Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

149113

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 14.12.2016
    sziasztok!
    Van limit hogy mennyi dolgot vehetek meg,nem enged cserit venni.

    Liz65 (HU1) mondta:
    r0b33 mondta:
    én megveszem, hogy bizonyítsam, hogy lehet, de akkor jöttök 8,75 millával... :D
    ezt sakkozd le Beth-el :smiley:
    valamiért nem sikerült neki megvenni az adott esetben. ő is régi játékos, tehát tudja, h ameddig a csűr engedi, addig "nyújtózkodhat"

    Sziasztok! :)

    Én azt is el tudom képzelni, esetleg kijelzési hibával futott Beth össze. Mert tényleg ily módon nincs limitálva a vásárlás. Annyit vehetsz, amennyi a csűrben elfér. :)
     
    Arra gondolok, hogy a csűrben nem annyi volt a tényleges mennyiség, mint amit kiírva látott. Pl. 100 darabot jelez, de 120 van benne. Mivel 100-at jelez ki, így (tegyük fel 200-as kapacitása van a csűrjének) 100-at mutat, hogy megvehet, ha tele akarja tölteni. Igen ám, de mikor rányom, hogy meg is venné, azt írja, elérte a limitet. De nem azért, mert 100-at már nem vehet, hanem azért, mert a 200-as csűrnél csak 80 fért már be.
    (Ilyenbe én magam is többször futottam már. Egy játékfrissítés megoldotta a dolgot.)

    Zsu
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Sziasztok! Nem tudom történt e valami változtatás a horgászásnál, mert egyszerű sügért eddig minden gond nélkül ki tudtam horgászni. Mai nap minden 2-3. nem akar kijönni szakad a zsinór. Ha szándékosan nehezítettek rajta nagyon rosszul tették. Miből gondolják nem elég, hogy halmozzák a feladatokat felénk akkor még a horgászás idegtépő teljesítését is nehezítik. Már ott tartok, hogy befejezem a játékot mert több a bosszankodás mint a játék öröme.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 15.12.2016
    Sziasztok! Nem tudom történt e valami változtatás a horgászásnál, mert egyszerű sügért eddig minden gond nélkül ki tudtam horgászni. Mai nap minden 2-3. nem akar kijönni szakad a zsinór. Ha szándékosan nehezítettek rajta nagyon rosszul tették. Miből gondolják nem elég, hogy halmozzák a feladatokat felénk akkor még a horgászás idegtépő teljesítését is nehezítik. Már ott tartok, hogy befejezem a játékot mert több a bosszankodás mint a játék öröme.
    Üdv! Én is hasonló ügyben jövök. Gondoltam, pecázok egy kicsit. Bedobtam elsőre a horgot, a legfelül úszkáló halra. Meglepetésemre a kijelző már akkor pirosat mutatott, miszerint szakad a zsinór,, pedig éppen csak ráharapott. Tehát így kezdtem a horgászást, ez volt a kiinduló állapot:



    Persze, szinte azonnal engednem kellett a zsinóron, mire a hal lement a tó fenekére. Eztán persze már nem tudtam kihúzni, lejárt az idő, jött a bumm. Majd a felirat, hogy vegyek felszerelést, holott el se indulok 5-10 zsinór, horog és egyéb nélkül. Falánk halak ezek, ötösével harapják a horgot. :D Szóval a pecázást szépen abba is hagytam, ha így marad, akkor végleg.


  • Kis Lászlóné (HU1)Kis Lászlóné (HU1) HU1 Bejegyzések: 12

    Jól meg lett kavarva megint minden! Reggel alig tudtam feljönni a játékba, -csak frissítés után, így pedig vesztettem a napi, reggeli ajándékot!(Köszi!!). Játékos társaim - már aki fel tud jönni! - panaszkodtak, hogy a mai belépéskor azt tapasztalták, hogy MINDENÜK nulláról indult! (Farmok, eventek,.. stb..) Aztán később igaz, hogy helyre állt! Amint látom, játékba feljönni, csak kevesek tudnak, ilyenkor már többen vagyunk fent a csapatból! Remélem a probléma hamarosan megoldódik és valami "kártérítést" is kapunk! Üdv.

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47

    Jól meg lett kavarva megint minden! Reggel alig tudtam feljönni a játékba, -csak frissítés után, így pedig vesztettem a napi, reggeli ajándékot!(Köszi!!). Játékos társaim - már aki fel tud jönni! - panaszkodtak, hogy a mai belépéskor azt tapasztalták, hogy MINDENÜK nulláról indult! (Farmok, eventek,.. stb..) Aztán később igaz, hogy helyre állt! Amint látom, játékba feljönni, csak kevesek tudnak, ilyenkor már többen vagyunk fent a csapatból! Remélem a probléma hamarosan megoldódik és valami "kártérítést" is kapunk! Üdv.

    Szia!

    Nem tudom milyen kavarodásról írsz, én a tegnapi frissítés után azonnal lefuttattam a BF dokit, és nálam semmilyen belépési hiba, semmilyen kavarodás, és probléma nincs, teljesen jól fut a játék. Néha nem árt előzményeket, sütiket, gyorsítótárat üríteni/törölni, mert sokszor az előzmények okozzák a galibát. Tudom, hogy nem mindenki számítógép zseni, de aki számítógéppel rendelkezik, annak illene tudnia azt is, hogyan kell kipucolni pld. a böngészőt. Azt írod, hogy a napi ajándékodat nem kaptad meg, mert csak frissítés után tudtál belépni a játékba. Ezt a mondatodat egyáltalán nem értem, milyen frissítésre gondolsz? És miért vársz kártérítést?
    Mennyivel egyszerűbb lenne tanácsot adni, hogyan lehet kipucolni a böngészőt, mi a BF doki. Igen vannak akiknek bár van számítógépjük de annak kezelését egymaguk tanulták meg. Igen nem mindenki zseni és sokan vannak akik segítségre szorulnak.
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 16.12.2016
    r0b33 mondta:
    Mennyivel egyszerűbb lenne tanácsot adni, hogyan lehet kipucolni a böngészőt, mi a BF doki. Igen vannak akiknek bár van számítógépjük de annak kezelését egymaguk tanulták meg. Igen nem mindenki zseni és sokan vannak akik segítségre szorulnak.
    Tanácsolom használd és olvasd a fórumot:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128227/technikai-segitsegek
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor

    Tényleg lényegesen egyszerűbb ;)

    Köszönöm a segítséget :)
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    Sziasztok! :)

    Én azt is el tudom képzelni, esetleg kijelzési hibával futott Beth össze. Mert tényleg ily módon nincs limitálva a vásárlás. Annyit vehetsz, amennyi a csűrben elfér. :)
     
    Arra gondolok, hogy a csűrben nem annyi volt a tényleges mennyiség, mint amit kiírva látott. Pl. 100 darabot jelez, de 120 van benne. Mivel 100-at jelez ki, így (tegyük fel 200-as kapacitása van a csűrjének) 100-at mutat, hogy megvehet, ha tele akarja tölteni. Igen ám, de mikor rányom, hogy meg is venné, azt írja, elérte a limitet. De nem azért, mert 100-at már nem vehet, hanem azért, mert a 200-as csűrnél csak 80 fért már be.
    (Ilyenbe én magam is többször futottam már. Egy játékfrissítés megoldotta a dolgot.)

    Zsu
    szia
    na.... rejtély megoldva
    hát persze, h megint kijelzési hiba :)
    ma futottam ezzel a jelenséggel össze, ( eddig még nálam nem volt ilyen ) és érdekes módon nálam is a cserinél jelentkezett. hiába volt a hotfix után frissítés és mi egyéb nálam, mégis hiba volt
    segíteni akartam, de nem tudtam cserit beadni, mert szürke volt a kezecske, ami egyértelműen jelzi, h nincs raktáron. beakartam szedni, de azt írta tele a csűrőm adjam el. benéztem a raktárba és szrte fullon volt
    friss újra és helyreállt a rend, máris üres volt a raktáram
    az egészben az a gáz, h hiába a szokásos hókuszpok hotfixek után, mégis vannak hibák
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    Sziasztok! Meg szeretném kérdezni, ha a szövibajnokság alatt átmegyek egy másik szövetkezetbe, a jelenlegiben gyűjtött elismertségi pontjaimat elvesztem?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    Nem azért szoktuk javasolni a hotfixek utáni dokizást, mert annyira unatkozunk, és dokiletöltésenként pénzt kapok (amúgy nem, bár ötletnek nem rossz...) és hogy addig is lefoglaljunk benneteket, hanem mert a gyorsítótárban lévő farmelemeknek lehetnek a hotfix után verziószám-ütközései, azok pedig okozhatnak ilyen hibákat.
    akkor most idézem saját magam :)
    Liz65 (HU1) mondta:
    szia
    na.... rejtély megoldva
    hát persze, h megint kijelzési hiba :)
    ma futottam ezzel a jelenséggel össze, ( eddig még nálam nem volt ilyen ) és érdekes módon nálam is a cserinél jelentkezett. hiába volt a hotfix után frissítés és mi egyéb nálam, mégis hiba volt
    Robi
    öreg motoros vagyok én már ahhoz, h ezt kapásból ne tudnám, hisz több 100x a fórumozóknak is leírom
    ennek ellenére hiba volt!
    most már akkor azt is konstatálhatjuk, h minden javítás és mi egyéb után min. 2x kell törölgetni
  • Mignonka (HU1)Mignonka (HU1) Bejegyzések: 36
    rob33 köszönöm, akkor azt hiszem maradok, igaz, nagy dilemma.  A jelenlegi szövim haldoklik, összesen hárman vagyunk aktív tagok, én gyűjtögettem eddig a legtöbb pontot. A mostani szövi, ahová meghívást kaptam pedig benne van a 10 legjobban, de ha elveszítem a pontjaimat, akkor kivárom a bajnokság végét. Köszönöm a gyors választ.
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. A szövetkezetünk megvált egy tagtól, akinek nem az aktivitásával volt gondunk, hanem a hangnemével, cinikus, kifejezetten szemtelen viselkedésével. Az érintett személy 18 évesnek vallotta magát.
    Mióta ki lett rakva folyamatosan zaklatja a szövetkezet tagjait leveleivel.
    Szeretném megkérdezni hogyan lehet az ilyen játékost letiltani.
    A ranglistában megtörtént a figyelmen kívül hagyás, de ettől még küldhet mondjuk ördögöket, mert van egy ilyen volt tagunk is, de tudom hogy ő tényleg csak poénkodik.
    Mi kell ahhoz hogy valakit mondjuk a játékból is töröljenek?
    Köszi a segítséget
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. A szövetkezetünk megvált egy tagtól, akinek nem az aktivitásával volt gondunk, hanem a hangnemével, cinikus, kifejezetten szemtelen viselkedésével. Az érintett személy 18 évesnek vallotta magát.
    Mióta ki lett rakva folyamatosan zaklatja a szövetkezet tagjait leveleivel.
    Szeretném megkérdezni hogyan lehet az ilyen játékost letiltani.
    A ranglistában megtörtént a figyelmen kívül hagyás, de ettől még küldhet mondjuk ördögöket, mert van egy ilyen volt tagunk is, de tudom hogy ő tényleg csak poénkodik.
    Mi kell ahhoz hogy valakit mondjuk a játékból is töröljenek?
    Köszi a segítséget

    Szia! :)

    Ha csúnyán viselkedik, csúnyákat ír...zaklat benneteket, akkor képernyőmentések kellenek a levelekről. És ezeket mind elküldeni az ügyfélszolgálatnak.
    Ő kivizsgálja és utána eldönti, figyelmezteti...felfüggeszti vagy törli.

    (Ha az ügyfélszolgálat "lezongorázásához" segítség kell, keressetek meg. De tényleg az kell, hogy mindenki, akinek ilyeneket írt, csináljon képeket.)

    Zsu
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. A szövetkezetünk megvált egy tagtól, akinek nem az aktivitásával volt gondunk, hanem a hangnemével, cinikus, kifejezetten szemtelen viselkedésével. Az érintett személy 18 évesnek vallotta magát.
    Mióta ki lett rakva folyamatosan zaklatja a szövetkezet tagjait leveleivel.
    Szeretném megkérdezni hogyan lehet az ilyen játékost letiltani.
    A ranglistában megtörtént a figyelmen kívül hagyás, de ettől még küldhet mondjuk ördögöket, mert van egy ilyen volt tagunk is, de tudom hogy ő tényleg csak poénkodik.
    Mi kell ahhoz hogy valakit mondjuk a játékból is töröljenek?
    Köszi a segítséget
    szia
    hát a játékból való törlés eléggé kacifántos
    ezt csakis a Supporton keresztül lehetséges elintézni. ehhez kellenek képernyőmentések a bizonyításhoz, és persze azt gondolom te is tudod, h a Support jó ideje csak idegen nyelven elérhető
    bár nem hinném, h a csínyek miatt bárkit is kiraknának, ehhez sokkal nagyobb ok kell
    de vedd fel a Moderátorok egyikével a kapcsolatot, hátha tudnak valamit tenni az érdekedben
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Köszönöm a válaszokat, a csínyt azért említettem mert van egy ilyen volt játékosunk is de ez nem számít.
    ez a tag leveleket írogat.
    Meglátjuk előbb utóbb csak abbahagyja ha süket fülekre talál::))
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Sziasztok!
    Sajnálatos módon a szövetkezetembe a játékosoknak el tűnek a dollárjai. 
    Tud valaki segíteni, vagy tanácsot adni?
  • tibcsi75 (HU1)tibcsi75 (HU1) Bejegyzések: 7
    szia rob!
    lehet megint butaságot fogok kérdezni,de érdekelne,hogy a pontokon kivül vesz e el a játék mást is a hét fordulojával?
    nekem már nem elöször tünik el 100 és 150 közötti folyékony mütrágyám.
    de elöfordul még hasonlo eltünésem.
    ez ügyben kérnék felvilágositást!
    elöre is köszönöm!! :D
  • Vidéki farmer (HU1)Vidéki farmer (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 20.12.2016
    Ezt érti valaki mi van a második dísszel?




    Raktárban semmi.
     
    Nem ártana, ha egyértelmű lenne.



    Szia! :) Átméreteztem a képedet. Muszáj, mert ha valaki képestől beidézi, akkor szét fogja húzni a topikot. Máskor figyelj kérlek oda, hogy 500-550 képpontnál ne legyen szélesebb a kép, amit feltöltesz. Megértésedet köszönöm. :) Zsu
    vf.jpg 99.5K
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kedves Vidéki Farmer!

    Jelenleg probléma van a második dísszel is, várjuk a javításra vonatkozó híreket a fejlesztőktől. Ha bármit megtudunk, jelezzük felétek.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 19.12.2016
    Ezt érti valaki mi van a második dísszel?




    Raktárban semmi.
     
    Nem ártana, ha egyértelmű lenne.

    Szia! :)

    A kép alapján úgy gondolom, hogy a 2. héten a szövetkezetedben az egyéni lista nem sikerült mindenkinél 100%-osra. Így Te hiába teljesítetted a tiédet, csak aranyért veheted meg.

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    Kedves Vidéki Farmer!

    Jelenleg probléma van a második dísszel is, várjuk a javításra vonatkozó híreket a fejlesztőktől. Ha bármit megtudunk, jelezzük felétek.
    Hát azt nagyon megköszönnénk.
    De most már mindig baj lesz vele?
    Ráadásúl a dollárok is tünnek el és a szövetkezetünkbe nem tudjuk mi történik.
    Ez is hiba?
  • jokka50 (INT1)jokka50 (INT1) INT1 Bejegyzések: 4
    Az e-mailekkel kapcsolatban,Folyton irják hogy ennyi meg annyi aranyat kapsz,aztán mikor rákattintok,csak a nagy üres fehér képernyő.Inkább mellőzzék,ha már nem lehet átvenni.

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 20.12.2016
    Az e-mailekkel kapcsolatban,Folyton irják hogy ennyi meg annyi aranyat kapsz,aztán mikor rákattintok,csak a nagy üres fehér képernyő.Inkább mellőzzék,ha már nem lehet átvenni.

    Szia!
    Ha figyelmesen megnézed az e-maileid, láthatod, hogy a tesztszerverre vonatkoznak, melyeket a rendszer automatikusan küld. Mivel a tesztszerver 11.30-a óta átmenetileg szünetel, így természetes, hogy nem tudod beváltani.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.12.2016
    hát nem azért mondom, de megvannak ezek húzatva? ez a "kedvenc" ajánlatokban a legmenőbb :smiley:



    édes kis nyúlam-bulam csupán csak 689 milláért és kemény 29 BP-ért

    nem mondom........ a hülyének is megéri, hát még nekünk :p

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:
    hát nem azért mondom, de megvannak ezek húzatva? ez a "kedvenc" ajánlatokban a legmenőbb :smiley:



    édes kis nyúlam-bulam csupán csak 689 milláért és kemény 29 BP-ért

    nem mondom........ a hülyének is megéri, hát még nekünk :p


    Szia! :)

    Ez azért ilyen "ócsó", mert nagyon jó az egységnyi boldogságértéke (29/4=7,25). ;) És nem túl gyakori vagy nem túl egyszerű a megszerzési lehetősége. Persze örüljünk, nem kizárólag aranyért megvásárolható. :)

    Zsu

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt