Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Garázs...

Kérlek segítsetek ! 
Hetente egyszer, kétszer nem működik a garázs, nem tudom a napi feladatot teljesíteni.
Más minden működik, csak a garázs szokta megmakacsolni magát. 

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni. :)

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 30.08.2016
    Kérlek segítsetek ! 
    Hetente egyszer, kétszer nem működik a garázs, nem tudom a napi feladatot teljesíteni.
    Más minden működik, csak a garázs szokta megmakacsolni magát. 

    Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni. :)

    szia
    mivel egyedinek tűnik a problémád és nem folyamatos, túl sok ötlet nincsen. max ilyenkor próba a szokásos varázslások..... sütik és előzmények törlése :) hátha.......
    segítséget itt találsz hozzá:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128227/technikai-segitsegek


  • hollossyne (HU1)hollossyne (HU1) Bejegyzések: 12
    Köszönöm szépen, megpróbálom.
    Viszont sajnos úgy látszik, hogy most már folyamatos, mert a héten még nem sikerült a garázsba bemennem, de minden már jól működik ! 
    Most meg elkezdem a vadászatot ! 
    Köszi a segítséget ! :) 

  • hollossyne (HU1)hollossyne (HU1) Bejegyzések: 12
    Liz65 (HU1) mondta:
    Kérlek segítsetek ! 
    Hetente egyszer, kétszer nem működik a garázs, nem tudom a napi feladatot teljesíteni.
    Más minden működik, csak a garázs szokta megmakacsolni magát. 

    Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni. :)

    szia
    mivel egyedinek tűnik a problémád és nem folyamatos, túl sok ötlet nincsen. max ilyenkor próba a szokásos varázslások..... sütik és előzmények törlése :) hátha.......
    segítséget itt találsz hozzá:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128227/technikai-segitsegek


    Köszönöm szépen a segítséget, annak alapján sikerült rendbe tennem, ahogyan leírtad ! 
    Szép napot kívánok ! :)
  • matroz (HU1)matroz (HU1) Bejegyzések: 6
    Nem tudom használni a garázst ha rákattintok lefagy a játék a szöverkezemben többen is panaszkodnak ezért.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 16.11.2016
    matroz (HU1) mondta:
    Nem tudom használni a garázst ha rákattintok lefagy a játék a szöverkezemben többen is panaszkodnak ezért.

    Szia! :)

    Egy picikét pontosíts kérlek. Ez még így kevés ahhoz, hogy a hibát le lehessen jelenteni.
    Pontosan írd le kérlek.
    A körmenü felnyílik még és amikor ott a mezőgazdasági gépre kattintasz, akkor áll meg az élet a farmon? (Nem tölti be és esetleg "elsötétül" a farmod?)

    Vagy a feladatpanelen a zöld nyíl használatakor? (ha ez a variáció van, ez már ismert probléma)

    Zsu
  • matroz (HU1)matroz (HU1) Bejegyzések: 6
    És mit lehet csinálni ilyenkor?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    matroz (HU1) mondta:
    És mit lehet csinálni ilyenkor?

    Mivel még mindig nem írtad le pontosan, mit csinálsz, ami ehhez vezet, így képtelenség erre válaszolni. :) Felvázoltam két lehetőséget is, ami már ismert, de ebből a mondatodból még mindig nem tudjuk, nálad mi van. :)
Sign In to comment.