Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Javaslatok

212

Hozzászólások

  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    Sziasztok !
    Mikor a farmlabort megkaptuk,igazából azt se tudtam mire is lesz ez jó, és a virágosra tettem ! Sajnos azóta tudom,rossz ötlet volt !:( Kérésem az lenne,legalább ezt az létesítményt lehetne áthelyezni,akár úgy is,hogy egyszeri áthelyezéssel !:) Lehet többen jártak így mint én,hogy nem jó farmra tették !
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Sziasztok !
    Mikor a farmlabort megkaptuk,igazából azt se tudtam mire is lesz ez jó, és a virágosra tettem ! Sajnos azóta tudom,rossz ötlet volt !:( Kérésem az lenne,legalább ezt az létesítményt lehetne áthelyezni,akár úgy is,hogy egyszeri áthelyezéssel !:) Lehet többen jártak így mint én,hogy nem jó farmra tették !
    UFFF!

    Én most telepitettem a virágosra. Most fejlesztem a második szintre.
    Én úgy gondoltam, hogy mindegy melyik farmon termelek vele a malacoknak és csirkéknek kaját.

    Mi a problémád vele, hogy a virágoson van?

    Lehet, hogy le kell bontanom? A főfarmon meg nincs 31 millám új földdarabra. :neutral:


  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Ilse (HU1) mondta:
    Sziasztok !
    Mikor a farmlabort megkaptuk,igazából azt se tudtam mire is lesz ez jó, és a virágosra tettem ! Sajnos azóta tudom,rossz ötlet volt !:( Kérésem az lenne,legalább ezt az létesítményt lehetne áthelyezni,akár úgy is,hogy egyszeri áthelyezéssel !:) Lehet többen jártak így mint én,hogy nem jó farmra tették !
    UFFF!

    Én most telepitettem a virágosra. Most fejlesztem a második szintre.
    Én úgy gondoltam, hogy mindegy melyik farmon termelek vele a malacoknak és csirkéknek kaját.

    Mi a problémád vele, hogy a virágoson van?

    Lehet, hogy le kell bontanom? A főfarmon meg nincs 31 millám új földdarabra. :neutral:


    Sziasztok! A 3 farm közül bármelyikre vagy akár mindháromra is kitehető. Nincs jelentősége szerintem, hogy melyikre teszed ki. Én oda tettem, ahol a legmagasabb volt a boldogságom, ez pedig a virág farm. Sajnos áthelyezni nem lehet. Ha nem építetted magas szintre, akkor felépítheted oda, ahova szeretnéd, a virágoson meg letörlöd. S ahogy az előttem szóló is írta, teljesen mindegy, hogy hol van, hiszen ugyanazt tudod vele termelni.
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    Ilse (HU1) mondta:
    Sziasztok !
    Mikor a farmlabort megkaptuk,igazából azt se tudtam mire is lesz ez jó, és a virágosra tettem ! Sajnos azóta tudom,rossz ötlet volt !:( Kérésem az lenne,legalább ezt az létesítményt lehetne áthelyezni,akár úgy is,hogy egyszeri áthelyezéssel !:) Lehet többen jártak így mint én,hogy nem jó farmra tették !
    UFFF!

    Én most telepitettem a virágosra. Most fejlesztem a második szintre.
    Én úgy gondoltam, hogy mindegy melyik farmon termelek vele a malacoknak és csirkéknek kaját.

    Mi a problémád vele, hogy a virágoson van?

    Lehet, hogy le kell bontanom? A főfarmon meg nincs 31 millám új földdarabra. :neutral:


    Sziasztok! A 3 farm közül bármelyikre vagy akár mindháromra is kitehető. Nincs jelentősége szerintem, hogy melyikre teszed ki. Én oda tettem, ahol a legmagasabb volt a boldogságom, ez pedig a virág farm. Sajnos áthelyezni nem lehet. Ha nem építetted magas szintre, akkor felépítheted oda, ahova szeretnéd, a virágoson meg letörlöd. S ahogy az előttem szóló is írta, teljesen mindegy, hogy hol van, hiszen ugyanazt tudod vele termelni.
    Sziasztok !
    Öröm a házhoz,ezt nem is tudtam !:) Köszönöm az infót !
    Ui: Nekem sokkal praktikusabb a főfarmon ! Már bontom is !:)
  • Sziasztok a Bogyókák szövi vezetője vagyok.  Szeretném ha a játékban lévő biopiachoz sokkal sűrübben jönnének vevők mert lényegessen elősegitené a kezdő tagok fejlődését és a régi játékosoknak is fontos lenne. Sokan azért hagyák abba a játékot mert nincs elég vevőkör ami sűsűn érkezne és nehezen fejlődnek.  A probléma megoldását előre is köszönöm  üdv :    mezőgazdász.




  • Sweetlilla (HU1)Sweetlilla (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Sziasztok,

    a szövi-fa locsolással kapcsolatban itt is protestálok!! :)
    Csak halkan jegyzem meg, hátha a Big meghallja: amíg a fákat locsolom, egy db aranyat sem költök!!  ::))) Ha más nem is, de ez talán nyomós érv lehetne a változtatásokhoz!!  ::))
    -lilu
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    r0b33 mondta:
    Sziasztok,

    a szövi-fa locsolással kapcsolatban itt is protestálok!! :)
    Csak halkan jegyzem meg, hátha a Big meghallja: amíg a fákat locsolom, egy db aranyat sem költök!!  ::))) Ha más nem is, de ez talán nyomós érv lehetne a változtatásokhoz!!  ::))
    -lilu
    az aranyat még véletlen se hangoztad, mert kitalálják:
    szövifa locsolás átugrása 1 arany / tag... :D:D:D
    Sziasztok :)
    más már nem is hiányozna, ( főként, hogy bizti meg tudnák oldani, hogy "véletlenül" rányomj :::DDD
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Halika
    Jó lenne ha a piacnál amikor be akarunk adni vmit,akkor be lehetne írni a mennyiséget,mert így sac/kb ra húzgálom és soha nem annyit rak be,amennyit szeretnék...mire belövöm,hogy nah kb annyi,addigra eljön a jövőhét...és ha épp reggel sitty sutty gyorsan gyorsan csinálom,azaz csinálnám háááát elég bosszantó.A baj az,hogy mindenből sok van magas szinten és mindig van felesleg.Ez a felesleg mehet a piacra,de úgy,hogy a raktár fullos maradjon,mert ugye jöhet a hajó,aki mint tudjuk mindig azt kér,ami nincs és jöhet egy jól fizető vevő is...tehát nekem nagyon kéne :D
    Aztán jó lenne,ha már szövink van és 1 csapatot erősítünk,akkor üzletelhetnénk magunk között.Természetesen nem azt várom,hogy belép egy 5 ös szintű tag és minden díszt nekiadhassunk ő meg pikk pakk felnő ezáltal és semmit nem kell tegyen,de mondjuk lehetne értékarányosan cserélni,esetleg adni-venni.Én pályázok a cimbim 1-2 díszére és 1-2 ruci is jól jönne olyantól akinek nem kell...adnék érte virágágyást :D Vagy ha kifogyunk ebből abból,akkor dobnánk belőle egymásnak...szer ez erősítené a csapatszellemet és összedolgozást is...mert hát nagy szöviknél a proji....akár lenne akár se..mindenki teszi a napi dolgát és kigyűlik magától,nincs benne semmi össz munka.

    Az épületáthelyezést nagyon jó ötletnek tartom.Én felépítettem a kutyát és persze mikor itt volt leszter húztam rá 2 arany szintet,mert ajánlották,hogy nagyon jó.Majd bejött a változás,hogy bárhová lehet rakni.Nekem meg ott van a főfarmon és csak fogja a helyet.Mielőtt az van,hogy bp-t ad,nem kell,hisz díszem sincs ott és minden helyet szeretnék.Viszont ott a virágfarm,amit eddig sem használtam semmire,mert soha senkinek és semminek nem kell onnan semmi.Annyit kell gyártani,amit a mézkrém akar,meg néha a dobiba havonta 1x jázmint.Oda bőven elférne főleg úgy,hogy most kaptunk még 1 rakat helyet rá..és hát a labort is átpakolnám,hisz 6 os szinten van,de mivel nőtt a hely,így változik majd a stratégia és egyedül ahol full bp lesz,az a virágos lesz,így azt is átraknám.Ez sok pénz és számomra sok arany,tehát nem tok újat építeni és lebontani a régit.Tehát ez egy javaslat..
    Ha megálmodok még vmit,majd folytatom :D
  • Omkara (HU1)Omkara (HU1) Bejegyzések: 93
    Csatlakozom a fenti kéréshez. Jó lenne ha a piacon nem csak csuszka lenne, ha nem db-re is belehetne adni az árut.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    javaslom, h legyen egy katalizátor beváltó hely, ahol azon játékosok, akik nem tudják mire használni - mert nincs laboruk vagy nem azon a szinten van, ahol tudják használni - betudják valami számukra értelmesebb dologra váltani. akárcsak egy csirketápra, de az is többet ér, mint így, h csak gyűlik a raktárban feleslegesen
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    sziasztok
    javaslom, h legyen egy katalizátor beváltó hely, ahol azon játékosok, akik nem tudják mire használni - mert nincs laboruk vagy nem azon a szinten van, ahol tudják használni - betudják valami számukra értelmesebb dologra váltani. akárcsak egy csirketápra, de az is többet ér, mint így, h csak gyűlik a raktárban feleslegesen
    Hi Liz :)

    szóval én akár ingyen odaadnám bárkinek, aki tudja használni, mert én ebben az életben bizti nem építek olyan magas szintű labort ahol ezeknek hasznát tudnám venni. de mivel itt adni, csak a ggs-nek lehet, így nekem az is megfelelne, ha mondjuk szét lehetne szedni, mint mondjuk a díszt, és akkor kapnál érte valamit(bármi lehet, hisz ezen kívül mindent használunk) vagy mint írtad lehessen átváltani, még akár ka-ki is jobban jön helyette, sőt a kicsiknek az az igazán értékes.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    halika Livi :)

    pont ezt gondolom én is. tényleg....... akár még a kakival is jobban járunk
    tuti nem fogom a labort soha megépíteni, ha meg valamiért mégis....... akkora szintre nem fogom húzni, ahol használható a katalizátor
    még a szétszedés is jobb, mint így
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    én szeretném kérni, h ha a horgászatnál egy halra rávisszük a kurzort, akkor írja ki a nevét, mivel nem csak egy halfaj van a vízben. de már csak akkor tudjuk meg, mit fogtunk, mikor a hálónkba került
    és lássuk be...... a halacskák nem sokat hasonlítanak az életbeli társukra :)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    Tudom hogy erről már többször volt szó, talán eredménytelenül is, de mivel tegnap este én is belefutottam egy ilyen "félrekattintásba" és ezt majdnem 6000 aranyam bánja így csak megkísérlem.
    Jó lenne egy olyan gomb ami az arany elköltésénél felajánlja hogy biztos elszeretnéd költeni?
    Nem arra gondolok hogy pl: a kukorica befejezésénél ami 4-5 arany ott kérdezze meg, de lehetne egy határ 1000 arany környékén.
    Este éttermet fejlesztettem, alul böngésztem hogy mi lesz az eredmény a fejlesztés után, és a kurzor egy kicsit elmászott. Miért ne lefelé menjen ha már mehet? :D és arra kattintottam.
    Lehet hogy figyelmetlenség, tudom, de az ember már esetleg fáradt, talán már nem húsz éves és az agya nem kapcsol olyan hamar mint ahogy kattint. Egy villanás volt az egész de már késő volt.
    Ezzel kapcsolatban viszont ha már egyszer arannyal fejleszt az ember akkor annak lehetne annyi értelme hogy azonnal kész van.
    Köszi
  • hobbi kertesz (HU1)hobbi kertesz (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok! A szövifa locsolása nálam nagyon egyszerü,rákattintok a fára,majd az infóra,és ott az emberre a kannával,és máris ott vagyok a neveknél,akinek a fáját meg kell locsolni,és ezt csinálom sorba,igy szinte percek alatt kész is vagyok,próbáljátok ki!
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok! A szövifa locsolása nálam nagyon egyszerü,rákattintok a fára,majd az infóra,és ott az emberre a kannával,és máris ott vagyok a neveknél,akinek a fáját meg kell locsolni,és ezt csinálom sorba,igy szinte percek alatt kész is vagyok,próbáljátok ki!
    Én is így csinálom, de a nagyobb kertek betöltése néha hosszú és itt inkább erről volt szó.
    Speciel mire én végiglocsolom a fákat, hát nem egy perc, sokkal több. Igen hosszú percek.
  • kukorica13 (HU1)kukorica13 (HU1) Bejegyzések: 742
    Sziasztok.Szeretnék kérdezni valamit.Nem lehetne valamit kitalálni hogy szövetkezeten belül lehessen utalni (átruházni)terményt,tápot stb.Köszönöm

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt