives valaki segitsen. a raktárban is van és nemsoká a gyártás is kész...    köszönöm előre.
    Szia!
    Próbáltál böngészőt tisztítani? Nem garantálom, hogy megoldja a problémád, de hátha.
  • Sziasztok! a farmomon nem tudom beadni a kért terméket a személyes küldetésnél.legyen szives valaki segitsen. a raktárban is van és nemsoká a gyártás is kész...    köszönöm előre.
    Szia!
    Próbáltál böngészőt tisztítani? Nem garantálom, hogy megoldja a problémád, de hátha.
    Próbáltuk külön gépről, a külön gépeken különböző böngészőből... szerintem más lehet a hiba. 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! a farmomon nem tudom beadni a kért terméket a személyes küldetésnél.legyen szives valaki segitsen. a raktárban is van és nemsoká a gyártás is kész...    köszönöm előre.
    Szia!
    Próbáltál böngészőt tisztítani? Nem garantálom, hogy megoldja a problémád, de hátha.
    Próbáltuk külön gépről, a külön gépeken különböző böngészőből... szerintem más lehet a hiba. 

    Szia! :)

    Mivel nem csak te jártál ezzel a feladattal így, szerintem ez nem a gépeteken múlik, hanem a GGS oldaláról lesz hiba.
    Így viszont meg is áll az egyéni bónuszpont gyűjtésének lehetősége, mert megakad a teljesíthetetlensége miatt. Éjféltől pedig indul az 5. fejezet.

    Zsu
  • jucika8 (HU1)jucika8 (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! a farmomon nem tudom beadni a kért terméket a személyes küldetésnél.legyen szives valaki segitsen. a raktárban is van és nemsoká a gyártás is kész...    köszönöm előre.
    Szia!
    Próbáltál böngészőt tisztítani? Nem garantálom, hogy megoldja a problémád, de hátha.
    Próbáltuk külön gépről, a külön gépeken különböző böngészőből... szerintem más lehet a hiba. 

    Szia! :)

    Mivel nem csak te jártál ezzel a feladattal így, szerintem ez nem a gépeteken múlik, hanem a GGS oldaláról lesz hiba.
    Így viszont meg is áll az egyéni bónuszpont gyűjtésének lehetősége, mert megakad a teljesíthetetlensége miatt. Éjféltől pedig indul az 5. fejezet.

    Zsu
    köszönöm a györs választ és elnézést a zavarásért.
  • Wéber Andrea (HU1)Wéber Andrea (HU1) Bejegyzések: 42
    Szép Napot!

    Segítségre lenne szükségem, hópelyheket illetően. A cián hópelyhek és a kék hópelyhek számlálója szépen lefogy, de a boldogságpont nem változik, hanem megad egy következő összegyűjtendő hópehely számot. A ranglistával ez valamilyen módon összefüggésben van? Vagy esetleg a számlálók nem jók?

    Előre is köszönöm a választ.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Szép Napot!

    Segítségre lenne szükségem, hópelyheket illetően. A cián hópelyhek és a kék hópelyhek számlálója szépen lefogy, de a boldogságpont nem változik, hanem megad egy következő összegyűjtendő hópehely számot. A ranglistával ez valamilyen módon összefüggésben van? Vagy esetleg a számlálók nem jók?

    Előre is köszönöm a választ.

    Sajnos én is ezt tapasztalom!
  • placcs (HU1)placcs (HU1) Bejegyzések: 36
    Szép Napot!

    Segítségre lenne szükségem, hópelyheket illetően. A cián hópelyhek és a kék hópelyhek számlálója szépen lefogy, de a boldogságpont nem változik, hanem megad egy következő összegyűjtendő hópehely számot. A ranglistával ez valamilyen módon összefüggésben van? Vagy esetleg a számlálók nem jók?

    Előre is köszönöm a választ.
    szia Andi
    Nálam, nálunk is ez a helyzet, nem értem, sorra lefogy a hópehely de sehol semmi nem változik
    köszi h vki tud vmi okosat mondani
  • Tikno1 (HU1)Tikno1 (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 27.12.2016
    Sziasztok.
    Elindult az 5. fejezet. Hópelyhet gyűjtünk, csak nekem nem számolja :(
    Már látom, egy hétre elutaztam, ezért hiányzik a 2. fejezetem és ezért nem számolja :((
    Nem tartom igazságosnak.
    Post edited by Tikno1 (HU1) on
  • szemeva (HU1)szemeva (HU1) Bejegyzések: 2
    sziasztok,szeretném tudni ha a szöviben nem tudott 100%.ban teljesíteni,hogyan lehet neki segíteni a többinek,hogy meglegyen a 100%-a

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    sziasztok,szeretném tudni ha a szöviben nem tudott 100%.ban teljesíteni,hogyan lehet neki segíteni a többinek,hogy meglegyen a 100%-a

    Szia!

    Sajnos már nem lehet utólag pótolni.
  • szemeva (HU1)szemeva (HU1) Bejegyzések: 2
    köszönöm,sajnos nálunk hiába kerestük nem találtuk a segítség lehetőségét,csak kiírta,segítsük szövitársunkat,de nem adta ki,hogy mivel válthatnánk meg,amit nem tudott teljesíteni valamelyikünk:(
  • Wéber Andrea (HU1)Wéber Andrea (HU1) Bejegyzések: 42
    r0b33 mondta:
    Ahogy azt már megszokhattuk, ismét csak hiba a dekorok boldogságjelzése, a mérföldkőjelzés, az egymásra íródó nevek a ranglistában. Ez utóbbi javítható Dokizással a többi nem. Igazából nem is tudom min vagyunk meglepődve.


     Szóval majd lesz valami. Akkor nem töröm Magam oly nagyon, el nem használom a semmire a napraforgómagjaim.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali
    Komolyan a  khm khm tele van a játékkal.A halas rész úgy car ahogy van.Nem pecázom,de mivel kell a mikunak gondoltam fogok párat kézzel is.Egyrészt amikor nem húzom a halat,akkor csontra 1mp alatt lemegy az aljára,így értelem szerűen nem lehet kifogni.Ha lejár az idő és beszakad,akkor nem újra 0 ról indul,hanem onnan,ahonnan beszakadt,azaz a piros sávtól.Hát így van is lehetőségem felhúzni a mélyből.....Grrrr.Nem beszélve arról,hogy húzás közben meg megfagy,aztán mire újra képet kap,már a sávban a mutató úgy felugrik hogy öröm nézni,az idő meg le..de a hal sehová nem mozdul addig...szóval....
    Aztán a drága piac amiért már könyörgünk 1 fél éve,hogy rakjanak már be egy számozót,hogy db számra tudjuk beadni,főleg ha már car az egész.A disznót rendszerint nem lehet beadni az egész raktárral mert ha felhúzom csontra akkor errort ír.Viszont ha csak úgy húzom a csúszkát akkor vagy semmit,vagy 1325 öt vagy telibe engedi.(telinél ugye error).Még ezzel sem lenne gond,ha megállna 1325 ön,de nem áll meg,mert visszaugrik a gomb 0-ra ha elengedem.Napi szinten szívok vele sokszor negyed órát,mire megállítom ott....Komolyan olyan dühös vok,hogy csuda áááááááááá.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Drága bourges!

    Nem tisztem eldönteni, hogy mennyire a játék car, vagy az egyéb körülmények: én rendszeresen pecázok, nagyon élvezem, csukát, harcsát meg mindent úgy fogom ki, hogy öröm nézni. Nem hazudok, 3-4 perc alatt az összes halat kifogom egy helyről. A piacos beadásnál se volt sose problémám, a csuszka tökéletesen működik nálam. Pedig úgy rémlik, hogy Liz barátnőddel egy szuper gépet hoztatok össze valamikor. Én most IE 11-gyel tolom; persze problémák nálam is vannak, de nem ezek:  Gyuri
  • WladyszlaW (HU1)WladyszlaW (HU1) Bejegyzések: 6

    Sziasztok!

    A mi szövinkben a 4. fejezetet nem tekinti befejezettnek, így nem kaptuk meg a 4. vagont, plusz a cián hópelyhek sem gyűlnek. :( Pedig befejeztük, elég sokat toltam be és át is ugrott a szövi és egyéni boldogságpont növeléses részre. Igaz ez után felvettünk egy tagot, de Ő végig 0%-on maradt, szürke hátérrel és nem is lehetett segíteni neki.

    Már pár napja próbálok írni a supportnak, de nem sikerül, folyamatosan hibaüzenetet dob:

    "An error occurred. Please accept our apologies for the inconvenience and try again later. "

    Ez így nígyon nem profi! :(

    Valakinek valami ötlet?

  • WladyszlaW (HU1)WladyszlaW (HU1) Bejegyzések: 6

    De m i megcsináltuk. Időnk is lett volna besefgteni az új tagnak, de nem engedte! Ez így nem fer.

    A support miért elérhetetlen e-mail-en?

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Porrima.
    Azért írtam le ezt a dolgot,mert pecáztam már elég sokat,úgy jutottam el idáig.Sőt még mikor az elején damilt sem dobott,még akkor is kifogtam a halakat.Meg elég sok csapattársamnak én vittem el 15 ig,hogy legyen csónakjuk,tehát nem béna kezdőként írok.De most nem lehet.Nem csak az én gépemen,hanem a páromén sem.Mindkettőnknek vadiúj és elég bivaly gépe van (liznek hála),de vmiért a peca car.Ha nem így lenne,nem mondanám.Tehát az,hogy bedobok és a víz felszine körül elkapok 1 pontyot és ugye van rá x mp amíg nyomhatod egyfolytába és nem húzza felfelé,majd elér narancs piros tájára,ahol ugye már elengeded és 1 mp alatt lent van a víz alján,majd megint húzom és nem jön,megfagy,majd elszakad ez szer nem normális dolog.Majd újra dobok és pirostól indul a damilmérő...annak minden dobásnál zöld 0 ról kéne indulnia szerintem.
    A piacnál meg nem értem,hogy miért csak a disznót nem engedi betenni,errort ír.Beteszem a tejet oks,majd disznót és error.De nem minden esetben,x időnként kap képet.Szerintem ez sem géphiba.Ilyenkor rendszerint felhúz és átmek a párom gépére és láss csodát,ott is ugyan ez a szitu.
    Tehát azért írtam ide ezt hibának,mert úgy érzem,hogy 3 és fél év játék után,kb ugyanennyi fórumos múlttal el tom dönteni,hogy ez azért van,mert hüle vagyok hozzá,vagy a gépemben van némi takarítanivaló,vagy car a játék.Jelen esetben úgy érzem az utolsó.Ha nálad és egyéb játékosoknál műxik annak nagyon örülök,de mint tudjuk,azért mert x játékosnál faca,még lehet y játékosnál car.És még1x írom,a halnál nem csak az a gondom,hogy nem lehet kivenni,hanem a damilmérő nem megy vissza 0 ra a hal kifogása után.Valszeg nem ez a normális.Tehát örülnék,ha ezt javítanák.
    Köszi
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 29.12.2016
    Szia Bourges!

    Nem idézlek!
    Nálam is ugyanez a helyzet a horgászatnál és a piacnál is. Az unokám farmján csak a horgászatnál. A damil nála meg sem feszül, tehát ha akarnám se tudnám csónakba csalogatni a halat. A damílmérő viszont ugrik a pirosba rögtön, amikor az egérrel rányomok a halra.
    A 'számítógépmese' mára hiteltelenné vált, ezerszer bebizonyosodott.


  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130

    De m i megcsináltuk. Időnk is lett volna besefgteni az új tagnak, de nem engedte! Ez így nem fer.

    A support miért elérhetetlen e-mail-en?


    Szia, ne haragudj, de nagyot hibáztatok amikor az event alatt új tagot vettetek fel. Erre a moderátorok fel is hívták a figyelmet ! És mi az, hogy nem engedte? Ha már 1 valakinek 100 %-os a listája be tudott segíteni a többieknek. Akár kérték, akár nem ! (Mi azért megbeszéltük, ki miből van közel a befejezéshez és oda nem tettünk.) Most 1 új tag miatt, sajnos elbuktátok, nem lett kész a 4 küldetés. Ha visszaolvasod a hozzászólásokat, inkább kitették ideglenesen a játékosokat, mintsem felvettek. Úgy tűnik a játék szabályaival nem voltatok teljesen tisztában. Azt is leírták, ha nincs kész a 4 fejezet, NEM lehet továbblépni az 5.-re.

    Tényleg sajnálom, hogy így jártatok, de a supportnak felesleges írnod, a játék előírásaira hivatkozva, nem tud segíteni.

    Üdv.

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 29.12.2016
    Szia Porrima.
    Azért írtam le ezt a dolgot,mert pecáztam már elég sokat,úgy jutottam el idáig.Sőt még mikor az elején .
    .
    .
    még1x írom,a halnál nem csak az a gondom,hogy nem lehet kivenni,hanem a damilmérő nem megy vissza 0 ra a hal kifogása után.Valszeg nem ez a normális.Tehát örülnék,ha ezt javítanák.
    Köszi
    Úgy tűnik megint félreérthető voltam, sajnálom. Én egy pillanatnyilag sem vonom kétségbe, hogy nálad fennállnak azok a problémák, amiket leírtál, csak jelezni akartam, hogy nálam szuperül mennek a dolgok, és az összes cucc között nekem a pecázás tetszik a legjobban. Az öreg halászt csak HTP-t fogni küldöm, halat mindig magam fogok.
    Bízzunk benne, hogy Nálad is megjavul a helyzet, még ha nem is a programozóktól...
    Még egyszer elolvasva a hozzászólásodat, remélem jól értelmezem, hogy valameddig jól működött a peca és a piac, azután egyszer csak elromlott :(, pedig nálad nem változott hardver- és szoftverszinten semmi.
Ez a beszélgetés lezárult..