Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

A 2016. 10. 27-i frissítés után megjelenő HIBÁK megbeszélése

r0b33 (HU1)r0b33 (HU1) Bejegyzések: 1,757
szerkesztette ezt: 26.10.2016 itt: Technikai problémák és bugok (a)
Post edited by r0b33 (HU1) on
«1345

Hozzászólások

  • mac7 (HU1)mac7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok! Nem tudok horgászni nem ad damilt ,ugyan úgy ahogy a teszten.
  • olga77 (HU1)olga77 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Nálam semmit sem csinál ez az Oleg!
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171

    Sziasztok!

    Pont, mint a teszten.

    Nem dobja be a horgot.

    Nem feszíti -egérre- a zsinort, hagyja elúszni a halat.

    A zsinor szinte mindig elszakad.

    Pá'

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    csatlakozom én is a többiekhez, túl hamar elszakad a zsinór
    kifogok nagy nehezen 3 halat, 2x szakadt a zsinór, ez 5x-i halászat és máris várni kell fél órát a következő kihajózásig. szrtm ez így nagyon nem jó
    és valszeg a feladatnál hiba lehet a leírásban, mert szrtm nem 150 sügért kell kifogni, hanem 150kg-ot

  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Az első feladaton túljutottam, a ponty is meglett nagy nehezen. Eddigi tapasztalat, egyszer ad zsinórt egyszer nem ad. Viszont ha használtam csalit azt számolja akkor is amikor csak a bot görbül horog és zsinór nélkül.
    Még nem találtam összefüggést. Teljesen mindegy melyik horgászhely.
  • olga77 (HU1)olga77 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Nálam semmit sem csinál, csak ott csápol a mólón, és ha ráklikkelek akkor sem történik semmi!
    Segítség!

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 27.10.2016
    r0b33 mondta:

    Még mindig nincs meg az a bizonyos szemüveg? :D
    de Robi
    pont ez a fura, mert mint írtam, eddig 3x sikerült kifognom halat és 15-öt ír
    viszont, ha jól emlékszem, mikor kifogom nem azt írja, h mekkora ász vagyok és fogtam 5 halat, hanem azt, h 5kg-ot
    ezért gondoltam, h elírás, de mindjárt megnézem még1x, persze..csak ha enged horgászni :smiley:
    na és ha az idő is letelt, amíg "betelepítik" a halakat :)


    na......
    meg is jöttem. persze sügér helyett egy pontyot sikerült kifognom, mert odatolakodott a kis disznó. egy halat ír - ami természetes, hisz általában annyit lehet 1 bottal ( igaz..... nekem 1x sikerült a valóságban 2 pontyot 1x-re :smiley: )
    tehát egy halat írt és 8 kg-ot
    és már megint várnom kell fél órát, mire újra horgászhatok >:) ez azért vicces
    ha ez így marad, akkor köszönöm, de én nem kérek a horgászatból, mert így nem lesz feladat teljesítve soha. azért ne gondolja a GGS, h majd a túlvilágon is ezzel a játékkal szándékozom játszani :smiley:
  • Bogyó3 (HU1)Bogyó3 (HU1) Bejegyzések: 7
    Halra katt, üres bot lendül, sehol a damil meg a horog... sajna 10-ből 9-szer.
    Van a szövinkben olyan, akinek a feladatok angolul jelennek meg.
    Úgy látszik a tesztelést áthelyezték az élesre... elég kiábrándító :(
  • Helga37 (HU1)Helga37 (HU1) Bejegyzések: 5
    nekem már az első ponty kifogással akadt gondom én még csak most kezdtem el. és nem tudom hogy fogjam ki a pontyokat, mert  a kihajózáshoz szükséges eszközök csak a 10. szinttől elérhetőek ha meg elküldöm Oleget horgászni ott meg nem tudok pontyot kiválasztani csak sügér meg szardínia van

    köszi a segíséget
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    nekem eltűnt a szigetről egy nagy pálma. rendezni nem hagyja magát.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    r0b33 mondta:

    Állítólag több, mint 300 hiba lett kijavítva...

    Sziasztok! Atyaég, akkor ezek nem játékot, hanem hibákat programoznak?  :o Mert ez azért kissé nagy szám, és ahogy olvasgatok, még legalább ennyi javításra vár.  B) Szép kilátások...
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    r0b33 mondta:

    Még mindig nincs meg az a bizonyos szemüveg? :D
    de Robi
    pont ez a fura, mert mint írtam, eddig 3x sikerült kifognom halat és 15-öt ír
    viszont, ha jól emlékszem, mikor kifogom nem azt írja, h mekkora ász vagyok és fogtam 5 halat, hanem azt, h 5kg-ot
    ezért gondoltam, h elírás, de mindjárt megnézem még1x, persze..csak ha enged horgászni :smiley:
    na és ha az idő is letelt, amíg "betelepítik" a halakat :)


    na......
    meg is jöttem. persze sügér helyett egy pontyot sikerült kifognom, mert odatolakodott a kis disznó. egy halat ír - ami természetes, hisz általában annyit lehet 1 bottal ( igaz..... nekem 1x sikerült a valóságban 2 pontyot 1x-re :smiley: )
    tehát egy halat írt és 8 kg-ot
    és már megint várnom kell fél órát, mire újra horgászhatok >:) ez azért vicces
    ha ez így marad, akkor köszönöm, de én nem kérek a horgászatból, mert így nem lesz feladat teljesítve soha. azért ne gondolja a GGS, h majd a túlvilágon is ezzel a játékkal szándékozom játszani :smiley:
    Szia Liz :)

    ha nincs kedved horgászgatni, ami nem is nagyon megy, küld el Oleget fogja ki Ő a sügért neked, ott van 10 perc: 10 hal, 2 óra :105 hal.... had dolgozzon ha már ideköltözött, és ezt is számolja a feladat:) így még a szemüveg se kell...
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    nekem már az első ponty kifogással akadt gondom én még csak most kezdtem el. és nem tudom hogy fogjam ki a pontyokat, mert  a kihajózáshoz szükséges eszközök csak a 10. szinttől elérhetőek ha meg elküldöm Oleget horgászni ott meg nem tudok pontyot kiválasztani csak sügér meg szardínia van

    köszi a segíséget

    Szia Helga!
    Pontyot a főfarmon és az ínyenc farmon tudsz fogni. Én vettem hozzá csalit is, de anélkül is ment. Nekem sem egyszerűen mert csak elsőre ad zsinórt utána hébe-hóba.  A legegyszerűbb eszközök elérhetők.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Liz :)

    ha nincs kedved horgászgatni, ami nem is nagyon megy, küld el Oleget fogja ki Ő a sügért neked, ott van 10 perc: 10 hal, 2 óra :105 hal.... had dolgozzon ha már ideköltözött, és ezt is számolja a feladat:) így még a szemüveg se kell...
    szia Livi
    hát persze, h én is rögtön azzal próbálkoztam, miután a zsinór folyamatosan szakadt, nem volt hal meg stb
    de valamiért nem számolta bele a feladatba a szövitársamnak se. de most reggel "nagytakarítást" végeztem és láss csodát.... számolja. így elleszek egy darabig, bár jó lenne néha horgászni is, ha már adták a lehetőséget :)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    Szia Liz :)

    ha nincs kedved horgászgatni, ami nem is nagyon megy, küld el Oleget fogja ki Ő a sügért neked, ott van 10 perc: 10 hal, 2 óra :105 hal.... had dolgozzon ha már ideköltözött, és ezt is számolja a feladat:) így még a szemüveg se kell...
    szia Livi
    hát persze, h én is rögtön azzal próbálkoztam, miután a zsinór folyamatosan szakadt, nem volt hal meg stb
    de valamiért nem számolta bele a feladatba a szövitársamnak se. de most reggel "nagytakarítást" végeztem és láss csodát.... számolja. így elleszek egy darabig, bár jó lenne néha horgászni is, ha már adták a lehetőséget :)
    Szia Liz :)
    ha azonnal nem számolja, ki-be lépés és ott lesz, olyan mint a láthatatlanul fizető vevők, tudod 1-et javítanak 10-et rontanak (vagy 100-at) mert ez a horgászás,nem egy profi programozó műve, hanem valami kis tanulóé, aki próbálkozik, de hát ha javít valamit, mást közbe ront, igen nem csak a ggs érzi meg a leépítést hanem mi is de ezt tudtuk.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Liz :)
    ha azonnal nem számolja, ki-be lépés és ott lesz, olyan mint a láthatatlanul fizető vevők, tudod 1-et javítanak 10-et rontanak (vagy 100-at) mert ez a horgászás,nem egy profi programozó műve, hanem valami kis tanulóé, aki próbálkozik, de hát ha javít valamit, mást közbe ront, igen nem csak a ggs érzi meg a leépítést hanem mi is de ezt tudtuk.
    tom csak fel nem foghatom, ha a teszten a zsinór "élete" jó volt, akkor ide átrakva miért vérzik el pillanatok alatt? ami ott működött, azt miért kell az áthelyezésnél elrontani?
    elzavartam Oleget halászni, remélem ezt is beszámolja, mert most sokat kértem tőle, ha már én nem tudok horgászni. azért remélem,h kijavítják, néha elszórakoznék vele :)
  • kissreni00 (HU1)kissreni00 (HU1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok én is csatlakozok a többiekhez nekem sem dobja be a damilt sajnos hiába kattintok bárhová a vízbe és ha sikerül elszakad a damil sajna
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    Szia Liz :)
    ha azonnal nem számolja, ki-be lépés és ott lesz, olyan mint a láthatatlanul fizető vevők, tudod 1-et javítanak 10-et rontanak (vagy 100-at) mert ez a horgászás,nem egy profi programozó műve, hanem valami kis tanulóé, aki próbálkozik, de hát ha javít valamit, mást közbe ront, igen nem csak a ggs érzi meg a leépítést hanem mi is de ezt tudtuk.
    tom csak fel nem foghatom, ha a teszten a zsinór "élete" jó volt, akkor ide átrakva miért vérzik el pillanatok alatt? ami ott működött, azt miért kell az áthelyezésnél elrontani?
    elzavartam Oleget halászni, remélem ezt is beszámolja, mert most sokat kértem tőle, ha már én nem tudok horgászni. azért remélem,h kijavítják, néha elszórakoznék vele :)
    Hát megmondom én neked, a teszten a 2. szinten tudtál venni, már normálisabb zsinórt, míg az élőn a 10. szintig egy sárga madzaggal horgászol, szóval türelem játék, gyűjts tp-t érd el a 10.szintet, addig vedd  meg a vödröt, amennyit csak enged, és a szerelékes ládát is full-ra amennyire engedi, és akkor már a normális zsinórral tudsz majd halat fogni. nekem "szerencsém" van az enyém nem szakad!!! egyszer se!!:::)) mivel egyáltalán nem ad, csak az üres bot van azt lóbálja. hát sajna itt is megszorítások vannak, a madzag meg szakad. és ezt szerintem nem fogják javítani, mert nem hiba, csak el kell érni a megfelelő szintet.
  • FreeRia (HU1)FreeRia (HU1) Bejegyzések: 22
    Nekem tetszene ez a horgászosdi ha működne rendesen :) Bár sztem kicsit elhamarkodták az élesre állítást mert a hibák 90%-ban maradtak. A damillal nincs bajom, gyengébb mint a teszten ezért óvatosabban kell bánni vele. Ha max a narancssárgában tartom akkor nem szakad el. Viszont sokszor előfordul, hogy csak a botot hajlítgatja és se damil se horog, viszont a felszerelésem fogy akkor is ha nem ad damilt és horgot akkor is. A másik problémám de lehet, hogy félre értelmezek valamit: Szóval próba képpen vettem aranyért makrélahalra csalit. Most az csak csalogatja őket vagy azzal csak azt lehet kifogni? mellesleg kettő ilyen drága csalim is oda lett mert csak a botot dobta be. Ja és akkor is elveszi a felszerelést ha luft-ot dobok, tehát nem találok halra. Ez normális? :) Remélem javítják a problémákat hamar mert így kicsit idegtépő a csendes őrültek sportja :) 
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 28.10.2016
    Nekem a csuszka vissza sem megy mindig pirosban van mikor bedobok már a zsinórom is piros és rögtön elszakad. Hát ez bosszantó nagyon mert a teszt farmon jó volt a horgászat remélem hamarosan javítani fogják.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Nekem tetszene ez a horgászosdi ha működne rendesen :) Bár sztem kicsit elhamarkodták az élesre állítást mert a hibák 90%-ban maradtak. A damillal nincs bajom, gyengébb mint a teszten ezért óvatosabban kell bánni vele. Ha max a narancssárgában tartom akkor nem szakad el. Viszont sokszor előfordul, hogy csak a botot hajlítgatja és se damil se horog, viszont a felszerelésem fogy akkor is ha nem ad damilt és horgot akkor is. A másik problémám de lehet, hogy félre értelmezek valamit: Szóval próba képpen vettem aranyért makrélahalra csalit. Most az csak csalogatja őket vagy azzal csak azt lehet kifogni? mellesleg kettő ilyen drága csalim is oda lett mert csak a botot dobta be. Ja és akkor is elveszi a felszerelést ha luft-ot dobok, tehát nem találok halra. Ez normális? :) Remélem javítják a problémákat hamar mert így kicsit idegtépő a csendes őrültek sportja :) 
    szia
    tegnap én is vettem 2 horgot, h legyen tartalék, persze halat nem fogtam, 1x dobtam be, szakadt és mind2 horgom odalett :)
    nem érdemes tartalékolni ezek szrtn
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Ha jól értettem, ezzel a frissítéssel a sorrend szerinti hibák egyikének - hogy a vevők néha nem fizetnek, ill. az áru ára nem jelenik meg a dollár kijelzésnél - elvileg meg kellett szűnni. Sajnos azt kell írnom, hogy gyakorlatilag nem szűnt meg, nálam kb. ugyanannyiszor jelentkezik, mint eddig, pedig nem is mindig figyelem :(
  • CinkapannaGamer (HU1)CinkapannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 72
    Sziasztok! Eljutottam az "adományozz 20 kg pontyot"DE honnan??? 3-szor voltam a tengeren minden elszakadt igaz egyszer tudtam makrélát fogni vagy 47 kg. Nézem a fő és inyenc farmot mert ugye állítólag ott is van ponty,de hol???? Nekem csak pisztráng,meg sügér!! Most ezüst TP-ért horgászon 4 szinten vagyok DE HOL A PONTY????????  :'( Köszi a választ!!!!:))
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    Pontyot a virág, illetve a fő farmon foghatsz alapesetben, csalival bárhol. Sok sikert!
    bocs Robi, kijavítanám
    a főfarmon és az ínyencen lehet pontyot
    a virágon makrát lehet fogni
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    Ez megint egy ritka rossz fejlesztés! Tudom egy programozót meg kellene fizetni, de ne Kovács Pistikére bizzák már egy nem működő program kijavítását! Ha lenyomom a bal oldali egér gombot történjen már valami! Miért tűnik el a megvett csali, ha be sem dobom a horgot?n Miért kopik a horgászbot, ha több is van? Miért nem rúgjuák kiazt a programozót, aki tesztelés után ilyen munkát ad ki a kezéből? Szinte ugyan olyan munka mint a lóverseny, szerintem elvadítani akarják a játékosokat az oldalról!
  • ts50 (HU1)ts50 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok. Keresgéltem a fórumon,de nem találtam választ miért nincs damil. A teszt szerveren működött. A szerelékes dobozba mindent megvásároltam.
Ez a beszélgetés lezárult..