Firefoxot használsz és a BigFarm teljesítményi hibákkal küzd?
Kattints ide a megoldáshoz!

Horgászattal kapcsolatos problémák

matepvp (HU1)matepvp (HU1) Bejegyzések: 5HU1
szerkesztette ezt: 30.01.2017 itt: Technikai problémák és bugok (a)

Sziasztok!

béreltem 17000 dollárért hajót , közben megszakitottátok a játékot, mi lesz a dollárjaimmal, mert aztán nem tudtam horgászni?

Post edited by r0b33 (HU1) on
«13

• gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969

Sziasztok!

béreltem 17000 dollárért hajót , közben megszakitottátok a játékot, mi lesz a dollárjaimmal, mert aztán nem tudtam horgászni?

Szia! :)

Maximum írunk a supportnak az elveszett dollárok miatt. :) Ha ez neked megfelel, kérlek, keress meg privátban. :)

Zsu
  • Saku (HU1)Saku (HU1) Bejegyzések: 3
    Megvettem a nagy vödröt, amibe 470 halnak kéne beleférnie, de ha kihajózok, csak a kis vödröt érzékeli, amibe csak 170 hal fér. Ha ezt előre tudom, nem költök rá annyi pénzt! Meg lehet oldani valahogy, hogy a nagyobb vödörrel hajózzak ki, vagy követeljem vissza a dollárjaimat?
    A választ előre is köszönöm.
    Saku @ hu 1
  • Saku (HU1)Saku (HU1) Bejegyzések: 3
    Pedig pont azért vettem a nagyobb vödröt, hogy amikor elmegyek pecázni nagy halakra, akkor jó sok beleférjen. De ezek szerint csak pénzpocsékolás volt -.-
    Mindenesetre köszönöm a választ.
    Saku @ hu 1
  • Icukacuki (HU1)Icukacuki (HU1) Bejegyzések: 6HU1
    Hiába horgászom a tapasztalati pontok nem szaporodnak.Amikor begyűjtöm akkor mutatja de a szintjelzésnél nem halad felfele
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) Bejegyzések: 3,138
    Hiába horgászom a tapasztalati pontok nem szaporodnak.Amikor begyűjtöm akkor mutatja de a szintjelzésnél nem halad felfele
    Szia!
    Attól függ hanyas szinten vagy, mindig egyre több kell a szintlépéshez.
    Ha bemész Oleg menüjébe (körmenü jobb oldali ikon), akkor a jobb felső sarokban láthatod a TP-ket, s ha fölé viszed mutatja mennyi kell a következő szinthez. 

Ha gyorsabban szeretnél haladni, akkor a 2. fülön küld el TP-t "horgászni"...

• Dollya (HU1)Dollya (HU1) Bejegyzések: 16
    Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni,24. szinten van Oleg és csak a gumicsónak választható ki,vagyis nem tudok horgászni menni csak a gumicsónakkal.Pedig nagyon szeretnék csukát fogni. Ki tud nekem ebben a problémában segíteni? Üdvözlettel: Dollya
    Dollya @ hu 1
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) Bejegyzések: 3,138
    Dollya (HU1) mondta:
    Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni,24. szinten van Oleg és csak a gumicsónak választható ki,vagyis nem tudok horgászni menni csak a gumicsónakkal.Pedig nagyon szeretnék csukát fogni. Ki tud nekem ebben a problémában segíteni? Üdvözlettel: Dollya
    Szia!
    Kint látod a gumicsónakot vagy mikor a csónakra kattintasz benn is?
    Ugyanis nem az számít kinn mit látsz, hanem belül. És mivel 3 hajó van egy sorban s az nem azonos, így pontosítsunk.

• Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Sziasztok! Napok óta nem tudok horgászni. A visszaszámláló már élből középről indul. Ha egyet sikerül kipecázni a másodiknál már vagy nem dobja a horgot, vagy keresztül megy a halakon. A  tisztításokat elvégeztem. Kérlek segítsetek.
    Róza53 @ hu 1
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 16.12.2016
    r0b33 mondta:
    Ez azért van mert az eszközeid kopnak a horgászattól, hamarosan elkopik az orsód.
    3 botom van 150 horog, 49 kötél 3 orsó és a számlálóm nem jó, most már nem a felénél indít hanem a negyedénél.
    Mit kell tennem?
    Róza53 @ hu 1
  • lego06 (HU1)lego06 (HU1) Bejegyzések: 13
    Sziasztok!

Ma nagyon jót horgásztam kifogtam a halat, és ott maradt lógva a botnál. Majd egy idő után elszakadt a zsinór, és utána folytathattam a horgászatot.
    Üdv!

4.jpg 279.8K
    3.jpg 279.5K
    2.jpg 286K
    1.jpg 279.7K
    Sziasztok!

Ma elég érdekes volt.
    Az orsóim száma át ment mínuszba, de amikor vásárolni akartam ott meg plusz volt.

1.jpg 200.2K
    2.jpg 155.2K
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) Bejegyzések: 1,009HU1
    szerkesztette ezt: 17.12.2016
    lego06 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

Ma elég érdekes volt.
    Az orsóim száma át ment mínuszba, de amikor vásárolni akartam ott meg plusz volt.
    Szia Lego!

Gyakran előfordul nálam is. Ilyenkor a kilépés, böngésző takarítás megoldja a problémámat.
    Ajánlatos a bigfarm doki lefuttatása is!
     Ezen a linken megtalálod:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor ;

gazdaság11 @ hu 1
     /Kati/ szövetkezeti vezető
    Új élet Bt
    (csak magamnak, hogy ne kelljen keresni:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor  )
    Szia!
    Köszi a választ. A kilépés visszalépés segített, csak gondoltam jelzem.

Lego
  • ktm75 (HU1)ktm75 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 27.12.2016
    Sziasztok,
    Lehetetlen horgásznom,ha bedobom a horgot,hiába nyomom az egérgombot folyamatosan,nem történik semmi.Az idő lejártával elszakad a kötél,és az ablakot sem tudom kiikszelni,sőt kifagy tőle a játék,be kell zárnom a böngészőt.Már legalább 4 napja ezt csinálja.
    Próbáltam Explorerrel,és Crhommal is,ugyanaz mindkettővel.Mit tanácsoltok ?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) Bejegyzések: 4,892HU1
    ktm75 (HU1) mondta:
    Sziasztok,
    Lehetetlen horgásznom,ha bedobom a horgot,hiába nyomom az egérgombot folyamatosan,nem történik semmi.Az idő lejártával elszakad a kötél,és az ablakot sem tudom kiikszelni,sőt kifagy tőle a játék,be kell zárnom a böngészőt.Már legalább 4 napja ezt csinálja.
    Próbáltam Explorerrel,és Crhommal is,ugyanaz mindkettővel.Mit tanácsoltok ?
    szia
    egyenlőre ne horgász, míg nincs vége az ünnepnek. jelezd valamelyik Moderátornak a hibát, h tudják majd továbbítani az illetékesek felé

• Fefe1980 (HU1)Fefe1980 (HU1) Bejegyzések: 6
    Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy az első horgászós küldinél már nem jutok tovább. Napok óta itt állok. Meg kell találni a horgászt. A horgász megvan, feljön az ablak azt mondja, hogy megvan és nem történik semmi. Innen hogyan tovább?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) Bejegyzések: 984HU1
    katt a zöld nyilra
    SestriPlayer @ hu 1

Egyik sem segít sajnos, a zöld nyíl rávisz a "sellő-öböl" nevű házra, de ezen kívül semmi sem történik. Az épületre kattintva meg azt mondja, hogy 8-as horgászat kell. Szóval mindegy mit csinálok nem adja meg a küldetést. :(
    szerkesztette ezt: 28.12.2016
    r0b33 mondta:
    Esetleg ha Sestri tippje nem segít, menj a virágfarmra, és ott kattints Olegre. ;)

Szia Robi!

Nincs még virágfarmja! Nem régen kezdte a játékot, mert 18. szinten van a főfarmja.
    Ha emlékezetem nem csal, nekünk kellett pecabottal csónakból horgászni.

gazdaság11 @ hu 1
    Új élet Bt
    (csak magamnak, hogy ne kelljen keresni:  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor  )
    Ha jól értelmezem meg kell találnom a horgászt aki fölött lila felkiáltójelek vannak. Megtaláltam már az összeset, de ha rájuk kattintok kijön a fentebbi ablak, majd zöld nyíl és eldob ahhoz a horgászkunyhóhoz a virágfarmon, de semmi sem történik. Gondolom nem az én képességeimmel van a gond :) Bár lehet... :)
    Ha jól értelmezem meg kell találnom a horgászt aki fölött lila felkiáltójelek vannak. Megtaláltam már az összeset, de ha rájuk kattintok kijön a fentebbi ablak, majd zöld nyíl és eldob ahhoz a horgászkunyhóhoz a virágfarmon, de semmi sem történik. Gondolom nem az én képességeimmel van a gond :) Bár lehet... :)
    Amit kiemeltem, tennél be képet?
    Régen volt nálam ez e feladat, akkoriban rengeteg hiba is volt a horgászatban, nem emlékszem már hogyan is jutottunk tovább.

gazdaság11 @ hu 1
    Új élet Bt
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 28.12.2016
    Egyik sem segít sajnos, a zöld nyíl rávisz a "sellő-öböl" nevű házra, de ezen kívül semmi sem történik. Az épületre kattintva meg azt mondja, hogy 8-as horgászat kell. Szóval mindegy mit csinálok nem adja meg a küldetést. :(

Szia! :)

Azt azért írja ki neked, mert a Sellő-öbölben készíthető ételek egy része akkor válik elérhetővé, ha minimum 8-as a horgászati szinted. Viszont ahhoz el kellene induljon normálisan az a feladatsor, hogy gyűjteni tudd a horgászati TP-ket...

Zsu
    r0b33 mondta:
    Esetleg ha Sestri tippje nem segít, menj a virágfarmra, és ott kattints Olegre. ;)

Szia Robi!

Nincs még virágfarmja! Nem régen kezdte a játékot, mert 18. szinten van a főfarmja.

Szia Kati! :)

Mióta az új felosztás van, mindnekinek van minden állandó farmja, csak amíg az adott játékos szintet el nem éri, addig lezárt a farmon az építési funkció. Viszont a farmkörnyezetben elhelyezett dolgok miatt mindenki át tud lépni egyik állandó farmról a másikra. :)
    Ez nem lehet gátja annak, hogy a feladata nem teljesül.

Zsu
    r0b33 mondta:

Szia Robi!

Szia Kati! :)

Mióta az új felosztás van, mindnekinek van minden állandó farmja, csak amíg az adott játékos szintet el nem éri, addig lezárt a farmon az építési funkció. Viszont a farmkörnyezetben elhelyezett dolgok miatt mindenki át tud lépni egyik állandó farmról a másikra. :)
    Ez nem lehet gátja annak, hogy a feladata nem teljesül.

Zsu
    Szia Zsu!

Köszi az infót! Ez a rész kimaradt az életemből mivel minden farmom meg volt a változáskor.

gazdaság11 @ hu 1
    Új élet Bt
    sziasztok
    ha megtalálta a főfarmon a horgászt, akkor át kell mennie a virágra ( mutatja is, ha jól müxik ), ott katt megint Olegre és ez a kép fogadja:

lehet az zavarta meg a játékost, h nem halas feladat van, hanem főfarmi terméket kell beadnia

Szia Líz!

Köszi a segítséget, már nem emlékeztem rá!

gazdaság11 @ hu 1
    Új élet Bt
    szia Kati
    hát én se nagyon, meg kellett néznem
    annyi új esemény jött mostanában, h nem csoda, ha nem emléxünk rá, melyik hogyan is volt a kezdetekkor

Sign In to comment.