Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016. 11. 22-i hotfix után megjelenő HIBÁK megbeszélése

1312

Hozzászólások

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    Verocskafarm (HU1) mondta:

    szia
    Látom ti sem küldiztek:)
    De nem csak a küldizéssel van baj sajnos, minden egyébbel is. A chat , levelezés sem jó. Egyébként a küldi nemcsak a versenybe kell
    Szia :-)

    Én is próbálkozok azért néha a küldizéssel, de nem tudok aratni, vagy épp lefagy a játék, sok értelme nincs bosszankodni. Amíg ki nem javítják a hibákat, addig sajnos ez lesz. Ez már így alakult, türelmesnek kell lenni, biztos hamarosan jön egy javítás, én ebben bízok.
  • Udvari Pál (HU1)Udvari Pál (HU1) HU1 Bejegyzések: 29
    Ismét frissítés = döglött játék!
    Semmi sem működik: se a hajó, se a küldi, aratás - vetés közben ki-belépés kell, mert lefagy minden!
    Borzalom
  • Pokol Angyala (HU1)Pokol Angyala (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 23.11.2016
    Karban tartások, fejlesztések hada, sorozata...Meg is értem én ezt mert ugye néha kellenek.
    Ám nem verseny időszakasza alatt. Rengeteg ember a pénzét bele költötte ebbe a játékba... rengeteg ember itt találta meg a maga kis kellemes idő töltését... és sorolhatnám..
    én 4 évig játszottam  1  online játékban... ott is voltak karban tartások stb de ekkora óriási  káoszt és ekkora nagy rombolást mint itt most, nem végeztek a fejlesztők. Miért? Mer hozzá értő emberek voltak. !
     Kárpótlások?... Minek? Azzal sajnos már nem kapja vissza az ember  a játékba bele ölt idejét, pénzét... Nem kárpótlás kell ide hanem HOZZÁ ÉRTŐ SZAKEMBEREK, akik TUDJÁK, HOGY MIT ,MIKOR, CSINÁLNAK.
    Lehet, hogy ez a véleményem most sokaknak nem tetszik de ez a valóság, ha valamit nem tudunk, nem értünk hozzá akkor vonuljunk le és a fejlesztők azon gondolkozzanak el gyorsan, hogy mi féle kontár embereket engednek be a  csapatba.  Sokszor olyan dolgokat is be adnak amikkel a játék veszít a " varázsából" ezen is lehetne gondolkodni....
    Itt nem akarnak semmi többet a kedves játékosok, csak nyugodtan, kellemesen játszani , 

    Mindenkinek kellemes szebb napot
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • fzsu1962 (HU1)fzsu1962 (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Nem úgy tűnik hogy a táltosok nem küldiznek
  • BuBu1950 (HU1)BuBu1950 (HU1) HU1 Bejegyzések: 36
    nálam is  ezek a  hibák  jelenkeztek  már  el ment  a kedvem  a  játéktol
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    A hiba a szerverek szolgáltató központjában van, dolgoznak a problémán.
  • Kyrcike (HU1)Kyrcike (HU1) HU1 Bejegyzések: 42
    Sziasztok! Nem nagyon lehet aratni, vetni, a farmok között közlekedni. Folyyyyamatosan hibaüzenetet kapok, vagy lefagy. Küldizni nem tudok én sem bejön 6 órás kukorica küldi 0 emberrel. Szerencsére ki-be lépés után eltűnik. Alig működik valami:((
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Már párszor eljátszották h verseny közben frissítenek, de ez a mostani mindent túlszárnyalt.
    Jó, legyenek tematikus események, de az állandó új elemeket sem értem igazán.
    A régi játékosok örülnek h vmit kipipálhatnak, h elérték, pl. minden földet megvettünk.
    Az újaknak pedig minden új amúgy is. A tesztfarmot azért csinálták h ilyeneket kiküszöböljenek, ( v nem?). Egyre több időt kell itt tölteni, de már nem a játék öröme, és a kikapcsolódás amiről szól ez az egész. Mind több elem, legutóbb a horgász, az sem ment zökkenésmentesen, és szerény véleményem szerint nem is nagy vmi. 
    Én a kezdetektől játszom még mindig tudok fejlődni, gondolkoztat, h mit hogyan tegyek, csináljak, ötletelünk a tagokkal, segítjük egymást. De az új elemek, elaprózzák a figyelmet, energiát, meg most már a türelmünket is.

  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    Remélem nem vetted indulatnak amit írtam. Csak bánt, h nem tudok semmi okosat mondani  társaimnak, csináljuk a nagy semmit, tegnap óta. Lehet h..eség, de én úgy érzem felelősséggel tartozom a társaim felé. Azt sem várhatom tőlük, h dolgozzanak ilyen körülmények közt. Ez már vmivel érthetőbbé tette a dolgokat, de még most sem világos mire jó verseny közben frissíteni. A supportot is elvették magyar nyelven tőlünk, így egyszerűbb h ide írjuk minden bántó hátsó szándék nélkül a véleményünket.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Robi!

    Köszönöm a kimerítő tájékoztatást!
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Robi!

    Köszönöm a kimerítő tájékoztatást!
    Csatlakozom!

    köszönjük Robi, megpróbálunk türelmesek maradni!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 23.11.2016
    Tisztelt Fórum Üzemeltetők!
    Ha Önök nem tudnak érdemben lépni, akkor továbbítság a megfelelő személynek!

    1., Eddig pl a 4-es szintű házat lehetett csak tervezővel 5-ös szintűre fejleszteni. Most ez módosítva lett, de!
         Akik - és nagyon sokan vagyunk - arannyal fejlesztettek, hogy minél több épület legyen maximumra
        fejlesztve, azokkal szemben nem volt korrekt ez a fejlesztés. Legyen ez, de akkor írják jóvá mindenkinek az
        aranyat amit sok esetben forintért vásároltunk.
    2., tegnap estétől nagyon nehezen lehet belépni az oldalra, a gépem jó, már szinte naponta ürítem az
         előzményeket, casht, stb, szerintem ennek az oldalnak nem a kínlódásról kéne szólnia, hanem a
         szórakozásról!

    tisztelettel és köszönette
     
    Jani
    Kedves Jani!

    A fórum üzemeltetői nem járnak ide; akik itt vannak, azok egyrészt ugyanolyan játékosok, mint Te, másrészt van 3 moderátor, akik segítenek mindenben, amiben tudnak. Ezt ne kioktatásnak vedd, szépen kérlek, csak leírtam, amit tudni illik, hogy az ember érdemben használhassa a fórumot.
    A szintek már hónapokkal ezelőtt változtak, és nem sok köze van ahhoz, hogy ki mivel fejlesztette a házait és a többi objektumát. Aki arannyal, az annak idején élvezte az előnyét (időt nyert); most azt hogyan adnád vissza??
    A fórumot olvasni is érdemes: tegnap óta több tucat hozzászólás erről szól, sajnos, de mostanra már sokat javult a helyzet a saját tapasztalatom szerint. De ha elolvastad volna ezt (https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3295076/#Comment_3295076) a pár órával korábbi hozzászólást ugyane topicban, akkor talán nem kellett volna írnod...

    További kellemes játékot kívánok!

    Már párszor eljátszották h verseny közben frissítenek, de ez a mostani mindent túlszárnyalt.
    Jó, legyenek tematikus események, de az állandó új elemeket sem értem igazán.
    A régi játékosok örülnek h vmit kipipálhatnak, h elérték, pl. minden földet megvettünk.
    Az újaknak pedig minden új amúgy is. A tesztfarmot azért csinálták h ilyeneket kiküszöböljenek, ( v nem?). Egyre több időt kell itt tölteni, de már nem a játék öröme, és a kikapcsolódás amiről szól ez az egész. Mind több elem, legutóbb a horgász, az sem ment zökkenésmentesen, és szerény véleményem szerint nem is nagy vmi. 
    Én a kezdetektől játszom még mindig tudok fejlődni, gondolkoztat, h mit hogyan tegyek, csináljak, ötletelünk a tagokkal, segítjük egymást. De az új elemek, elaprózzák a figyelmet, energiát, meg most már a türelmünket is.

    Sok igazság van a hozzászólásodban!
    A 3 régi farm nekem azért tetszik, amiért elkezdtem, és az abbahagyás után visszajöttem. A horgászat pedig önmagában nagyon tetszik nekem, amióta működik: de kinek a pap, kinek a papné... Én nyugdíjas vagyok, de már én sem bírom a hajtást, pedig segítségem is van, szóval én sem tudom, hogy az üzemeltetőknek mi ezzel a célja?


    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)
    megint ott tartunk mint tegnap  a küldik nem indulnak 0 résztvevő, amiben épp szerepelek, ki-belépés ok megoldja, csak mire visszaenged a  varjak számolgatásából letelik a küldi, amibe épp azt se tudom mi kellett. ezt már nem hiszem, hogy a tegnapi "tűzvész" okozza.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok :)
    megint ott tartunk mint tegnap  a küldik nem indulnak 0 résztvevő, amiben épp szerepelek, ki-belépés ok megoldja, csak mire visszaenged a  varjak számolgatásából letelik a küldi, amibe épp azt se tudom mi kellett. ezt már nem hiszem, hogy a tegnapi "tűzvész" okozza.
    Pedig biztos, hogy annak az utóhatása!
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)
    megint ott tartunk mint tegnap  a küldik nem indulnak 0 résztvevő, amiben épp szerepelek, ki-belépés ok megoldja, csak mire visszaenged a  varjak számolgatásából letelik a küldi, amibe épp azt se tudom mi kellett. ezt már nem hiszem, hogy a tegnapi "tűzvész" okozza.
    Pedig biztos, hogy annak az utóhatása!
    Kedves Porrima :)
    elvileg azt ma délelőtt 10:15-kor javították, eddig nem is volt bajom vele, de most kész, olyan mint tegnap. szóval akkor mit is javítottak??
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    szerkesztette ezt: 23.11.2016
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Sziasztok.
    Hiba látom mindenhol van bőven, igyekeztem visszaolvasni amikkel nem találkoztam itt:
    -az építés ablakban csak akkor látom mit fejlesztek ha az adott területen vagyok, a többin olyan mintha szabad lenne,
    -minden alkalommal ki kell újra választani az avatart (gyakran errort ír ki miatta)
    -horgászatban megveszem a csalit kiírja rendben mennyi megyek a szerelékes dobozhoz ahol pl -6ot ír, de össze vissza az egész rengeteg minuszos kellék van (ezt egy frissítés eddig megoldotta)
    ezek nálam tegnap óta mennek( már ha enged belépni :) )
    nem hisztizni akarok egyik sem olyan nagy gond csak gondoltam megemlítem hátha más is tapasztal ilyesmiket..
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.11.2016
    Szia Julcsi! :)

    Kérlek, próbálj kizárólag képet betenni, és ne egy akkora fehér hátteret, aminek egy icipici részében van csak a kép. Feleslegesen széthúzza a fehér terület a topikot.

    Én most megcsinálom, kijavítom  neked, de legközelebb erre figyelj oda kérlek. :)

    Megértésedet köszönöm. :)

    Zsu

    Annyi kérdésem lenne még a küldis képeddel kapcsolatban, mikor készült? (saccperkábé hány óra körül?)
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    na ez cuki volt most miután beírtam átvitt a német fórumra, pedig a nevem mellett végig (HU1) maradt
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    szerkesztette ezt: 23.11.2016
    Szia Julcsi! :)

    Kérlek, próbálj kizárólag képet betenni, és ne egy akkora fehér hátteret, aminek egy icipici részében van csak a kép. Feleslegesen széthúzza a fehér terület a topikot.

    Én most megcsinálom, kijavítom  neked, de legközelebb erre figyelj oda kérlek. :)

    Megértésedet köszönöm. :)

    Zsu

    Annyi kérdésem lenne még a küldis képeddel kapcsolatban, mikor készült? (saccperkábé hány óra körül?)
    Bocsánat csak igy sikerült a kép ellnézést érte. Még gyakorlom a kép készitést.
    Köszönöm a javitást nem szándékos volt. 
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    sziasztok 
    Annyit változott, h talán már annyit nem kell feleslegben kattintani aratáskor.
    De a 0 idő küldi végén ugyanúgy megvan, Egyik szövitársam épp most írta, h letelt a küldije, de nem írta hány pontot kapott, kilépett és vissza de már akkor sincs sehol. Aztán h nem enged új küldit inditani, ahogy már láttam képen és duplán mutatja az előzőt.
    Nem akarok szőrszálhasogatónak tünni, de a 100%  bónusz, azokon nem igazán segít, aki tegnap v reggel csinálta volna, de most nincs lehetősége
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Szia Julcsi! :)

    Kérlek, próbálj kizárólag képet betenni, és ne egy akkora fehér hátteret, aminek egy icipici részében van csak a kép. Feleslegesen széthúzza a fehér terület a topikot.

    Én most megcsinálom, kijavítom  neked, de legközelebb erre figyelj oda kérlek. :)

    Megértésedet köszönöm. :)

    Zsu

    Annyi kérdésem lenne még a küldis képeddel kapcsolatban, mikor készült? (saccperkábé hány óra körül?)
    Bocsánat csak igy sikerült a kép ellnézést érte. Még gyakorlom a kép készitést.
    Köszönöm a javitást nem szándékos volt. 
    Kedves Zsu a kép ma 15:01 kor készült.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Annyi kérdésem lenne még a küldis képeddel kapcsolatban, mikor készült? (saccperkábé hány óra körül?)
    Kedves Zsu a kép ma 15:01 kor készült. 
    Köszönöm! :)





    Sziasztok! :)

    Hamarosan egy újabb hibajavítás várható, ami két dolgot fog érinteni:

     - mezőgazdasági gépek: túl sok eszközt és bizonyítványt kért
     - a dekorációk elhelyezése flash hibához vezetett
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    még egy hotfix? a verseny utolsó óráiban?
    szrtm 1xűbb lenne akkor a versenyt most lezárni. ki tudja, h a köv hotfixel megint milyen hibák jönnek elő?
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Annyi kérdésem lenne még a küldis képeddel kapcsolatban, mikor készült? (saccperkábé hány óra körül?)
    Kedves Zsu a kép ma 15:01 kor készült. 
    Köszönöm! :)





    Sziasztok! :)

    Hamarosan egy újabb hibajavítás várható, ami két dolgot fog érinteni:

     - mezőgazdasági gépek: túl sok eszközt és bizonyítványt kért
     - a dekorációk elhelyezése flash hibához vezetett
    Köszönjük Kedves Zsu :) A képet komment nélkül tettem fel nálam ez a hiba merült fel. A bakiért mégegyszer ellnézést a kép mérete miatt. :)

  • BGyöngyi56 (HU1)BGyöngyi56 (HU1) Bejegyzések: 1
    gizi1 (HU1) mondta:
    Sziasztok.

    Ez a frissités borzasztó, nem lehet leszedni, inditani, a küldizés beállt 6 órára és semmi nem látszik, nem müködik. Gondolom sok a panasz, és javítani fogják,
    Ami eddig jó volt az is elromlott.


  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)

    megint jól sikerült, az ínyenc farm mint olyan megszűnt létezni. ezt meddig akarják még húzni????
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
     Most lett elegem mára a játékból. A mostani  hibajavítás után nem lehet átmenni az ínyencre. nem tölti be tiszta zöld a háttér! Frissítek ki be lépek semmi. De gratula a GGS- nek. Csak sikerül 1 farmfüggőnek is elvenni már a kedvét!
Ez a beszélgetés lezárult..