Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016. 11. 24-i hotfix után megjelenő HIBÁK megbeszélése

148

Hozzászólások

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Na ez az igazi szemétség !!!!! komolyan a játékosok fele küszködik és dobozolás van, meg minden gyűjtögetés. na erre volt idejük????? 
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Sziasztok,

    ínyencem nincs, de dobozoló meg méhecske megjelent.... 
    ínyenc nélkül hogy dobozoljak érdemileg?? :(

    mindig van lejjebb... kezdek énis kiábrándulni :( 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Erről jut eszembe meg lehet nézni? akinek működik meg tudja nézni a többiek ínyencét? én nem tudom senkiét se. nem mintha lenne bármi jelentősége csak kíváncsi vagyok jobb dolgom úgysincs most olvasgatok csak :)
    sajnos nem lehet, mert u. úgy nem tölt be :(
    ha betöltené, akkor akár a sajátodat is betöltené. csak azok tudják a másik Ínyencét megnézni, akiknek amúgy is müxik
    Látod Liz, mondtam én hogy nem lesz "több hiba"  a friss után DDDD mondjuk nem, lehet, hogy elfelejtettek frissíteni??? amilyen okosak, simán kinézem belőlük.
    mivel vannak játékosok akiknél müxik, a jó verzió van, így csak simán kihagyták a többséget :smiley:
    vagy elfelejtették, h még több ezer farm van, vagy élesben tesztelnek :smiley:
    ha jó az új verzió ( ami mint tudjuk müxik ) akkor majd megkaphatjuk mi is o:)
  • AndiFarmer7 (HU1)AndiFarmer7 (HU1) Bejegyzések: 8
    na most dobom el az agyam....Dobozolás indul és nem is működik a játék! Hurrá!!!!Gratulálok a kitalálónak!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    noormálisak? betették a kemény munkát, inyencfarm nélkül és a rengeteg egyéb hiba ellenére

    Na ez az igazi szemétség !!!!! komolyan a játékosok fele küszködik és dobozolás van, meg minden gyűjtögetés. na erre volt idejük????? 

    lett egy halom eventem figyeltétek?

    Losi (HU1) mondta:
    Sziasztok,

    ínyencem nincs, de dobozoló meg méhecske megjelent.... 
    ínyenc nélkül hogy dobozoljak érdemileg?? :(

    mindig van lejjebb... kezdek énis kiábrándulni :( 
    valszeg nem berakták, hanem gondolom ez menetrendszerűen jön. be van programozva a játékba, h bizonyos időnként látogasson meg minket :)
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    De legalább adtak 108 órányi tűzijátékot, meg elismertség serkentőt, ami nagyon állat :) 
  • fr777 (HU1)fr777 (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    Nem működik az ínyenc és így tesznek be eventeket.Ez nem fair szerintem:(
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 24.11.2016
    Hurrá!!!!!

    Árpát kellene dobozolnom!!!!!  :'(:'(

    Tudja valaki merre található az őrűltek ketrece????

    Na nem nekem van rá szükségem, hanem nekik! és itt a glóriájuk:   o:)
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Losi (HU1) mondta:
    De legalább adtak 108 órányi tűzijátékot, meg elismertség serkentőt, ami nagyon állat :) 
    én pörgettem egy csomó plusz serkentőt, az inyenc nélkül elég szánalmas számomra,nem tudom kihasználni. 
    a küldik továbra is rosszul müxenek, ugyhogy játszanak csak a tüzijátékukkal
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    noormálisak? betették a kemény munkát, inyencfarm nélkül és a rengeteg egyéb hiba ellenére

    Na ez az igazi szemétség !!!!! komolyan a játékosok fele küszködik és dobozolás van, meg minden gyűjtögetés. na erre volt idejük????? 

    lett egy halom eventem figyeltétek?

    Losi (HU1) mondta:
    Sziasztok,

    ínyencem nincs, de dobozoló meg méhecske megjelent.... 
    ínyenc nélkül hogy dobozoljak érdemileg?? :(

    mindig van lejjebb... kezdek énis kiábrándulni :( 
    valszeg nem berakták, hanem gondolom ez menetrendszerűen jön. be van programozva a játékba, h bizonyos időnként látogasson meg minket :)
    Liz mindent le lehet állítani HA AKARTÁK volna.
  • sidny (HU1)sidny (HU1) Bejegyzések: 1
    Úgy látom nem csak én küzdök az ínyenc farm problémával...már két napja....várható, hogy visszakapjuk???
  • zsombor farmja (HU1)zsombor farmja (HU1) HU1 Bejegyzések: 2

    hát még mindig nem működik.... szuper... !!!!!

    Vegyetek sok aranyat akkor hátha megjavítják ! ( csak vicc volt )

  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    én pörgettem egy csomó plusz serkentőt, az inyenc nélkül elég szánalmas számomra,nem tudom kihasználni. 
    a küldik továbra is rosszul müxenek, ugyhogy játszanak csak a tüzijátékukkal
    hát, én úgy vagyok vele, ha nincs kacsa, akkor a csirkékkel szenvedés plusz idejét legalább a hetiben behozza, az is valami.. ettől függetlenül nekem is kényszerzubbony fog majd kelleni, ha árpát akar... 
  • AndiFarmer7 (HU1)AndiFarmer7 (HU1) Bejegyzések: 8
    még jó, hogy tudunk venni süteményeket:-)))) nagyon viccesek.
  • kovasc (HU1)kovasc (HU1) Bejegyzések: 7
    Hellló! Már azt hittem, hogy csak nálam van valami bibi... de ma egyátalán nem működik nálam sem az  .... az ínyenc farm.  :/
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Liz mindent le lehet állítani HA AKARTÁK volna.
    Egyetértek.. schedulerből kiszedni nem lehet egy olyan nagy cucc, sőt... de szerintem eszükbe se jutott, 5kor felálltak az íróasztaltól, és hazamentek. 
    Amúgy efölött még mindig nem tudok napirendre térni, hogy egy ekkora forgalmat generáló játéknál hogy csak nappal vannak fejlesztők. Sokan sok aranyat tolnak bele a játékba, ezért elvárhatnák, hogy ne legyenek ekkora bakik, és legyen egy ügyeleti rendszer. 
    Ha teljesen ingyenes lenne, akkor persze megérti az ember, de itt azért az emberek jórésze használ legalább minimális aranyat szerintem. Ők pedig ebből élnek - amíg meg nem unjuk :( 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Liz mindent le lehet állítani HA AKARTÁK volna.
    jaj már Livi...
    engem már kinéznek innen, annyit dumáltam ma :smiley:

    ha annyira akarták volna, akkor tegnap és már előtte is a bajnokságot is leállítják, amíg nem sikerül megjavítaniuk a játékot
    erről jut eszembe..... bezzeg tegnap meg előtte tudtak rendes hotfixet csinálni leállással a bajnokság alatt, ugye?
    akkor ezt most miért is állítanák le? ha nem vagy türelmes, hanem csinálod ma a dobozolóst, akkor jó eséllyel 1-2 dobozt átugrasz arannyal :);)
    és a méleket se állították le, amíg nem volt tesztfarm. minek is? :smiley:
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    már régóta úgy érzem dedósoknak néznek bennünket, de most többszörösen, és megrendithetetlenül be is bizonyitották.

  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 24.11.2016
    Hurrá!!!!!
    Árpát kellene dobozolnom!!!!!  :'(:'( Tudja valaki merre található az őrűltek ketrece???? Na nem nekem van rá szükségem, hanem nekik! és itt a glóriájuk:   o:)
    Így kéne nekem is kezdenem,de lehet kimegyek a határba és tépek egy kis őszi árpa hajtást.
  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Majd ha lesz ínyenc,akkor dobozolunk !!!
  • abdulteam1 (HU1)abdulteam1 (HU1) Bejegyzések: 0
    Sziasztok!Belépés után nem tudok területet váltani mi lehet a játékban mit lehet tenni? Kijelentkeztem töbször is és mégsem működik a játék!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!

    A CM azt üzente, csináljátok meg újra a törléseket (gyorsítótár, sütik), majd indítsátok újra a procedúra után a böngészőt, mert valamit megint javítottak.

    Zsu
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 24.11.2016
    Hurrá!!!!!
    Árpát kellene dobozolnom!!!!!  :'(:'( Tudja valaki merre található az őrűltek ketrece????Na nem nekem van rá szükségem, hanem nekik! és itt a glóriájuk:   o:)
    Így kéne nekem is kezdenem,de lehet kimegyek a határba és tépek egy kis őszi árpa hajtást.
    Szia!
    Nagyon figyeljél a hajtás beszedés közben, mert pitypangra is szükségem lesz mindjárt. (a 100 aranyat már csak lábújjhegyen említem meg, amit az átlépésért fizettem)  :/
  • ibyli2007 (HU1)ibyli2007 (HU1) Bejegyzések: 0
    mivan a inyenc farmal 2 napja nem enged be

  • zsozirisz (HU1)zsozirisz (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 24.11.2016
    No commment, a kép önmagáért beszél...csak annyit, hogy innen nem lehet tovább lépni. Órák óta arra várok, hogy betöltse a játékelemeket.





    Szia! :)

    A jövőben kérlek, figyelj oda, hogy 500 képpontnál szélesebb képet ne illessz be, mert széthúzhatja a topikot!
    Megértésedet köszönöm! :)

    Zsu

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Losi (HU1)Losi (HU1) Bejegyzések: 216
    Előkerült az ínyenc... az, hogy mi tűnt el, még felderítés alatt :)
  • bb76 (HU1)bb76 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok, szerintem hiba volt elindítani a csomagolást, mikor az ínyenc farmra nem tudunk belépni, gyermekláncfűt,hol termeljek?
  • SheilaWeaver (HU1)SheilaWeaver (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Egy halom feladat és ajánlat van már itt is, ínyencfarm ég veled! :'(
  • Csőrike64 (HU1)Csőrike64 (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! A google crommmal játszottam eddig de az ínyenc farmot nekem se töltötte be már két napja.Mivel a BF Doki se segített a problémán, letöltöttem az opera böngészőt azon tökéetesen müködik. Remélem tudtam segíteni azoknak akik még mindig kűzdenek problémával.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :) kilépés, bf doki és JÓ AZ ÍNYENC FARM :::::::)))))))
Ez a beszélgetés lezárult..