Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Halloween Fesztivál - megbeszélése

13»

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat és a segítséget!
    Úgy látom, most megjavult a sziget.
    Viszont van egy problémánk (a csapatunknak), ami nem hiba, csak kellemetlen: a keresős feladatok iszonyú  nehezek. (Azokra gondolok, amikor pl. gombákat kellett keresni, most pedig tököket).
    Nekem 60 cm átmérőjű monitorom van, és nem vagyok még idős, úgyhogy elvileg látok, de képtelenség megtalálni az összes elrejtett tárgyat. Hát még annak, akinek normál méretű a képernyője és/vagy rosszabbul lát. Elveszi az ember kedvét a játéktól. Nem lehetne az ilyen feladatokon kicsit könnyíteni? Például nagyobb vagy feltűnő színű tárgyakat elrejteni?
    Köszönöm szépen!
    Itt csak játékosok vannak, mi moderátorok is játékosok vagyunk. Így a problémád efajta megoldásában nem tudunk segíteni neked. Próbáld felnagyítani a képernyőd 120-150%-ra keresgéléskor, és talán akkor picit láthatóbbá válnak a tökök. Jó játékot kívánok.
  • szczgvtr (HU1)szczgvtr (HU1) Bejegyzések: 10
    Amúgy meg nem értem azokat akik nem tudják megkeresni a tököket és nem használják a térképeket... :D ezért vannak, hogy segítsenek... én úgy csinálom, hogy először megpróbálom térkép nélkül (volt már olyan, hogy sikerült), és ha nagyon nem megy, akkor használom a térképet. könnyebb igen, de azért így is kell keresgélni... :)
  • Csilliviri (HU1)Csilliviri (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Köszönöm a választ.
    Igazából azt akartam volna kérdezni, hogy ti megtaláljátok-e. A többség megtalálja-e.
    Mert nálunk a szövetségben mindenki panaszkodik, hogy nem.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 25.10.2016
    Köszönöm a választ.
    Igazából azt akartam volna kérdezni, hogy ti megtaláljátok-e. A többség megtalálja-e.
    Mert nálunk a szövetségben mindenki panaszkodik, hogy nem.
    Szia Csilliviri!
    Ugye nem gondolod komolyan, hogy erre a kérdésedre kielégítő választ kapsz!
    Igazából senki nem tudja, hogy ki az aki kitartó és megtalálja a tököket és ki az aki nem.
    A tökök keresésére fordítsd az idődet!

    Itt a link a tökkereséshez!
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/136533/halloween-fesztival-2016-toekterkepek
  • Csilliviri (HU1)Csilliviri (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Köszönöm a választ. Nem tudtam a térképről.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Köszönöm a választ. Nem tudtam a térképről.
    Néha nem árt, ha nem csak írsz a fórumra, hanem olvasod is! Több helyen ott a térkép linkje, többek közt ebben a topikban is, csak kicsit vissza kellett volna olvasni.
  • Hello !

    Keresd meg a tököket játékban napi 35 vagy naponta eltérő mennyiség van-e ?  Nekem  naponta össze-vissza ad eredményt és jelenleg 138-at ír ki.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 25.10.2016
    Hello !

    Keresd meg a tököket játékban napi 35 vagy naponta eltérő mennyiség van-e ?  Nekem  naponta össze-vissza ad eredményt és jelenleg 138-at ír ki.

    Szia! :)

    Az 35-től eltérő napi mennyiség hiba volt. Tegnap volt egy hibajavítás is, amivel csökkentették az utolsó két ajándékhoz a szükséges tökmennyiséget, hogy azoknak is legyen esélye megszerezni minden ajándékot, akiknél ez a hiba jelentkezik. 350 van most is a kijelzőben, az változatlan maradt, de ha megnézed, akkor a dekort 315 tök után kapod meg.

    Zsu
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Köszönöm a választ.
    Igazából azt akartam volna kérdezni, hogy ti megtaláljátok-e. A többség megtalálja-e.
    Mert nálunk a szövetségben mindenki panaszkodik, hogy nem.
    Én válaszolok Neked: én csak itt-ott találok 1-2 tököt, és utána segítségül hívom az unokámat ;)
  • oazis (HU1)oazis (HU1) HU1 Bejegyzések: 17
    Úgy jártam, hogy megtaláltam egy tököt, és azt írta ki, hogy "Érvénytelen azonosító.
    Support-Info:
    Command: PBEpisodeCollectandsearchepisodeSearchFoundResponse
    ErrorCode: 3
    Timestamp: 1477870191
    Zone: 16
    PID:375927

    A tököt levette, de nem adta hozzá a megtaláltakhoz. Így jutalomtól estem el. Ezt minden farmon megtette. Tudtok valami megoldást?
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    Sziasztok.
    A szöviben nálunk is miindenkinél ez a hiba.
    Nem is keressük meg a többi tököt :)
    Ajándék megvan, és kész.
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    sziasztok,na mára teljesen összeomlott a Halloween-es event..mihelyt egy tökre rákattintok rögtön hibát jelez...nos én nem számolgattam,hogy ez idáig mennyi gyűlt,viszont még a számláló szerint hiányzik 33 db...amivel nem is lenne baj,mert a disztárgyat ennek ellenére megadta,....lehet hogy már  "tökundoritiszük" van,hisz jóból is megárt a sok hát még a tökből ;)
  • ErikaLeader (HU1)ErikaLeader (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Én ma összegyűjtöttem Fő-farmomon 5 db tököt. Az elsőt le is vette, négynél kiírta, hogy érvénytelen kód, és olyan mint ha meg sem találtam. volna
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 31.10.2016
    sziasztok,na mára teljesen összeomlott a Halloween-es event..mihelyt egy tökre rákattintok rögtön hibát jelez...nos én nem számolgattam,hogy ez idáig mennyi gyűlt,viszont még a számláló szerint hiányzik 33 db...amivel nem is lenne baj,mert a disztárgyat ennek ellenére megadta,....lehet hogy már  "tökundoritiszük" van,hisz jóból is megárt a sok hát még a tökből ;)

    Szia! :)

    Az általad leírtak alapján úgy vélem, lemaradtál egy fontos információról. :)
    Mivel az első hétvégén máris hibásan jelent meg a játék (a napi 35 tök helyett 32-33-34 volt elég sok játékosnál a napi tökmennyiség), ezért rögtön hétfőn csináltak egy gyors hibajavítást. A 350 helyett levették 315-re az utolsó ajándék elnyeréséhez szükséges tökmennyiséget, hogy azoknak is esélye legyen rá, akiknél ez a hiba fenn állt. :)




    Szóval akinél feljön az alábbi hiba ablak, az nézze meg, kipipálta-e már a díszt. Ha igen, megvan a szükséges 315 tök, NEM KELL tovább tökölni. :smiley:




    Mellesleg felesleges is! Ha frissül az oldal, akkor a feleslegesen gyűjtött tökök visszakerülnek újra a farmra. :smiley: (Nálam legalábbis ez történt. Amiket a lányaim még összeszedegettek a 315 után, az mind visszajött :smiley.)

    Zsu
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    Sziasztok! Én ma összegyűjtöttem Fő-farmomon 5 db tököt. Az elsőt le is vette, négynél kiírta, hogy érvénytelen kód, és olyan mint ha meg sem találtam. volna
    Szia!
    Biztos meg van a díszed amit kapni lehetett.

  • Zsófia02 (HU1)Zsófia02 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok.Megtaláltam a 315 db tököt,megkaptam az ajándékot,de a gyüjts gyertyával még nem végeztem.Viszont csak villog az egész! Fogalmam sincsen arról,hogy hol tartok,mennyi gyertya kellene még.Tudtok erre valami megoldást mondani,mert hiába olvasok vissza, rajtamkivül már mindenki megtalált mindent-gondolom én- és senkinek nem hiányzik a gyertyaszámolás.Köszi előre is.
  • szczgvtr (HU1)szczgvtr (HU1) Bejegyzések: 10
    Sziasztok! Az a hiba nálam is volt, amit Szelki Lata írt, én meg is kaptam az ajándékot, a Hátborzongató kerti tót
    Viszont ha rányomok a "Már megint itt a Halloween" fülre vagy mittomén miaz :D, akkor ez jön ki:
     és nem látom, hogy mennyi gyertyát kell összegyűjtenem a jutalomhoz... bár nem kell sokat már szerintem, max 300-at, de akkor is... így is megkaphatom?
    Közbe sikerült összegyűjtenem a gyertyákat, és meg is kaptam a jutalmakat!!! :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    oazis (HU1) mondta:
    Úgy jártam, hogy megtaláltam egy tököt, és azt írta ki, hogy "Érvénytelen azonosító.
    Support-Info:
    Command: PBEpisodeCollectandsearchepisodeSearchFoundResponse
    ErrorCode: 3
    Timestamp: 1477870191
    Zone: 16
    PID:375927

    A tököt levette, de nem adta hozzá a megtaláltakhoz. Így jutalomtól estem el. Ezt minden farmon megtette. Tudtok valami megoldást?
    Nálam is ezt írta ki, de szerencsére már akkor, amikor a 315 tök megvolt, és amiket utána találtam.
  • fülöp56 (HU1)fülöp56 (HU1) Bejegyzések: 5
    30. szinten vagyok minden nap minden tököt megtaláltam és most az utolsó keresési napon 1 hiányzik a  315  db  tökhöz ez a legnagyobb ki b...ábrándulás számoljatok rendesen ???????
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 31.10.2016
    30. szinten vagyok minden nap minden tököt megtaláltam és most az utolsó keresési napon 1 hiányzik a  315  db  tökhöz ez a legnagyobb ki b...ábrándulás számoljatok rendesen ???????
    halika
    nem mi számolunk, mert csak játékosok vagyunk, mint te. de még csak az üzemeltetők se számolnak :)
    bizony a rendszeré ez a feladat :)
    minden nap nem találhattad meg, mert akkor most simán meglenne a 315 tök, ugyanis kb 10, de inkább 3-4 hiányozna a 350-hez, ha nem cseszik el az elején :)
    én mindennap megtaláltam őket, így a mai napra 2 tök hiányzott a 315-höz
    tehát te valszeg egy napot kihagytál :)
  • fülöp56 (HU1)fülöp56 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerintem a szerver hibája ma kétszer is ki írta az error 35 kódot  mikor a tököt kerestem???

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerintem a szerver hibája ma kétszer is ki írta az error 35 kódot  mikor a tököt kerestem???

    valszeg az, bár azoknak írt ki hibát, akik a 315 tököt megtalálták, utána a többire hiába bukkantak rá, hibát írt már ki
    ajit nem kaptad meg? mert akkor kellene a hibaüzinek jönni, ha az már megvan
  • fülöp56 (HU1)fülöp56 (HU1) Bejegyzések: 5
    nem hagytam ki egy napot se mert ha egy hiányzott volna megveszem mintahogy minden nap???

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 02.11.2016
    nem hagytam ki egy napot se mert ha egy hiányzott volna megveszem mintahogy minden nap???

    bár most már túl vagyunk rajta, de valszeg a végén felajánlotta, h azt az 1-et megveheted aranyért
    az egyik szövitársam is így járt. érdekes....... mivel az első 2 napon volt gond, utána már beállt rendesen a napi 35-re
    de pont ezért csökkentették a tökök számát az utolsó jutihoz 315-re
    nekem meg ott maradt a sok tököm, uccsó nap csak 2-őt kért
Sign In to comment.