Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016. 11. 22-i hotfix után megjelenő HIBÁK megbeszélése

1412

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.11.2016
    pont ezt akartam írni
    nem tudok átmenni tejet szedni >:)
    hackerek ide vagy oda, azért nem lehet mindent rájuk fogni. akkor is béna a banda >:)

    ja.......
    és mikor vége a küldinek nem lép ki, nekem kell a farmról kilépnem, h tudjak másikat indítani

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.11.2016
    na most vagy én vagyok béna, vagy csak simán töröltetek
    akkor is ez a véleményem, BÉNA A BANDA >:)
    a küldiből se lehet kilépni, csak ha én kilépek a farmról
    ezt már nem lehet semmi Phantom bandára fogni

    ah.....
    megkerültem :smiley:
    légyszí az egyiket törölni, köszike :smiley:
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok. A legutóbbi frissítés után én is kaptam ilyet. Lehet úgy gondolták, ne csináljak több küldit. Hát legyen. :wink:
  • Zoltán67 (HU1)Zoltán67 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok! A mostani frissítés után nem tudok belépni az ínyenc farmra!
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203

    Sziasztok.

    Nálam detto !

    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok. A legutóbbi frissítés után én is kaptam ilyet. Lehet úgy gondolták, ne csináljak több küldit. Hát legyen. :wink:

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok! A mostani frissítés után nem tudok belépni az ínyenc farmra!
    szia
    ne aggódj, senki se :)
    minek is odamászkálni? örüljünk, h a főfarmra bejutunk :smiley:
  • mano251 (HU1)mano251 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 23.11.2016
    Sziasztok!A mostani frissités után nem tudok bemenni az ínyencfarmra csak a főfarmon tudok tevénykedni
     
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Szóval, ÍGÉREM, nem jövök 1 ideig a Fórumba, mert már én unom a beírásaim, DE, ma még ami jól működött is sikerült megint elcseszniük!

    Kedves Moderátorok, ha tehetitek, kérjétek meg a GGS, szokjon már le az esti frissítésekről, mikor legtöbb emberke le tudna ülni lehetetlenítik el a játékot??
    Bigfarm doki, percenkénti frissítések!??
    azt hiszem ÉPP itt az ideje MÁS JÁTÉKOT keresni!

    ÉN, igen is szerettem a BigFarmot, JÓ a szövim is, de az idegrendszerem nem bírja már!
    lehet hivatkozni erre meg arra, de érdekes az Upjers játékok jól tudnak működni, pedig van 1 pár nekik, JÓ pár! / ajjaj és pont azokat hagytam abba emiatt!
  • Sziasztok!

    A virágfarmra nem tudok belépni.Állandóan újra kell indítani a játékot


    Laura
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 23.11.2016
    r0b33 mondta:
    Flór4 nyomass le egy BFDokit...
    menni fog.
    Robi szia :)
    az volt az első nekem is bf doki, seprű is a bizti kedvéért, és még másik böngin is megnéztem be se tölti az ínyencet nagy zöld semmi van, a küldi 0 résztvevővel áll a főfarmon.... a több elenyésző DD
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok. A legutóbbi frissítés után én is kaptam ilyet. Lehet úgy gondolták, ne csináljak több küldit. Hát legyen. :wink:
    Poénos de semmi változás. Söt csak a föarmon tudok dolgozni.Egyre jobb.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.11.2016
    Robi szia :)
    az volt az első nekem s bf dok, seprű is a bizti kedvéért, és még másik böngin is megnéztem be se tölti az ínyencet nagy zöld semmi van, a küldi 0 résztvevővel áll a főfarmon.... a több elenyésző DD

    Poénos de semmi változás. Söt csak a föarmon tudok dolgozni.Egyre jobb.
    hali csajok
    szrtm a Dokira ráférne egy kis továbbképzés, mert ezt már ő sem tudja gyógyítani :)


    tele a hócipellőm.......
    most minden küldi után lépjek ki majd be? >:)
    óóóóóó, h mindjárt mondok ( írok ) valamit.........
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    Robi szia :)
    az volt az első nekem s bf dok, seprű is a bizti kedvéért, és még másik böngin is megnéztem be se tölti az ínyencet nagy zöld semmi van, a küldi 0 résztvevővel áll a főfarmon.... a több elenyésző DD

