Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

148113

Hozzászólások

  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Szeretném megkérdezni, hogy lehet törölni a bejegyzést ha még sem szeretném.
    Ha itt szeretnéd törölni, akkor megnyitod, módosítás, és kitörlöd a szöveget. És utána mi töröljük a hozzászólást.
    Köszönöm.
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Miért nem kaptam ajándékot a teszt zárása után? Nem mindenkinek jár ?
    Viszont olyat kaptam, hogy hiányolnak az állataim.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Miért nem kaptam ajándékot a teszt zárása után? Nem mindenkinek jár ?
    Viszont olyat kaptam, hogy hiányolnak az állataim.

    A teszt farm zárása után senki nem kapott ajándékot. Csak az automata e-mailt, hogy az állatok hiányolják. De amíg a teszt szerver nem elérhető, addig úgysem tudtok rá belépni. Ezt az e-mailt viszont érdemes figyelmen kívül hagyni.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Sziasztok!
     ennyire repülne az idő a farmon? :) Tegnap kezdődött a dobozolós akkor azt írta 3 nap . Most nézem már csak 1 nap.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Flór4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
     ennyire repülne az idő a farmon? :) Tegnap kezdődött a dobozolós akkor azt írta 3 nap . Most nézem már csak 1 nap.
    szia Flór
    sajnos hiába visszük rá az egeret, ítt nem írja az órát mint a legtöbb esetben
    de mivel hozzávetőlegesen egy nap, az lehet jóval több, akár 36 óra is :)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Flór4 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
     ennyire repülne az idő a farmon? :) Tegnap kezdődött a dobozolós akkor azt írta 3 nap . Most nézem már csak 1 nap.
    Szia :) 
    Tegnap is ma is fél 6-kor váltott, tehát még pontosan 15 perc híján 48 óra van belőle. úgyhogy lehet még pakolni ::))
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Egy érdekes kérdés vetődött fel bennem.
    Ugye azt tudjuk, hogy a sziget egyes telkein vannak rejtőző ajándékok. Ha egy ilyen telket megveszünk, akkor rögtön megkapjuk a dísz BP értékét, nem kell a bozótot hozzá lebontani. Vajon ezt a díszt el lehet-e mozgatni máshova? (Kipróbálni nem tudom, mert nincs szabad területem, ahova áttehetném.)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.12.2016
    Egy érdekes kérdés vetődött fel bennem.
    Ugye azt tudjuk, hogy a sziget egyes telkein vannak rejtőző ajándékok. Ha egy ilyen telket megveszünk, akkor rögtön megkapjuk a dísz BP értékét, nem kell a bozótot hozzá lebontani. Vajon ezt a díszt el lehet-e mozgatni máshova? (Kipróbálni nem tudom, mert nincs szabad területem, ahova áttehetném.)
    szia Porrima
    ha kibontod a bozótból, akkor természetesen átlehet helyezni máshová, nem kell ottmaradnia, ahol felfedezted
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 08.12.2016
    Egy érdekes kérdés vetődött fel bennem.
    Ugye azt tudjuk, hogy a sziget egyes telkein vannak rejtőző ajándékok. Ha egy ilyen telket megveszünk, akkor rögtön megkapjuk a dísz BP értékét, nem kell a bozótot hozzá lebontani. Vajon ezt a díszt el lehet-e mozgatni máshova? (Kipróbálni nem tudom, mert nincs szabad területem, ahova áttehetném.)
    Szia Porrima!

    Amikor lesz szabad helyed, bárhova áthelyezheted, dobozba teheted, újra kirakhatod. Nálam nem voltak áthelyezési problémák.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Liz65 (HU1) mondta:
    Egy érdekes kérdés vetődött fel bennem.
    Ugye azt tudjuk, hogy a sziget egyes telkein vannak rejtőző ajándékok. Ha egy ilyen telket megveszünk, akkor rögtön megkapjuk a dísz BP értékét, nem kell a bozótot hozzá lebontani. Vajon ezt a díszt el lehet-e mozgatni máshova? (Kipróbálni nem tudom, mert nincs szabad területem, ahova áttehetném.)
    szia Porrima
    ha kibontod a bozótból, akkor természetesen átlehet helyezni máshová, nem kell ottmaradnia, ahol felfedezted
    Szia Liz!

    Az előző mondat lényegét nem ismételtem meg a hozzászólásomban: át lehet-e helyezni a díszt, ha nem bontom le a bozótot?
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:
    Egy érdekes kérdés vetődött fel bennem.
    Ugye azt tudjuk, hogy a sziget egyes telkein vannak rejtőző ajándékok. Ha egy ilyen telket megveszünk, akkor rögtön megkapjuk a dísz BP értékét, nem kell a bozótot hozzá lebontani. Vajon ezt a díszt el lehet-e mozgatni máshova? (Kipróbálni nem tudom, mert nincs szabad területem, ahova áttehetném.)
    szia Porrima
    ha kibontod a bozótból, akkor természetesen átlehet helyezni máshová, nem kell ottmaradnia, ahol felfedezted
    Szia Liz!

    Az előző mondat lényegét nem ismételtem meg a hozzászólásomban: át lehet-e helyezni a díszt, ha nem bontom le a bozótot?
    Nem, mert nem férsz hozzá a díszhez!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Liz!

    Az előző mondat lényegét nem ismételtem meg a hozzászólásomban: át lehet-e helyezni a díszt, ha nem bontom le a bozótot?
    akkor félreértettem a kérdésed, nem, szrtm nem
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Miért nem kaptam ajándékot a teszt zárása után? Nem mindenkinek jár ?
    Viszont olyat kaptam, hogy hiányolnak az állataim.

    A teszt farm zárása után senki nem kapott ajándékot. Csak az automata e-mailt, hogy az állatok hiányolják. De amíg a teszt szerver nem elérhető, addig úgysem tudtok rá belépni. Ezt az e-mailt viszont érdemes figyelmen kívül hagyni.
    Köszönöm.
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok ! A kárpótlásként kapott hét törpe ház kinézetét hányas szinttől lehet kirakni. A szövitársam 38-as szinten van és inaktív neki. Vagy a ház szintjétől is függ ? Köszönöm a válaszokat !
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 09.12.2016
    Sziasztok ! A kárpótlásként kapott hét törpe ház kinézetét hányas szinttől lehet kirakni. A szövitársam 38-as szinten van és inaktív neki. Vagy a ház szintjétől is függ ? Köszönöm a válaszokat !

    Szia! :)

    Ez egy elég faramuci helyzet, ugyanis a kinézet csak az event utolsó két szintjéhez jár ajándékként. Mivel ő 38-as szintű, neki nem is járt volna, hiszen még nem indíthatja el az 5-ös és 6-os nehézségűt.
    (Nekem az a véleményem, ő nem is kapott. Hiszen amint egy kinézet elérhető valamihez, a festékes vödör aktívvá válik.)

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Köszi Zsu :)

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Sziasztok
    Lenne 2 kérdésem,amire sehogyan sem jöttünk rá
    1.A szerikerékben 1 játékostársunk pörizett 5 öt és 293 dik helyen van.Én pöriztem 16 ot,így a 829 es szinten vok.1 másik csapattársunk pörizett 24 et és 830.....ezt nem vágom.
    2.Ha már itt vagyok a kövi amit nem értünk.1 zsetonnal hogy léphetek előre 200 helyet?Tehát ha elpörizek 8 zsetont,akkor vagyok 500 adik,ha 9 et,akkor 300 adik.Akkor azok a 200 helyen akiket ugye 1 pörivel átugrottam hány zsetont pöriztek?Mert 8 tól több és 9 től kevesebb...Az idő is számít,hogy mikor pörizem?Azaz ha pl én délbe elpörizek 8 zsetont és vagyok vele 100 adik,akkor ha negyed 1 kor más elpöriz 8 zsetont ő már 201 mert én gyorsabb voltam?Mert csak így logikus,hogy át tudok ugrani 1 zsetonnal 200 embert,hogy a sok egyforma zsetonost egymás után teszi be időrendben....ezt ha vki tudja,nagyon megköszönném,mert ha így van,akkor nagyon nem mindegy,hogy mikor pörizünk,ha meg nem így van,akkor nagyon kivi lennék hogy is lehetséges ez.Előre is köszi.(bár az első az semmilyen formában nem jön ki)
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    Sziasztok, szép estét!
    Figyelmetlenségből pár perccel ezelőtt több mint 55.600 horgot vettem. Tudom, hogy az én hibám, kétszer is meg kellett volna néznem, hogy mit csinálok, és ezt majdnem 25 millió dollárom bánja. Távolról sem gondolnám, hogy ez mással is megeshet, de attól még igenis megeshet.
    Talán ha lenne egy fék, mondjuk kérdés formájában, hogy valóban megakarod venni....?
    Esetleg egy limit, hogy mondjuk 100 darabnál többet ne vehessünk egyik horgászkellékből sem egyszerre.
    Kérem a  Moderátorokat továbbítsák ezt a kérésem a fejlesztők felé.
    Köszönöm.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok, szép estét!
    Figyelmetlenségből pár perccel ezelőtt több mint 55.600 horgot vettem. Tudom, hogy az én hibám, kétszer is meg kellett volna néznem, hogy mit csinálok, és ezt majdnem 25 millió dollárom bánja. Távolról sem gondolnám, hogy ez mással is megeshet, de attól még igenis megeshet.
    Talán ha lenne egy fék, mondjuk kérdés formájában, hogy valóban megakarod venni....?
    Esetleg egy limit, hogy mondjuk 100 darabnál többet ne vehessünk egyik horgászkellékből sem egyszerre.
    Kérem a  Moderátorokat továbbítsák ezt a kérésem a fejlesztők felé.
    Köszönöm.
    Szia!
    Nem te vagy az egyetlen akivel megesik, s nem csak kis hazánkban. Ezt a kérést már nemcsak mi, de más országok moderátorai is felvetették. Hogy ez a kérés teljesül-e, már sajnos nem rajtunk múlik. Mi jeleztük, más is jelezte, így a GGS-en múlik, hogy tesz-e rá korlátot vagy sem. 
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok
    Lenne 2 kérdésem,amire sehogyan sem jöttünk rá
    1.A szerikerékben 1 játékostársunk pörizett 5 öt és 293 dik helyen van.Én pöriztem 16 ot,így a 829 es szinten vok.1 másik csapattársunk pörizett 24 et és 830.....ezt nem vágom.
    2.Ha már itt vagyok a kövi amit nem értünk.1 zsetonnal hogy léphetek előre 200 helyet?Tehát ha elpörizek 8 zsetont,akkor vagyok 500 adik,ha 9 et,akkor 300 adik.Akkor azok a 200 helyen akiket ugye 1 pörivel átugrottam hány zsetont pöriztek?Mert 8 tól több és 9 től kevesebb...Az idő is számít,hogy mikor pörizem?Azaz ha pl én délbe elpörizek 8 zsetont és vagyok vele 100 adik,akkor ha negyed 1 kor más elpöriz 8 zsetont ő már 201 mert én gyorsabb voltam?Mert csak így logikus,hogy át tudok ugrani 1 zsetonnal 200 embert,hogy a sok egyforma zsetonost egymás után teszi be időrendben....ezt ha vki tudja,nagyon megköszönném,mert ha így van,akkor nagyon nem mindegy,hogy mikor pörizünk,ha meg nem így van,akkor nagyon kivi lennék hogy is lehetséges ez.Előre is köszi.(bár az első az semmilyen formában nem jön ki)
    Szia bourges!

