Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Frissítés megbeszélése- 2016.12.21. Mikulás Szerencsekereke 2016

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 20.12.2016 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Post edited by Ádámmaci (HU1) on
«1

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.12.2016
    sziasztok
    hát bocsi, de nem bírom megállni, h ne írjak be, még ha elsőként is, de ezt már lassan megszokjátok :smiley:
    de kinyílt a bicska

    "Elérkezett ez is: 2016 utolsó frissítése! Egy elég hosszú időszakon vagyunk túl, hogy a lehető leghibamentesebbé tegyük az eventeket, ezért jó néhány nagyobb tartalom 2017-re tolódik. Szóval, a jövő évet csupa nagy dologgal kezdjük."

    ezt a Hivatalosból.....
    hát mit ne mondjak.... röhög a vakbelem :D:D
    ezt a mondatot inkább ne is írta volna le a GGS. remélem tudják, h ez röhejes

    szal... még egy aranylehúzó event?
    imádlak GGS...
    a többit meg inkább nem írom, mert igen furcsa dolgok kerülnének be a fórumra

    amúgy arról lehet valamit tudni, h a hotfix milyen javításokat takar?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    ki mondta, hogy javít bármit is? újabb hibákat csinál... XD
    ja.... bocsi :smiley:
    rossz a megfogalmazás.... mit is gondoltak javítani? :smiley:
    és persze.... jól írod. igazából nálunk már minden szövetekezeti tag előre fél, ha azt olvassuk, h hotfix vagy frissítés, mi egyéb :smiley:
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    sziasztok :)
    oké jön az új event, de nem lehetne előbb visszakapni a régit, amibe  beraktunk azért pár dolgot:::(( a hotfix meg különösen érdekel, van-e olyan még  amit rontani tudnak, de  bizti  találnak.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.12.2016
    sziasztok :)
    oké jön az új event, de nem lehetne előbb visszakapni a régit, amibe  beraktunk azért pár dolgot:::(( a hotfix meg különösen érdekel, van-e olyan még  amit rontani tudnak, de  bizti  találnak.
    szia Livi
    ne akarj már mindent :D örülj neki, h belekezdhettél, dobtál bele mindenféle finomságot - hínárt, dolcsit, munkát, időt, esetleg egy kis goldot is :smiley:
    most jön az új, ezzel is lehet szépen még aranyat bekaszálni :smiley:

    különben is.... az már a múlt, felejtsd el, csak előrenéz ;)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok :)
    oké jön az új event, de nem lehetne előbb visszakapni a régit, amibe  beraktunk azért pár dolgot:::(( a hotfix meg különösen érdekel, van-e olyan még  amit rontani tudnak, de  bizti  találnak.
    szia Livi
    ne akarj már mindent :D örülj neki, h belekezdhettél, dobtál bele mindenféle finomságot - hínárt, dolcsit, munkát, időt, esetleg egy kis goldot is :smiley:
    most jön az új, ezzel is lehet szépen még aranyat bekaszálni :smiley:

    különben is.... az már a múlt, felejtsd el, csak előrenéz ;)
    Hi Liz :)
    igazad is van, minek az a sok termény, dobáljuk be amibe lehet, és hát igen a mostani  miku se piskóta amiket kér, hát ha még lesz szerikereke is, na lehet ám dobni a goldot neki, de nem baj kari van a szeretet ünnepe, és hát "szeretünk" GGS így családi ajándékok helyett goldot veszünk, és majd beülök a fa alá a farmocskámmal :::DDDDDDDD
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Hi Liz :)
    igazad is van, minek az a sok termény, dobáljuk be amibe lehet, és hát igen a mostani  miku se piskóta amiket kér, hát ha még lesz szerikereke is, na lehet ám dobni a goldot neki, de nem baj kari van a szeretet ünnepe, és hát "szeretünk" GGS így családi ajándékok helyett goldot veszünk, és majd beülök a fa alá a farmocskámmal :::DDDDDDDD
    tuti díjazni fogja a családod :D:D:D
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    sziasztok
    hát nem tom mit mondjak erre, a tavalyi mikulás műhely is csak  az  aranyra ment ki.
    de  ezt az új szerikerék evit olvasva ez még jobban az aranyrsa fog kimenni..
    elszomritó :bawling:
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Ahha, szóval holnap frissítés.
    Vagyis holnap valami megint kipurcan. Már kíváncsian várom, hogy mi:)
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    hát sztem jobb h nem is nézek ide fel:)
    újabb dobálós, már a mostani mikulásos rész is idegtépő a rengeteg termékkel, amit egyéniben és segitségnek kér
    akkor most dobáljuk a szerencsekerékbe, h még véletlenül se sikerüljön a vonatos??
    sztem mihamarább agyturkászhoz kéne fordulni az ötletgazdáknak
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    Ne búsuljatok! Legfeljebb a Mikut se tudjuk befejezni. Számít????
    Boldog Karácsonyt az egész társaságnak!:))
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    hát sztem jobb h nem is nézek ide fel:)
    újabb dobálós, már a mostani mikulásos rész is idegtépő a rengeteg termékkel, amit egyéniben és segitségnek kér
    akkor most dobáljuk a szerencsekerékbe, h még véletlenül se sikerüljön a vonatos??
    sztem mihamarább agyturkászhoz kéne fordulni az ötletgazdáknak
    Na igen "szerencsekerék"!
    E miatt már futottam itt pár kört, hogy mennyi köze van itt a "SZERENCSEkeréknek" a szerencséhez, ami valójában egy program által vezérelt átverés, vagyis az pörög ki itt (és egyéb más játékokban is) amit a programozó beállított a programjában a főnökei utasítása alapján :) tehát még véletlenül sem úgy működik mint egy valóéletbeli kerék esetén :) és ismerve a játék üzemeltetőinek "jó"indulatát, tutira nem az amit a játékosok szeretnének :)
  • Lija1012 (HU1)Lija1012 (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok én még új vagyok segíene nekem valaki a játékban 
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    sziasztok én még új vagyok segíene nekem valaki a játékban 
    szia fent jobbra irtam üzit
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    sziasztok én még új vagyok segítene nekem valaki a játékban 
    Szép estét Lija :)

    Milyen segítségre gondolsz pontosan?
  • peppino (HU1)peppino (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok!
    Ez is olyan "megkopasztalak" mint a mostani télapós.   Nem lehet teljesíteni, csak ha a nap 24 órájából legalább 20 órát a játékkal töltesz... de legalább aranyozhatsz :), végül is ez a cél.... szuper... :)
  • Margit54 (HU1)Margit54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 652
    Én szeretem ezt a játékot! :)
  • peppino (HU1)peppino (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    r0b33 mondta:
    Na igen "szerencsekerék"!
    E miatt már futottam itt pár kört, hogy mennyi köze van itt a "SZERENCSEkeréknek" a szerencséhez, ami valójában egy program által vezérelt átverés, vagyis az pörög ki itt (és egyéb más játékokban is) amit a programozó beállított a programjában a főnökei utasítása alapján :) tehát még véletlenül sem úgy működik mint egy valóéletbeli kerék esetén :) és ismerve a játék üzemeltetőinek "jó"indulatát, tutira nem az amit a játékosok szeretnének :)
    Bezzeg Te mint játéküzemeltető mindent ingyen és bérmentve bocsájtanál a játékosaid rendelkezésére a lehető legmagasabb nyerési esély mellett...
    Az addig "rendben van", hogy irreálisan nagyok az elvárások, de azért álszentnek sem kell lenni.

    A slot machine (félkarú rabló) nyerési esélye:
    3 oszlop 7 szimbólum esetén: 1 : 343
    4 oszlop 7 szimbólum esetén: 1 : 2 401
    5 oszlop 7 szimbólum esetén: 1 : 16 807

    Ennél azért lényegesen nagyobb nyerési esélyeket biztosít a GGS szerencsekereke, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy NINCS olyan pörgetés, amely után nyeremény nélkül "távoznál".

    Az, hogy ez számodra mennyire értékes nyeremény, az már szubjektív megítélés kérdése.

    Szóval bármennyire szimpatikus a kirohanásod a játékosok körében, egyáltalán nem megalapozott továbbra sem. Azonban van egy olyan érzésem, hogy részedről még egypárszor összefutunk ezzel a véleménnyel ;)
    Sziasztok!
    Ez is olyan "megkopasztalak" mint a mostani télapós.   Nem lehet teljesíteni, csak ha a nap 24 órájából legalább 20 órát a játékkal töltesz... de legalább aranyozhatsz :), végül is ez a cél.... szuper... :)
    Van ám egy olyan lehetőség is amit a legtöbben figyelmen kívül hagytok:

    Ugyanúgy, mint minden event, ez is figyelmen kívül hagyható.
    Jaaaa, hogy akkor nem is nyertek semmit?! Na igen... ez általában így van.

    Tisztában vagyok azzal, hogy a játék üzemeltetőjének is meg kell élnie, fizetni a fejlesztőket, stb. csak szerintem sokunknak a véleménye az, hogy minden egyes új "dolog", jobban kihegyeződik arra, hogy aranyozni "kelljen".
    Sőt, tovább megyek, a szövetkezeti bajnokságból is törölték az "arany nyereményt". Ami nem kis felháborodást váltott ki. Most valamicskét visszahoztak, de nem a régi...
    Ettől függetlenül szeretem a játékot....mert ahogy írtad: figyelmen kívül hagyom, ha aranyozással lehet CSAK elérni valamit...Természetesen itt a "sok aranyozásra" gondoltam !
  • eszter65 (HU1)eszter65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Ezt a szerencsekereket,én kihagyom,van éppen elég dekorom,még azokat se tudom hova tenni,amugy a télapó kivánság listája,nekem bőven elég volt,sikerült kiboritani,ugy idegileg is,és anyagiakban is!  Minden játékos társamnak,Nagyon Boldog Karácsonyi ünnepeket kivánok,és sok szép ajándékot a fa alá:)
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    r0b33 mondta:
    Na igen "szerencsekerék"!
    E miatt már futottam itt pár kört, hogy mennyi köze van itt a "SZERENCSEkeréknek" a szerencséhez, ami valójában egy program által vezérelt átverés, vagyis az pörög ki itt (és egyéb más játékokban is) amit a programozó beállított a programjában a főnökei utasítása alapján :) tehát még véletlenül sem úgy működik mint egy valóéletbeli kerék esetén :) és ismerve a játék üzemeltetőinek "jó"indulatát, tutira nem az amit a játékosok szeretnének :)
    Bezzeg Te mint játéküzemeltető mindent ingyen és bérmentve bocsájtanál a játékosaid rendelkezésére a lehető legmagasabb nyerési esély mellett...
    Az addig "rendben van", hogy irreálisan nagyok az elvárások, de azért álszentnek sem kell lenni.

    A slot machine (félkarú rabló) nyerési esélye:
    3 oszlop 7 szimbólum esetén: 1 : 343
    4 oszlop 7 szimbólum esetén: 1 : 2 401
    5 oszlop 7 szimbólum esetén: 1 : 16 807

    Ennél azért lényegesen nagyobb nyerési esélyeket biztosít a GGS szerencsekereke, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy NINCS olyan pörgetés, amely után nyeremény nélkül "távoznál".

    Az, hogy ez számodra mennyire értékes nyeremény, az már szubjektív megítélés kérdése.

    Szóval bármennyire szimpatikus a kirohanásod a játékosok körében, egyáltalán nem megalapozott továbbra sem. Azonban van egy olyan érzésem, hogy részedről még egypárszor összefutunk ezzel a véleménnyel ;)
    Sziasztok!
    Ez is olyan "megkopasztalak" mint a mostani télapós.   Nem lehet teljesíteni, csak ha a nap 24 órájából legalább 20 órát a játékkal töltesz... de legalább aranyozhatsz :), végül is ez a cél.... szuper... :)
    Van ám egy olyan lehetőség is amit a legtöbben figyelmen kívül hagytok:

    Ugyanúgy, mint minden event, ez is figyelmen kívül hagyható.
    Jaaaa, hogy akkor nem is nyertek semmit?! Na igen... ez általában így van.
    Na de summa summára, azért el kel találni az egyensúlyt a hagylak azért közbe közbe megnyerni értékes dolgokat (most megint nem bányászati utalványra gondolok) és a teljesen elveszem a kedvedet ettől között. Mert mint írtam ilyen esélyek mellett hogy 15-20 fődíj pörgetés közül is csak ugyanaz a kettő dolog jön ki a 6 ból ami a legkisebb értékű (ez nem csak relativ személyenként, hanem ténylegesen is, mert hát a vetőmagvakat sok más helyen is lehet szerezni, nekem is van belőlük jócskán mindig, viszont pld a ház kinézet átalakítót ami a szerencsekertékben van azt csak itt lehet és eddig abból még egyet sem sikerül kipörgetni)
    Mivel ha látod hogy esélytelen valamit elvégezni, akkor arra egyre kevesebb időt fogsz áldozni, pénzt pedig egyáltalán nem.
    Emlegeted a nyerőgépeket, viszont ott jóval nagyobb kézzel fogható pénz nyereményről van szó ami jobban ösztönöz, viszont azt is csak a fanatikusok a függők, ha úgy tetszik bizonyos szempontból beteg emberek játszák nagyüzemben, átlag halandó max egy kisebb értékű zsetonnal próbálkozik, aztán ott hagyja, ott ez is bevétel az üzemeltetőnek, viszont ha rávetítjük erre a játékra, azok a pár zsetonnal próbálkozók itt az ajándékba tehát ingyen kapott zsetonosok (ami nem bevétel GGS-nek), így tehát ha a nagyobb zsetonszámmal játszók akik vagy ráádolztak már valamennyi aranyat próbaként, vagy szorgalmason gyűjtögettek azt látják, hogy még így sem tudnak egy ritkább jutalmat megnyerni, hogy elpörgettek mondjuk 100-150 zsetont, akkor soha az életben, nem fognak pénzt áldozni sok zseton beszerzésére.
    Szóval a lényeg az egyensúly és az ösztönzés lenne, nem pedig az elkedvetlenítés a teljes sikertelenség által.
  • Kató baba (HU1)Kató baba (HU1) Bejegyzések: 5
    Halihó!

    Minálunk ma van december 21.
    Nem vettem észre semmi frissítést, pedig reggel óta itt esz a fene a farmon.

    Mi van????


  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Halihó!

    Minálunk ma van december 21.
    Nem vettem észre semmi frissítést, pedig reggel óta itt esz a fene a farmon.

    Mi van????
    szia
    hát az új fejlesztőknek az a szokása, h majd valamikor este 7-8 körül frissítenek, aztán gyors lépnek, h véletlenül se kelljen ma már a hibákat javítaniuk. majd talán holnap :)
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Melyik nap lesz a hotfix ?  Azt nem írták :)))
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Melyik nap lesz a hotfix ?  Azt nem írták :)))

    Szia! :)

    A csapat még mindig dolgozik...mi is itt várjuk, mi lesz. :)

    Zsu
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Perceken belül indul a frissítés! :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A frissítés elindult. Kb. 15-20 percig fog tartani.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    A mikulásos-szerencsekerék nincs, de a dísztárgy-gyüjteményem újból tele, hirtelen ennyi a késői frissítésről!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.12.2016
    Szervusztok!

    A mikulásos-szerencsekerék nincs, de a dísztárgy-gyüjteményem újból tele, hirtelen ennyi a késői frissítésről!

    Szia Nagyika! :)

    Az nem volt a frissítés szövegében, hogy a frissítés napján már el is indítják. :)
    (Örülök, hogy megvannak a dísztárgyaid. :) A helyzet az, hogy visszaállították az egy héttel ezelőtti állapotot és hozzáadták a mait is. Ebből született meg az a végeredmény.)

    Zsu
Sign In to comment.