Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

HIBA: az Irány a természet event - befejezte magát

inci64 (HU1)inci64 (HU1) Bejegyzések: 4
szerkesztette ezt: 16.12.2016 itt: Technikai problémák és bugok (a)
Kedves Illetékesek!
Szeretném jelenteni, hogy nekem és a szövetkezetünk (Banyák-Tanyája) másik tagjának (eliza70) a ma késő délutáni/esti bejelentkezés alkalmával közölte egy felugró ablak, hogy lejárt az event ideje és megvásárolhatom 7ezer valahányszáz aranyért.
Könyörgöm: péntek van!!!!! Még visszavan az Irány a természet eventből legalább 3 nap. Én személy szerint éppen befejeztem volna az 5. feladatot, a térkép gyűjtögetést.
Várjuk a megoldást!
Üdvözlettel: inci64
Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
«13

Hozzászólások

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)
    ez most vicc, hogy a mostani evit, ami megy azt is elveszi??? aranyért lehet csak befejezni, amiből még 4 nap van???
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szervusztok!

    Mi a fene van már megint és minden nap!??
    Nálam vége az eventnek is, pedig még 4 nap volt hátra, a küldiről már nem is beszélve, ez már minden nyugodt embernél is kiveri a biztosítékot :s
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)
    ez most vicc, hogy a mostani evit, ami megy azt is elveszi??? aranyért lehet csak befejezni, amiből még 4 nap van???
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    bakker, klassz frissités volt, 4 nap lett volna még a sátras eviből és amikor beléptem jött a felugró ablak h lejárt az idő
  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    Sziasztok.
    Az eventtel mi lesz? Miért kellett kivenni?
    Bár én már nem csodálkozok ezen sem :)
  • szántóvető (HU1)szántóvető (HU1) Bejegyzések: 10
    hová tűnt az event?
    szerdán kezdődött!
    miért van vége?
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Sziasztok, 

    hát ez tényleg a nevetséges kategória ... pedig ennek a hetinek gyűjtöm is a kinézetes ajándékát, mert szimpi.. hát most várhatok újabb 5 hetet.
    Ahogy látom, mindig van lejjebb.. :(
  • inact (HU1)inact (HU1) Bejegyzések: 28

    Csak tudnám miért kellett Hárs-hegyet bezárni? Ilyen idióta fejlesztőkkel még nem találkoztam, amióta netezem..

    Tesztelik, hogy meddig játszunk még ezzel a játékkal?

  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    sziasztok

    Ezt már a verseny eleje előtt boritékoltam, h hiba hiba hátán lesz, állandó leállások
    Már jópár farmos játékot kipróbáltam, de ilyent mint ez h egymás után bővitik fejlesztik a nagy 0-t.

    Már másról nem is szól mint az arany vételről és felhasználásról. A többit már párszor leírtam.
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    bakker, klassz frissités volt, 4 nap lett volna még a sátras eviből és amikor beléptem jött a felugró ablak h lejárt az idő
    Igen, pont ezt akartam írni, már megint szerencsétlenkednek.
    Szánalmasok.
    És még vagy 140000 ezer golddal is lenyúltak volna, hogy lejárt az idő és megveheted a nyereményt.
  • kasoka (HU1)kasoka (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    nálam is eltűnt...
  • Agi1208 (HU1)Agi1208 (HU1) Bejegyzések: 10
    Nálam is:(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Egyelőre nem tudunk erre semmit sem mondani, hiszen nincs egy árva CM-ünk sem.

    A spanyol szerver moderátora szintén szólt, hogy náluk is gond van.

    Türelmeteket kérjük! Amint tudunk valamit, jövünk

    Zsu
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    Sziasztok! Nálam eltűnt a legutóbbi event (amelyiknél sátor jelenik meg) Elvileg még négy nap hátra volt belőle, most meg nincs. Felajánlotta, hogy 47 000 aranyért vegyem meg az általam kijelölt ajándékot. de köszi, az egy kicsit sok. Időben elkezdtem, nem hagytam ki napot, szóval nem értem....
  • lencsilány (HU1)lencsilány (HU1) Bejegyzések: 95
    Szervusztok!

    Mi a fene van már megint és minden nap!??
    Nálam vége az eventnek is, pedig még 4 nap volt hátra, a küldiről már nem is beszélve, ez már minden nyugodt embernél is kiveri a biztosítékot :s
    Szia!
    Annyira kiverte,hogy több mint 1 év után visszatérő  szövi társunk megint abba akarja hagyni.Lassan már tényleg csak bosszúságot okoz a JÁTÉK ,ami így már nem játék.Mikulást abbahagytuk,senki nem fog nálam a gép előtt görcsölni karácsonykor! Erőst gondolkodom,hogy lassan 4 év után befejezem én is !
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Losi (HU1) mondta:
    Sziasztok, 

    hát ez tényleg a nevetséges kategória ... pedig ennek a hetinek gyűjtöm is a kinézetes ajándékát, mert szimpi.. hát most várhatok újabb 5 hetet.
    Ahogy látom, mindig van lejjebb.. :(

    Nem kellene várni 5 hetet. ez megint hiba a GGS részéről. Ki a fene fog ezentúl eventet csinálni ha ezután így fog menni ? Bármikor befejezik?Ültem termeltem a nagy semmiért. Komolyan mondom ez már megint túl sok.
     Kárpótlásként mindenki kapja meg a díszt!!
  • szántóvető (HU1)szántóvető (HU1) Bejegyzések: 10
    miért, és hova?

  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Egyelőre nem tudunk erre semmit sem mondani, hiszen nincs egy árva CM-ünk sem.
    Szerintem ez a legújabb stratégia :dizzy:

    18.30ig van munkaidő, 18.29kor valaki elindítja a frissítést, majd fejvesztve hazarohan :) Így van egy éjjele lenyugodnia a dühös tömegnek.. 

    Az, hogy az elmúlt napokban mindig ilyenkor, csúcsidőben van leállás, ez is jellemző. Mikor annyi időalapú feladat van, mintha direkt akarnának minél több embert szívatni. 
    Én még ilyet nem láttam, hogy egy ekkora játéknál ne legyen legalább egyetlen ügyeletes 7x24-ben, aki tud intézkedni, vagy riasztani valakit.... 
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    na most már itt is csak Zsu 17,46-os bejegyzése látszik?

  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 16.12.2016
    Ez már azért tényleg mindennek a teteje, nem elég, hogy egy csomó minden itt van egyszerre... hiba hiba hátán, szinte minden nap leállás, karbantartás... és most még az event is befejeződik, amire volt még vagy 3-4 nap... -.- Szivesen leírnám amit gondolok, de akkor nemhogy a fórumról tiltanának ki, hanem a játékból is... megjegyzem nem lenne nagy kár érte. Ennyi hibát még egy játékban sem láttam, ami itt megy... -.-
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    szerkesztette ezt: 16.12.2016
    Na komolyan mondom most aztán húzzanak a fejlesztők egy határt és nézzenek a tükörbe...

    Napirendszességgel cseszik szét a versenyeket... 4 nap hátra van a mini eventből azt most vehetjük meg x aranyért...

    Az akciós ajánlatban a normál 13.500 aranyért vásárolható 50 zseton akciósan 18 ezer heleyett csak 12.900.

    Komolyan ennyire hülyének néznek minket????

    Bio vevőknél se ártana körbe nézni... 6 vevő lazán csak 400 ezer sertést akar. Annyi féle termék van  mégis minden egyes vevőt hetekig tart emiatt letermelni. Oké lehet venni hínár trágyát rendben. de akkor mi a f... termelünk még vagy 30 féle dolgot...

    A mikulás eventben olyan kivonat kivötelmények vannak még alig 40-50-es szintű játékostól is amit ha fjre állunk is szinte lehetetlen teljesíteni.
    A sikerélmény megadása és nem a siker lehetetlenné tétele lehet ösztönzőbb lenne hogy 136 ezer aranyat vegyek /vegyünk a + 180 ezerért...

  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    na most már itt is csak Zsu 17,46-os bejegyzése látszik?

    megtaláltam, hibák részbe áttéve, sztem itt is nyugodtan lehetne irni, állitólag frissitések tömkelegét kapjuk már naponta
  • ilda62 (RO1)ilda62 (RO1) RO1 Bejegyzések: 1
    hova tunt 10 perce az event ???  Miert let vege,,meg volt 4 nap.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    na most már itt is csak Zsu 17,46-os bejegyzése látszik?

    megtaláltam, hibák részbe áttéve, sztem itt is nyugodtan lehetne irni, állitólag frissitések tömkelegét kapjuk már naponta
    Szia Verocska :)
    ennél frissebbet mit szeretnél amikor náluk a 6 nap 40 óra alatt véget ér :::DDDDDDDDDDDDDD
  • marjoz (HU1)marjoz (HU1) Bejegyzések: 3
    Úgy látom ismét egy "frissítés", ami megint fordítva sült el. Múltkor az ínyenc farm nem működött 1 napig, most meg eltűnik az event, amiből még lenne 4 nap. Remélem kárpótlásul meg adnak valamilyen serkentőt, amivel kitörölhetem a .......
  • szántóvető (HU1)szántóvető (HU1) Bejegyzések: 10
    hová kell írni a fórumba, hogy választ is kapjunk?

  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szia
    ez egy újabb remek húzás a bf-tól, 
    mindegyikünk igy járt
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    marjoz (HU1) mondta:
    Úgy látom ismét egy "frissítés", ami megint fordítva sült el. Múltkor az ínyenc farm nem működött 1 napig, most meg eltűnik az event, amiből még lenne 4 nap. Remélem kárpótlásul meg adnak valamilyen serkentőt, amivel kitörölhetem a .......
    :)))))))))
  • Agi1208 (HU1)Agi1208 (HU1) Bejegyzések: 10
    Szerintem mindegy, ezt is látják.
  • vikica94 (HU1)vikica94 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Gratulálok a sikeres frissítéshez!!! Ugrott az event!! Vagy?????
Ez a beszélgetés lezárult..