Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm – Közösség Vidámság és szórakozás

~ Dumaláda ~

14044

Hozzászólások

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Nah Robi megjöttem és ami a listán volt megvettem :) De mivel egy ilyen műsor elég látványos,így belépőjegy is kell,ha ki akarod bérelni az egyik ágyat.De nyugi a belépő árát nyugtatókra költöm,hogy ne kelljen annyi radírt vennem :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Nah Robi megjöttem és ami a listán volt megvettem :) De mivel egy ilyen műsor elég látványos,így belépőjegy is kell,ha ki akarod bérelni az egyik ágyat.De nyugi a belépő árát nyugtatókra költöm,hogy ne kelljen annyi radírt vennem :D

    Na most ezzel egy baj van...az időjárás... :D
    Ehhez a bevásárlólistához ennél melegebb idő kell...tehát vagy elnapoljátok a következő trópusi szigetig ezt a programot...
    vagy jöhet az újratervezés...és meleg ruha, kesztyű, forralt bor... :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.10.2016
    Á Zsúúú Te elkényeztetnél minket.Minél hidegebb van,annál nagyobb intenzitással birkózunk.De hogy ne legyen az,hogy ellenkezem már megint...legyen úgy ahogy akarod és igyunk.Utána úgyis kierősödik mindenki,ha benyalja a bort és akkor mehet a tömegbox :D
    (most megkukk Robi listáját és nincs benne fürdőruci,tehát ha gondolod birkózhatunk kabátban és kesztyűben is,így is úgy is maszatosak leszünk a sárba.Jah és a cseris nem tom mi helyet,ihatjuk a sittes bort is,ha az az alkalomhoz jobban dukál :D csak a napágy helyett akkor hordók kellenek,amibe tüzet rakhatunk és onnantól már hobók leszünk :D amazon harcos hobósok :D:D )
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.10.2016
    Á Zsúúú Te elkényeztetnél minket.Minél hidegebb van,annál nagyobb intenzitással birkózunk.De hogy ne legyen az,hogy ellenkezem már megint...legyen úgy ahogy akarod és igyunk.Utána úgyis kierősödik mindenki,ha benyalja a bort és akkor mehet a tömegbox :D
    (most megkukk Robi listáját és nincs benne fürdőruci,tehát ha gondolod birkózhatunk kabátban és kesztyűben is,így is úgy is maszatosak leszünk a sárba.Jah és a cseris nem tom mi helyet,ihatjuk a sittes bort is,ha az az alkalomhoz jobban dukál :D csak a napágy helyett akkor hordók kellenek,amibe tüzet rakhatunk és onnantól már hobók leszünk :D amazon harcos hobósok :D:D )

    Én már csak ilyen vagyok. :blush: Bennem mindjárt megszólaltak a "kotlós" anyai ösztönök. :yum: Ilyen hideg esős időben...ti egy szál semmiben...a tüdőgyulladást kockáztatni...csak azért, hogy a fiúk egymás sarkát tapossák a csini idomokot miatt?! :D Na neeeem! :smiley: Várják csak meg szépen a trópusi időt, mikor az ember lányának jól esik a kánikulában megmártózni. Majd akkor neki lehet  vetkőzni. :yum:

    Viszont ha ennyi időnk nincs, akkor iszap kilőve, mást kell kitalálni...valami olyat, amit ebben az időben is meg lehet csinálni. :smiley: Nagyon jó düh levezetőt tudok ajánlani nyugtató bogyó helyett. :D Tűzifa vágás, hasigatás, helyére hordás. :D A pénzed megmarad, testedzésnek sem utolsó és ahogy mondani szokták, kétszer melegszel ki miatta. :D Egyszer mikor vágod, másodszor pedig mikor a kályhádat melegíti. :smiley:
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    Hát Zsú szer ezt azért mondod,mert nem mozgattál még meg napi 3-4 tonna almát :D Bár látod én attól még ugyanúgy pszicho vok :D Tehát nekem csak kell az a nyugibogyó,vagy vki üssön le,attól tuti lenyugszom és bubukálok :D (juuuuj erre a szóra tuti tolongás lesz,bizt lenne rá 1 rakat önként jelentkező :D )
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hát itt mit műveltél Sestri?
    betelepítetted a főfarmot a lovardához? túl messze volt? így hamarabb tudsz versenyezni? :smiley:
    bár mintha ráépítettél volna a lovardára :smiley:
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    hát ja, azért az ilyen farmkörnyezet se néz ki rosszul
    Szia :)

    ez most komoly a lószállító tetejére tetted a könyvtárat?? így jobban mennek a lovak? vagy tanulnak olvasni?? ám ez nem hiba írta a GGS sok meglepiben lesz részetek, Te vagy a kiválasztott aki először költözhetett a GK-ba.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Liz65 (HU1) mondta:
    hát itt mit műveltél Sestri?
    betelepítetted a főfarmot a lovardához? túl messze volt? így hamarabb tudsz versenyezni? :smiley:
    bár mintha ráépítettél volna a lovardára :smiley:
    :D:D:D
    hali
    hát én csak a lovin voltam, aztán átléptem a főfarmra és ez lett belőle. csúcs, ilyet nem láttam még én se eeddig.
    bár én elfogadnám azt is, ha igy nézne ki a farmkörnyezet, nekem bejön.
    Szia :)

    ez most komoly a lószállító tetejére tetted a könyvtárat?? így jobban mennek a lovak? vagy tanulnak olvasni?? ám ez nem hiba írta a GGS sok meglepiben lesz részetek, Te vagy a kiválasztott aki először költözhetett a GK-ba.
    hi
    nem én tettem oda, hanem a rendszer, jó kis megjelenitési hiba. :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    hi
    nem én tettem oda, hanem a rendszer, jó kis megjelenitési hiba. :D
    vagy Halloween-i tréfa ;)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 28.10.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    vagy Halloween-i tréfa ;)
    nem az.
    ennek a képnek a felső részét levágtam (ill szándékosan forditottam úgy, h nagyjából csak az alja látszodjon). ott a jelenlegi főfarmos horizont volt, az alatt volt csak a lovis rész, amit a képen ti is láthattok.
    szal fele ilyen, fele olyan B)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    nem az.
    ennek a képnek a felső részét levágtam. ott a jelenlegi főfarmos horizont volt, az alatt volt csak a lovis rész, amit a képen ti is láthattok.
    szal fele ilyen, fele olyan B)
    Sestri....
    ebben a játékban soha sem lehetünk biztosak, h ők mit néznek tréfának és mi a hiba :)
    valszeg ezzel fedezik a hibákat :smiley:
    ha arról van szó, akkor nyugodtan mondhatják, h Halloween-i tréfa :)
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    r0b33 mondta:
    Vicces banda ez a GGS...  :D
    Hali! Az a baj, hogy csak ők röhögnek. Rajtunk. Hogy még mindig itt görcsölünk. A játékosok zöme meg mérgelődik. Hát csoda, ha Mázli kutyám is fára mászott tőlük? Wáháháááá... :D 
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    r0b33 mondta:

    Óraállításkor az ember nem farmozik, hanem alszik (vagy éjszakás műszakban dolgozik).
    Megcáfolom.. óraállításkor az ember épp órát állít :p Vagy azért mert eldőlt az óra és fel kell állítani, vagy esetleg azért, mert szakítani akar a hagyományokkal, már unalmas számára a karácsonyfaállítás, ezért azt lecseréli órára, vagy mert épp nem a pontos időt mutatja, és azt állítja be :p Óraátállításkor meg az órákon állítja át az időt, vagy a nyári, vagy a téli időszámítás miatt :-))

    r0b33! Még egy ilyen, és bevésem azt a fekete pontot :D:D:D (de amúgy tetszett :D )
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 30.10.2016
    Megcáfolom.. óraállításkor az ember épp órát állít :p Vagy azért mert eldőlt az óra és fel kell állítani, vagy esetleg azért, mert szakítani akar a hagyományokkal, már unalmas számára a karácsonyfaállítás, ezért azt lecseréli órára, vagy mert épp nem a pontos időt mutatja, és azt állítja be :p Óraátállításkor meg az órákon állítja át az időt, vagy a nyári, vagy a téli időszámítás miatt :-))

    r0b33! Még egy ilyen, és bevésem azt a fekete pontot :D:D:D (de amúgy tetszett :D )
    hali Bige
    hát én is cáfolom :smiley:
    a fene marad azért éjjel 3-kor fent, h az órát átállítsa 2-re :smiley:
    de ha neked vagy másnak úgy tetszik, maradjatok ezért fent éjjel. ez a ti dolgotok :)
    és szrtm ez nem hiba a játékban. aki ebben a időszakban éjjel játszik, annak számolnia kell az 1 órával, jelen esetben -, máskor + :)

    nahát...
    rohadtul unom én is a GGS bénázását, a sok hibát, és szrtm nem vagyok egyedül ezzel
    de nehogy már az óra átállítást is rájuk kenjük.........
    ezt nem ők találták ki
    és valszeg hatalmas multi cégeknél ott ül az emberke, h a megfelelő időpontban átállítsa a rendszert az órának megfelelően
    de ne mondjátok már, h egy játékban is így van... sőt.... kisebb cégeknél és egyéb vállalatoknál se

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Liz!

    Hát te imádni való vagy, de komolyan :-)))) Szerinted az óraátállítás kedvéért ébren maradnék? :D Én csak a szavak jelentésével játszadoztam, azért írtam amit írtam :D:D Csipkelődtem kicsit Robival :D
    nahát Bige...
    gondoltam én is, h nem fogsz ezért éjjel virrasztani :smiley:
    szrtm sokan mások se, én inkább húzom a lóbőrt :smiley:
    játszani én is szeretek ;)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    r0b33 mondta:

    Óraállításkor az ember nem farmozik, hanem alszik (vagy éjszakás műszakban dolgozik).
    Megcáfolom.. óraállításkor az ember épp órát állít :p Vagy azért mert eldőlt az óra és fel kell állítani, vagy esetleg azért, mert szakítani akar a hagyományokkal, már unalmas számára a karácsonyfaállítás, ezért azt lecseréli órára, vagy mert épp nem a pontos időt mutatja, és azt állítja be :p Óraátállításkor meg az órákon állítja át az időt, vagy a nyári, vagy a téli időszámítás miatt :-))

    r0b33! Még egy ilyen, és bevésem azt a fekete pontot :D:D:D (de amúgy tetszett :D )

    Helló! Kaptál egy LOL-t, de ez kevés. Fetrengek a röhögéstől. :D  Gondolkodom rajta, hogy karácsonyfa helyett órát állítsak, sokkal olcsóbban megúszom. :D Wáháááá.... Kéééész vagyok! :D 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 30.10.2016
    Holmi óraátállítás miatt biztos nem maradnék ébren :smiley: Amúgy egész éjjel szőttem a horgászhálókat, idén ez lesz a karácsonyi ajándékom minden csapattársamnak :D:D Úgy megnevettettél, folyik a könnyem.. :D
    ennek nagyon örülök Bige, komolyan :smiley:
    én is kérek halászhálót :smiley:
    pussza

    Helló! Kaptál egy LOL-t, de ez kevés. Fetrengek a röhögéstől. :D  Gondolkodom rajta, hogy karácsonyfa helyett órát állítsak, sokkal olcsóbban megúszom. :D Wáháááá.... Kéééész vagyok! :D 
    drága cowboyom
    ne légy még kész, akkor mi lesz velem? :smiley:
    jöhet az óra állítás.... vagy más? ;) kisebb helyet foglal, valóban :D
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 30.10.2016
    Áthozatal a horgászhibás topikból, offolás elkerülése végett (mivel ezt nem hagyhattam szó nélkül):
    Liz65 (HU1) mondta:
    drága cowboyom
    ne légy még kész, akkor mi lesz velem? :smiley: 
    jöhet az óra állítás.... vagy más? ;) kisebb helyet foglal, valóban :D

    Gondolod? Még meglepődhetsz..... :D  :D  
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Szia!
    Szerintem Brad biztos szívesen kölcsön adja a coltját. Többen hálásak lennének neked! :D
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Kölcsönadjam? Az attól függ, ki akar lelőni kit. :D 
    Mindenesetre jobb, ha nem a Coltom sül el.... higgyétek el, csajok. (kacsintás)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    és azok a csillagok  odafagynak rendesen...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    és azok a csillagok  odafagynak rendesen...
    mert hideg van :smiley:

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt