Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Frissítés megbeszélése - 2016.12.08. Karácsonyi készülődés.

«1314

Hozzászólások

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 07.12.2016
    "A frissítés tervezett érkezése December 8-a, Pontosabb időablakot később adunk meg."

    Szervusztok!

    Mondjátok, a frissítés ill. az event is 8,-ra azaz, holnapra várható??
    / ez már a 3.-ik újabb időpont
    :o 

    "Kék hópehely: minden szövetkezeti tag gyűjti és a falu boldogságát növeli az 5-ik fődíj dekornak."

    hüha, ez azt jelenti, hogy beteszik élesbe a szövifalut is??
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 07.12.2016
    Nagyika!
    A frissítés jön holnap, maga az esemény 11-én indul.
    Várhatóan a frissítés holnap fél 9 és fél 1 közt jön. Pontosabbat mi sem tudunk.
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130

    Sziasztok,

    mi is szeretnénk megkérdezni mi az a faluboldogság és farmboldogság?

    Köszi :)


  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130
    Köszi Robi ! Faluboldogság még nincs, de majd eltesszük a raktárba :)
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    Nagyon, nagyon, nagyon cuki a kis vonat::))
    Bízom abban, hogy mivel az egy hétről 4 naposra csökkentek a gyűjtési szakaszok, nem fog irreálisan magas darabszámokat kérni a feladat. Tavaly sem volt könnyű, ezért kicsit félek tőle, mégiscsak sokan dolgozunk és nem tudunk egész nap itt ülni. Jó csapatépítő buli lesz::)) 
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok! :)

    Újabb információkat kaptunk a kívánságlistával kapcsolatban. :)

    1. Amikor az lesz a feladat, hogy adjunk be dolgokat a Mikulás kívánságlistájába, akkor dollárt fogunk érte kapni cserében.
    2. Minden egyes mód, ahogyan begyűjtünk valamit, számítani fog. Tehát a kutyus és a farmmunkások is!

    Zsu
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Legújabb infó: 13 óra után érkezik a frissítés! :)
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Kellemes napot kívánok :)

    Ha jól értelmeztem a leírást,aki nincs szövetkezetbe az nem tud részt venni ebben az eventbe.Jól értettem,vagy nem?
    Előre is köszönöm a választ. :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    JANZI (HU1) mondta:
    Kellemes napot kívánok :)

    Ha jól értelmeztem a leírást,aki nincs szövetkezetbe az nem tud részt venni ebben az eventbe.Jól értettem,vagy nem?
    Előre is köszönöm a választ. :)
    Szia!

    Igen, jól értetted. Ez egy szövetkezetre vonatkozó feladatsor.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Perceken belül indul a frissítés.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Elindult!
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :) 
    csak megjegyezném hogy a friss, ha nem pénteken munkaidő vége előtt 5 perccel van, akkor csak a dobozolás alatt lehet betenni??? esetleg egy éjjeli emberke nem lehetne??? (mondjuk a portás) annyit ő is tud::::DDD
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Sziasztok :) 
    csak megjegyezném hogy a friss, ha nem pénteken munkaidő vége előtt 5 perccel van, akkor csak a dobozolás alatt lehet betenni??? esetleg egy éjjeli emberke nem lehetne??? (mondjuk a portás) annyit ő is tud::::DDD


    Lívikém már nem is ismernék a játékra, h nem így menne a forgatókönyv:)
  • erzsi1o18 (HU1)erzsi1o18 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 10.12.2016
    Sziasztok. Ki tud segíteni a Mikulás naptárnál a mai be lépö egy lapát volt ajándékba? Mit kell vele csinálni?
    KÖSZ Erzsi 
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok. Ki tud segíteni a Mikulás naptárnál a mai be lépö egy lapát volt ajándékba? Mit kell vele csinálni?
    KÖSZ Erzsi 
    Szia :) 
    miután rákattintottál a lapátra kiírja, hogy keresd meg a mókusokat, vidd az egeret a hókupacok fölé (fő farm), ahol megjelenik a lapát, katt rá, és kinn is van az ajándék :) Szép Napot :)
  • erzsi1o18 (HU1)erzsi1o18 (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok. Ki tud segíteni a Mikulás naptárnál a mai be lépö egy lapát volt ajándékba? Mit kell vele csinálni?
    KÖSZ Erzsi 

    Köszönöm a segítséget.
    Űdv? Erzsi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hali
    látom ma volt egy hotfix megint, bár a Hivatalosban nem látható, h mire volt kihatással, de máshol olvasható, h a téli farm szerikerékre vonatkozott :)
    köszönjük az "információt"
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Liz65 (HU1) mondta:
    hali
    látom ma volt egy hotfix megint, bár a Hivatalosban nem látható, h mire volt kihatással, de máshol olvasható, h a téli farm szerikerékre vonatkozott :)
    köszönjük az "információt"

    Szia Liz! Igen, először ez volt az infó, a szerikerék, de aztán Zsu azt írta a facen, hogy mégsem az, hanem a kívánságlista még mindig nem volt tökéletes, találtak benne hibát...és azt javították.
    Remélem jó lesz! :p
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    r0b33 mondta:
    Konkrétan ÉN találtam benne a hibát és javíttattam ki most beljebb vagytok?
    én pedig úgy látom, h azt a beirást ahol ki volt irva h a szerikerékre vonatkozott a frissités,  nem te javitottad át.
    na mind1, zurika válasza elég kielégétő.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066

    Szia! :)

    Ezt nem tudom, hol találtad. :) 
    De a hivatalos hír szerint, amit a fejlesztő írt le, a következő történt:
    "Egy hibát javítottunk ki a közelgő kívánságlistában. A szerencsekereket nem javítottuk."

    Ez két nagyon egyszerű mondat, ezt félre fordítani sem lehetett. :smiley:
    Ha ezen felül te bármit is találtál, az nem felel meg a valóságnak. :)

    Zsu


    2.Robi nem arra írta Sestri. :) Hanem Robi a kívánságlistában találta a hibát, ami miatt javítaniuk kellett még az indulás előtt. :)
    Én  csak Macika beirását láttam, h kiirta h a hibajavitás a szerikerékre vonatkozott.
    értem, tehát azt téves infó volt..
    mert látszik, h azt átjavitottad
    2. ok, bocsi, akk ezek szerint félreértettem.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Akkor köszönet érte Robinak. biztosan sok bosszúságtól mentett meg minket.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.12.2016
    Kedves Líz és Sestri!
    Amint kiderült, hogy lesz egy kisebb javítás, azonnal bekerült a hotfixek közé. Amint kitettem, már el is indult a javítás. Mivel nem írták mi a javítás oka, és a szerencsekerékkel gond volt, én feltételeztem, hogy azt javították. Időközben kiderült a lista miatt volt a javítás.
    Nem kell senkit bántani itt a fórumon emiatt. Lehet, hogy ti nem érzitek azt, hogy mi minden információt megpróbálunk hozni nektek, de higgyétek el, amit megosztanak velünk, s jelezhető, azt mi is megtesszük, sőt Robi volt az valóban, aki észrevette, hogy gond van a holnapi jutalmakkal. Jobb lett volna, ha nem jelzi és mindenki morgolódik a lista során? Én személy szerint köszönettel tartozom neki, hogy mindezt észrevette, jelezte a fejlesztők fele, s ők meg javították. 
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    szerkesztette ezt: 10.12.2016
    Én ma amikor a fórumon kerestem a választ, egy a facen feltett kérdésre, hogy miért volt a karbantartás, akkor találtam a Kriszta beírását, miszerint a szerikerék volt javítva. Aztán Zsuzsa javított a facen, hogy nem az, hanem a játék egy hibáját javították. Ennyi volt. Se több, se kevesebb. Szerintem nincs is ezzel semmi probléma. Én nagyon tisztelem a munkátokat, hogy rengeteg segítséget adtok a játékosoknak. És tényleg köszi, hogy nem hibás játékkal kezdünk holnap. Mindenkinek sok sikert a mikuláslistához!!!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!

    Megint a fölösleges köröket futjátok! Van ennek valami értelme, vagy ettől emelkedik meg az adrenalin szintetek és így érzitek magatokat jól?
    Inkább örüljünk, hogy még az élesítés előtt javítottak.
    Egyébbként mást hibák is javításra kerültek. Pl. a kutatásban is volt hiba! amikor valaki belépett egy kutatásba, hiába lépett ki naponta többször a kutatásból és a játékból is, a hotfixig bent volt. A hotfix után rendesen működik.
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130

    Sziasztok,

    szeretném megkérdezni, hogyan kell beadni? Vagy csak termelni kell és számolja? Nem kevés már az elején, mi lesz később :)

    Jó gyűjtögetést kívánok !

Sign In to comment.