Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Vikingfarm karácsonyi

Már vagy 10 napja van a Karácsonyi farm, de még egyszer sem jött a szerencsekerék. Erről tud valaki információt?

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Már vagy 10 napja van a Karácsonyi farm, de még egyszer sem jött a szerencsekerék. Erről tud valaki információt?
    szia
    szrtm eltévedt a nagy hóban :smiley:
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Már vagy 10 napja van a Karácsonyi farm, de még egyszer sem jött a szerencsekerék. Erről tud valaki információt?
    szia
    eddig én sem láttam a szerikereket a karácsonyi farmon, csak a viking és asszem az északi fény farmon jön...
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Már vagy 10 napja van a Karácsonyi farm, de még egyszer sem jött a szerencsekerék. Erről tud valaki információt?
    szia
    eddig én sem láttam a szerikereket a karácsonyi farmon, csak a viking és asszem az északi fény farmon jön...

    Szia Sestri! :)

    Valami gond tényleg lehet vele... Többször is láttam a Szerencsekerék "búcsúzó" ablakát, holott nem is volt Szerencsekerék. (elképzelhetőnek tartom, hogy valamiért nem jelenik meg az event)
    De pontosabbat még nem tudunk erről.

    Zsu
  • MOM3 (HU1)MOM3 (HU1) Bejegyzések: 51
    Hát itt van a karácsonyi szerencsekerék. Pörgettem, bejutottam az első 500 közé- Érdekes módon a helyezésem most megint 0. lett. Hová lehettek a pontjaim? Ki-belépkedtem, semmi változás.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066

    Szia már van szerencsekerék csak várni kell egy kicsit!!!!!!!!!!! ;)
    Szia
    Igen, a tegnap jött, de az előtt nem volt 1x sem. Amint olvashattad, ezt Zsuzsi megerősitette. Valszeg kijavitották a hibát.
  • lúvár51 (HU1)lúvár51 (HU1) Bejegyzések: 15
    MOM3 (HU1) mondta:
    Hát itt van a karácsonyi szerencsekerék. Pörgettem, bejutottam az első 500 közé- Érdekes módon a helyezésem most megint 0. lett. Hová lehettek a pontjaim? Ki-belépkedtem, semmi változás.
    Szia.
    Pörgess egyet és megint láthatod.

  • MOM3 (HU1)MOM3 (HU1) Bejegyzések: 51
    MOM3 (HU1) mondta:
    Hát itt van a karácsonyi szerencsekerék. Pörgettem, bejutottam az első 500 közé- Érdekes módon a helyezésem most megint 0. lett. Hová lehettek a pontjaim? Ki-belépkedtem, semmi változás.
    Szia.
    Pörgess egyet és megint láthatod.

    Köszönöm, tényleg "visszakaptam" a pontokat.
  • lúvár51 (HU1)lúvár51 (HU1) Bejegyzések: 15
    MOM3 (HU1) mondta:
    MOM3 (HU1) mondta:
    Hát itt van a karácsonyi szerencsekerék. Pörgettem, bejutottam az első 500 közé- Érdekes módon a helyezésem most megint 0. lett. Hová lehettek a pontjaim? Ki-belépkedtem, semmi változás.
    Szia.
    Pörgess egyet és megint láthatod.

    Köszönöm, tényleg "visszakaptam" a pontokat.
    Azért úgy látom nincs minden rendben a kerékkel. Többször visszanéztem és nem frissül a kis környíllal, a zöld nyíl el sem halványul rákatt után és mindíg a legutóbbi eredményt mutatja egészen az új pörgetésig.
Sign In to comment.