Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016. 11. 24-i hotfix után megjelenő HIBÁK megbeszélése

17

Hozzászólások

  • Aguillon (HU1)Aguillon (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    Nekem az újonnan megjelent karácsony farmmal van problémám.. a termelések mennek a legelején kapott épületekkel (bank, föld stb), viszont az üres telek részre nem enged letenni új házat. Vettem új területet, és az ottani bozótot sem engedi lebontani, mind a két esetben ez az üzenet jön:

    Erre a helyre jelenleg nem építhetsz.
    Support-Info: 
    Command: PBEditorBuyResponse
    ErrorCode: 9
    Timestamp: 1480151354
    Zone: 16
    PID:810528

    Próbáltam frissíteni, ki-be jelentkezni, szokásos süti törlés stb, de nem oldotta meg egyik sem. 
    Van valami ötletetek?

    Üdv,
    Éva
  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    sziasztok:))
    Nekem is a karácsonyi farmmal van problémám,mikor meg szeretnén látogatni,sehol sincs,csak a világtérképet adja be,és semmi más,ezek szerint akkor ezt felejtsem el?vagy majd lesz valaha javitva? nekem egyáltalán nincs semmi,ugyhogy inkább nem is foglalkozom vele,csak megirtam hogy bizony itt is baj van!!
    Üdv mindenkinek,és jó játékot::
    JILISKA9.
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Megjelent a Karácsonyi farm !!! Minden ok csak egy vacak házat nem tudok építeni rá a Supoort nem engedi pedig a folytatás az lenne.  Ha ezt kéri akkor mi a csudát szól bele inkább javítaná ki  a hibát.

  • csumpimalac (HU1)csumpimalac (HU1) Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 26.11.2016
    Sziasztok! Hiába fejlesztem a fő farmomon a dísztárgyakat, másnapra elveszítem a fejlesztést, de a levont pénzt elnyelte a rendszer. Már kétszer megcsinálta ezt a rendszer, kiadtam egy rakat pénzt, és megint pluszos a termelési költségem.  :(

    Á, valamitől megjavult, most mínuszos. :)

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    sziasztok:))
    Nekem is a karácsonyi farmmal van problémám,mikor meg szeretnén látogatni,sehol sincs,csak a világtérképet adja be,és semmi más,ezek szerint akkor ezt felejtsem el?vagy majd lesz valaha javitva? nekem egyáltalán nincs semmi,ugyhogy inkább nem is foglalkozom vele,csak megirtam hogy bizony itt is baj van!!
    Üdv mindenkinek,és jó játékot::
    JILISKA9.
    Szia! :)

    Több lehetőséged is van arra, hogy a karácsonyi farmra eljuss:

    1. Világtérképen keresztül: jobb alsó sarokban csak rá kell kattintani a szigetre


    2. Bármelyik állandó farmon keresztül:

    Rákattintasz a bal oldali feladatpanelen a felső ikon mellett lévő fehér kis háromszögre. Akkor kinyílik a panel, és kiválasztod a pirosan keretezett kicsi ikont. Ezzel a karácsonyi farmod feladatsora jelenik meg. A feladatsorból válassz ki egyet, és kattints rá. Majd a zöld nyílra (mutasd) kattintva szintén átreppenhetsz a karácsonyi szigetre. :)



    Megjelent a Karácsonyi farm !!! Minden ok csak egy vacak házat nem tudok építeni rá a Supoort nem engedi pedig a folytatás az lenne.  Ha ezt kéri akkor mi a csudát szól bele inkább javítaná ki  a hibát.


    Szia Márk! :)

    A felbukkanó hibaüzenetes ablaknak, amiben ott van, hogy Support-info, stb., az nem fog téged korlátozni semmiben sem, pláne nem maga az ügyfélszolgálat (support). Annak az ablakokcsáknak az a szerepe, hogy téged tájékoztasson, miért nem tudod megtenni azt, amit szeretnél. Valamint a hibaüzenetet maga a fejlesztői csapat tudja hasznosítani.

    Zsu





  • anuta (HU1)anuta (HU1) Bejegyzések: 15
    Jó estét, Rob, és mindenki,
    tegnap többszöri próbálkozás után sikerre vittem a BFDokit. egész mostanáig tartott.Újból csupa error, nem lehet leszedni a termést, nem lehet ültetni, etetni. 
    Nem öröm. Ilyesmik( - ez tegnapi kép, de ma ugyanez van):
  • Poc Ákos (HU1)Poc Ákos (HU1) Bejegyzések: 8
    Karácsonyi farmon nem lehet fejleszteni,  bontani , épiteni, csak  piros lent lehet termelni.

    Képek:








  • pillangó (HU1)pillangó (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok! Nem enged a Mikulás farmon semmit építeni új területet bontani.
  • Gigike05 (HU1)Gigike05 (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Segítsetek  2 napja nem tudok építeni, fejleszteni! Így nem haladok .
    És nem csak a szigeten, hanem a főfarmon sem. A többin még nem akartam ilyet tenni, ebben a 2 napban :) Ez az egyik hiba jelentés:

    Erre a helyre jelenleg nem építhetsz.

    Support-Info:
    Command: PBEditorBuyResponse
    ErrorCode: 9
    Timestamp: 1480245889
    Zone: 16
    PID:294473

    Máskor  a supportnak küldtem el, de mióta 13 játékuk van azóta nem lehet velük magyarul beszélni
    Vagy a magyarok sok hibát küldtek be?
    Köszi : Gigi
  • Harris (HU1)Harris (HU1) Bejegyzések: 4
    Hahó!

    A mai napon többször előfordult, hogy nem tudtam termelést indítani a kacsaólban vagy a gyümölcsösökben.
    Azt írja, nincs elegendő elem, pedig van. Volt elég kacsatápom, trágyám, de mégsem fogadta el.
    A kacsatáp ráadásul el is tűnt végül, a mennyisége nullára csökkent hirtelen, a termelés pedig nem indult meg.
    Most sem tudok almát "kezdeni", mert nem hagyja.
    Azt sejtem, hogy a piacos ember által dollárért adott dolgokat nem érzékeli valahogy. 

    (Ami viszont szupi, hogy mindig van bőven feladat, így mindig van mit csinálni. A villám ajánlatos rész pedig nagyon jópofa!)

       
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Harris (HU1) mondta:
    Hahó!

    A mai napon többször előfordult, hogy nem tudtam termelést indítani a kacsaólban vagy a gyümölcsösökben.
    Azt írja, nincs elegendő elem, pedig van. Volt elég kacsatápom, trágyám, de mégsem fogadta el.
    A kacsatáp ráadásul el is tűnt végül, a mennyisége nullára csökkent hirtelen, a termelés pedig nem indult meg.
    Most sem tudok almát "kezdeni", mert nem hagyja.
    Azt sejtem, hogy a piacos ember által dollárért adott dolgokat nem érzékeli valahogy. 

    (Ami viszont szupi, hogy mindig van bőven feladat, így mindig van mit csinálni. A villám ajánlatos rész pedig nagyon jópofa!)

       

    Szia! :)

    Mikor ilyen jelenséggel találkozol, érdemes frissíteni a játékot. :) Azzal általában helyre szokott állni a dolog. :)
    Ha az sem segít, akkor pedig tudod...a szokásos műveletsor: sütik, gyorsítótár...vagy ha megvan a BF Doki, akkor azt futtasd le. :)


    Zsu
  • anuta (HU1)anuta (HU1) Bejegyzések: 15
    Harris (HU1) mondta:
    Hahó!

    A mai napon többször előfordult, hogy nem tudtam termelést indítani a kacsaólban vagy a gyümölcsösökben.
    Azt írja, nincs elegendő elem, pedig van. Volt elég kacsatápom, trágyám, de mégsem fogadta el.
    A kacsatáp ráadásul el is tűnt végül, a mennyisége nullára csökkent hirtelen, a termelés pedig nem indult meg.
    Most sem tudok almát "kezdeni", mert nem hagyja.
    Azt sejtem, hogy a piacos ember által dollárért adott dolgokat nem érzékeli valahogy. 

    (Ami viszont szupi, hogy mindig van bőven feladat, így mindig van mit csinálni. A villám ajánlatos rész pedig nagyon jópofa!)

       

    Szia! :)

    Mikor ilyen jelenséggel találkozol, érdemes frissíteni a játékot. :) Azzal általában helyre szokott állni a dolog. :)
    Ha az sem segít, akkor pedig tudod...a szokásos műveletsor: sütik, gyorsítótár...vagy ha megvan a BF Doki, akkor azt futtasd le. :)


    Zsu
    A BF doki nem segít, mint tegnap írtam!! Ma se megy a játék nálam!!!
    Anuta
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 27.11.2016
    anuta (HU1) mondta:
    A BF doki nem segít, mint tegnap írtam!! Ma se megy a játék nálam!!!
    Anuta
    szia
    egyik játékostársunknak volt egy ötlete erre vonatkozólag
    nézd meg a farmod jobb felső sarkában a kék bubit. katt rá és ha nem a 4238-as verzió van benne, akkor menj a küldésre, várj kicsit és frissítsd le a játékot. talán ez bejön......
    bár vasárnap van, nem tom hogy müxik, auto-e vagy meg kell várni a hétfőt, h legyen ott valaki
  • anuta (HU1)anuta (HU1) Bejegyzések: 15
    4238 verzió volt. azért elküldtem újra futtattam a dokit, semmi javulás.
    De elég hektikusan megy a játék. Van,amikor fut a szekér sokáig, ma pl. nem, már 5x indítottam újra a gépet.
    Úgy tűnik, nincs megoldás És ez nem az a típusú probléma, hogy csak nyavalygok és nem csinálok semmit, és nem az arannyal megoldható feladatok miatt elégedetlenkedem.
    "Megnyugtat" hogy sok mindenkinek van technikai problémája.
    De várok újabb segítséget, minden 5letet hálásan köszönök és kipróbálok.
    Üdv:Anuta
    Ps:: a gépem új, W10 van rajta, és chrome-al játszom
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    anuta (HU1) mondta:
    4238 verzió volt. azért elküldtem újra futtattam a dokit, semmi javulás.
    De elég hektikusan megy a játék. Van,amikor fut a szekér sokáig, ma pl. nem, már 5x indítottam újra a gépet.
    Úgy tűnik, nincs megoldás És ez nem az a típusú probléma, hogy csak nyavalygok és nem csinálok semmit, és nem az arannyal megoldható feladatok miatt elégedetlenkedem.
    "Megnyugtat" hogy sok mindenkinek van technikai problémája.
    De várok újabb segítséget, minden 5letet hálásan köszönök és kipróbálok.
    Üdv:Anuta
    Ps:: a gépem új, W10 van rajta, és chrome-al játszom
    ezekhez a hibákhoz semmi köze a gépnek :) ez bizony a játék hibája :(
    bár már olyan ötletek is voltak, h próba másik böngészővel
    én folyamatosan a mozillát használom, semmi gond. de persze mindenki a megszokott dolgaira esküszik :)
  • BigBetti (HU1)BigBetti (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Nálam az édességfarmon jelentkezett az a hibaüzenet amit  mások is írtak már:

    hiba.JPG 164.4K
  • pppppp2013 (HU1)pppppp2013 (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 30.11.2016
    anuta (HU1) mondta:
    4238 verzió volt. azért elküldtem újra futtattam a dokit, semmi javulás.
    De elég hektikusan megy a játék. Van,amikor fut a szekér sokáig, ma pl. nem, már 5x indítottam újra a gépet.
    Úgy tűnik, nincs megoldás És ez nem az a típusú probléma, hogy csak nyavalygok és nem csinálok semmit, és nem az arannyal megoldható feladatok miatt elégedetlenkedem.
    "Megnyugtat" hogy sok mindenkinek van technikai problémája.
    De várok újabb segítséget, minden 5letet hálásan köszönök és kipróbálok.
    Üdv:Anuta
    Ps:: a gépem új, W10 van rajta, és chrome-al játszom
    Szia! Egy jó tanács: W10 esetén csak az EDGE-t szabad használni, ha jót akarsz.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    anuta (HU1) mondta:
    4238 verzió volt. azért elküldtem újra futtattam a dokit, semmi javulás.
    De elég hektikusan megy a játék. Van,amikor fut a szekér sokáig, ma pl. nem, már 5x indítottam újra a gépet.
    Úgy tűnik, nincs megoldás És ez nem az a típusú probléma, hogy csak nyavalygok és nem csinálok semmit, és nem az arannyal megoldható feladatok miatt elégedetlenkedem.
    "Megnyugtat" hogy sok mindenkinek van technikai problémája.
    De várok újabb segítséget, minden 5letet hálásan köszönök és kipróbálok.
    Üdv:Anuta
    Ps:: a gépem új, W10 van rajta, és chrome-al játszom
    Szia! Egy jó tanács: W10 esetén csak az EDGE-t szabad használni, ha jót akarsz.


    Szia :) én Win 10-el Chrome-t használok és soha bajom nincs vele, most pakoltam át az egész farmot 0-24-be építek 6 hónapja, de Mindenki maga dönti el, kinek mi jó. Szép estét. Lívia
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Nekem is ezt írta ki a szigeten. Már meguntam az örökös takarítgatást, inPrivate nem ír hibát. Fejleszti.

  • alika1961 (HU1)alika1961 (HU1) Bejegyzések: 4
    problémám van a viking farmon vettem területet és nem engedi, hogy lebontsam nem értem miért


  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali skacok
    Nálam is van elég sok hiba.
    Néha megint meg meg akad a vetés aratás
    Ha rámegyek vmelyik épület infójára,akkor az aktuálist mutatja,de ha alul viszem a nyilat,(hogy későbbi szinteken hogyan is lesz) már az infó nem változik.
    A kutya hol eszik,hol nem.Sőt ha eszik és átmegyek az ínyencre,majd vissza a főre,akkor repetát kér,mert megint éhes.
    A lovas piacon sokszor kiírja,hogy legyen legalább 1 db 40 es lovam (129 es lovam van,szer ő már elég érett)
    A járkáló melósok feje felett összemegy a bubi ha ráklikkelek és kb 4-5 mp múlva adja ide az ajit.
    Belépek a játékba,leveszem a hangot és jelzőhangokat,majd x idő után kidob és ha újra belépek minden zenél és kotkodál.
    Régen,ha sok volt a trágyám,akkor nem engedett indítani termelést.Ha most sok van,akkor elindíthatom,de nem engedi beszedni és eladni sem.Amíg sok a trágya,addig ott áll a silóban..
    A jobb oldali kijelzőpanel megáll 00:04 en és onnantól se kép se hang.
    Az ólaknak a fele megérik,a fele lefagy pár mp-nél és csak ki be lépésre hajlandó leszedni..
    Meg ehhez hasonló apró kis hibák,amiktől végül is lehet játszani,de ha működne,annak jobban örülnék.
    Mielőtt gép,net és egyéb hibákra gyanakodnátok,azelőtt elmondom,hogy a tesóm játéka ugyanezen a gépen és ugyanezen progin és ugyanezen neten úgy fut,hogy öröm nézni.Ha meg a 2 farm zavarja egymást,akkor valszeg a tesómé a domináns,mert ha az övét nyitom meg először,ha az enyémet,a felállás akkor is ugyanaz.Az enyém car,az övé jó.

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    problémám van a viking farmon vettem területet és nem engedi, hogy lebontsam nem értem miért
    szia
    próba egy sütik és előzmények törlése, hátha megjavul
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    A mai nap folyamán lesz egy hotfix, bízzunk benne az épület problémák megoldódnak.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Nálam az édességfarmon jelentkezett az a hibaüzenet amit  mások is írtak már:

    Ez a hiba a mai nap folyamán tervezett hotfix keretében javításra kerül.
  • anuta (HU1)anuta (HU1) Bejegyzések: 15
    r0b33 mondta:
    Ps:: a gépem új, W10 van rajta, és chrome-al játszom
    ezekhez a hibákhoz semmi köze a gépnek :) ez bizony a játék hibája :(
    kivéve akkor ha az illető tesztel is, vagy több farmon is tevékenykedik is egyszerre vagy egymás után...
    Ha nem egy farm fut a gépen, minden fiókváltás között takarítjátok a gépet hibák esélyét a minimálisra csökkentitek.

    A  doki futtatását ugye úgy csináljátok hogy SEMMI MÁS nem megy?
    Működő böngésző mellet nem fog takarítani, így tök fölösleges még nekikezdeni is...
    Teszt szervert rég nem csinálom, csak bosszúság volt vele. Egy farmom van. Doki futtatása előtt minden mást bezártam, skype még nincs telepítve a gépemre.Nem csak nálam akadozik a játék.
    Naponta több error, nem tudunk belépni a farmra ( bejelentkezéskor csak világoszöld képernyő, ami nem mozdul), meg amiket eddig írkáltam. Csupa öröm az élet.
    Lesz még használható a játék? a sok, már-már teljesíthetetlen bizgentyű helyett nem lehetne az eddigieket használhatóvá tenni? Mondanak erről valamit a fejlesztők?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    anuta (HU1) mondta:
    Teszt szervert rég nem csinálom, csak bosszúság volt vele. Egy farmom van. Doki futtatása előtt minden mást bezártam, skype még nincs telepítve a gépemre.Nem csak nálam akadozik a játék.
    Naponta több error, nem tudunk belépni a farmra ( bejelentkezéskor csak világoszöld képernyő, ami nem mozdul), meg amiket eddig írkáltam. Csupa öröm az élet.
    Lesz még használható a játék? a sok, már-már teljesíthetetlen bizgentyű helyett nem lehetne az eddigieket használhatóvá tenni? Mondanak erről valamit a fejlesztők?
    igazad van Anuta
    évek óta 2 farmon játszom és egy böngészővel. néha beugrom a tesztre is és u.a böngészővel megy az is
    és nem törölgetem
    a sütiket és egyéb nyalánkságokat :) és müxik 99,9%-ban a farm. a fennmaradó 0,1% a múltkori Ínyences volt, ami természetesen a játék hibájából adódott, és nem a pc-k miatt :)
  • lúvár51 (HU1)lúvár51 (HU1) Bejegyzések: 15
    Liz65 (HU1) mondta:
    anuta (HU1) mondta:
    Teszt szervert rég nem csinálom, csak bosszúság volt vele. Egy farmom van. Doki futtatása előtt minden mást bezártam, skype még nincs telepítve a gépemre.Nem csak nálam akadozik a játék.
    Naponta több error, nem tudunk belépni a farmra ( bejelentkezéskor csak világoszöld képernyő, ami nem mozdul), meg amiket eddig írkáltam. Csupa öröm az élet.
    Lesz még használható a játék? a sok, már-már teljesíthetetlen bizgentyű helyett nem lehetne az eddigieket használhatóvá tenni? Mondanak erről valamit a fejlesztők?
    igazad van Anuta
    évek óta 2 farmon játszom és egy böngészővel. néha beugrom a tesztre is és u.a böngészővel megy az is
    és nem törölgetem
    a sütiket és egyéb nyalánkságokat :) és müxik 99,9%-ban a farm. a fennmaradó 0,1% a múltkori Ínyences volt, ami természetesen a játék hibájából adódott, és nem a pc-k miatt :)
    Sziasztok.
    Liz65 persze, hogy nem kell törölnöd semmit ha a böngésződ (mozilla) úgy van beállítva, hogy kilépéskor töröljön minden előzményt, stb. Ellenkező esetben nem tudnál játszani.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 02.12.2016
    Sziasztok.
    Liz65 persze, hogy nem kell törölnöd semmit ha a böngésződ (mozilla) úgy van beállítva, hogy kilépéskor töröljön minden előzményt, stb. Ellenkező esetben nem tudnál játszani.
    :)
    szia... nincs úgy beállítva, mert szeretem én eldönteni, h a gépemen mikor mit csinálok :)
    és hidd el......... tudok játszani ;):)
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    Nem értem ..... Előbb tettem ide egy beirkát (pontosan LIz beírása alá) , láttam is , hogy megjelent  . Most meg sehol .  Már a hozzászólásokat is lopják ?
Ez a beszélgetés lezárult..