Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

[Teszt-szerver] hibák

135

Hozzászólások

  • Ildi (HU1)Ildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Liz65 (HU1) mondta:
    Ildi (HU1) mondta:
    Sziasztok !
    Sajnos már második napja ,nemtudok a teszt farmra menni  :s Vagyis csak addig enged ,hogy megjelenik a napi ajándék ,és ennyi :(:( Kiírja : Játékelemek betöltése , és csak áll !! Megköszönném ,ha valaki segítene !! Ildi
    szia
    csak a Tesztfarmra nem jutsz be? akkor próba a szokásos.... sütik és előzmények törlése :)
    Igen ,a másik működik ! Köszi :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nálam megjelent hiba:
    A hal kifogásakor a hal fennakad és hibaüzenetet küld:

    rendben gomb megnyomása majd bedobáskor is ott marad a hal:

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 23.10.2016
    Szia Kriszti!
    Nálam is szokott ilyet csinálni. Sőt, időnként zsinort se dob a vízbe, csak a bot hajlik meg.
    nem is haladok sehová, hiszen ha kilépek és visszajövök, előlről kezdi a vödör feltöltését.
    Amikor minden rendben megy, akkor viszont kifogy a tengerből a hal és megint nincs tele a vödör.


    Post edited by gazdaság11 (HU1) on
  • Ildi (HU1)Ildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Ildi (HU1) mondta:
    Liz65 (HU1) mondta:
    Ildi (HU1) mondta:
    Sziasztok !
    Sajnos már második napja ,nemtudok a teszt farmra menni  :s Vagyis csak addig enged ,hogy megjelenik a napi ajándék ,és ennyi :(:( Kiírja : Játékelemek betöltése , és csak áll !! Megköszönném ,ha valaki segítene !! Ildi
    szia
    csak a Tesztfarmra nem jutsz be? akkor próba a szokásos.... sütik és előzmények törlése :)
    Igen ,a másik működik ! Köszi :)
    Szia Liz !
    Sajnos nem sikerült ,hiába minden :( nem enged belépni a farmra ! Látom pedig a hajó órája is megy :(
    Erről ennyit , a javítás óta elromlott ! :s  Bosszantó ,de legalább a rendes farmom működik !!  :)
  • Kistücsök (HU1)Kistücsök (HU1) HU1 Bejegyzések: 99
    Ugyanaz a problémám mint Ildinek.:(
    Harmadik napja képtelen vagyok bejutni a teszt farmra. Tisztítottam, előzményeket töröltem, próbáltam Fox-szal és Chrome-mal is, de csak addig jutok el, hogy "Játékelemek betöltése".

  • deske59 (HU1)deske59 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
    én sem tudok belépni 3.napja a tesztfarmra. próbáltam több böngészőn is, egyiken sem működik. 
  • martina36 (HU1)martina36 (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 25.10.2016
    Ja igen,még elfelejtettem,hogy nem tudok túl lépni egy feladaton. Vásároljak 1db kifinomult sügércsalit, hát én nem 1 et hanem már 5-öt vettem,de hiába nem pipálja ki a feladatot. Ilyenkor?

    Köszi mindenkinek a segítséget, de bármit próbálok, kilépni,belépni akármit akkor sem ad horgot-zsinórt a horgászáshoz csak eldobja a nagy semmit. Ez van! :/

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Nem erre a feladatra gondolsz? Ha igen, akkor ez bug.
    httpiimgurcomcEhg7NUjpg

  • Halak52 (HU1)Halak52 (HU1) Bejegyzések: 6
    Tudom írták már, de én sem tudok már 3. napja belépni a teszt farmomra. A térképre, a szövetkezeti faluba és a lovardába beenged. Minden más esetben a "Játék elemek betöltése"-nél megáll. A szövetkezet több tagja sem, így nem tudtuk befejezni a hiba előtt elindított projektet. 
  • orbán tamás (HU1)orbán tamás (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    sziasztok engem nem enged kijelentkezni a teszt farmról vissza a sima farmra
  • brunildi (HU1)brunildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 2

    GVK nevű tesztfarm tulajdonosa a bejelentkező lapig eljut, de onnan csak a lovakhoz tud belépni. Az összes többi farmnál lefagy. A szövetkezeti tagság amikor szeretné megnézni a farmját, lefagy a JÁTÉKEÉEMEK BETÖLTÉSE résznél. Onnantól már nekünk is csak kikapcsolni lehet. Bárki ellenőrizheti a farm meglátogatásával. 3. napja már, hogy nem tud játékba lépni, bár zöldet mutat a lámpája a próbálkozásai alatt. Kérünk gyors segítséget.