    Valószínűleg nem válasz a Te problémádra, de én már sokszor megfigyeltem, hogy a helyezés nem a pörgetés után rögtön változik: pörgetek egyet-kettőt, ugyanaz az állás, a harmadiknál ugrok egy nagyobbat. Ez talán érthető és elfogadható, persze az lenne a jó, ha jobb lenne...
    Sziasztok, szép estét!
    Figyelmetlenségből pár perccel ezelőtt több mint 55.600 horgot vettem. Tudom, hogy az én hibám, kétszer is meg kellett volna néznem, hogy mit csinálok, és ezt majdnem 25 millió dollárom bánja. Távolról sem gondolnám, hogy ez mással is megeshet, de attól még igenis megeshet.
    Talán ha lenne egy fék, mondjuk kérdés formájában, hogy valóban megakarod venni....?
    Esetleg egy limit, hogy mondjuk 100 darabnál többet ne vehessünk egyik horgászkellékből sem egyszerre.
    Kérem a  Moderátorokat továbbítsák ezt a kérésem a fejlesztők felé.
    Köszönöm.
    Az ilyen javaslatokat nagyon ritkán vezetik be. De a másodikkal nem is értek egyet a magam részéről, mert én horgokat pl. százakat veszek egyszerre, persze százezret nem.
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    sziasztok!
    Van limit hogy mennyi dolgot vehetek meg,nem enged cserit venni.

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 14.12.2016
    sziasztok!
    Van limit hogy mennyi dolgot vehetek meg,nem enged cserit venni.

    Elnézést a visszakérdezésért: van rá pénzed?
    Tudomásom szerint nincs limit, bár én nagyon ritkán veszek bármit, akkor is keveset.
    Kieg.: persze, ahogy írták utánam, attól többet nem vehetsz egyszerre, mint amennyi a csűrbe fér. De a vételnek valami célja van; ha pl. egy piaci szerződést akarsz így teljesíteni, akkor veszel egy csűrnyi mennyiséget, eladod, megint veszel egy csűrnyit, megint eladod sít. Senki nem akadályozza meg.
    Post edited by Porrima (HU1) on
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    sziasztok!
    Van limit hogy mennyi dolgot vehetek meg,nem enged cserit venni.

    Szia.

    A cserinél 1xre max 500 db vehetsz,igy ha többet szeretnél töbször kell 500 db venned.

    Tapasztalat,nálam is így volt.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    ez nálunk volt probléma az egyik szövitársamnál a Mikis feladatnál
    segíteni akart másnak, cseri kellett, de nem engedett neki vásárolni. pedig fullos a csűrje, hely is volt benne
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    én megveszem, hogy bizonyítsam, hogy lehet, de akkor jöttök 8,75 millával... :D
    ezt sakkozd le Beth-el :smiley:
    valamiért nem sikerült neki megvenni az adott esetben. ő is régi játékos, tehát tudja, h ameddig a csűr engedi, addig "nyújtózkodhat"
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    r0b33 mondta:
    Victus (HU1) mondta:
    Szia.

    A cserinél 1xre max 500 db vehetsz,igy ha többet szeretnél töbször kell 500 db venned.

    Tapasztalat,nálam is így volt.


    Szerintem meg lehet annyi mint a csűrben a szabad hely...

    Akkor valami gubanc volt,nekem sem engedte csak 500 db-ként

    a Mikisbe kellet!A képet ahogyan fel raktak,az OK eddig nekem is meg csinizte,és mikor rá klikk a vásárlásra közölte túl lépted a limitet.De ezen nem vitázom semmi értelme.Csak azt mondtam el ami nálam is tapaszható volt! Ennyi!!!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt