Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

142113

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Liz65 (HU1) mondta:
    kösz Sestri az infót, bár látom van még sok egyéb más magyarázat is hozzá
    hát nem asszociáltam volna ezekre semmikép, nekem mindig a növény csírája jut eszembe róla
    azt se hallottam még, h pasira ilyet mondtak volna mássága miatt
    na.... akkor most megint tanultam valamit
    köszke
    Liz, talán azért, mert régies kifejezés: én pl. gyerekkoromban hallottam, annak pedig 60 éve ;)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Hiba hiba hátán, most meg a szigeten nem lehet építkezni, elegem van már, se peca, se hal, se sziget.
  • kmarika (HU1)kmarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Szia nemtudom megmozdítani a farmomat.Egyszerüen nem tudom arébb vinni,hogy betakaritsam a kész terményeket.
  • gigi7 (HU1)gigi7 (HU1) Bejegyzések: 0
    Sziasztok!
    Most kezdtem el játszani de a bemutatkozó játék közben mikor azt irja ki hogy megettetheted a csirkéket és rákattintok a bezárásra utána a sárga nyíl a feladatok panelnál nem enged semmit se csinálni kérlek segítsetek mit kell tenni

  • Juci3 (HU1)Juci3 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 04.11.2016
    szia.Az lenne a kerdesem,hogyha nincsen a laptopomhoz eger,hogyan tudom kifogni a halat ?
    Post edited by Ádámmaci (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    juci31 (HU1) mondta:
    szia.Az lenne a kerdesem,hogyha nincsen a laptopomhoz eger,hogyan tudom kifogni a halat ?
    szia
    roppant 1xűen
    u.úgy kell használni a touchpadot mint minden máshoz :)
  • Juci3 (HU1)Juci3 (HU1) Bejegyzések: 5
    oke,de mar probaltam mindent es nem megy...
    Melyik bilentyut vagy bilentyuket kell lenyomni ???
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 04.11.2016
    :)
    nem tudom mióta használsz laptopot egér nélkül, de talán azért nem olyan bonyolult

     
    tehát a kurzor irányítóval rámész a halacskára, majd koppintasz rá egyet, így a damil megindul a halacska felé
    ha ráakadt a horogra, akkor azzal a gombocskával ami az egér bal fülét helyettesíti, megfogod és tekered az orsót. tehát folyamatosan nyomva tartod, míg ki nem húzza a halat :)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    na azt mondja meg valaki, h a csira szó mitől cenzúrázandó?
    mi baja a levelezőmnek ezzel a kis szócskával?
    Szia Liz :)

    az még hagyján de a hányadik? szót se lehet küldeni, mert az anyád kifejezés szerinte nem oda való. pedig ezt azért nem nagyon lehet félreérteni.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Liz :)

    az még hagyján de a hányadik? szót se lehet küldeni, mert az anyád kifejezés szerinte nem oda való. pedig ezt azért nem nagyon lehet félreérteni.
    szia :)
    bezzeg a bunkót simán elküldi :smiley::smiley::smiley:
  • BEmilia (HU1)BEmilia (HU1) Bejegyzések: 0

    Visszakaphatom a bigpalenniko700 farmomat?


  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139

    Visszakaphatom a bigpalenniko700 farmomat?


    Mi történt, mert ebből még semmit nem tudtunk meg mi a problémád....
  • PottyAnna (HU1)PottyAnna (HU1) Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 06.11.2016
    Sziasztok!

    "Küzdök" a szövetkezettel. Tavaly kényszerből alapítottam egyet, hogy a vacak embléma eltűnjön. Most kiléptem, mert számomra zavaró volt a térképen. Erre visszajött a kézfogás embléma. Nem akarok új szövetkezetet, de az emblémát sem. Mit tehetek?

    Köszönöm a segítséget előre is!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok!

    "Küzdök" a szövetkezettel. Tavaly kényszerből alapítottam egyet, hogy a vacak embléma eltűnjön. Most kiléptem, mert számomra zavaró volt a térképen. Erre visszajött a kézfogás embléma. Nem akarok új szövetkezetet, de az emblémát sem. Mit tehetek?

    Köszönöm a segítséget előre is!
    Nálam már nagyon régen volt, de úgy emlékszem, hogy nem alapítani kell szövetkezetet, hanem belépni. Ez azért is valószínű, mert én még nem alapítottam egy szövit se, még sincs emblémám. Lépjél be valahova.
  • Sittes (HU1)Sittes (HU1) Bejegyzések: 3
    Üdv!

    Remélem itt kapok érdemben választ a kérdésemre. 21-ik szinten 1 tehénistállóval rendelkezem. A JÁTÉK feldobja a feladatot : tejtermelés. Na ezt hogyan?  Cirka 7 óra az érési idő és erre adnak fél órát? Én nem vagyok matekzseni, de ez sztem lehetetlen küldetés; ráadásul úgy, hogy az ellen 110-120-as szinten van.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sittes (HU1) mondta:
    Üdv!

    Remélem itt kapok érdemben választ a kérdésemre. 21-ik szinten 1 tehénistállóval rendelkezem. A JÁTÉK feldobja a feladatot : tejtermelés. Na ezt hogyan?  Cirka 7 óra az érési idő és erre adnak fél órát? Én nem vagyok matekzseni, de ez sztem lehetetlen küldetés; ráadásul úgy, hogy az ellen 110-120-as szinten van.
    szia
    valszeg küldetésről beszélsz
    lehetséges tejet termelni ennyi idő alatt, hiszen van gyors tehéntáp, úgy a tehenek 8 perc alatt vannak kész
    igaz, nem adnak annyi tejet, mint a 7 órás, de valamennyit akkor is tudsz berakni
  • Sittes (HU1)Sittes (HU1) Bejegyzések: 3
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sittes (HU1) mondta:
    Üdv!

    Remélem itt kapok érdemben választ a kérdésemre. 21-ik szinten 1 tehénistállóval rendelkezem. A JÁTÉK feldobja a feladatot : tejtermelés. Na ezt hogyan?  Cirka 7 óra az érési idő és erre adnak fél órát? Én nem vagyok matekzseni, de ez sztem lehetetlen küldetés; ráadásul úgy, hogy az ellen 110-120-as szinten van.
    szia
    valszeg küldetésről beszélsz
    lehetséges tejet termelni ennyi idő alatt, hiszen van gyors tehéntáp, úgy a tehenek 8 perc alatt vannak kész
    igaz, nem adnak annyi tejet, mint a 7 órás, de valamennyit akkor is tudsz berakni
    Köszi.  Igen arról írtam. Az is érdekes mellesleg, hogy még szinte el sem kezdtem a játékot, de már jött feladatként az agitáció: VEGYÉL ARANYAT. Nos erre inkább nem írok többet, mert az nagyon, de nagyon csúnya lenne. Ink megvagyok e játék nélkül; reméltem itt legalább kikapcsolódhatok, pfff hát nem. Sok sikert a gazdagoknak!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sittes (HU1) mondta:
    Köszi.  Igen arról írtam. Az is érdekes mellesleg, hogy még szinte el sem kezdtem a játékot, de már jött feladatként az agitáció: VEGYÉL ARANYAT. Nos erre inkább nem írok többet, mert az nagyon, de nagyon csúnya lenne. Ink megvagyok e játék nélkül; reméltem itt legalább kikapcsolódhatok, pfff hát nem. Sok sikert a gazdagoknak!!!
    minden játékban egy idő után feldobja a "vásárolj aranyat" vagy éppen azt, ami domináns játékon belül
    de vásárolni nem kötelező, hagyd figyelmen kívül ezt a feladatot, attól még lehet játszani
    nagyon sokan nem vesznek aranyat, csak azt használják, amit a játék ad :)
  • Blinky Bill (HU1)Blinky Bill (HU1) Bejegyzések: 19
    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék,hogy miért nem tudok két napja belépni a farmomra.Ide a fórumra betudok lépni zökkenőmentesen de a farmra nem.Válaszotokat előre is köszönöm!!!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 07.11.2016
    szia
    próbáltad már a szokásos sütik és előzmények törlését?
    esetleg még ezt is megpróbálhatod, ha még nem tetted és mozillád van

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/136355/a-bigfarm-teljesitmenyi-hibainak-megoldasa-firefox-boengeszoben

    esetleg a BF doki?

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133166/bigfarm-doktor



  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Sziasztok.Mért nem engedi kirakni a dísztárgyakat a virág farmon?Annyira dühítő mert bármi probléma van az nálam biztos megjelenik.Minek vannak a frissítések csak rontotok a játékon.lovas ivett
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok.Mért nem engedi kirakni a dísztárgyakat a virág farmon?Annyira dühítő mert bármi probléma van az nálam biztos megjelenik.Minek vannak a frissítések csak rontotok a játékon.lovas ivett
    szia
    neked is csak ezt tudom ajánlani :)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/133620/viragfarm-megnyitasa-az-uj-farmkoernyezetben

  • Sittes (HU1)Sittes (HU1) Bejegyzések: 3
    Nem igaz!!! Nem minden játékban dobja fel, hogy "vegyél aranyat". Akárhogy csavarjátok a szavakat akkor sincs igazatok.
    Erősen erkölcstelen, hogy így akarnak pénzhez jutni! Legalább oldalra tennék ki, mint a HD-n. Na pá.
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    sziasztok,egy kérdés a farm átrendezéshez használt tároló dobozt megszüntették? 
    köszi a választ előre is :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok,egy kérdés a farm átrendezéshez használt tároló dobozt megszüntették? 
    köszi a választ előre is :)
    szia
    igen, megszűnt, mivel sok játékosnak nem működött megfelelően, egyenlőre meggyógyítani nem tudták, ezért inkább kivették :)
    ellopta a díszeket amiket beleraktál :(

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt