Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016. 11. 22-i hotfix után megjelenő HIBÁK megbeszélése

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 21.11.2016 itt: Technikai problémák és bugok (a)
«1312

Hozzászólások

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)
    nem tudom kinél van még de behaltak a küldik 0 résztvevő van benne, én is részt veszek azt írja, és van rá 6 óra DDDD megint kaptunk egy nagy semmit!!!! a farmrendező sehol..... és még ki tudja mi jön elő..
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    halika
    SZÖRNYŰ AHOGY műxik a játék a frissités után

    1-2 beszedés után csak végigfut a csik, de nem szedi be.. esetleg ha 100x rákatt talán. és jön a felugró ablak hogy az objektum foglalt. ha meg ez idő alatt át akarok lépni más farmra, kifagy , újra kell tölteni az oldalt
    ok, F5, de aztán kezdi  előlről az egészet
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)
    na ez megint jól sikerült, nem lehet vetni, aratni, szerződésbe pakolni, konkrétan semmit, profilkép eltűnik alapjában minden rossz Gratula, a NAGY szakértőknek, siralmas a munkájuk.
  • csumpimalac (HU1)csumpimalac (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok! Nagyon nehezen tudok belépni a játékba, csak a sokadik próbálkozásra sikerül. Ha sikerült, akkor meg nem tudok sem aratni, sem vetni. A virágfarmomon pedig eltűnnek a kertben megtermelt növényeim. Minden nap más mennyiség van a raktárban, kevesebb, mint előző nap, pedig nem adom és nem használom el a dolgokat.Töröltem előzményt, sütit, mindent, de semmi változás. :(
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    sziasztok
    ez jól sikerült megint
    nem enged be, varjakat simogatok, előtte meg újra  meg újra kattintgatok h arasson és semmi
    de mindig a verseny közben találnak ki frissítéseket.
    NAGY gratula nekik
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hát ez így tényleg nagyon faca.Kb 15 perc volt,hogy megsimogassa a varjakat.Majd miután végre bejutottam indítani akartam a küldit,de nem indul.Majd gondoltam sebaj,akkor leszedem a cuccost úgy ahogy van,irány a garázs.Zárva van,mert hiába klikk rá nem csini semmit.Mondom sebaj,akkor leszedem gari nélkül.Klikk az állatokra semmi reakció,majd jön az error tábla és beszed 1 et.Ut visszakerül rá,hogy mégsem szedhetem le,mert teli a raktár és még 1 error tábla.Majd gondoltam akkor beteszem a szerződésbe.Felhúztam a sávot de semmi reakció.Gondoltam ha nem hát nem,eladom a fk-ben,semmi reakció.Nem gáz,ráklikk és eladom majd az ablakban gondoltam én.Hát ismét error tábla.MAGYARÁN MEGÖLTÉK AZ EGÉSZET ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.

  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
     Sziasztok.
     nem lehet vetni se ólakat indítani. Betakarítás is többszöri próbálkozásra sikerül.
     A bajnokságnál üres a ligák és tagok listája.
     hibát javítottak és olyan hibák lettek amik eddig nem voltak:(
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    sziasztok
    ez jól sikerült megint
    nem enged be, varjakat simogatok, előtte meg újra  meg újra kattintgatok h arasson és semmi
    de mindig a verseny közben találnak ki frissítéseket.
    NAGY gratula nekik
    az egész csapat megrekedt vmilyen formán, nekem a függőben lévőt befejezte kiirta az eredményt de még mindig 0 időt mutat a végére.
    farmváltásra meg üres küldit mutat
    ez rettetenetes
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Csatlakozom hibajelentéssel az előttem szólókhoz..

    Ez frissités?
    No komment, mer az nagyon csúnya lenne.
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    sziasztok
    minden ami eddig müködött már nem teszi
    nem enged be a játékba, varjakat simogatok percekig
    aztán mire végül beenged, nem szed le semmit, ujra kezdi folyamatosan.
    a küldi befejezve, de 0 időt mutat, átmentem másik farmra, ott próbáltam erre kiir 6 órát, és üres küdit mutat
    nagyon jó lett a verseny közepén a frissités, de már megszokhattuk
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 23.11.2016

    Sziasztok.

    Semmi nem müködik......,aratni nem lehet bajnokság alatt ragyogóóó :(

    A be lépés is siralmas!

    Ha nehezen be enged,ki irjak lépjek be szövibe.

    A horgász sem mükszik!

    Egy szóval semmi nem jóóóóó!

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Nem találok szalonképes szavakat egy ilyen munkára! >:)
    Felháborító!!!!!!!!!!!!!!!
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    Chat fal sem működik rendesen.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 22.11.2016
    na, pont a sok hiba miatt bukás a küldi is
    100x katt a malomra még végre nagy nehezen beszedi a tápokat
    amikor vége a küldinek meg beszürkül a küldi keresés,vagy hogy pontosabb legyek a gomb nem is létezik...
    error code no traget


    3 tápos köldim miért lett? 1 volt és annak is elvileg vége
    és ja, mindjárt már levelezni se lehet normálisan, ott is már sokszor kell a szürke küldés gombra kattintani..
    3.jpg 153.7K
    4.jpg 91.2K
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hát ez vicc 40 mp-es fáziskésése van a játéknak...Olyan a gépemen a játék,mintha vmi 1000 éves fostalicska lenne.Minden dolog indításánál,leszedésénél,piacon való beadásnál ott kell várakozni 40 mp-et hogy megtörténjen a csoda.Ezzel lehet szemesgaz küldit tolni.Mire kiszedem a 11 földből vége a küldinek.Remélem nagyon gyorsan csini vele vmit,mert az ideg szétvet az ilyesmitől,mikor csinálnám és nem megy.Ezért vettem gépet,mert a várakozástól gyomorgörcsöm lesz..ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.
  • szuette (HU1)szuette (HU1) HU1 Bejegyzések: 130
    Na kérem, így is kell ! Nem részleteiben elrontani, hanem egészben. Ez az nem működik, kilép az ember, aztán nem tud visszajönni. Megy 2 percig és kezdődik elölről. Minek elaprózni nem? Legyen az egész rossz!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Jó érzésem volt, hogy a frissítés után még nem léptem be, előbb ide  jöttem a fórumra...
  • műműr (HU1)műműr (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    háát!,,RENDESEN,,ki szúrtak az egéssz játékkal!ha ez volt a cél,sikerült..nem először!..úgy gondolom nem biztos,h.játszani kell nekem ezzel..kezdem unni,h.mindíg akkor ,,tenyerelnek,,bele ,,felülről,,mikor leg jobban állunk!!,,,,gratulálok,,a ,,,szakembereknek,,!a leg dühítőbb,h.hiába reklomálok bármit/pl.arany el tűnését/választ nem kapok!
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Sziasztok...A mai leállás óta nem működik rendesen sem a fő, sem a TESZT farm sem...nem lehet aratni, vetni...ugyszólván semmi nem megy...Gépkarbantartást is végeztem..köszönettel tengerszem
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    üdvözlet a GGS szuper csapatának :)
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Mit is javítottak????

    Bármi volt, kár volt hozzányúlni/////
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Köles (HU1) mondta:
    Mit is javítottak????

    Bármi volt, kár volt hozzányúlni/////
    hali
    nem javítottak....... rontottak
    vagy ez neked nem jött le? :smiley:
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 23.11.2016
    már a chat, levelezés sem müxik

    erre ne írjátok, h frissítsünk, takarítsunk másik gépről sem megy semmi jobban:(((

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Nah mostmár tényleg nagyon morcos vagyok.Hogy a ...-ba szed be vki 7000 tojást,ha nekem az 5 nyamvad tyúkot nem képes leszedni.Mire kiadta hogy hanyadik vagyok,már 3 an rég ledurrantak a küldibő több 1000 db bal én meg még mindig a tyúkkal kínlódok.Ha ekkora ... hogy nem tudnak megcsinálni vmit,vagy elb..ák,akkor mi a k...  ...-ért nem állítja meg a versenyt?Komolyan azért a car rendezőért amit nem képesek megcsinálni elcseszik az egész játékot,nem beszélve arról,hogy bajnokság közbe.Ha nem ért hozzá,akkor minek nyúl bele?Komolyan az agyam eldobom....Remélem nagyon kapkodnak a javítással....
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 22.11.2016
    csak nekem irja, ki h karbantartás? javitják most...vagy már a bejelentkező oldalnál is hiba van..? :D
  • Verocskafarm (HU1)Verocskafarm (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    nálam is, 
    kompenzáció lesz?

  • exhobo1 (HU1)exhobo1 (HU1) Bejegyzések: 2
    hahóóóóóóóóóóóóóóóó
    nem működik semmmmmmmmmmmmmmmmmmi

  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    Jó volna tudni nálam is karbantartást jelez a trakis öreg jelen van.
  • exhobo1 (HU1)exhobo1 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 23.11.2016
    nálam megy a küldi, nagy nehezen
    a tojást 5 kör alatt tudtam leszedni


    oké
    meguntam
    kifagytam, raktárom elszállt
    küldi annyi
    de az ösztönzőre a lovét elvette

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Most próbáltam belépni a förmedvénybe: nálam azt írja ki, hogy Karbantartás folyik.
Ez a beszélgetés lezárult..