Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Frissítés megbeszélése- 2016.12.21. Mikulás Szerencsekereke 2016

2»

Hozzászólások

  • mikulasmiki (HU1)mikulasmiki (HU1) Bejegyzések: 6
    Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! :smiley:

  • Name4 (HU1)Name4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35

    Sziasztok!  :)

    Ne görcsöljetek a listával, készüljetek a karácsonyra! Áldott, békés karácsonyi ünnepeket mindenkinek! Még a Mikulásnak is!

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 22.12.2016
    Szervusztok!

    A mikulásos-szerencsekerék nincs, de a dísztárgy-gyüjteményem újból tele, hirtelen ennyi a késői frissítésről!

    Szia Nagyika! :)

    Az nem volt a frissítés szövegében, hogy a frissítés napján már el is indítják. :)
    (Örülök, hogy megvannak a dísztárgyaid. :) A helyzet az, hogy visszaállították az egy héttel ezelőtti állapotot és hozzáadták a mait is. Ebből született meg az a végeredmény.)

    Zsu
    Szervusztok, na megint bénáskodok itt, lassan tölt be, erre, rákattintok még 1-szer és lám, 2* rakja be az idézetet:((
    Köszönöm Zsu a válaszod, DE, én úgy emlékszem, hogy arról volt szó, dec. 21-én teszik be a Miku-szerencsekerekét, logikusnak tartottam, hogy a frissítéssel együtt érkezik is, 21.-én!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.12.2016
    Szervusztok, na megint bénáskodok itt, lassan tölt be, erre, rákattintok még 1-szer és lám, 2* rakja be az idézetet:((
    Köszönöm Zsu a válaszod, DE, én úgy emlékszem, hogy arról volt szó, dec. 21-én teszik be a Miku-szerencsekerekét, logikusnak tartottam, hogy a frissítéssel együtt érkezik is, 21.-én!


    Szia Nagyika! :)

    Semmi gond, majd mindjárt megigazítom. ;)

    A Télapó szerencsekereke 24-ről 25-ére éjjel indul. Pontban éjfélkor. És 7 napig marad majd. :)

    Zsu
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Jééééé, akkor ez tényleg a karácsonyfa alá kerül :)
    / kösz az infót:) /
  • bjoe68 (HU1)bjoe68 (HU1) Bejegyzések: 57
    Sziasztok!
    A Mikulásnál ha nagyobb boldogságpontos dísztárgyat szeretnél, jó mélyen a zsebedbe kell nyúlni. Első pörgetés 8-as szinten betettem különleges magot, 1900 gyertya, kaptam egy dísztárgyat ami már enélkül is megszerezhető volt. Új pörgetés 209.000 arany, kb 25.000.-ft. Hát, köszönjük! >:)

    Boldog Karácsonyt mindenkinek!

    Sziasztok
  • macilaci21 (HU1)macilaci21 (HU1) Bejegyzések: 33
    Nem ajánlanám senkinek ezt a mikulás szerencsekereket! Mostanában elvitte a dolgainkat a kívánságlista! Nekem sikerült kettő 30-as dísztárgyat kipörgetni! :)
    Csodálatos élmény volt! :DDDD
  • macilaci21 (HU1)macilaci21 (HU1) Bejegyzések: 33
    és hibát találtam a kívánságlistában! ha adományozni akartam, akkor többször kellett frissítenem ahhoz, hogy mutassa  az adományozást! már régen odaadtam az őszibarackot, de többszöri frissítés után engedte leszednem az őszibarackot, amim elvileg már nulla volt! :(

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Én valahogy nem értem ezt az egész szerencsekereket :(
    Most benézek, négyesen áll, és írja, hogy van még másfél óra.
    Ha átváltok ötösre, akkor már semmilyen időlimit nincsen, viszont mégsem pörgethetek, nincs ajánlati lista. Huszonötezer aranyért meg akkor sem ébreszteném a Mikulást, ha volna annyim!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 27.12.2016
    Én valahogy nem értem ezt az egész szerencsekereket :(
    Most benézek, négyesen áll, és írja, hogy van még másfél óra.
    Ha átváltok ötösre, akkor már semmilyen időlimit nincsen, viszont mégsem pörgethetek, nincs ajánlati lista. Huszonötezer aranyért meg akkor sem ébreszteném a Mikulást, ha volna annyim!
    Szia Gyuri!
    Akkor a lényeg. Megnyitod a szerencsekereket,és kiválasztod mit szeretnél beadni. Elhúzod a csúszkát, és a láng alatt, ha úgy döntöttél beadod, megnyomod a gombot. Ezt folytatod, míg el nem éred azt a 7 díszt, amiből találomra 1 kiválasztódik majd. Ekkor forgatsz egyet.  Legközelebb ugyanezt 24 óra elteltével tudod megtenni, addig visszaszámol. És a visszaszámlálási időn belül, ha arannyal kiváltod az időt, akkor abból a 7 díszből is tudsz újra forgatni, s így tovább. Ha nem akarsz aranyat költeni rá, akkor 24 óra letelte után kezdheted pakolászni amit beadsz, s ha újra 7 megfelelő díszhez értél, forgathatsz. Vagyis normál esetben kb. 6-7x van rá mód az eventen belül, azaz naponta 1x.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 27.12.2016
    Én valahogy nem értem ezt az egész szerencsekereket :(
    Most benézek, négyesen áll, és írja, hogy van még másfél óra.
    Ha átváltok ötösre, akkor már semmilyen időlimit nincsen, viszont mégsem pörgethetek, nincs ajánlati lista. Huszonötezer aranyért meg akkor sem ébreszteném a Mikulást, ha volna annyim!
    Szia Gyuri!
    Akkor a lényeg. Megnyitod a szerencsekereket,és kiválasztod mit szeretnél beadni. Elhúzod a csúszkát, és a láng alatt, ha úgy döntöttél beadod, megnyomod a gombot. Ezt folytatod, míg el nem éred azt a 7 díszt, amiből találomra 1 kiválasztódik majd. Ekkor forgatsz egyet.  Legközelebb ugyanezt 24 óra elteltével tudod megtenni, addig visszaszámol. És a visszaszámlálási időn belül, ha arannyal kiváltod az időt, akkor abból a 7 díszből is tudsz újra forgatni, s így tovább. Ha nem akarsz aranyat költeni rá, akkor 24 óra letelte után kezdheted pakolászni amit beadsz, s ha újra 7 megfelelő díszhez értél, forgathatsz. Vagyis normál esetben kb. 6-7x van rá mód az eventen belül, azaz naponta 1x.
    Köszi Kriszta!
    Akkor ebből számomra az a lényeg, hogy arany nélkül 24 óránként egyszer lehet pörgetni, ezért nincs most nekem csúszkám. A különböző idők csak az aranyozóknak érdekesek.

    Ui.: Most ismételten megköszönöm a magyarázatot: ennek alapján a 24 óra letelte után beadtam a fölöslegeimből és kipörgettem szerencsésen egy Kende névre hallgató kecskét, ami még nem volt eddig ;)
    Most hogy értem a működést, már tetszik a dolog, no és persze amíg vannak erre a célra portékáim.
    Post edited by Porrima (HU1) on
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93

    Lejárt a két óra, nem enged pörgetni. 40.000 mézharmatomba + Disznóhalamba került feltornáznom 8-as szintre. Csak akkor lehet újra pörgetni adományozás nélkül,ha kiváltottam volna több mint 350 000 arannyal?
    Ezt most komolyan gondolták? Csak gratulálni tudok! Év végére mindig elveszik a kedvemet a játéktól. 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 27.12.2016
    Omkara (HU1) mondta:
    Lejárt a két óra, nem enged pörgetni. 40.000 mézharmatomba + Disznóhalamba került feltornáznom 8-as szintre. Csak akkor lehet újra pörgetni adományozás nélkül,ha kiváltottam volna több mint 350 000 arannyal?
    Ezt most komolyan gondolták? Csak gratulálni tudok! Év végére mindig elveszik a kedvemet a játéktól. 

    Szia! :)

    A hivatalosban is benne van, mennyi időnk van újabb pörgetésre, mennyi időnk van felébreszteni a Mikulást az egyes minőségi szitneken. Azt sajnos senki nem mondta, hogy horribilis ára lesz. Nálam is 209 ezer aranynál szokott megállni a 2. óra végén.
    Úgyhogy én is kihasználom a napi 1 "ingyenes" pörgetést, aztán megyek dolgomra. Ennyi aranyat nem vagyok hajlandó adni egy újabb pörgetésért.

    Zsu
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, hogy a mikulás annyira elfárad, hogy fel kell ébreszteni, de nem találom hol van az leírva. Arra a szavakra gondolok, hogy a " Mikulás felébresztése"?
    Most ezt mutatja, és most is csak arannyal tudnám folytatni a pörgetést. Tehát ha nem akarom arannyal kiváltani, akkor meg kell várnom míg le nem megy kettes szintre, addig sem pörgetni, sem most már a nyolcas szintre feltölteni nem lehet.
     A tavalyi sem volt tökéletes, de azt lepörgettem, de erre a mostanira nem találok szavakat.
    7.PNG 11.1K
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Omkara (HU1) mondta:

    Lejárt a két óra, nem enged pörgetni. 40.000 mézharmatomba + Disznóhalamba került feltornáznom 8-as szintre. Csak akkor lehet újra pörgetni adományozás nélkül,ha kiváltottam volna több mint 350 000 arannyal?
    Ezt most komolyan gondolták? Csak gratulálni tudok! Év végére mindig elveszik a kedvemet a játéktól. 
    A közölt fényképed alapján én nem tudom, hogy milyen két óráról és milyen 350 ezer aranyról beszélsz, de én macika útmutatása alapján (eggyel korábbi hozzászólás) tökéletesen pörgettem ingyen.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 27.12.2016
    Omkara (HU1) mondta:
    Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, hogy a mikulás annyira elfárad, hogy fel kell ébreszteni, de nem találom hol van az leírva. Arra a szavakra gondolok, hogy a " Mikulás felébresztése"?
    Most ezt mutatja, és most is csak arannyal tudnám folytatni a pörgetést. Tehát ha nem akarom arannyal kiváltani, akkor meg kell várnom míg le nem megy kettes szintre, addig sem pörgetni, sem most már a nyolcas szintre feltölteni nem lehet.
     A tavalyi sem volt tökéletes, de azt lepörgettem, de erre a mostanira nem találok szavakat.

    Vidd az egeredet az aranyra, ott írja ki. ;)



    De szerintem idén Csipkerózsika lett a Mikulás dublőre, hogy ennyi arany kell az ébredéséhez. ;)

    Omkara (HU1) mondta:

    Lejárt a két óra, nem enged pörgetni. 40.000 mézharmatomba + Disznóhalamba került feltornáznom 8-as szintre. Csak akkor lehet újra pörgetni adományozás nélkül,ha kiváltottam volna több mint 350 000 arannyal?
    Ezt most komolyan gondolták? Csak gratulálni tudok! Év végére mindig elveszik a kedvemet a játéktól. 
    A közölt fényképed alapján én nem tudom, hogy milyen két óráról és milyen 350 ezer aranyról beszélsz, de én macika útmutatása alapján (eggyel korábbi hozzászólás) tökéletesen pörgettem ingyen.

    Ő arról ír, hogy a 8-as minőségű dísztárgy pörgetésére 2 órája van az ingyenes pörgetés után. (A pontos idők a hivatalosban megtalálhatók.) Na most a 8-as minőségű a 2 óra leteltével 209 ezer aranynál áll meg. Tehát horribilis ára van, ha valaki egy 8-as minőségű dekorért szeretne pörgetni (már x. pörgetésnek az ingyenes pörgetés után). Természetesen a kisebb minőségűek ára olcsóbb, amint azt láthatod is Omkara és az én képemen. :)
  • Zoox (HU1)Zoox (HU1) Bejegyzések: 2
    Porrima írta le a lényeget ez napi egy pörgetést jelent, és a kért arany mennyiségek miatt sajnos csak ennyit.
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    Köszi, de én a "Mikulás Szerencsekereke 2016" leírásában nem találtam. Ha ezt előre közlik, hogy a mikulást fel kell ébreszteni, nem törtem volna magam feltornászni a 8-as szintre, nem dobtam volna ki az ablakon "javakat" amivel feltöltöttem. Amikor már lepörgettem, utána jelent meg az arany kiváltás az időre és a szöveg mikor rávittem az egeret. Én és szerintem a farmozók többsége szeretne tisztában lenni a játék szabályaival, de sajnos erre sokszor, csak akkor derülnek ki a rafkoságok mikor belekezdünk.
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    szerkesztette ezt: 28.12.2016

    Sziasztok! Választ nem kéred. Itt sehol nem írják, hogy aranyért kell kiváltani az időt és azt sem ha pl.: letelik a 8-as szinthez a két óra akkor lemegy 7-es szintre újra elkezdi a visszaszámlálást és így megy addig míg fel nem ébreszted a mikit sok-sok aranyért, vagy addig számol vissza míg vissza nem megy a minimum kettes szintre, ami 24 óra, és lehet az egészet újra kezdeni.
    Ha kb. így lett volna leírva akkor minden reggel lepörgetem a minimumon az ingyenes pörgetést és semmi többet.
    Post edited by Omkara (HU1) on
Sign In to comment.