Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016. 11. 24-i hotfix után megjelenő HIBÁK megbeszélése

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 08.12.2016 itt: Technikai problémák és bugok (a)
Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
«138

Hozzászólások

  • qqcs (HU1)qqcs (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 24.11.2016
    (Tudom, hogy offolok, bocs. Hova küldhetem a radírt?)
    Érdemes lesz számolni, hogy ebbe a topikba hányan fogják beírni: "Tegnap óta nem tudok belépni az ínyenc farmomra. Azonnal javítsátok ki!"
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 24.11.2016
    Sziasztok!

    Megtörtént a gyorsjavítás. Az újabb verzió telepítésre került. A CM-ek azt kérték, töröljétek az ilyenkor szokásosakat (gyorsítótár, sütik), frissítsétek az oldalt.

    Akik pedig esetleg ezek után sem tudnak játszani, azok mindenképpen jelezzék!

    Zsu



    Akinek a BF Doki megvan, annak bőven elég lesz azt futtatni! :) Akinek nincs, de szeretné, az a következő linken elérheti:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor


  • qqcs (HU1)qqcs (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    BF-dokit lefuttattam, de nekem változatlanul a 4124-es verzió van és a hiba változatlanul fennáll.
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    Sajnos a hiba változatlan,nem tudok belépni sajnos.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Megtörtént a gyorsjavítás. Az újabb verzió telepítésre került. A CM-ek azt kérték, töröljétek az ilyenkor szokásosakat (gyorsítótár, sütik), frissítsétek az oldalt.

    Akik pedig esetleg ezek után sem tudnak játszani, azok mindenképpen jelezzék!

    Zsu
    ne haragudj Zsuzsi, de roppant érdekes frissítés leállás nélkül....
    hogyan lehet így bármit is felülírni?
    persze ez nem neked szól, csak megjegyeztem, h nagyon fura

  • lúvár51 (HU1)lúvár51 (HU1) Bejegyzések: 15
    Most sem működik az ínyenc zöld háttér nem töltődik be.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sajnos a hiba változatlan,nem tudok belépni sajnos.
    hát lehet, h a frissítés megtörtént, de nem a magyar szerveren ez tuti
    mert itt meg se mozdult semmi
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    Bizonytalan vagyok abban, hogy jó helyre írok-e, mert a topic neve szerint itt az ínyenc farmon kívüli hibákat lehet megbeszélni. 
    Így abban is bizonytalanná váltam, hogy az ínyencre való belépési hiba javítása történt-e meg...
    Mindenesetre jelezném, hogy amennyiben a javítás arra vonatkozott, változatlanul nem tudok belépni annak ellenére, hogy minden szükséges "gyógyítási lehetőséget" igénybe vettem.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009

    NEM MŰKÖDIK!!!

  • _eleven_ (HU1)_eleven_ (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    csaó
    sajnos tegnap óta nem tudok belépni az ínyenc farmomra, segítséget szeretnék kérni, amit előre is köszönök
  • mamoka54 (HU1)mamoka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Ugyan úgy nem működik az ínyenc !
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917

    NEM MŰKÖDIK!!!

    nem is fog, mert itt nem volt frissítés
  • 4jani0612 (HU1)4jani0612 (HU1) Bejegyzések: 14
    szerkesztette ezt: 24.11.2016
    nekem továbbra sem működik

    -- ebből a hozzászólásomból kitörölték a végét: röhögjön a r0b33 --

    szeretném ha ezt a közeljövőben nem tennék a moderátorok, lássa mindenki, hogy r0b33 milyen hangnemet üt meg mint moderátor 

    és még mindig nem működik
    Post edited by 4jani0612 (HU1) on
  • deske59 (HU1)deske59 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok! 
    én sem tudok belépni .hiba megmaradt továbbra is.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:

    NEM MŰKÖDIK!!!

    nem is fog, mert itt nem volt frissítés
    Ez most komoly??? ennyire semmibe néznek minket??? máskor 2 búzaszem miatt leállítják a játékot, most több ezer embernek nem működik a fele farmja, és azt akarják elhitetni, hogy ők megcsinálták, csak észre se vettük??? nevetséges.és siralmas.a hozzáállás főleg.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Bizonytalan vagyok abban, hogy jó helyre írok-e, mert a topic neve szerint itt az ínyenc farmon kívüli hibákat lehet megbeszélni. 
    Így abban is bizonytalanná váltam, hogy az ínyencre való belépési hiba javítása történt-e meg...
    Mindenesetre jelezném, hogy amennyiben a javítás arra vonatkozott, változatlanul nem tudok belépni annak ellenére, hogy minden szükséges "gyógyítási lehetőséget" igénybe vettem.

    Szia!

    Már módosítottam a címet és a leírást, mert a GGS szerint megtörtént a hibajavítás... :(:(

    Hát komolyan...

    Zsu
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    Ugyanúgy nem működik.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:

    NEM MŰKÖDIK!!!

    nem is fog, mert itt nem volt frissítés
    Én is hiányoltam a leállást, de gondoltam, már ennyire ügyesek, hogy a háttérben is meg tudják csinálni.
    Semmi baj, messze van még karácsony!!! >:)
  • Snoopy1993 (HU1)Snoopy1993 (HU1) HU1 Bejegyzések: 115
    Sziasztok!
    Hála a frissítéseknek, még most sem működik! Gyönyörű zöld háttér viszont van :)
  • Sziszi93 (HU1)Sziszi93 (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok! 

    Továbbra sem tudok belépni az ínyenc farmra, hiába ürítettem a gyorsító tárat és futtattam a big farm dokit... frissítés nem volt nálam sem... és az adventi event sem jelenik meg...
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok!
    Hála a frissítéseknek, még most sem működik! Gyönyörű zöld háttér viszont van :)
    Ők szeretik bizonyára a zöld színt, mi már nem annyira! >:)
  • peppino (HU1)peppino (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Még mindig nem jó, sajnos.... :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Én is hiányoltam a leállást, de gondoltam, már ennyire ügyesek, hogy a háttérben is meg tudják csinálni.
    Semmi baj, messze van még karácsony!!! >:)
    az lehetetlen Kati
    egy file, ha használatban van ( játszunk, nem állítják le ) akkor kezelhetetlen. se törölni, se felülírni, se mást nem lehet vele csinálni
  • SheilaWeaver (HU1)SheilaWeaver (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    A fentiek alapján akkor gondolom, hogy az XP op, rendszeremmel csak továbbra is malmozhatok... Még egy doktor sincs, hogy segítsen.
  • rozsi85 (HU1)rozsi85 (HU1) Bejegyzések: 2
    r0b33 mondta:

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:
    Én is hiányoltam a leállást, de gondoltam, már ennyire ügyesek, hogy a háttérben is meg tudják csinálni.
    Semmi baj, messze van még karácsony!!! >:)
    az lehetetlen Kati
    egy file, ha használatban van ( játszunk, nem állítják le ) akkor kezelhetetlen. se törölni, se felülírni, se mást nem lehet vele csinálni
    Tudom Líz!
    ezért írtam az' ennyire ügyesek'-et.
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    szerkesztette ezt: 24.11.2016
    A fentiek alapján akkor gondolom, hogy az XP op, rendszeremmel csak továbbra is malmozhatok... Még egy doktor sincs, hogy segítsen.
    Itt nem az XP a probléma, hanem az, hogy nem volt javítás.
    Zsu!
    Nagyon köszönöm a módosítást, így már egyenes az út ide, de bár ne kellene jönni!
    Nagyon sajnálom, hogy ilyen felesleges vegzatúrának vagytok kitéve!

  • Anikó18 (HU1)Anikó18 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok! Tegnap óta nem működik az ínyenc farmom. Már minden előzményt, cookiet töröltem, újraindítottam, de semmi változás! Másnál is van ilyen? Köszi a választ!
  • rufusz2013 (HU1)rufusz2013 (HU1) Bejegyzések: 3
    Az ínyenc farmra már napok óta nem tudok belépni. Fogytán a türelmem, abba hagyom az egészet. Keresek valami mást, mert nincs értelme így az időmet itt tölteni. Amint elnézem sokan belefáradtak. Valami nagyon nem jól működik az biztos.
  • SheilaWeaver (HU1)SheilaWeaver (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    A fentiek alapján akkor gondolom, hogy az XP op, rendszeremmel csak továbbra is malmozhatok... Még egy doktor sincs, hogy segítsen.
    Itt nem az XP a probléma, hanem az, hogy nem volt javítás.
    Zsu!
    Nagyon köszönöm a módosítást, így már egyenes az út ide, de bár ne kellene jönni!
    Nagyon sajnálom, hogy ilyen felesleges vegzatúrának vagytok kitéve!


Ez a beszélgetés lezárult..