    Poénos de semmi változás. Söt csak a föarmon tudok dolgozni.Egyre jobb.
    hali csajok
    szrtm a Dokira ráférne egy kis továbbképzés, mert ezt már ő sem tudja gyógyítani :)


    tele a hócipellőm.......
    most minden küldi után lépjek ki majd be? >:)
    óóóóóó, h mindjárt mondok ( írok ) valamit.........
    Hi Liz :)
     nem a dokit kéne képezni, hanem azokat akik ilyen munkákat adnak ki a kezükből, elképzelem mit keresne egy normál cégnél ha ilyen munkát adna le, de itt már semmi nem számít, csak VEGYÉL ARANYAT!!!!! érdekes az a felugró sose fagy le, vagy nem veszik el  DDD
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Hi Liz :)
     nem a dokit kéne képezni, hanem azokat akik ilyen munkákat adnak ki a kezükből, elképzelem mit keresne egy normál cégnél ha ilyen munkát adna le, de itt már semmi nem számít, csak VEGYÉL ARANYAT!!!!! érdekes az a felugró sose fagy le, vagy nem veszik el  DDD
    asszem igazad van, a Doki nem tehet semmiről. végzi a feladatát, de ez ellen már ő sem tehet semmit
    ezeket továbbképezni?...... nem engedném a gépemhez hozzányúlni egyiket se :smiley:
    márpedig gép nélkül nem nagyon tudnának fejlődni :smiley:

  • Red Wolf (HU1)Red Wolf (HU1) HU1 Bejegyzések: 119
    Flór4 (HU1) mondta:
     Most lett elegem mára a játékból. A mostani  hibajavítás után nem lehet átmenni az ínyencre. nem tölti be tiszta zöld a háttér! Frissítek ki be lépek semmi. De gratula a GGS- nek. Csak sikerül 1 farmfüggőnek is elvenni már a kedvét!

    Nálam is ugyanez a helyzet. Minden farm működik csak az ínyenc nem és küldit is csak ki-be lépés után lehet indítani.
  • SheilaWeaver (HU1)SheilaWeaver (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Üdvözlet! A legutóbbi frissítés óta nem működik az ínyenc farm. Valami támpont, hogy mit kellene tenni? (A ki- belépéseken, újraindításokon túl)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.11.2016

    Nálam is ugyanez a helyzet. Minden farm működik csak az ínyenc nem és küldit is csak ki-be lépés után lehet indítani.
    hali Red

    hát én mr unom a szaladgálást minden küldi után, de ez is csak addig lesz, míg beenged :smiley:
    lehet a köv kilépésnél már vissza se lehet menni
    tényleg...... akarok én egyáltalán küldizni ilyen feltételek mellett? :/ hmmm......
    mért mindig bajnokság alatt kell ezt csinálni? az előzőnél is volt valami menet közben

    Üdvözlet! A legutóbbi frissítés óta nem működik az ínyenc farm. Valami támpont, hogy mit kellene tenni? (A ki- belépéseken, újraindításokon túl)
    szia
    hát csak várni tudunk, hátha valamelyik javítás után végre sikerül meggyógyítaniuk :smiley:
    ja.... és persze még bosszankodni is tudunk :)

  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    hát..jól el szúrták..ha ezért fizetik őket,akkor túl is teljesítették a m.sz.szerződésüket!ha nem..UTILAPU! /GY.K.ki kéne rúgni az egész bandát!mert ez rendszeres/
  • Kató4 (HU1)Kató4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    A mai napon sem lehetett rendesen küldetéseket végigvinni,hol nem szedte le a termést,hol lefagyott,most mióta frissítettek meg a főfarmról nem lehet átmenni az ínyencre,most tojásos küldetésben vagyok,és már 3X ki-be léptem,de ugyanúgy világos zöld a háttér és nem tölti be az ínyenc farmot.Persze,hogy így az utolsók között leszek pedig első is lehettem volna annyi kacsaólam van.!:( Biztos más is van így,de ilyenkor mi a megoldás,mert fals eredmény jön ki a bajnokságon!!Én ezért nagyon szomorú vagyok.
    Kató4

  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130
    Sziasztok, csatlakozom az előttem szólóhoz. Nem tudok bemenni az ínyencfarmra.
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok! A mostani frissítés után nem tudok belépni az ínyenc farmra!
    szia
    ne aggódj, senki se :)
    minek is odamászkálni? örüljünk, h a főfarmra bejutunk :smiley:
    :smiley: A számból vetted ki a szót :smiley:
  • placcs (HU1)placcs (HU1) Bejegyzések: 36
    javitás javitás után, a serkentőnek is hatalmas előnye van, köszi hogy kaptuk, megint 0-t
    ez az este is a bosszankodásról szól.
    ezek után aztán már ne fogják senki másra a saját balfék-ségjüket
  • Holdfeny_ (HU1)Holdfeny_ (HU1) HU1 Bejegyzések: 9
    sziasztok!

    nálam is percek alatt sikerült csak belépni, aratni hol lehet, hol nem, sokszor csak a csík fut, de a terményt nem takarítja be... az ínyenc farmra be sem tudok lépni, kiírja,hogy töltés, aztán nem csinál semmit:( többször is megpróbáltam, eredménytelenül.. horgászni tudtam, ám amikor a vödröt kiürítettem, és visszamentem üres lett a víz, pedig még bőven volt hal előtte benne, köztük jópár harcsa is:(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.11.2016
    Köles (HU1) mondta:
    :smiley: A számból vetted ki a szót :smiley:
    hali Köles
    bocsi... nem szeretek más szájában turkálni, annál is inkább, mert nem vagyok fogorvos :smiley:
    de ez bizony így van, kapunk szövi falut, külön lovardát, ezt-azt, és a végén valamit mindig visszavesznek :smiley:
    úgy gondolják sok ez nekünk :smiley:
    most kicsit pihentessük az Ínyencet, szegény kacsák lehet kimerültek a sok tojástól, a kecskék nem győznek tejet adni, már tutkeráj fáj a tőgyük. szrtm ők jelentettek fel minket, pihit akarnak :smiley::smiley:
  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    big farm csapat!nem olvassátok a fórumot?SEMMI NEM MŰKÖDIK!SEHOL!SENKINÉL!türelem ide v.oda!mit kezdjünk a 100%-al,ha nem lehet semmit csinálni!????/válasz???/
  • vicuska 65 (HU1)vicuska 65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    Nem tudok az inyencre belépni,vagy lefagy,vagy csak zőld minden!
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Jó lett a javítás, ami esetleg még működött már az sem.
    A havas táj meg annyira csúcs, olyan mintha minden építményen szerencse lenne, ehhez is gratula verseny hajrájában, igaz már nagyon értelme nincs küldizni ilyen feltételekkel.
    Csatlakozom az előttem szólokhoz, h nem akarják h már játszunk akkor miért nem mondják meg, keresünk más normális játékot, ahol dolgozni is lehet, idegbaj nélkül. Az előugró ablak, az "újdonságokkal" amit akár évekig is tesztelhetnének és a vegyél aranyat, az bejön h kell h nem. A varjak meg már agyon csipkedtek a foly. simogatásért cserébe:))
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    Mondják itt a sok frissítés arra jó, hogy utána lefagy minden.  Nem tudok a farmok között mozogni lefagy az egész. Küldiből nem lehet kilépni mert üres mezőket ad be és 6 percet. Csak a fő farmon tudok bármit is csinálni. 
    Ki az az agyament aki kitalálja az esti frissítést amikor sokan vannak fent ????  Miért hátráltatják a játékosokat ??? Nem értem ???
  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    viszont tök jó kis csapat gyűlt itt össze a reklamálók közt! :)nagyon jókat vidulok,némely hozzászóláson!már meg érte!/lehet ez volt a cél?!
Ez a beszélgetés lezárult..