Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016. 11. 3-i hotfix után megjelenő HIBÁK megbeszélése

146

Hozzászólások

  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    r0b33 mondta:
    sőt! ha jobban belegondolsz ez csak egyszeri 40.000 nem pedig havonta 2x 4-10 000 lényegesen több játékosnak.
    Szia rob33

    Tudod az egésszel az a bajom hogy "nyafogtunk egy teszt szerverért,hogy ne hibákkal tömve érkezzenek a frissítések a normál szerverre. Amire nem mellesleg aranyat is vásárolunk egy páran /ennélkül ugyebár nemigen üzemelne a szerver.../ Szóval lényeg az hogy én marha is már annyi félresikerült fejlesztés után is megfogadtam soha többet. Bele is untam annyira hogy 2 hónap pihi is volt kb... Jött a terület bővítés és újra kedvet kaptam.. azzal a lendülettel persze be is vásároltam,elindult a sziget rávertem egy rakat aranyat és 5. napja áll a termelés mert egy nyomorult tájékoztatás nincs arról hogy egyáltalán csinálnak-é valamit...

    Erre a teszt szerveren egy "hiba" miatt kapnak a játékosok egy kazal cuccot kárpótlásul ahol nem mellesleg bármikor 0-ra visszaállíthatják a szervert...
    Ha ott van "kártérités a teszten Akkor itt a normál szerverre némi tájékoztatást minimum elvárnánk!
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 11.11.2016
    r0b33 mondta:A GGS PEDIG NEM VÁLLAL FELELŐSSÉGET A JÁTÉKOS FIGYELMETLENSÉGÉBŐL ADÓDÓ VESZTESÉGEKÉRT.
    hát ez nagyon kedves! olyanra van csinálva, hogy nagyon könnyű mellé lőni. főleg a frissítések óta. lassan és pontatlanul jelennek meg az objektumok. Nem kell felelősséget vállaljon, hanem tisztességesen, becsapás mentesen kellene üzemeltessék a játékot. Mielőtt érvényes lenne az arany költés meg kellene kérdezzék: tényleg el akarod-e költeni? Más opcióknal van ilyen biztonsági kérdés. Miután nem egyszer ráfaragtam döntöttem: nem veszek aranyat, amíg ezt a hibát, hiányosságot ki nem küszöbölik.
    kb 4 napja írtam a supportnak, hogy hirtelen elromlott a sziget (többi farmomnál nem tudom mi van). ki raktam a raktárba egy nagy pálmát. át rendeztem volna és pálmát vissza, de nem lehet. a hely egyszerűen nem szabadul fel. új épításre sem. így pedig élvezhetetlen a sziget. minden nagyon drágán megy (mert nem tudom visszatenni a nagy pálmát.és nem tudom célszerűen használni, mert a feleslegessé vált tárgyat nem merem lebontani, mert félek úgysem tudok a helyére tenni semmit.
    mióta az új gárda felforgatta a világot egyre élvezhetetlenebb a játék. csak tudnám mire is való a teszt szerver? eredetileg azt ígérték, hogy ha tesztelek, akkor ajándékokat az eredeti játékba fogom megkapni. de nem! minden ajándék a tesztszerverre érkezik. Köszönöm így az ingyen tesztelés teljesen feleslegessé vált számomra.
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Tiger1977 (HU1)Tiger1977 (HU1) HU1 Bejegyzések: 219
    r0b33 mondta:
    Igazából nem kárpótlás volt, hanem egy felhúzócsomag, mint ami már annyiszor volt a teszt-szerveren...
    az, hogy ilyen módon juttatták el a játékosokhoz, legalább nem veszett el az e-mail.
    Akkor idézném a belépő üzenetet a teszt szerverre ...

    "Hibát találtunk a játékba ezért...." Köszönjük rob33 hogy véded a mundért...lehet felfogadlak ügyvédnek....
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Sziasztok! Nem írom le amit az előttem hozzászólok, de 66 kg harcsából nem lehet 52 beadni mert" nincs elég elem",stb.,a farmot nem lehet rendezni mert megint visszapakol mindent,a megnyer gazdaszerencséről beszélek. Nálunk nem jelent meg az Oleg féle "összetört hajó,szóval megint rengeteg hiba!!!!! Légyszi,légyszi intézkedjetek!:))  :'(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 11.11.2016
    Sziasztok! Nem írom le amit az előttem hozzászólok, de 66 kg harcsából nem lehet 52 beadni mert" nincs elég elem",stb.,a farmot nem lehet rendezni mert megint visszapakol mindent,a megnyer gazdaszerencséről beszélek. Nálunk nem jelent meg az Oleg féle "összetört hajó,szóval megint rengeteg hiba!!!!! Légyszi,légyszi intézkedjetek!:))  :'(
    Szia! :)

    A harcsás dologra nem megoldás a játék frissítése? Úgy sem sikerült teljesíteni?

    A farm önállósodására nem tudok semmit mondani...
    Itt állunk széttárt karokkal. Tudnak róla, de hogy miért nem csinálják meg vagy miért nem tudják megcsinálni...ezt nem tudom. Erről IS sűrű hallgatás van.

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    köszönöm,köszönöm,és köszönjük továbbítom a szövi-tagoknak!:))) ;)
  • Sziasztok!
    Olyan dolog történt velem ami még soha a játék során évek óta. Horgászatomban vásároltam 2 db horgot. Visszalépek hogy betegyem erre mit látok van horgom több 99 ezer db. Kilépek aztán vissza akkor meg volt több mint 99 ezer db. Megint kiléptem aztán már rendeben volt minden de közben az összes dollárom eltűnt 44 maradt. Legyetek szívesek visszatenni a 21 ezer dolláromat, mert 6000 ezer dollárral nem tudok mit kezdeni főleg hogy itt van a sziget is. Hová a francba tűnt a pénzem? Ráadásul a makrahalamat is minden másodikat számol csak bele. Ennyi hiba még nem volt nálam soha a játékban mint most. Így sajnos sok embernek el fog menni a kedve. Miért küzdök minden nap több órát itt a játékkal ha pénz híján nem tudok semmit sem csinálni?
    Valaki illetékes segítsen. Már erősen gondolkodok azon hogy abbahagyom a játékot amit már több éve csinálok, csak azért nem tettem még meg, mert a társaimat eddig még nem akartam itthagyni.

    Köszönöm

    Bea
  • Hinics (HU1)Hinics (HU1) Bejegyzések: 11
    Az előző hozzászólásomban becsúszott egy kis hiba mert nem 21 ezer dollárom volt hanem 21 millió. Ha nem kapom vissza akkor azt hiszem ez volt az utolsó játékom. Legalább több időm jut az itthoni munkáimra. Most rettenetesen magam alatt vagyok és teljesen fel vagyok háborodva.

    Üdv mindenkinek és várom a pénzem, remélem segítetek ha legközelebb belépek akkorra már ott lesz.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Hinics (HU1) mondta:
    Az előző hozzászólásomban becsúszott egy kis hiba mert nem 21 ezer dollárom volt hanem 21 millió. Ha nem kapom vissza akkor azt hiszem ez volt az utolsó játékom. Legalább több időm jut az itthoni munkáimra. Most rettenetesen magam alatt vagyok és teljesen fel vagyok háborodva.

    Üdv mindenkinek és várom a pénzem, remélem segítetek ha legközelebb belépek akkorra már ott lesz.
    Szia! :)

    Hogy állsz a pecázással? Az utóbbi időben vettél-e valami horgászfelszerelést?
    (nézd meg a készletedet, ha valamiből extrém mennyiség van, akkor előfordulhat, hogy a 21 millió dollárodat az vitte el)

    Zsu
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Hinics (HU1) mondta:
    Az előző hozzászólásomban becsúszott egy kis hiba mert nem 21 ezer dollárom volt hanem 21 millió. Ha nem kapom vissza akkor azt hiszem ez volt az utolsó játékom. Legalább több időm jut az itthoni munkáimra. Most rettenetesen magam alatt vagyok és teljesen fel vagyok háborodva.

    Üdv mindenkinek és várom a pénzem, remélem segítetek ha legközelebb belépek akkorra már ott lesz.

    Hinics (HU1) mondta:
    Az előző hozzászólásomban becsúszott egy kis hiba mert nem 21 ezer dollárom volt hanem 21 millió. Ha nem kapom vissza akkor azt hiszem ez volt az utolsó játékom. Legalább több időm jut az itthoni munkáimra. Most rettenetesen magam alatt vagyok és teljesen fel vagyok háborodva.

    Üdv mindenkinek és várom a pénzem, remélem segítetek ha legközelebb belépek akkorra már ott lesz.
    Szia! :)

    Hogy állsz a pecázással? Az utóbbi időben vettél-e valami horgászfelszerelést?
    (nézd meg a készletedet, ha valamiből extrém mennyiség van, akkor előfordulhat, hogy a 21 millió dollárodat az vitte el)

    Zsu
    Az előző hozzászólásában írta, hogy volt 99 ezer horga...
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.11.2016
    Hinics (HU1) mondta:
    Az előző hozzászólásomban becsúszott egy kis hiba mert nem 21 ezer dollárom volt hanem 21 millió. Ha nem kapom vissza akkor azt hiszem ez volt az utolsó játékom. Legalább több időm jut az itthoni munkáimra. Most rettenetesen magam alatt vagyok és teljesen fel vagyok háborodva.

    Üdv mindenkinek és várom a pénzem, remélem segítetek ha legközelebb belépek akkorra már ott lesz.

    Hinics (HU1) mondta:
    Az előző hozzászólásomban becsúszott egy kis hiba mert nem 21 ezer dollárom volt hanem 21 millió. Ha nem kapom vissza akkor azt hiszem ez volt az utolsó játékom. Legalább több időm jut az itthoni munkáimra. Most rettenetesen magam alatt vagyok és teljesen fel vagyok háborodva.

    Üdv mindenkinek és várom a pénzem, remélem segítetek ha legközelebb belépek akkorra már ott lesz.
    Szia! :)

    Hogy állsz a pecázással? Az utóbbi időben vettél-e valami horgászfelszerelést?
    (nézd meg a készletedet, ha valamiből extrém mennyiség van, akkor előfordulhat, hogy a 21 millió dollárodat az vitte el)

    Zsu
    Az előző hozzászólásában írta, hogy volt 99 ezer horga...

    Szia Gyuri! :)

    Megtévesztett a kedves játékos...azt nem tudtam, hogy Hinics és Királyházi Beat egy emberhez tartozik. :smiley:
    A fórum Hincsinél állt meg, azt mutatta elsőnek, hogy az a nem olvasott...de kicsit visszább görgetve már látom...tényleg ott van.

    Zsu

    Hinics (HU1) mondta:
    Az előző hozzászólásomban becsúszott egy kis hiba mert nem 21 ezer dollárom volt hanem 21 millió. Ha nem kapom vissza akkor azt hiszem ez volt az utolsó játékom. Legalább több időm jut az itthoni munkáimra. Most rettenetesen magam alatt vagyok és teljesen fel vagyok háborodva.

    Üdv mindenkinek és várom a pénzem, remélem segítetek ha legközelebb belépek akkorra már ott lesz.

    Szia!

    Sajnálom, de a játékos figyelmetlenségéből eredő veszteségekért/károkért a GGS nem fog kárpótolni.

    Zsu
  • newsee (HU1)newsee (HU1) Bejegyzések: 7
    Én most értem el ide... a hajót nem lehet használni, nem lehet berakodni. és döcög bizony a virágfarm majd minden elemének a működése...  :-(  megoldás mi lesz?
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    Sziasztok. Ma reggeltől van egy problémám a kettes farmon. Nem tudom másnál jelentkezik-e, de nagyon bosszantó,
    El kezdtem átrendezni a farmot nehezen marad ott ahová teszem, de mikor visszamegyek a régi helyére kerül minden.
    Kiléptem, töröltem, de a hiba nem változik.
    Ha tud valaki segiteni nagyon megköszöném.
    Ha nem jó helyre írtam bocs.

    Gizi1
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hali skacok
    Nálam 3x bohóckodott a szigetes rendezés,de szerencsére megoldódott böngi váltással.Én tűzrókát használok,meg 1 titkosat :D és amikor rátör a szigetemre az apokalipszis,olyankor finiségek törlése és jöhet a jó öreg Explorer,amit igazából soha semmire sem használok,de a gépen volt,amikor vettem,így ott figyel.Ekkor megnyitom róla a játékot és szerencsére mindent visszapakol vele.Majd bezárom és újra a rókával játszom :D (nah nem mintha én lennék Piroska).
    Egy próbát megér nektek is.Sok szerencsét.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.11.2016
    Majd bezárom és újra a rókával játszom :D(nah nem mintha én lennék Piroska).
    Bocsi az offért, de nem tudtam kihagyni...Piroskának farkasa volt :yum::smiley:
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Jaaaaaaj tényleg :D Bár lehet hogy csak transzi róka :D:D Kiskorunkban elhiszünk úgyis fűt fát bokrot,de most hogy képben vagyunk,azért ezt is számításba kell venni....
    (róka....nah én inkább megyek kialszom magam,míg piroskát nem keverem össze a shrek bandával...)
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    sziasztok. Nekem is az a problémám, amit fent olvastam nem tudom a farmomat átrendezni mert visszaáll az eredeti állapotra. Jó lenne ha javitanák.

    Köszönöm a továbbitást.

    Gizi1
  • Harris (HU1)Harris (HU1) Bejegyzések: 4
    Sziasztok!

    Nem tudok építkezni az ínyenc farmon. 
    Helyem van, pénzem van, munkásom van, de amikor építeni szeretnék valamit, ami egyébként feladat is, azt írja:
    A szerkesztő pozíciója rossz.
    Mi lehet a baj?   
  • Lillusbabu (HU1)Lillusbabu (HU1) Bejegyzések: 11
    Olyan problémám van, hogy a horgászatnál elértem azt a szintet, amikor a 150 tejet kéri. Amikor teljesítettem az előző feladatot, láttam felvillanni a következőt (tejest), de azóta eltűnt. Már többször fejtem, tehát teljesítve lett volna, de nem jelenik meg sem a tejes, sem a következő feladat.
    MIT TEGYEK?? SUPPORTNAK nem tudok írni, mert angol nyelvű a felkínált választási lehetőség. Nem hiszem, hogy mindenki tud angolul.
    köszönöm a segítséget!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Olyan problémám van, hogy a horgászatnál elértem azt a szintet, amikor a 150 tejet kéri. Amikor teljesítettem az előző feladatot, láttam felvillanni a következőt (tejest), de azóta eltűnt. Már többször fejtem, tehát teljesítve lett volna, de nem jelenik meg sem a tejes, sem a következő feladat.
    MIT TEGYEK?? SUPPORTNAK nem tudok írni, mert angol nyelvű a felkínált választási lehetőség. Nem hiszem, hogy mindenki tud angolul.
    köszönöm a segítséget!
    szia
    amint látom 150 tejet kell termelni, utána 150 búzát. teljesen normális feladatoknak tűnnek, dolcsi a jutalom, nem nagyon lehet rájönni, h halas feladat
    bal oldalon semmilyen tejes feladatod nincsen? utána meg búza

  • Lillusbabu (HU1)Lillusbabu (HU1) Bejegyzések: 11
    Liz65 (HU1) mondta:
    Olyan problémám van, hogy a horgászatnál elértem azt a szintet, amikor a 150 tejet kéri. Amikor teljesítettem az előző feladatot, láttam felvillanni a következőt (tejest), de azóta eltűnt. Már többször fejtem, tehát teljesítve lett volna, de nem jelenik meg sem a tejes, sem a következő feladat.
    MIT TEGYEK?? SUPPORTNAK nem tudok írni, mert angol nyelvű a felkínált választási lehetőség. Nem hiszem, hogy mindenki tud angolul.
    köszönöm a segítséget!
    szia
    amint látom 150 tejet kell termelni, utána 150 búzát. teljesen normális feladatoknak tűnnek, dolcsi a jutalom, nem nagyon lehet rájönni, h halas feladat
    bal oldalon semmilyen tejes feladatod nincsen? utána meg búza


    Meg akartam nézni, hogy mi az a három feladat, ami a virágos farmon van, nem tudom mi történt, de most ott van a 150 makrahal és 150 alma feladat!

    Úgy látszik mégis haladtam vele, csak épp a feladat nem látszott bal oldalon!
    Azért köszi a választ!

  • Lillusbabu (HU1)Lillusbabu (HU1) Bejegyzések: 11
    Lenne még egy kérdésem!
    Van egy másik farmom, aminek az email címe sajnos elveszett, mert nem használtam és így törölték..
    Anno az egyik farmom email címét megváltoztatta a support a kérésemre, ezt is szeretném, de nem tudok sehogyan sem írni a supportnak.  Még a fórumba sem tudok írni bejelentkezés nélkül. A support pedig angol nyelvű, én meg sajna nem tudok angolul.
    Segítene valaki, hogy mit tehetnék ez ügyben?
    Köszönöm a segítséget!

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Lenne még egy kérdésem!
    Van egy másik farmom, aminek az email címe sajnos elveszett, mert nem használtam és így törölték..
    Anno az egyik farmom email címét megváltoztatta a support a kérésemre, ezt is szeretném, de nem tudok sehogyan sem írni a supportnak.  Még a fórumba sem tudok írni bejelentkezés nélkül. A support pedig angol nyelvű, én meg sajna nem tudok angolul.
    Segítene valaki, hogy mit tehetnék ez ügyben?
    Köszönöm a segítséget!

    kérd meg valamelyik Moderátorunkat - Ádámmaci, gyurisne.zsuzsi, r0b33 - ők közvetlen kapcsolatban vannak a CM-ekkel, h segítsenek ez ügyben
    persze fontos, h emlékezz a régi mél címre és még pár kérdésük is lesz feléd
  • Süti68 (HU1)Süti68 (HU1) Bejegyzések: 20
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan gondom lenne, hogy a két farm közül, amivel játszom, a Süti68 farmomon, a csónak, csak egyszerű csónak, és nem lehet mást kiválasztani, így, csak az első két horgászhely látogatható. A másik farmon, szépen váltogatja a csónakokat, így választhatok, hogy melyik horgászhelyet akarom látogatni. Így az arany makrahal feladatnál, a Süti68 farmon megakadtam, mivel azt a horgászhelyet, ahol arany makrahal fogható, nem tudom meglátogatni.
    Előre is köszi a segítséget!
    Üdv
    Süti
  • Flóra2008 (HU1)Flóra2008 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Szeretném megtudni miért tűnt el a játékból az elrendezési mód?
    win 7 google crome alatt játszom

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Szia Süti.
    Lehet,hogy akkor ez is egy hiba,vagy csak Roxfort környékén jársz :D De ha nem akarsz megakadni,akkor vegyél aranymakra csalit és engedd bele a vízbe a fő-ínyenc-virág farmon,majd piszkáld ki magadnak.Tom nem egyszerű,hisz folyton lefelé megy,de jó pecacuccal azért ki lehet fogni.Jah és 1x-re mindig csak 1 csalit tegyél be a vízbe (a ládába mehet ami kell),mert ha sokáig macerálod mire kijön,akkor addigra a többi megunja és kiúszik a vízből,így oda a csaliba fektetett lóvéd.Sok sikert és szúúúszááá ha civat a hal :D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok!
    Szeretném megtudni miért tűnt el a játékból az elrendezési mód?
    win 7 google crome alatt játszom

    Szia!
    Gondok voltak a használatával, sokaknál díszek tűntek el használatakor, s átmenetileg kivették, hogy amíg nem javítják ne legyen még több probléma.
    Ez nem gép és böngésző függő.
Ez a beszélgetés lezárult..