Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Frissítés és Hotfix megbeszélése - 2016.11.22. Adventi kalendárium

13

Hozzászólások

  • gigi1962 (HU1)gigi1962 (HU1) Bejegyzések: 14

    Sziasztok!

    Szeretném nektek jelenteni,hogy nem lehet a karácsonyi farmon építkezni. A szövi társaim a napokban mondták, hogy a frissítés óta akadozik az építés a farmjaikon. Nekem eddig nem okozott gondot, de a karácsonyi farmomon ma ez már probléma.

    Köszi: Gigi

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139

    Sziasztok!

    Szeretném nektek jelenteni,hogy nem lehet a karácsonyi farmon építkezni. A szövi társaim a napokban mondták, hogy a frissítés óta akadozik az építés a farmjaikon. Nekem eddig nem okozott gondot, de a karácsonyi farmomon ma ez már probléma.

    Köszi: Gigi

    Szia!
    Próbáltátok a böngészőiteket tisztítani? Ha nem próbáljátok meg, hátha utána helyrejön. Ha mégsem, jelezzétek. Köszönöm.
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    sziasztok.
    Nem figyeltétek véletlen mi lehet a silóval? mikor berakták 2 napot írt tegnap 1et ma is 1et most akkor meddig tart vajon? Így is elég rossz pozícióból indultam pont arattam előtte fel se merült bennem mindig éjjel kezdik újabban..
    Amúgy nekem is errort írt az építkezésre az ínyences ügy után csak az új bf doki tudta megregulázni a dolgot :)
    köszönet érte
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95

    Sziasztok!

    Szeretném nektek jelenteni,hogy nem lehet a karácsonyi farmon építkezni. A szövi társaim a napokban mondták, hogy a frissítés óta akadozik az építés a farmjaikon. Nekem eddig nem okozott gondot, de a karácsonyi farmomon ma ez már probléma.

    Köszi: Gigi

    Szia!
    Próbáltátok a böngészőiteket tisztítani? Ha nem próbáljátok meg, hátha utána helyrejön. Ha mégsem, jelezzétek. Köszönöm.
    Szia!

    Nálam is panaszkodnak a vikingfarmra és az építkezésre. Egyik szövitársam már bemásolta nektek a hibaüzenetet. Keresd légyszi Aguillon bejegyzését.. Bontani sem tud, és természetesen végigzongorázta a szokásos frissítéseket és törléseket.
  • jojo67 (HU1)jojo67 (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    Sziasztok!
    Mikor fog indulni az adventi kalendárium? 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    úgy látszik még se lesz ma Advent? már a dobozolósnak is vége, még sincs

    amúgy meg nagyon vicces a GGS, mert berakja a Black Friday szerikereket Cyber Monday néven :smiley:
    ez u. az
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok
    úgy látszik még se lesz ma Advent? már a dobozolósnak is vége, még sincs

    amúgy meg nagyon vicces a GGS, mert berakja a Black Friday szerikereket Cyber Monday néven :smiley:
    ez u. az
    Hi Liz ::)))
    nem ugyanaz, mert az egyik péntek, a másik hétfő igaz az egyik főként szombaton volt, a másik meg ma vasárnap van de ez nem lehet probléma egy ilyen jól képzett cégnél.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Hi Liz ::)))
    nem ugyanaz, mert az egyik péntek, a másik hétfő igaz az egyik főként szombaton volt, a másik meg ma vasárnap van de ez nem lehet probléma egy ilyen jól képzett cégnél.
    hali Livi
    nahát..... jó megfigyelő vagy :smiley:
    és persze a szuper Mekk Elek csapatánál sose lehet tudni ;) nem is értem miért vagyunk kiakadva, ha vasárnap már hétfő van, pénteken meg szombat?
    csak éppen az Adventet nem hajlandóak berakni. valszeg ma már az se lesz, 1 napot késik, de a kicsire nem adunk, igaz? a nagy meg nem számít :smiley:
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    Hi Liz ::)))
    nem ugyanaz, mert az egyik péntek, a másik hétfő igaz az egyik főként szombaton volt, a másik meg ma vasárnap van de ez nem lehet probléma egy ilyen jól képzett cégnél.
    hali Livi
    nahát..... jó megfigyelő vagy :smiley:
    és persze a szuper Mekk Elek csapatánál sose lehet tudni ;) nem is értem miért vagyunk kiakadva, ha vasárnap már hétfő van, pénteken meg szombat?
    csak éppen az Adventet nem hajlandóak berakni. valszeg ma már az se lesz, 1 napot késik, de a kicsire nem adunk, igaz? a nagy meg nem számít :smiley:
    hali Liz :)
    de  péntek szombaton volt, vasárnap hétfő van akkor ma nem lehet advent mert az vasárnap lenne, tehát a gg valamilyen egyedi naptárt használ amit mi nem ismerünk úgy mint órát a bajnokságok versenyek éjjel hajnalba, este délután kezdődnek... tehát random naptáruk van.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hali Liz :)
    de  péntek szombaton volt, vasárnap hétfő van akkor ma nem lehet advent mert az vasárnap lenne, tehát a gg valamilyen egyedi naptárt használ amit mi nem ismerünk úgy mint órát a bajnokságok versenyek éjjel hajnalba, este délután kezdődnek... tehát random naptáruk van.
    mondasz valamit Livi
    de akkor vajon mikor lehet náluk a vasárnap? :o
    na ezt fejtse meg valaki....
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    hali Liz :)
    de  péntek szombaton volt, vasárnap hétfő van akkor ma nem lehet advent mert az vasárnap lenne, tehát a gg valamilyen egyedi naptárt használ amit mi nem ismerünk úgy mint órát a bajnokságok versenyek éjjel hajnalba, este délután kezdődnek... tehát random naptáruk van.
    mondasz valamit Livi
    de akkor vajon mikor lehet náluk a vasárnap? :o
    na ezt fejtse meg valaki....
    hát csütörtökön mert náluk nincs szerda mert akkor evi nap van :) keddig meg itt van a többi kóceráj a parkolóba lehet észre se vennénk a nagy hóba :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 27.11.2016
    hát csütörtökön mert náluk nincs szerda mert akkor evi nap van :) keddig meg itt van a többi kóceráj a parkolóba lehet észre se vennénk a nagy hóba :)
    akkor még a végén Macikának lesz igaza, h dec.01-én jön az Advent, ugyanis az csüt-re esik
    bár a Hivatalosban az van írva, h követi az igazi Advent idejét

    pontosan így lett írva:
    "Az event indulása és vége a valódi advent idejét, "menetrendjét" követi, ahogyan tavaly."
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 27.11.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    hát csütörtökön mert náluk nincs szerda mert akkor evi nap van :) keddig meg itt van a többi kóceráj a parkolóba lehet észre se vennénk a nagy hóba :)
    akkor még a végén Macikának lesz igaza, h dec.01-én jön az Advent, ugyanis az csüt-re esik
    bár a Hivatalosban az van írva, h követi az igazi Advent idejét
    ok az igazi adventet  követi,  de a gg-nél mi igaz??? az, hogy nem értenek semmihez, de azt nagyon.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    ok az igazi adventet  követi,  de a gg-nél mi igaz??? az, hogy nem értenek semmihez, de azt nagyon.
    a jó munkához idő kell :)
    a rosszhoz még több :smiley:
    az is lehet, h majd éjfélkor kezdődik, mert ez az éjféli indítás nagyon bejön nekik :)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 27.11.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    ok az igazi adventet  követi,  de a gg-nél mi igaz??? az, hogy nem értenek semmihez, de azt nagyon.
    a jó munkához idő kell :)
    a rosszhoz még több :smiley:
    az is lehet, h majd éjfélkor kezdődik, mert ez az éjféli indítás nagyon bejön nekik :)
    de nem jó Liz éjféltől már hétfő van és akkor Cyber Monday jön :::)) 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    de nem jó Liz éjféltől már hétfő van és akkor Cyber Monday jön :::)) 
    óóó bakker......
    de nem gond, egymás hegyén-hátán van így is minden, már az az egy event...... nem oszt, nem szoroz :smiley:
    ezt is jól tudják ám csinálni, tele a parkoló....... ;)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    de nem jó Liz éjféltől már hétfő van és akkor Cyber Monday jön :::)) 
    óóó bakker......
    de nem gond, egymás hegyén-hátán van így is minden, már az az egy event...... nem oszt, nem szoroz :smiley:
    ezt is jól tudják ám csinálni, tele a parkoló....... ;)
    nem baj legalább látjuk jól megy nekik autó még van ::)) de  1-2 nap és bedobják a szövi falut parkoló akkor is tele lesz csak majd hátul lesz egy pszichiátria, ahol meg mi leszünk DDD
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    nem baj legalább látjuk jól megy nekik autó még van ::)) de  1-2 nap és bedobják a szövi falut parkoló akkor is tele lesz csak majd hátul lesz egy pszichiátria, ahol meg mi leszünk DDD
    na pont a szövifalu nem hiányzik még..
    most úgy ahogy müxik a játék. ha azt berakják...... bele se merek gondolni, akkor mi lesz itt
    talán már parkolóra se lesz szükség :) meg semmire... :)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia Líz!
    Szia Lívia!

    Köszönöm az eszmefuttatásotokat, jót nevettem!
     :D 
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    Sziasztok!
    A holnapi szerencsekerék nem ua., mint ez a mostani. Azon csak aranyvásárláskor lehet tekerni!
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Liz65 (HU1) mondta:
    de nem jó Liz éjféltől már hétfő van és akkor Cyber Monday jön :::)) 
    óóó bakker......
    de nem gond, egymás hegyén-hátán van így is minden, már az az egy event...... nem oszt, nem szoroz :smiley:
    ezt is jól tudják ám csinálni, tele a parkoló....... ;)
    nem baj legalább látjuk jól megy nekik autó még van ::)) de  1-2 nap és bedobják a szövi falut parkoló akkor is tele lesz csak majd hátul lesz egy pszichiátria, ahol meg mi leszünk DDD
    Ez király beszólás volt, könnyes a szemem:D
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Sziasztok!

    Már 28-a van, és még mindig nincs Advent????? Még az éjfélt is megvártam tegnap, mert reménykedtem.....
    Igaz, a hógolyót is mindegyik farmra ígérték, aztán most olvastam Zsu tollából, hogy csak a főfarmon lesz. :(

    Lizék eszmefuttatása nekem is nagyon tetszett. :smiley: 
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Köles (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Már 28-a van, és még mindig nincs Advent????? Még az éjfélt is megvártam tegnap, mert reménykedtem.....
    Igaz, a hógolyót is mindegyik farmra ígérték, aztán most olvastam Zsu tollából, hogy csak a főfarmon lesz. :(

    Lizék eszmefuttatása nekem is nagyon tetszett. :smiley: 
    Szia :)
    na akkor komolyba!  szerintem amíg itt a felröpi duplázó kizárt, hogy bedobjanak egy másik gyűjtögetős eventet (de ez csak az én véleményem) ennyi kárpótlás azért már sok lenne. de utána akár jöhet is ::)
  • KáJé (HU1)KáJé (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Sziasztok!

    Csak nálam futott zátonyra a hajó? :) Ilyenkor mi van? Mit csináljak? 

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 28.11.2016
    KáJé (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Csak nálam futott zátonyra a hajó? :) Ilyenkor mi van? Mit csináljak? 

    Próbáld meg az következőket:
    Lépj ki a játékból, böngésző takarítás és futtasd le a bigdokit.
    Ezen a linken találod:
     https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor
  • KáJé (HU1)KáJé (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Próbáld meg az következőket:
    Lépj ki a játékból, böngésző takarítás és futtasd le a bigdokit.
    Ezen a linken találod:
     https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor
    Köszi szépen a tippet! Nálam nem működne. :) 
    Közben egyébként meggyógyult :)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    KáJé (HU1) mondta:
    Próbáld meg az következőket:
    Lépj ki a játékból, böngésző takarítás és futtasd le a bigdokit.
    Ezen a linken találod:
     https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor
    Köszi szépen a tippet! Nálam nem működne. :) 
    Közben egyébként meggyógyult :)
    Örülök neki!
    Nálad miért nem működne?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    dec.01-én indul az Advent, Zsuzsi most írta
    Macika igazad volt, viszont nagyon megtévesztő ez a mondat a Hivatalosban:

    "Az event indulása és vége a valódi advent idejét, "menetrendjét" követi, ahogyan tavaly."

    úgy látszik náluk az Advent is más időben van mint nálunk :)

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok
    dec.01-én indul az Advent, Zsuzsi most írta
    Macika igazad volt, viszont nagyon megtévesztő ez a mondat a Hivatalosban:

    "Az event indulása és vége a valódi advent idejét, "menetrendjét" követi, ahogyan tavaly."

    úgy látszik náluk az Advent is más időben van mint nálunk :)

    Hi Liz :) 
    nem más időben van, hanem az ovisnak kitalált kinyogatós naptár rendjét követi abba is 1-én kell kinyitni az első ablakot. ezt ők pont így gondolták. pont amennyire okosnak tartanak bennünket. :::DDD
Sign In to comment.