Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Probléma

Tapasztalati pontok duplázása nem történik meg. A 400 pont esetében a 800 pont helyett 432 pont kerül jóváírásra!?
«13

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 14.11.2016
    Tapasztalati pontok duplázása nem történik meg. A 400 pont esetében a 800 pont helyett 432 pont kerül jóváírásra!?
    Szia!
    Ha jól értelek, akkor a Szerencsekeréken benne voltál az első 50 nyertes közt, s ilyenkor jár a TP duplázó 48 órán keresztül.
    Le tudnád írni, hogy mit szedtél be, ami után 400 TP jár alapból és 432 pontot kaptál a végén 800 helyett?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Tapasztalati pontok duplázása nem történik meg. A 400 pont esetében a 800 pont helyett 432 pont kerül jóváírásra!?

    Szia! :)

    Attól is függ, hogy a tapasztalati pont miből származik.
    Ha a feladatpanelről, a kutya ablakából, akkor azokat nem duplázza.
    Kizárólag az építkezésből, fejlesztésből és termelésből kapott tapasztalati pontok duplázódnak. :)

    Zsu
  • AndiFarmer7 (HU1)AndiFarmer7 (HU1) Bejegyzések: 8
    vettem az árusnál aranyért speciális vetőmagokat és nem kaptam meg, de az aranyat levonta!!!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    vettem az árusnál aranyért speciális vetőmagokat és nem kaptam meg, de az aranyat levonta!!!!

    Szia! :)

    Frissítsd a játékot! :)

    Zsu
  • zsanika125 (HU1)zsanika125 (HU1) Bejegyzések: 6
    Sziasztok én nem kaptam semmit sem az email cimemre mit tegyek?

  • editasszony (HU1)editasszony (HU1) Bejegyzések: 1
    Szia, editasszony vagyok az a problémám, hogy az email címemre, nem jelenik megy az arany amit nyerek! Kérlek segíts ebben! Köszi, Edit.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok! Nem tudom csak az én problémám-e, de miután megcsináltam az eventet, nem tudom ráhúzni az aloha csirkeólat a simára, mivel nem jelenik meg a festékes vödör. De érdekes, mert ami már ruciban van, ott van vödör. Csak ott nincs, ahol még az eredeti kinézet van. Mindenféle kunsztot megcsináltam, de nem akar működni. Elvagyok nélküle is, de hátha lesz rá megoldás.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.11.2016
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok! Nem tudom csak az én problémám-e, de miután megcsináltam az eventet, nem tudom ráhúzni az aloha csirkeólat a simára, mivel nem jelenik meg a festékes vödör. De érdekes, mert ami már ruciban van, ott van vödör. Csak ott nincs, ahol még az eredeti kinézet van. Mindenféle kunsztot megcsináltam, de nem akar működni. Elvagyok nélküle is, de hátha lesz rá megoldás.
    szia Csilla
    :smiley::smiley::smiley:
    képzeld..... én is így jártam. vagy 3x is erőszakoltam ( volna ) a csirkeólra a rucit, mire rájöttem, h most Mese event volt, így házikó kinézetet kaptunk :smiley:
    szal....... ne erőszakold a pipikre, tedd a házra :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    Szép volt Csajok! :D:D:D
    köszike :blush:
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Jujj, de jót nevettem! Köszi Liz az okosítást! <3
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    zurika (HU1) mondta:
    Jujj, de jót nevettem! Köszi Liz az okosítást! <3
    nincs mit :smiley:
    én is jót kuncogtam magamon mikor észrevettem a "hibát"
  • svéd10 (HU1)svéd10 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Nem működik az ínyenc farmom!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nem működik az ínyenc farmom!
    üdv a táborban :)
    2 napja erről szól a fórum. nekünk se müxik. várjuk a javítást
  • bartha57 (HU1)bartha57 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    nálam sem , még az estétöl, be irtam , de látom semmi válasz, söt amit be irtam nincs  meg , kitörölték  biztos
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    nálam sem , még az estétöl, be irtam , de látom semmi válasz, söt amit be irtam nincs  meg , kitörölték  biztos
    kedves Bartha
    mennyi választ szeretnél? ha nem csak írogatnátok sokan, hanem kicsit olvasnátok is, akkor láthatnátok többek között a sok választ is erre a problémára, amit nem győzünk a Moderátorokkal és játékostársainkkal megválaszolni azoknak, akik nem olvasnak csak írnak

    Tudnak a hibáról, várjuk a javítást!

    legyetek kis türelemmel, mást jelen pillanatban nem tehet senki se :)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:
    nálam sem , még az estétöl, be irtam , de látom semmi válasz, söt amit be irtam nincs  meg , kitörölték  biztos
    kedves Bartha
    mennyi választ szeretnél? ha nem csak írogatnátok sokan, hanem kicsit olvasnátok is, akkor láthatnátok többek között a sok választ is erre a problémára, amit nem győzünk a Moderátorokkal és játékostársainkkal megválaszolni azoknak, akik nem olvasnak csak írnak

    Tudnak a hibáról, várjuk a javítást!

    legyetek kis türelemmel, mást jelen pillanatban nem tehet senki se :)
    Rendes vagy Líz, hogy válaszoltál!
    Bartha is azok közé tartozik, akik egyik topikban panaszkodnak, rá a választ másikban keresik. Vádolják a Moderátorokat, hogy törölve lett.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Rendes vagy Líz, hogy válaszoltál!
    Bartha is azok közé tartozik, akik egyik topikban panaszkodnak, rá a választ másikban keresik. Vádolják a Moderátorokat, hogy törölve lett.
    olvastam :)
    pedig szegény Modik csak próba rendet rakni, mert olvasni senki sem tud, csak írogatnak
    pedig nekem tűnt el a szemcsim :D:D
    vagy mindenkinek szemüveg kell? :hushed:
  • gombosalfonz (HU1)gombosalfonz (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Hello
    Az ideiglenes farmon semmit nem enged csinálni:-Konkrétan :bővítés,építés. Azt írja:Error 
    Ki léptem-beléptem próbálkoztam nem megy
    Kérek segítséget
    Aziz
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Szép jó reggelt mindenkinek...A Teszt farmon jelenleg az ACÉLGYÁR fejlesztése körül hiba van...olyan dolgot kér,
    ami csak a következő szinten lenne elérhető..indítanánk a fejlesztést, de az egyenlőre ez nem lehetséges még arannyal sem...
    kérjük ennek mielőbbi javítását..köszönettel tengerszem
  • alika1961 (HU1)alika1961 (HU1) Bejegyzések: 4
    sziasztok nekem az a problémám, hogy nem  tudom lebontani a területet mit lehet csinálni?

  • tibcsi75 (HU1)tibcsi75 (HU1) Bejegyzések: 7
    nekem olyan problémám van,hogy szeretném az egyik házam tovább fejleszteni,de a rendszer folyamatosan azt irja,hogy:"erre a helyre nem épithetek!"
    bár ezt azért se értem,mert már áll rajta egy ház!
    a mielöbbi kijavitásást szeretném kérni!
    üdvözlettel:tibcsi75
  • tibcsi75 (HU1)tibcsi75 (HU1) Bejegyzések: 7
    köszi rob!
  • lego06 (HU1)lego06 (HU1) Bejegyzések: 13
    Sziasztok!
    Pár szöveg problémára bukkantam.
    Az egyik, hogy a hajónál ugyan szedret ír, de málnát kellene szállítani

    A termelés információnál két helyen is rosszul van:




    A másik, hogy a Karácsonyi farmon a szöveg szerint, a Gabonatároló (Siló) Ganévá alakítja a Téli műtrágyát. Biztos, hogy nem fordítva?


    Üdv!




  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 04.12.2016
    Szia Lego :D
    A silósra talán tudom a választ.Tod van az első fejezetben,hogy gyűjts be trágyát,ekkor a ganéból csini trágyát a silóban.Viszont van az utcsó fejezetben a banán mellett,hogy gyűjts ganét.Lehet,hogy akkor meg szétszedi :D 2:1 ben üzem...
    A szedret meg néhány helyen fekete málnának is nevezik,tehát lehet hogy csak a színnel van náluk némi probléma :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    lego06 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Pár szöveg problémára bukkantam.
    A másik, hogy a Karácsonyi farmon a szöveg szerint, a Gabonatároló (Siló) Ganévá alakítja a Téli műtrágyát. Biztos, hogy nem fordítva?

    Üdv!

    Szia! :)

    Köszönöm szépen az észrevételeidet. :) Ezeket már 2015-ben is továbbítottuk, ennyire halad a javításuk. :( Természetesen ezt te nem tudhattad. :)

    Zsu
  • Hiába töltöttem le a segítséget a bigfarm doktort nem tudom megnyitni 
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Hiába töltöttem le a segítséget a bigfarm doktort nem tudom megnyitni 
    Szia!
    Ha nem sikerül a használata, akkor ha könnyebb, akkor próbáld meg ez alapján a böngésződ tisztítani.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/128227/technikai-segitsegek/p1?new=1
     Valamint az előzményeket is töröld s írd be a böngésződbe utána, hogy bigfarm.com

Sign In to comment.