Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Arannyal/Dollárral kapcsolatos kérdések

1711

Hozzászólások

  • cirmi1 (HU1)cirmi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Szia! Köszönöm a választ, bankkártyával fizettem, és nem tudok angolul. Egymás után vásároltam a két farmomra, mindkettőt skrill fizetéssel. Mindkettőt visszaigazolta, de csak az egyiken jelent meg az arany. Kérlek segíts hogy el tudjam intézni ezt a dolgot.
  • cirmi1 (HU1)cirmi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Köszi a választ! Úgy vágod ezeket a dolgokat, mintha mindenki zseni lenne. Sajnos mi idősebbek ebbe nem születtünk bele, azt sem tudom mi az a GGS, eddig simán ment a skrillel vásárlás, ezért választottam azt.Biztosan nem ajánlotta fel az OTP lehetőséget, különben azt választottam volna. És nem fogok boxolni senkivel, tanultam a saját káromon. Legközelebb nem veszek aranyat.Elég szomorú, hogy egy játékban pénzt kell adni azért, hogy játszani tudj.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    cirmi1 (HU1) mondta:
    Köszi a választ! Úgy vágod ezeket a dolgokat, mintha mindenki zseni lenne. Sajnos mi idősebbek ebbe nem születtünk bele, azt sem tudom mi az a GGS, eddig simán ment a skrillel vásárlás, ezért választottam azt.Biztosan nem ajánlotta fel az OTP lehetőséget, különben azt választottam volna. És nem fogok boxolni senkivel, tanultam a saját káromon. Legközelebb nem veszek aranyat.Elég szomorú, hogy egy játékban pénzt kell adni azért, hogy játszani tudj.
    szia
    mikor belépsz a vásárlás oldalra, ott több lehetőség közül választhatsz
    a skrill pont az utolsó. ált-ban mindig a legelsőt jelöli ki


    mint látod a legelső kékkel van jelölve, ez a TrustPay
    pirossal meg megjelöltem neked, ami legtöbbször Otp-s, Maestro
  • cirmi1 (HU1)cirmi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Szia! Köszönöm,így már érthetőbb, és emberibb. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    cirmi1 (HU1) mondta:
    Szia! Köszönöm a választ, bankkártyával fizettem, és nem tudok angolul. Egymás után vásároltam a két farmomra, mindkettőt skrill fizetéssel. Mindkettőt visszaigazolta, de csak az egyiken jelent meg az arany. Kérlek segíts hogy el tudjam intézni ezt a dolgot.
    közben azért megnéztem ezt a Skrilles dolgot is
    elég érdekes ha nem tudsz angolul, mert ez angol nyelvű oldal, magyarra nem lehet átállítani
    mindenesetre akkor még jó, h sikerült minden gond nélkül előzőleg vásárolnod ily módon :)
    így megkockáztatnám azt is, h esetleg valamit elírtál, azért nem kaptad meg az aranyat
  • cirmi1 (HU1)cirmi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Hát azért annyira bonyolult dolgot nem kért ez a skrilles oldal sem, csak a bankkártyaszámot, ami angolul is ugyanaz  mint magyarul, a lejárati dátumot, és az e-mail címet. Nehéz lenne elírni, és annyira nem vagyok analfabéta, hogy ezeket az alapdolgokat ne tudnám. Most már mindegy ezen kár vitázni, én csak segítséget kértem, hogy mi ilyenkor a teendő. Nem kioktatást, nem  ledorongolást. Köszönöm hogy válaszoltatok, tanultam az esetből. 4oo Ft miatt nem ugrom a kútba, mert ennyiről van szó. Ez volt a tanulópénz. A játékot élvezem, és ez a lényeg. És igazatok van mindenki maga dönti el hogy költ rá, vagy sem.
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    A farmomról eltünt 170 milló dollár Lehet aki aranyat vásáról annak bizonyára fontos Számomra a dolár az igazán értékes Semmit nem tudok fejleszteni!Várom valaki már jelezzen !!De semmi El nem költöttem az biztos!!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    A farmomról eltünt 170 milló dollár Lehet aki aranyat vásáról annak bizonyára fontos Számomra a dolár az igazán értékes Semmit nem tudok fejleszteni!Várom valaki már jelezzen !!De semmi El nem költöttem az biztos!!
    Ilyen dologban csak a Support tud segíteni, a fórum nem. Sajna oda csak angolul lehet jelezni a problémát. Ha ez gond, akkor megkérheted a modik valamelyikét privátban, hogy segítsen.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 07.11.2016
    A farmomról eltünt 170 milló dollár Lehet aki aranyat vásáról annak bizonyára fontos Számomra a dolár az igazán értékes Semmit nem tudok fejleszteni!Várom valaki már jelezzen !!De semmi El nem költöttem az biztos!!

    Szia! :)

    Ahogyan megbeszéltük aznap, amikor a levelet megírtam, majd az e-mail fiókodba fogsz tőlük kapni választ. Ide a fórumra hiába írsz újabbakat. Itt csak mi vagyunk, a játékosok, az ügyfélszolgálattól senki sincs. Amit tehettünk, azt már megtettük, most a GGS-n van a sor.
    Megértem, hogy nyugtalan vagy, nem kevés dollárról van szó. De sajnos ez már nem rajtad, de nem is rajtunk múlik. Ki kell várni őket türelemmel.

    Csak hogy lásd, milyen a helyzet, megosztom veled a következőt. Ma kaptam két visszajelzést is dekoreltűnés (farmrendező mód miatt) ügyében játékosoktól, akikkel már hetekkel ezelőtt írtunk nekik. De most is csak egy újabb automatikus levél jött, amiben megkérdezték, hogy a problémájuk megvan-e még? Ha igen, akkor írjunk nekik vissza.
    Tehát készülj fel arra, hogy nem egy-két nap lesz, mire sorra fogsz kerülni. :(

    Sok türelmet és kitartást kívánok addig is! :)

    Zsu
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Én még mindg várok Kideritsék a 170 millió dollárom hová tünt !!Itt van a sziget Ki kárpotól engem!!Ha a pénzem nem lesz meg Befejeztem a játékot!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 07.11.2016
    Én még mindg várok Kideritsék a 170 millió dollárom hová tünt !!Itt van a sziget Ki kárpotól engem!!Ha a pénzem nem lesz meg Befejeztem a játékot!!
    Szia!

    Ahogy fentebb olvastam már ezügyben megtörtént az intézkedés. Próbálj türelmes lenni, tudom nehéz most, de sajnos más lehetőséged nincs. Csak a support tud segíteni ebben, se rajtad, se rajtunk nem múlik. Ha 100x írod le sem lesz változás, hiszen ezt a GGS nem olvassa, itt csak játékosok vannak.
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Tudom sokan jó tanácsként adják Senkinek ne adjuk meg a kódunkat Én a szövin belül 2 embernek adtam meg Megbizva Saját magamból indultam ki El is tünt a 170 millió dollárom !!Csak arra lennék kiváncsi Ha nem technikai hiba Az ilyen embereket miért nem lehet kiszürni?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Tudom sokan jó tanácsként adják Senkinek ne adjuk meg a kódunkat Én a szövin belül 2 embernek adtam meg Megbizva Saját magamból indultam ki El is tünt a 170 millió dollárom !!Csak arra lennék kiváncsi Ha nem technikai hiba Az ilyen embereket miért nem lehet kiszürni?
    szia
    sajnos a játék üzemeltetői nem tehetnek semmit sem akkor, ha te magad adod meg a hozzáférést
    170 milla nem kis pénz, saját farmjukra nem tudják átvinni, csakis a te farmodon tudják elkölteni, max a szövibe berakni
    vettél-e valami ilyesmit észre?
    ha nem, akkor valszeg technikai hiba lehet
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Sajnos vettem észre Valaki 325000 örsot vett De én nem az biztos!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sajnos vettem észre Valaki 325000 örsot vett De én nem az biztos!!
    hát akkor sajnos ez ellen nincs mit tenni, ez nem a játék üzemeltetőinek a hibája :(
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    szerkesztette ezt: 08.11.2016
    Az önhibámon kivül Vásárolt 3500000 horgász cuccal mit csináljak?
    350000!!
    Számomra egyáltalán nem vicces !!

    Nem kritika, indokolatlan többszörös poszt. Legközelebb használd a módosítás gombot!
    A játékosok figyelmetlenségéből eredő "veszteségekért" a játék nem tehető felelőssé.
    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • teréz 16 (HU1)teréz 16 (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Szia Dani Én nem akartam vásűrólni Vett helyettem más aki belépett a farmomra Nekem is 350000 van Egyet tehetünk Én már a szövit ott hagytam Ezután kikapcsolom a gépem Azt befejezem a játékot !!
  • TusCa (HU1)TusCa (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 10.11.2016
    Sziasztok! A Moderátoroktól szeretnék segítséget kérni, ugyanis épp egy sikertelen aranyvásárláson vagyok túl. Készítettem képernyőmentéseket, remélem lehet tenni valamit, hogy jóváírják a meg nem kapott aranyamat. A segítséget előre is köszönöm.

    http://kepfeltoltes.hu/161110/sikertelen_arany_v_s_rl_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    http://kepfeltoltes.hu/161110/sikertelen_aranyv_s_rl_s_ut_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


    Köszönöm az áthelyezést, elnézést, hogy nem jó helyre írtam éjjel.
    Most tudtam ellenőrizni, a Paysafecardomról levonódott a 2 ezer forint, az aranyat viszont még mindig nem kaptam meg. Kérdezném, hogy van-e esély rá, hogy jóváírják?
    Mivel a magyar Support megszűnt, angolul pedig nem tudok, így sajnos csak itt tudok az ügyben érdeklődni.
    Előre is köszönöm, ha valaki tesz az a érdekemben valamit.


    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Andrea27 (HU1)Andrea27 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok. Ma aranyat vásároltam 1270ft értékben. Az aranyat nem kaptam meg. Most?
  • hobbi kertesz (HU1)hobbi kertesz (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    ma vettem aranyat sms-ben,a telefonomról levonta,de nem kaptam meg!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok. Ma aranyat vásároltam 1270ft értékben. Az aranyat nem kaptam meg. Most?
    Szia!
    Mivel vásároltad az aranyat? SMS vagy bankkártya?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 10.11.2016
    Sziasztok. Ma aranyat vásároltam 1270ft értékben. Az aranyat nem kaptam meg. Most?
    ma vettem aranyat sms-ben,a telefonomról levonta,de nem kaptam meg!

    Sziasztok! :)

    Az sms-sel történő aranyvásárlás közvetítő cégen keresztül történik. Így velük kell felvennetek ilyen esetben a kapcsolatot, nem a GGS-vel.

    Segédletet ezen a linken találtok hozzá:

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/127301/arany-vasarlas-sms-sel#latest

    Zsu
  • hobbi kertesz (HU1)hobbi kertesz (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok,meglett az aranyam,méghozzá duplán,nem tudom hogy csinálták,de én nagyon örülök neki!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 11.11.2016
    TusCa (HU1) mondta:
    Sziasztok! A Moderátoroktól szeretnék segítséget kérni, ugyanis épp egy sikertelen aranyvásárláson vagyok túl. Készítettem képernyőmentéseket, remélem lehet tenni valamit, hogy jóváírják a meg nem kapott aranyamat. A segítséget előre is köszönöm.

    http://kepfeltoltes.hu/161110/sikertelen_arany_v_s_rl_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    http://kepfeltoltes.hu/161110/sikertelen_aranyv_s_rl_s_ut_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


    Köszönöm az áthelyezést, elnézést, hogy nem jó helyre írtam éjjel.
    Most tudtam ellenőrizni, a Paysafecardomról levonódott a 2 ezer forint, az aranyat viszont még mindig nem kaptam meg. Kérdezném, hogy van-e esély rá, hogy jóváírják?
    Mivel a magyar Support megszűnt, angolul pedig nem tudok, így sajnos csak itt tudok az ügyben érdeklődni.
    Előre is köszönöm, ha valaki tesz az a érdekemben valamit.



    Szia! :)

    Beszéltem egy CM-mel. Azt mondta, ha még mindig nem kaptad meg, akkor írjunk nekik.  (ha ezt olvastad, kérlek, keress meg privátban...amennyiben szükséges, írunk nekik )

    Zsu

  • TusCa (HU1)TusCa (HU1) Bejegyzések: 2
    TusCa (HU1) mondta:
    Sziasztok! A Moderátoroktól szeretnék segítséget kérni, ugyanis épp egy sikertelen aranyvásárláson vagyok túl. Készítettem képernyőmentéseket, remélem lehet tenni valamit, hogy jóváírják a meg nem kapott aranyamat. A segítséget előre is köszönöm.

    http://kepfeltoltes.hu/161110/sikertelen_arany_v_s_rl_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    http://kepfeltoltes.hu/161110/sikertelen_aranyv_s_rl_s_ut_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


    Köszönöm az áthelyezést, elnézést, hogy nem jó helyre írtam éjjel.
    Most tudtam ellenőrizni, a Paysafecardomról levonódott a 2 ezer forint, az aranyat viszont még mindig nem kaptam meg. Kérdezném, hogy van-e esély rá, hogy jóváírják?
    Mivel a magyar Support megszűnt, angolul pedig nem tudok, így sajnos csak itt tudok az ügyben érdeklődni.
    Előre is köszönöm, ha valaki tesz az a érdekemben valamit.



    Szia! :)

    Beszéltem egy CM-mel. Azt mondta, ha még mindig nem kaptad meg, akkor írjunk nekik.  (ha ezt olvastad, kérlek, keress meg privátban...amennyiben szükséges, írunk nekik )

    Zsu

    Szia Zsu! Köszönöm, hogy próbáltál segíteni. Most vettem észre, hogy megérkezett az aranyam, délelőtt még nem volt meg. Még egyszer köszi szépen :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    TusCa (HU1) mondta:
    TusCa (HU1) mondta:
    Sziasztok! A Moderátoroktól szeretnék segítséget kérni, ugyanis épp egy sikertelen aranyvásárláson vagyok túl. Készítettem képernyőmentéseket, remélem lehet tenni valamit, hogy jóváírják a meg nem kapott aranyamat. A segítséget előre is köszönöm.

    http://kepfeltoltes.hu/161110/sikertelen_arany_v_s_rl_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    http://kepfeltoltes.hu/161110/sikertelen_aranyv_s_rl_s_ut_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


    Köszönöm az áthelyezést, elnézést, hogy nem jó helyre írtam éjjel.
    Most tudtam ellenőrizni, a Paysafecardomról levonódott a 2 ezer forint, az aranyat viszont még mindig nem kaptam meg. Kérdezném, hogy van-e esély rá, hogy jóváírják?
    Mivel a magyar Support megszűnt, angolul pedig nem tudok, így sajnos csak itt tudok az ügyben érdeklődni.
    Előre is köszönöm, ha valaki tesz az a érdekemben valamit.



    Szia! :)

    Beszéltem egy CM-mel. Azt mondta, ha még mindig nem kaptad meg, akkor írjunk nekik.  (ha ezt olvastad, kérlek, keress meg privátban...amennyiben szükséges, írunk nekik )

    Zsu

    Szia Zsu! Köszönöm, hogy próbáltál segíteni. Most vettem észre, hogy megérkezett az aranyam, délelőtt még nem volt meg. Még egyszer köszi szépen :)
    Szia! :)

    Köszönöm szépen, hogy te is visszajeleztél. :)

    További jó játékot kívánok! :)

    Zsu

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt