Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

144113

Hozzászólások

  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    r0b33 mondta:
    ha csak az e-mail az, ami visszatart, hogy tiszta lappal kezd előről a játékot készíts egy új e-mail címet mondjuk a google-n. Továbbá felhívom a figyelmed, hogy a legtöbb e-mailben kapott ajándék időkorlátos, tehát ha nem veszed át a megadott időn belül, az ajándék elvész.
    1.5 éve játszom 1 szer kaptam emailra ajándékot belépésem után,azota sem az emailom csak a játékra használom.
  • bikkfafej (HU1)bikkfafej (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 14.11.2016
    :)
    Hogy juthatok falusi dollárhoz?
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Szia!
    Falusi dollár jelenleg csak a teszt szerveren található. Ha szövetkezetben vagy, akkor a szövetkezeti faluban a falusi bankban tudsz váltani dollárt falusi dollárra.
    Élesben később kerül bevezetésre.
  • szerabin (HU1)szerabin (HU1) HU1 Bejegyzések: 45
    Szép jó reggelt !
    Szeretném megkérdezni ,hogy hova lettek a daruk ? mert ez már vicc ,4 aratás /mindent /17 db daru 
    reppen fel ??? ez azért kicsit érdekes ! a kéregetős macának persze jönnek a virágok!
    2 napja darut vadászok és még a felénél sem járok ! ez másnál is így van ?vagy csak nálam ?
    Köszi !
    További szép napot mindenkinek !
  • A jtékos (HU1)A jtékos (HU1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet növelni egy szövetkezetbe a felvehető tagok számát.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Szép jó reggelt !
    Szeretném megkérdezni ,hogy hova lettek a daruk ? mert ez már vicc ,4 aratás /mindent /17 db daru 
    reppen fel ??? ez azért kicsit érdekes ! a kéregetős macának persze jönnek a virágok!
    2 napja darut vadászok és még a felénél sem járok ! ez másnál is így van ?vagy csak nálam ?
    Köszi !
    További szép napot mindenkinek !
    Kedves Szerabin!

    Termelj a malomban folyamatosan nedves sertéstakarmányt, még akkor is, ha veszteséges: óránként 239 darura számíthatol. A földeken meg termelj hozzá karórépát, az is hoz óránként kettő darut: látod, ennyi a különbség ;)
    Jelezz vissza, ha sikerül ;)
  • szerabin (HU1)szerabin (HU1) HU1 Bejegyzések: 45
    Köszönöm a gyors választ aranyos vagy ! a malom szinte meg sem áll ,karórépát termelek 
    ahogy írtad .köszönöm !

  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet növelni egy szövetkezetbe a felvehető tagok számát.
    Tagfelvételi kutatással.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Köszönöm a gyors választ aranyos vagy ! a malom szinte meg sem áll ,karórépát termelek 
    ahogy írtad .köszönöm !

    Remélem nem értettél félre: karórépa csak azért kell, hogy legyen a malomban alapanyag. A földeken legtöbb darut a rizs és a rózsa ad, óránként 14-et.
    Sikeres eventet!
  • Milding (HU1)Milding (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok!
    Segítség kellene:az értesítéseknél minden honnan kivettem a pipát,és mégis kapom a mailomra az értesítéseket a hozzászólásokról,és őszintén tele a hócipőm vele :'( Valamit nem jól állítottam be vagy mi lehet a baj????
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Segítség kellene:az értesítéseknél minden honnan kivettem a pipát,és mégis kapom a mailomra az értesítéseket a hozzászólásokról,és őszintén tele a hócipőm vele :'( Valamit nem jól állítottam be vagy mi lehet a baj????
    Szia!
    Nézd át ez alapján:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/comment/3086951/#Comment_3086951


  • Milding (HU1)Milding (HU1) Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 15.11.2016
    Ez alapján csináltam és most így néz ki az oldal:

    http://kepkezelo.com/images/24swfnm4str9n06n91xp.png

    ez alapján semmit nem kéne kapnom :(

    Már tárgytalan letiltottam a mailban,azért köszönöm:))))
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nem lehet az, hogy a másik farmod fórumáról kapod?
  • Milding (HU1)Milding (HU1) Bejegyzések: 17
    Nem lehet az, hogy a másik farmod fórumáról kapod?
    Nincs másik,a test van de ha ott ha a fórumra megyek ott is ezt írja csak angolul:(((
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
     kb 1 nap az hány óra?, ami még hátra van a szigetből?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
     kb 1 nap az hány óra?, ami még hátra van a szigetből?
    Szia!
    Az lehet 47 óra 59 perc és lehet 24 óra 1 perc közt bármi:)
  • A lóversenyen jó ideje 1249 rangsorolási ponton állok. Azóta két győzelmet is elértem, de sajnos nem kaptam meg értük a 4 rangsorolási pontot, így nem jutottam fel a Gyémánt ligába.
    Mi lehet a probléma?

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.11.2016
    A lóversenyen jó ideje 1249 rangsorolási ponton állok. Azóta két győzelmet is elértem, de sajnos nem kaptam meg értük a 4 rangsorolási pontot, így nem jutottam fel a Gyémánt ligába.
    Mi lehet a probléma?


    Szia! :)

    Ez nem hiba.
    Ha eléred az 1249 pontot a Platina 1-es ligában, akkor még 50 győzelmet össze kell szedj ahhoz, hogy a Gyémánt ligába juthass.

    Zsu
  • Köszi :-)

  • manak (HU1)manak (HU1) Bejegyzések: 10
    Segítséget szeretnék kérni, hogyan és hol tudok a fórumon írni. Bárhova próbálok menni sehol nem találom a lehetőséget, hogy kérdezzek, vagy válaszoljak. Hetek óta próbálkozom mindenhol, A beszélgetések alatt nincs semmi lehetőség bekapcsolódni. Ezt ahova most írok véletlenül találtam meg, már éppen ki akartam lépni és felhagyni az egésszel. Nagyon sok újdonság történt az utóbbi időben és én sokáig nem tudtam géphez jutni, így nem ismerem az új dolgokat és lehetőségeket. Kérlek segítsetek, hogy legközelebb is fel tudjam tenni a kérdéseimet.

  • HuncutBoszi (HU1)HuncutBoszi (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!

    A tehéntakarmány gyártásához miért kell ARANY? 

    Tehéntakarmányt akarok a Szélmalomban gyártani, de nem tudok, mert felugrik az az aranyos sárga ablak, miszerint "Nincs elég aranyad ehhez a művelethez" .

    Eddig még soha sem kellett arany a táp gyártásához. Ez most már mindig így lesz?

    Üdv.
    Huncutboszi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    az nem lehet Robi, mert amíg nem indítja el a táptermelést, addig nincs mit átugrani
    Boszi meg azt írja, h el se tudja indítani, mert aranyat kér rögtön
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Hogyan lehet a Hivatalos hírek 4. oldalára eljutni?
    Ha elölről megyek, akkor az 1-3-at, ha hátulról közelítek, akkor az 5-7 lapokat tudom kiválasztani :(
    A lapok közti váltás az összes szoftveren kialakult és zökkenőmentes, a Bigfarm ebben is kivétel ;)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.11.2016
    Hogyan lehet a Hivatalos hírek 4. oldalára eljutni?
    Ha elölről megyek, akkor az 1-3-at, ha hátulról közelítek, akkor az 5-7 lapokat tudom kiválasztani :(
    A lapok közti váltás az összes szoftveren kialakult és zökkenőmentes, a Bigfarm ebben is kivétel ;)
    szia Porrima
    mikor a 3-dik oldalon vagy, akkor látsz a végén kis nyilakat ( >> ) erre katt
    ekkor visz a következő oldalra, tehát a 4-dikre :)

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    vagy fent a linkben a p....ot átirod p4 re
    ... helyén az az oldalszám van ahol jelenleg vagy
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Liz65 (HU1) mondta:
    Hogyan lehet a Hivatalos hírek 4. oldalára eljutni?
    Ha elölről megyek, akkor az 1-3-at, ha hátulról közelítek, akkor az 5-7 lapokat tudom kiválasztani :(
    A lapok közti váltás az összes szoftveren kialakult és zökkenőmentes, a Bigfarm ebben is kivétel ;)
    szia Porrima
    mikor a 3-dik oldalon vagy, akkor látsz a végén kis nyilakat ( >> ) erre katt
    ekkor visz a következő oldalra, tehát a 4-dikre :)

    Köszi szépen Liz! Én azt szoktam meg, hogy a dupla nyíl az utolsó lapra ugrik, és öreg kutya már ne próbálgasson ;)
    vagy fent a linkben a p....ot átirod p4 re
    ... helyén az az oldalszám van ahol jelenleg vagy
    Ez még jobb módszer, pláne ha ebben a topicban a 20. lapot akarja az ember megnézni...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Köszi szépen Liz! Én azt szoktam meg, hogy a dupla nyíl az utolsó lapra ugrik, és öreg kutya már ne próbálgasson ;)
    nem vagy egyedül Porrima :)
    én is úgy tudtam, de vannak kivételek :smiley:
    vagy fent a linkben a p....ot átirod p4 re
    ... helyén az az oldalszám van ahol jelenleg vagy
    Ez még jobb módszer, pláne ha ebben a topicban a 20. lapot akarja az ember megnézni...
    nem rossz megoldás :)
    jó 5let simán felül átírni a megfelelő lapra :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt