Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

147113

Hozzászólások

  • zzz623 (HU1)zzz623 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    HALI
    A LOVAKKAL KAPCSOLATOSAN HOL TALÁLOK LEIRÁST?
  • Kis Marika (HU1)Kis Marika (HU1) Bejegyzések: 15
    Nálunk a szöviből 2 napja kilépett is benne van a kutatók között.
    hali
    ka vki kilép a szöviből a dolcsis kutatót viszi csak magával. ha arannyal is fizetett, akk normális hogy az ott maradt.
    Kriszike dolcsis:







  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    manak (HU1) mondta:
    Hogyan tudok halételt készíteni? Csak horgászok, de nem enged főzni. Segítsen valaki. Előre is köszönöm.
    A Sellő-öböl nevű halászcsárdában, a virágfarmon tudsz főzni, ha elérted a 13, szintet a horgászatban!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    Ilyen hibaüzit még nem láttam.
    Szigeten házépítés után dolgozót akartam adni a földre
    Miféle keretet léptem túl?????

    Ne mondjátok: kilépés-belépés Ezt tudom

    Szia! :)

    Tudom, hogy a hócipő és a balettcipő is tele van már ezzel...lerágott csont. :) De a hibádat csak akkor fogjuk tudni továbbítani, ha az ilyenkor szokásos procedúrát végig csináltad. (mivel tőlünk is ezt fogják kérdezni a lejelentésnél, hogy megtörtént-e vagy sem...nyilván ha a "sem", akkor visszaküldenek, hogy csináltassuk meg). Tehát kérlek, a játékot tartalmazó lapot zárd be a böngészőn, törölj sütiket, előzményeket, gyorsítótárat...indítsd újra a böngészőt és úgy lépj be a játékba. Akár marad a hiba, akár nem, szólj kérlek, mi lett az eredmény! :)

    Zsu
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    szerkesztette ezt: 02.12.2016
    Nálunk a szöviből 2 napja kilépett is benne van a kutatók között.
    hali
    ka vki kilép a szöviből a dolcsis kutatót viszi csak magával. ha arannyal is fizetett, akk normális hogy az ott maradt.
    Nem szívesen cáfolok, de sajnos 5 percig volt tagja szövetkezetünknek valaki, (nem nevesítenék) Belépett a kutatásba Hangsúlyoznám NEM arannyal, dollárral, és amikor kilépett a kutató ott maradt. Én is tudom hogy normál esetben viszi magával. Feltételezem hiba hogy ott maradt. Mint ahogy az is, hogy mindenki kilépett a kutatásból őt kivéve, és tegnap mégis mindenki bent találta magát.
    manak (HU1) mondta:
    Hogyan tudok halételt készíteni? Csak horgászok, de nem enged főzni. Segítsen valaki. Előre is köszönöm.
    Fejlesztve van az éttermed a kellő szintre?
  • JANZI (HU1)JANZI (HU1) HU1 Bejegyzések: 687
    Kellemes napot kívánok :)

    A műhely csökkenti a farmlaboratóriumban a termeléshez felhasznált árumennyiséget?
    Előre is köszönöm a segítő választ. :)
  • Ifj Vid (HU1)Ifj Vid (HU1) Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 02.12.2016
    Sziasztok!

    Ilyen hibaüzit még nem láttam.
    Szigeten házépítés után dolgozót akartam adni a földre
    Miféle keretet léptem túl?????

    Ne mondjátok: kilépés-belépés Ezt tudom

    Szia! :)

    Tudom, hogy a hócipő és a balettcipő is tele van már ezzel...lerágott csont. :) De a hibádat csak akkor fogjuk tudni továbbítani, ha az ilyenkor szokásos procedúrát végig csináltad. (mivel tőlünk is ezt fogják kérdezni a lejelentésnél, hogy megtörtént-e vagy sem...nyilván ha a "sem", akkor visszaküldenek, hogy csináltassuk meg). Tehát kérlek, a játékot tartalmazó lapot zárd be a böngészőn, törölj sütiket, előzményeket, gyorsítótárat...indítsd újra a böngészőt és úgy lépj be a játékba. Akár marad a hiba, akár nem, szólj kérlek, mi lett az eredmény! :)

    Zsu
    Szia!

    Felelőségem teljes tudatában kijelentem:
    Játék kezdés előtt a Ccleaner takaritást elvégzem Úgy indulok ide játszani.
    Naponta többször kilépek-belépek, takaritok a Ccleaner-vel.

    Az előző hiba új körnél már nem volt.

    Error az nem hibát jelent, a kód meg azért van, hogy a programozók tudják mi van a programukkal.

    Ma indulásra Cleaner takarirás után belépés és a következő fogad.



    A testservert leállitották. Friss újság miről ír:



    Szerintem ezek hibák, akárki akármit mond.

    Ja meg a horgászásnál a szerszámos láda tele van, él a kihajózás gomb, mégis hibát üzen.


  • manak (HU1)manak (HU1) Bejegyzések: 10
    Nálunk a szöviből 2 napja kilépett is benne van a kutatók között.
    hali
    ka vki kilép a szöviből a dolcsis kutatót viszi csak magával. ha arannyal is fizetett, akk normális hogy az ott maradt.
    Nem szívesen cáfolok, de sajnos 5 percig volt tagja szövetkezetünknek valaki, (nem nevesítenék) Belépett a kutatásba Hangsúlyoznám NEM arannyal, dollárral, és amikor kilépett a kutató ott maradt. Én is tudom hogy normál esetben viszi magával. Feltételezem hiba hogy ott maradt. Mint ahogy az is, hogy mindenki kilépett a kutatásból őt kivéve, és tegnap mégis mindenki bent találta magát.
    manak (HU1) mondta:
    Hogyan tudok halételt készíteni? Csak horgászok, de nem enged főzni. Segítsen valaki. Előre is köszönöm.
    Fejlesztve van az éttermed a kellő szintre?
    Még nem, de igyekszem, mert imádom a haj kajákat, köszi a választ.
  • Blue 101 (HU1)Blue 101 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 03.12.2016
    Tele van a hócipőm a kedves aranyos Szupporttal ( mást akartam írni de nem lehet )
    Látom megvan minden terményem de nem eged pl.: tápot gyártani kiírja nincs  elég elem.
    Pedig van. Ne szórakozzon velem ha lehet mert kimegyek Londonba és repülni  fog megtanulni.
    Más lehetőségem is van máris abbahagyom a játékot engem ne hátráltasson .  OK ???
    Szemétség nem tudok angolul akkor hogy mondjam fel a farmomat ???? Ki akarok lépni a Big Farm játékból.
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Tele van a hócipőm a kedves aranyos Szupporttal ( mást akartam írni de nem lehet )
    Látom megvan minden terményem de nem eged pl.: tápot gyártani kiírja nincs  elég elem.
    Pedig van. Ne szórakozzon velem ha lehet mert kimegyek Londonba és repülni  fog megtanulni.
    Más lehetőségem is van máris abbahagyom a játékot engem ne hátráltasson .  OK ???
    Szemétség nem tudok angolul akkor hogy mondjam fel a farmomat ????
    Ki akarok lépni a Big Farm játékból.

    Egyszerű a dolog, még felmondanod sem kell. Ha hat hónapig nem lépsz be a farmodra, törlik.

  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Star Team Kft. szövetkezeti vezető vagyok. Nem értek egyet veled. Ha fel akarja mondani a farmját akkor miért nem teheti meg.  Ki vár addig mire visszakapja a sok arany árát. Magyarul miért nem teheti meg. Tanuljon meg angolul ???? Na ne viccnek is rossz. Az én szövetkezetembe van  és kezdettől fogva szórakozik vele a szupport megunta a szórakozását.  Kész ennyi volt vége.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Star Team Kft. szövetkezeti vezető vagyok. Nem értek egyet veled. Ha fel akarja mondani a farmját akkor miért nem teheti meg.  Ki vár addig mire visszakapja a sok arany árát. Magyarul miért nem teheti meg. Tanuljon meg angolul ???? Na ne viccnek is rossz. Az én szövetkezetembe van  és kezdettől fogva szórakozik vele a szupport megunta a szórakozását.  Kész ennyi volt vége.
    Visszakapja a sok arany árát?
    Ez volt eddig a legjobb vicc, amit itt olvastam, pedig már három éve fórumozok.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 03.12.2016
    Tele van a hócipőm a kedves aranyos Szupporttal ( mást akartam írni de nem lehet )
    Látom megvan minden terményem de nem eged pl.: tápot gyártani kiírja nincs  elég elem.
    Pedig van. Ne szórakozzon velem ha lehet mert kimegyek Londonba és repülni  fog megtanulni.
    Más lehetőségem is van máris abbahagyom a játékot engem ne hátráltasson .  OK ???
    Szemétség nem tudok angolul akkor hogy mondjam fel a farmomat ????
    Ki akarok lépni a Big Farm játékból.

    Egyszerű a dolog, még felmondanod sem kell. Ha hat hónapig nem lépsz be a farmodra, törlik.

    Star Team Kft. szövetkezeti vezető vagyok. Nem értek egyet veled. Ha fel akarja mondani a farmját akkor miért nem teheti meg.  Ki vár addig mire visszakapja a sok arany árát. Magyarul miért nem teheti meg. Tanuljon meg angolul ???? Na ne viccnek is rossz. Az én szövetkezetembe van  és kezdettől fogva szórakozik vele a szupport megunta a szórakozását.  Kész ennyi volt vége.

    Szia Goldmark!

    Részemről egy ötlet volt a felmondással járó procedura elkerülésére.
    A "Magyarul miért nem teheti meg" kérdéseidre nem tudok neked elfogadható magyarázatot adni, mert számomra a GGS magyarázata sem elfogadható a kommunikációra vonatkozóan, de ha játszani akarok, tudomásul kell vennem.
    Elnézést kérek, a másik két kérdésedre nincs szándékomban reagálni.

  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    sziasztok
     ma be akartam váltani a jutalmamat amit a tesztszerveren végzett munkámért kaptam. Na azt íja nem létezik a kód ht dugják fel maguknak .meg hogy ne sipítoz :s Hát milyen szöveg ez?? dec 31-g beválthatod ha most nemlétezik a kód akkor nem is fog!! ez egy csalás Naponta 5-8 órákat dolgoztam rajta ez a köszönet??De még finom vagyok habár nagyon dühít a dolog. :s:#
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    sziasztok
     ma be akartam váltani a jutalmamat amit a tesztszerveren végzett munkámért kaptam. Na azt íja nem létezik a kód ht dugják fel maguknak .meg hogy ne sipítoz :s Hát milyen szöveg ez?? dec 31-g beválthatod ha most nemlétezik a kód akkor nem is fog!! ez egy csalás Naponta 5-8 órákat dolgoztam rajta ez a köszönet??De még finom vagyok habár nagyon dühít a dolog. :s:#
    Lehet, hogy hozzáértőbb is fog válaszolni, de én úgy gondolom, hogy a tesztfarm ajándékát a tesztfarmon lehet csak beváltani. Ha december 31-ig elindítják a tesztfarmot, akkor ki tudod próbálni, hogy így van-e?
    Mivel lehet hogy így van, ezért szerintem ez a "dugják fel maguknak" talán elhamarkodott szöveg.
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    sziasztok
     ma be akartam váltani a jutalmamat amit a tesztszerveren végzett munkámért kaptam. Na azt íja nem létezik a kód ht dugják fel maguknak .meg hogy ne sipítoz :s Hát milyen szöveg ez?? dec 31-g beválthatod ha most nemlétezik a kód akkor nem is fog!! ez egy csalás Naponta 5-8 órákat dolgoztam rajta ez a köszönet??De még finom vagyok habár nagyon dühít a dolog. :s:#
    Lehet, hogy hozzáértőbb is fog válaszolni, de én úgy gondolom, hogy a tesztfarm ajándékát a tesztfarmon lehet csak beváltani. Ha december 31-ig elindítják a tesztfarmot, akkor ki tudod próbálni, hogy így van-e?
    Mivel lehet hogy így van, ezért szerintem ez a "dugják fel maguknak" talán elhamarkodott szöveg.
    köszi de arról volt hogy, a másikon is belehet váltani csak azt a farmot kell megnyitni ahol be szeretnéd váltani. 
    ez volt oda írva.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    köszi de arról volt hogy, a másikon is belehet váltani csak azt a farmot kell megnyitni ahol be szeretnéd váltani. 
    ez volt oda írva.

    Szia Marika! :)

    Készíts arról az e-mailről képernyőmentést és küldd el nekem PRIVÁTBAN. Arra figyelj, hogy az ajándék is látszódjon és a beváltási dátum. Azért kérem privátban, mert a kód az nem ugyanaz mindenkinek. Tehát ide ki ne tedd. :)

    (És igen, jól tudod, az élő szerveren is be lehet váltani. Én eddig minden ajándékot arra váltottam be.)

    Zsu
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    Sziasztok !
    A sárga hibiszkusznál mit jelent az óra ami vissza számol ??
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    r0b33 mondta:
    Sziasztok !
    A sárga hibiszkusznál mit jelent az óra ami vissza számol ??
    ???
    Kép van róla? annyi helyen van óra...
    Szia Robi !
    Mikor vetni szeretnék,akkor látom ! Még több mint 8 óra van hátra !
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    r0b33 mondta:
    Sziasztok !
    A sárga hibiszkusznál mit jelent az óra ami vissza számol ??
    ???
    Kép van róla? annyi helyen van óra...
    Szia Robi !
    Mikor vetni szeretnék,akkor látom ! Még több mint 8 óra van hátra !
    Már látom azt is,hogy az event lejárata,de miért csak ott ?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Pisti gazda
    Az eseménymagot aranyért lehet venni és csak akkor ha az az esemény van.Ezért az óra :D
  • gitta4 (HU1)gitta4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Sziasztok!A szerencsekeréknél mennyi pörgetés kell,hogy az első 5 ben legyek?Próbálta már valaki?Köszönöm.
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    köszi de arról volt hogy, a másikon is belehet váltani csak azt a farmot kell megnyitni ahol be szeretnéd váltani. 
    ez volt oda írva.

    Szia Marika! :)

    Készíts arról az e-mailről képernyőmentést és küldd el nekem PRIVÁTBAN. Arra figyelj, hogy az ajándék is látszódjon és a beváltási dátum. Azért kérem privátban, mert a kód az nem ugyanaz mindenkinek. Tehát ide ki ne tedd. :)

    (És igen, jól tudod, az élő szerveren is be lehet váltani. Én eddig minden ajándékot arra váltottam be.)

    Zsu
    Köszi Zsu :)
    Majd küldöm
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Szeretném megkérdezni, hogy lehet törölni a bejegyzést ha még sem szeretném.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 08.12.2016
    Szeretném megkérdezni, hogy lehet törölni a bejegyzést ha még sem szeretném.
    Ha itt szeretnéd törölni, akkor megnyitod jobb oldalon a fogaskereket, módosítás, és kitörlöd a szöveget. És utána mi töröljük a hozzászólást.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt