Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Dísztárgy-gyűjtemény eltünése

Sziasztok!
Járt valaki úgy mint én? Tegnap a korrekciót követően, én is kaptam egy Mikulás vonatot, de az épületben lévő összes dísztárgyam eltűnt! Csak a kis lakat "lebeg" az épület felett, de teljesen üres!
Közel 3 éve játszom és már nagyon sok szint tele volt. Most mi a teendő?
köszi

Hozzászólások

  • kleo8 (HU1)kleo8 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok! Az én dísztárgy gyűjteményemből is eltűnt mind.Nagyon szépen kérem állitsátok helyre mert evvel nagyon sok munkám gyümölcse veszet el! kattingattam a lakatokat ,De nagyon sokat nem is mutatja híányzik, az eventekből a legmagasabb szintűek hiányzottak csak . Az eredeti felállást szeretném vissza kapni.

    Előre is köszönöm!

    Üdv:Móni
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    kleo8 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Az én dísztárgy gyűjteményemből is eltűnt mind.Nagyon szépen kérem állitsátok helyre mert evvel nagyon sok munkám gyümölcse veszet el! kattingattam a lakatokat ,De nagyon sokat nem is mutatja híányzik, az eventekből a legmagasabb szintűek hiányzottak csak . Az eredeti felállást szeretném vissza kapni.

    Előre is köszönöm!

    Üdv:Móni
    Szia Móni!
     Itt a fórumon ugyanolyan játékosok vannak, mint te, beleértve a Moderátorokat is!
    Tőlünk hiába kéred a helyreállítást. Mi itt csak ötletekkel, tanácsokkal tudunk szolgálni!
    Egyébként nem vagy egyedül a problémáddal, sok játékosnál ugyanez a helyzet.
    Remélhetőleg hamarosan rendbe teszik a hibát és ismét láthatod őket. 
    Hétfőnél előbb (de lehet, csak később) ne várd.
  • csincsike (HU1)csincsike (HU1) Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 17.12.2016
    Szisztok!
    Nekem is ugyanez volt a gondom. Az épület felett a lakat "díszelgett". Megnyitottam az épületet és sorban felnyitottam az egyes számok alatt a díszeket és megnyíltak. Ott volt mindegyik, csak lakattal ellátva, amit végül is el lehetett tüntetni.

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 17.12.2016
    Szisztok!
    Nekem is ugyanez volt a gondom. Az épület felett a lakat "díszelgett". Megnyitottam az épületet és sorban felnyitottam az egyes számok alatt a díszeket és megnyíltak. Ott volt mindegyik, csak lakattal ellátva, amit végül is el lehetett tüntetni.

    Szia!
    Amikor kiteszel egy-egy dísztárgyat a farmodra, az épületre minden alkalommal lakat kerül.
    Örülök, hogy neked minden dísztárgyad meg van a toronyban.
    Sok játékosnak viszont a már korábban elhelyezett dísztárgyai tüntek el a toronyból.

Sign In to comment.