    Brunildi voltam, egy szövitársa

  • gvk (HU1)gvk (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 25.10.2016
    Sziasztok, én szintén nem tudok a teszt farmon játszani, ugyanaz van nálam is mint Halak52-nél, ráadásul ha a többiek meg akarnak locsolni, az ő játékuk is lefagy. Nálam is 3 napja nem működik.
    Post edited by gvk (HU1) on
  • bzsuzsanna (HU1)bzsuzsanna (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Sziasztok,a legutóbbi frissítés óta nem tölti be a teszten lévő farmokat.Csak a lovast és a szövi. falut.Több böngészőt is próbáltam,mindent töröltem és nem jó.A rendes farm teljesen jó.Attól tartok,ha bekerül igazából a játékba,nem tudok majd játszani.
  • martina36 (HU1)martina36 (HU1) Bejegyzések: 8
    Szia! Igen arra gondolok. Ilyenkor mi van?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.10.2016
    Szia! Igen arra gondolok. Ilyenkor mi van?

    Szia! :)

    Ahogyan korábban Robi, majd utána pedig Ádámmaci is írta, az egy HIBA, hogy a vásárlás ellenére sem teljesül a feladat. Azzal te semmit nem fogsz tudni csinálni, csak megvárni, míg megjavítják. :(

    r0b33 mondta:

    HA VALAKINEK EZ A FELADAT NEM TELJESÜL ELSŐRE, TIZEDIKRE SEM FOG. NE PAZAROLJATOK RÁ ARANYAT!

    Ennél nagyobb betűkkel már nem lehet kiírni, hogy ezzel a feladattal gond van. Picikét visszafelé is jó volna olvasni, akkor sok mindent meg lehetne spórolni (pl. aranyat). :(

    Zsu
  • mac7 (HU1)mac7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok!

     Ma még csak egy halat engedett fogni, azóta nem adott damilt.
     
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    mac7 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

     Ma még csak egy halat engedett fogni, azóta nem adott damilt.
     
    Lépj ki és vissza a horgászatba, ellenőrizd minden felszerelésed megvan, és össze kell annak jönnie. Lehet nem elsőre.
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok! Én azt szeretném kérni,hogy ha lehet akkor írják már ki,hogy mikor lehet horgászni legközelebb. Minden egyes horgászós helyre.Csak kattintgatunk ide -oda és nem tudjuk,hogy miért nem enged horgászni?Tudom ennél nagyobb problémák is vannak,de jó lenne mire át kerül a másik farmra ezt is korrigálnák.Egy látható táblán hogy (el fogyott a hal,vagy várj 10 percet,vagy csalit vegyél),mert így csak kattintgatásból állunk,hogy mi lehet a gond.
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Szia.Köszönöm az infót. Olvasni szoktam a hozzászólásokat. Tudom,hogy nem kell feltétlen csalit venni,de csukát,sügért stb. csak csali vásárlással tudsz fogni.És azt meg kell venni.Ha mondjuk csukát akarok fogni és meg jelennek a vízbe elég sokat kell kattintgatni,hogy újra zsinórt adjon és a sok ide oda kattintás miatt el tűnnek a csukák a vízből.Kezdhetjük előröl.Tudod én nyugdíjas vagyok és még szemüveggel se látom azokat a kis betűket amit oda írnak.Ezért kellene egy olyan tábla amit látni lehet rendesen,hogy most miért nem lehet horgászni.Annyi,hogy a pecás emberke fölött egy tábla ennyit várj a következő horgászatig!.Lehet ostoba kérés,de mi lenne ha a bot színe is változna mondjuk zöldre,ha lehet horgászni.Talán akkor nem kellene annyit kísérletezni.Ezt csak ötlet!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Szerintem nem vagyok egyedül evvel a problémával..Ha úgy gondolod ostobaság nyugodtan töröld.!
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    Sziasztok  szerném kérdezni hogy a teszt farmon tudtok horgászni nekem minden zsinórom elszakad :'(
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Sziasztok  szerném kérdezni hogy a teszt farmon tudtok horgászni nekem minden zsinórom elszakad :'(
    Szervusztok!

    Horgászni?? Szigetezni se tudunk!
    / csak tudnám, hogy a GGS miért erőlködik, ÉS én miért dőlök még mindig be :(
  • mac7 (HU1)mac7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Sziasztok!

    Teszten a főfarm le fagyott .a többi működik.
  • mari02 (HU1)mari02 (HU1) Bejegyzések: 30
    Nem tudok visszalépni a főfarmra.
    Mit csináljak?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    mac7 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Teszten a főfarm le fagyott .a többi működik.

    mari02 (HU1) mondta:
    Nem tudok visszalépni a főfarmra.
    Mit csináljak?

    Sziasztok!

    A teszt farmra visszakerült a farmrendező mód. Az okozza a galibát. Egyelőre csak várni lehet...

    Zsu
  • mac7 (HU1)mac7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Szia Zsu!

     Köszi az infót, csak az a baj ,hogy emiatt/ meg a mínusz egy nap miatt /bukjuk az eventeket.
  • NP5 (HU1)NP5 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    A teszt szerveren lefagyott a farmom. A makrahal horgászatból akartam visszamenni a fő farmra, de a gép leállt, a képen látszik, hogy az idő fut tovább, de nem tud betöltődni, akárhogy próbálkozok.
    Ez ma hajnalban volt kb. 00:25-kor
    Ide írtam, mert csak magyarul tudok. Kérem segítsetek. A farm neve a teszt szerveren is NP5.

    Köszi:Péter
Ez a beszélgetés lezárult..