Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Eventekkel kapcsolatos kérdések

11319

Hozzászólások

  • cucu65 (HU1)cucu65 (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 25.10.2016
    cucu65 (HU1) mondta:

    Sziasztok

    Most egy kicsit elégedetlen vagyok. a mostani feladatokkal.

    1./ A tököket nem találom meg mindet, még térkép segítségével sem, úgy eldugták. Majd kieseik a szemem, de 1 vagy 2 mindig hiányzik. Végül is nehogy teljesíteni tudjam a feladatot.

    2./ A Titokzatos Ázsia utolsó feladatához nagy nehezen elértem. De az origami darabokat alig adja. 5 disznóólból és 4 csirkeólból sokszor egy darabot sem ad. És még hátra van 2600 db. A földekből is alig ad. Úgy látom ez sem fog sikerülni. Ezért dolgoztam vele annyit, hogy az utolsó feladatnál elbukjam? Aranyat meg nem akarok erre áldozni, kevés van belőle, pedig anélkül nem megy. Sajnálom hogy így van!!

    Szia!
    A keresős feladatok 2 részből állnak. Van, a felröppenőből kirajzolódó kép, s az ahhoz tartozó ajándék, és van a keresős, ahol x darab után jutalom jár, s a végén pedig a dísz. Tény, hogy nehéz, de ha nem sikerül maximum szomorkodhatunk kicsit, de attól még nagy kár nem ért.

    A másik az eventek. A mostani event utolsó feladatában minden adja a felröppenőt, de mindegyiknek van egy bizonyos valószínűsége. Itt találsz hozzá segítséget:
    http://bigfarmplus.blogspot.hu/2016/06/titokzatos-azsia.html
    Itt a 6. feladat táblázat kinyit linkjére kattintva láthatod mi mikor és mennyit ad. Általában a malom, siló és komposzt adja itt legjobban.


    Szia!

    Köszönöm a gyors választ. természetesen nem fogok a kardomba dőlni, ha nem sikerül az összes tököt megtalálnom. Mondjuk már esélyem sincs. Mint írtam, "egy kicsit elégedetlen vagyok". Ez van.

    Engem leginkább a másik event  bosszant egy kicsit., hogy igyekszem és ma de. derül ki, hogy ez sem fog sikerülni.  Azt tudom, hogy a malom, siló és a komposzt adja a legtöbbet. Igyekeztem mindig is arra alapozni jobban. De azért a többi egységnél is nagyobb esélyt adhatnának felröppenők megjelenésének.

    De természetesen nem ez a legnagyobb gond. Majd máskor sikerülni fog! :)

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    cucu65 (HU1) mondta:

    Sziasztok

    Most egy kicsit elégedetlen vagyok. a mostani feladatokkal.

    1./ A tököket nem találom meg mindet, még térkép segítségével sem, úgy eldugták. Majd kieseik a szemem, de 1 vagy 2 mindig hiányzik. Végül is nehogy teljesíteni tudjam a feladatot.

    2./ A Titokzatos Ázsia utolsó feladatához nagy nehezen elértem. De az origami darabokat alig adja. 5 disznóólból és 4 csirkeólból sokszor egy darabot sem ad. És még hátra van 2600 db. A földekből is alig ad. Úgy látom ez sem fog sikerülni. Ezért dolgoztam vele annyit, hogy az utolsó feladatnál elbukjam? Aranyat meg nem akarok erre áldozni, kevés van belőle, pedig anélkül nem megy. Sajnálom hogy így van!!

    ad 2. A malomban a nedves sertéstakarmány adja messze a legtöbb origamit; még akkor is érdemes termelni, ha "veszteséggel" eladod a megtermelt tápot, szerintem. Sok sikert!
  • cucu65 (HU1)cucu65 (HU1) Bejegyzések: 6
    Köszönöm Porrima és r0b33 a válaszotokat. Végül is sikerült kitaktikázni a dolgot és az utolsó fél órában sikerült teljesíteni az eventet. :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    cucu65 (HU1) mondta:
    Köszönöm Porrima és r0b33 a válaszotokat. Végül is sikerült kitaktikázni a dolgot és az utolsó fél órában sikerült teljesíteni az eventet. :)
    gratula!
  • cucu65 (HU1)cucu65 (HU1) Bejegyzések: 6
    cucu65 (HU1) mondta:
    Köszönöm Porrima és r0b33 a válaszotokat. Végül is sikerült kitaktikázni a dolgot és az utolsó fél órában sikerült teljesíteni az eventet. :)
    gratula!

    Köszönöm szépen!
  • Györgyi50player (HU1)Györgyi50player (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Sziasztok!
    Segítséget kérek. A karácsonyi farmon miért nem tudok  fenyőfa termeléshez trágyát kapni? Van pingvin medencém,  ami elvileg termel trágyát. Az hova lesz? Vagy milyen állat termel olyan trágyát, ami a célnak megfelel?
    Másik: nem tudom a Sellő-öblöt 5. szintről a 6. szintre fejleszteni? Hiába van rá pénzem, és volt tervező is azóta 2x, de nem engedte a fejlesztést.

    Köszönöm a segítséget!
    Györgyi50player
     
  • Name4 (HU1)Name4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35

    Szia!

    A karácsonyi farmmal kapcsolatos kérdésedre a válasz az, hogy építs fel egy gabonatárolót, mert az szolgáltat téli műtrágyát a fenyőhöz.

    A másik kérdésedre sajnos nem tudom a választ.

    Name4

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Másik: nem tudom a Sellő-öblöt 5. szintről a 6. szintre fejleszteni? Hiába van rá pénzem, és volt tervező is azóta 2x, de nem engedte a fejlesztést. 

    Szia! :)

    Volt-e esetleg bármiféle hibaüzenet? 

    Zsu
  • Györgyi50player (HU1)Györgyi50player (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 17.12.2016
    Name4 (HU1) mondta:

    Szia!

    A karácsonyi farmmal kapcsolatos kérdésedre a válasz az, hogy építs fel egy gabonatárolót, mert az szolgáltat téli műtrágyát a fenyőhöz.

    A másik kérdésedre sajnos nem tudom a választ.

    Name4

    Köszönöm szépen a segítséget

    Másik: nem tudom a Sellő-öblöt 5. szintről a 6. szintre fejleszteni? Hiába van rá pénzem, és volt tervező is azóta 2x, de nem engedte a fejlesztést. 

    Szia! :)

    Volt-e esetleg bármiféle hibaüzenet? 

    Zsu
    Nem volt semmilyen hibaüzenet, egyszerűen csak szürke marad a mező és ennyi.
    Györgyi
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nem volt semmilyen hibaüzenet, egyszerűen csak szürke marad a mező és ennyi.
    Györgyi
    szia Györgyi
    valszeg már sok játékosnak a könyökén jön ki, de esetleg egy sütik és előzmények törlése?
    nem oldja meg? próba.....
  • csapoati94 (HU1)csapoati94 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Valaki le tudná nekem magyarázni,hogy mi az az event? A választ előre is köszönöm! :) Üdv
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok! Valaki le tudná nekem magyarázni,hogy mi az az event? A választ előre is köszönöm! :) Üdv
    Eventnek nevezik a játékban azokat az eseményeket, amik egy vagy több feladat végrehajtását kérik a játékostól. Egy feladatos event pl. most amikor gyógyfüveket kell gyűjteni a beteg malackának, a többfeladatos pedig a meseevent. Ezek rendszeresen, bár előre nem ismert időpontban jönnek.
  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    Sziasztok
    Így karácsony előtt pár órával érdeklődnék.
    A saját magát befejező eventről illetve annak kárpótlásáról,  lehet tudni valamit?
    Vagy még ülnek rajta a kis mikulások odafenn, abban reménykedve, hogy jövőre elfelejtjük az egészet?
  • kovasc (HU1)kovasc (HU1) Bejegyzések: 7
    Én azt szeretném megtudni, hogy miután a Mikulás segítésében minden (1-4)fejezetben 100%-ot hoztam, az utolsó (kék) gömben lévő dísztárgyat miért nem kaptam meg?????????
  • kovasc (HU1)kovasc (HU1) Bejegyzések: 7
    r0b33 mondta:
    ennek két oka van:
    1.) az utolsó dekorért az elkövetkező kb 4 napban kell megküzdeni...
    2.) ha nincs meg az előző 4 vagon MINDEGYIKE, akkor számodra véget ért az event.
    3.) Te hiába teljesítettél 100%-ot ha a szövetkezeted akár egyetlen tagja nem teljesítette, az adott "heti" jutalom dekor felejtős az egész szövi számára.
    Köszönöm!!! 
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok! Szeretnék kérdezni valamit! Vannak  játékosok akik ki lépek a feladat előtt,mert idő hiány miatt nem tudtak itt lenni.Ha most vissza lépnek a munkájuk a szövetkezeti csillag gyűjtésébe bele számítanak.?Nem lesz semmi hátránya a szövetkezetnek?Mind a négy feladatot teljesítettük.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    úgy tudom, ha kilép akkor viszi magával a boldogságot is, ha belép és nincs meg minden vagonja akkor tökmindegy hogy kinn van vagy benn, segíteni nem fog tudni.
    szia
    ha most visszalép a tag, akkor a szövis pelyheket tudja gyűjteni, csak az egyénit nem
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Köszönöm a választ. Azért érdekelt csak,hogy a szövinek tudnak e segíteni az utólsó feladatnál.Avval tisztába vannak,hogy az ajándékot nem kapják meg.Az Ajándék?  Úgy lenne szép ha egybe ki tudnánk tenni a szerelvényt.Én nem tudom annyi értékes 80,100 pontos díszeket le kellene szedni.hogy a boldogság pontom vissza esne,de nagyon.Így marad a raktárba.
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, ide tudná-e tenni valaki azt a linket, amelyen valamennyi event összes feladata látható? Vagy ha nem, merre keressem?
    Köszönöm előre is.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, ide tudná-e tenni valaki azt a linket, amelyen valamennyi event összes feladata látható? Vagy ha nem, merre keressem?
    Köszönöm előre is.
    Szia!
    Robi aláírásában megtalálod a blogját. Ott megtalálod az eventeket, de ide is bemásolom a linket neked!

        http://bigfarmplus.blogspot.hu/p/tematikus-eventek_29.html
    Érdemes szétnézned, mert nem csak a tematikus eventek találhatók itt.
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 28.12.2016
    Köszönöm szépen!
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009

    Köszönöm szépen!
    Nagyon szívesen!
  • Levente0702 (HU1)Levente0702 (HU1) Bejegyzések: 1
    Előre is bocsánat a tudatlanságomért  de a szöviben nem az én dolgom volt ezt kikeresni és nincs sok időm végigböngészni a fórumot /Ami szerintem  nem igazán átlátható/. 
    Szóval hol találom az Eventek  leírását hogy a fejezetekben mikor mit kell gyűjteni vagy elérhetővé tenni.
    Köszi előre is.
    Levente0702
  • smigiboy (HU1)smigiboy (HU1) HU1 Bejegyzések: 17
  • noelgamer (HU1)noelgamer (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok! Nem találom a lufi térképeket legyetek szívesek segíteni!Köszönöm Anna

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt