Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

TESZT SZERVER - Október 14-ei frissítés megbeszélése - A teszt szerver újra indul!

2

Hozzászólások

  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Tica54 (HU1) mondta:
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok! Valaki el tudná mondani, hogy akkor most ezt hogy kell játszani? Megvettem minden kelléket vödröt nem , mert azt nem lehet. Elképzelésem sincs mit kell most tennem, horgászni nem enged, de halat vehetek.'x már bejött a horgászos kép, de vmi miatt nem jelent meg a fentebb írt horgászbot, így sztem halat sem fogtam.Szval nagyon örülnék, ha ilyen "gyengébb értelmi képességűeknek "mint én is leírná vki, hogy mit is kell csinálni. Bocs és elnézést mindenkitől, de ez nekem magas mint kacsának a villanypózna.Lehet 1xrű és én komplikálom túl, de vhogy sehogy sem jön össze ez a horgászás.
    Átpakoltam a másikba is, mert rossz helyre írtam. Bocs
    Szia!
    Amikor bejön a horgászós kép Katt halászra, és ott a saját horgászás), kattints rá a képre, és akkor megjelenik a bot, meg a hal.
    Ha a halra kattintasz, akkor úgy bele akad a horog, és akkor kell a lenyomott gombbal felcsévélni. Ha piros a zsinór, engedj utána, vagyis kicsit fel a gombot.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Ja és persze állandóan az van kiírva, hogy ép most nem lehet pecázni, de miért????Próbáld meg később, de mikor, ha esélyt sem ad rá soha. Szval ez nem nagyon tetszik nekem.
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Szívesen:) írj ha elakadsz, bár én se vagyok sokkal előrébb de próbálkozom :)
    Szia!
    Én hiába vettem harcsa csalit a halak elfogytak, s nem jönnek. Neked hogy sikerült túljutni ezen a feladaton? Köszönöm.
    Szia Kriszta :) 
    sehogy de mint írtam nem is fog sikerülni senkinek szinthez van kötve a harcsafogás, és ha igazak az angol oldalon leírt infók a 30x. szinten lehet majd harcsát fogni, és mivel még halászni se tudunk, mert a hiba általános hétfőnél hamarabb a teszten nem fog történni semmi, Oleg Barátunk addig pihenget :)
  • nyuszika007 (HU1)nyuszika007 (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok ! mindhárom farmomon megpróbáltam halászni, de egyiken sincs hal. minden kelléket megvettem, de még a kép sem jön be.Tapasztalati pontokat nem tudom hol lehet megnézni, hogy mennyi van. Csak Oleget tudom elküldeni halászni, vagy tapasztalati pontot szerezni. ahogy megnyithassam az éttermet, pedig sokat vettem.  Még aranyért is. Tudna nekem valaki segíteni ? Köszi :)
  • szili48 (HU1)szili48 (HU1) Bejegyzések: 12
    na már nem lehet halászni egyszerűen nem engedi, lehet elfáradt, ez megint egy olyan újítás amit nem igazán gondoltak át mert se leírás, se segítség, csak menj és próbálkozz :( hát tényleg nagy bajok vannak a fejlesztőkkel, szerintem néha kihagy a gondolkozásuk, és akkor azok a részek a játékból is kimaradnak :::DD
    hi
    proba oda dobni a horgot  ahol a hal van, majd ha rákatt, akk tartsd lenyomva a bal klikket, h tudd kihúzni. de vigyázz, ne szakadjon el az az izé, ott mutatja fent, h mikor van túlerőltetve. ha nagyon piros, akk engedd el kicsit, h menjen visszább az a mérő

    ez úgy hülyeség ahogy van, mármint a horgászás, semmi érdekesség

  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Még most is azt írja,hogy nincs hal! Mindenhol próbáltam,de nem enged horgászni.Meddig várjunk?Hogy haladjunk így?
  • martina36 (HU1)martina36 (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 17.10.2016
    Sajnos nem tudok tovább lépni a tanulj meg horgászni feladatnál, mert kiad állandóan egy panelt és semmi.
    Ha Olegre kattintok és kiválasztom ,hogy horgász túra ugyanaz történik.
    A szinteket hogyan érhetem el?
    Például horgász szint?
    A sellő szintet értem, csak akkor tudok előrébb lépni ha fejlesztem az épületet.




    Ilyenkor mi a teendő?


    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Csatlakozom a felettem szólóhoz.Hogyan tovább?

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Hát az valóban csoda lesz, ha sikerül horgászni :)
  • udit (HU1)udit (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok
    három hónap kihagyás után újra tudok játszani.mindenki a horgászásról ír,meg tesztszerverről de nekem semmi nem megy .nincs oleg vénemberem sem.hol tudok csatlakozni,hogy tudjak horgászni?
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Jelentkezz be a teszt játékba és akkor meg fogok tudni, kijelentkezel, alul a zászló mellett megkeresed Magyarország alatt a Teszt-szervert előtte megadod a felhsz neved, meg a jelszót ja és e-mail címed és már indíthatod is, 25-ös szintig pillanatok alatt felmegy.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    udit (HU1) mondta:
    sziasztok
    három hónap kihagyás után újra tudok játszani.mindenki a horgászásról ír,meg tesztszerverről de nekem semmi nem megy .nincs oleg vénemberem sem.hol tudok csatlakozni,hogy tudjak horgászni?


    Szia! :)

    A farm belépési oldalán alól középen állítsd át a szervert Teszt szerverre, majd a regisztrációs panelt töltsd ki értelemszerűen.

  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 18.10.2016
    Még mindig nem tudok 3-dik szintre lépni, a halak jönnek, de hol lehet látni, hogy mennyit is fogtam ki, és melyik halból !!!   Étterem is felépitve   és semmi  változás... pfúúúúúúú. Kérem én igazi pecás vagyok az életbe és fogok is halat mindig de itt egyenlőre nem látom a mennyiségeket mit fogtam ki  :(  .

    összeségébe gondoltam a mennyiséget hol lehet látni, elérni ?

  • katkar (HU1)katkar (HU1) HU1 Bejegyzések: 61
    Én elértem a horgász 12-es szintet, tudom az éttermet üzemeltetni de horgászni nem.
    És nem tudom, hogy lehet más területre menni horgászni, ugyanis azt írja, hogy a hal elfogyott, keressek másik helyet.Fentebb olvastam, hogy majd jön valami csónak amivel lehet máshova menni, de nem jön.
    Így horgászom a halakat és a horgászpontokat.
  • martina36 (HU1)martina36 (HU1) Bejegyzések: 8
    Még mindig ugyanaz a kérdésem: Mikor lesz a hiba javítva?
    A panel még mindig kijön, nem tudok horgászni vagyis horgásztúrára nem tudok menni,a feladatot nem tudom befejezni,a sellőnél már a második szinten vagyok de semmit nem tudok termelni, ilyenkor mi van? Mi van ilyenkor?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Még mindig ugyanaz a kérdésem: Mikor lesz a hiba javítva?
    A panel még mindig kijön, nem tudok horgászni vagyis horgásztúrára nem tudok menni,a feladatot nem tudom befejezni,a sellőnél már a második szinten vagyok de semmit nem tudok termelni, ilyenkor mi van? Mi van ilyenkor?

    Drága Martina! :)

    Amikor valamit a mi orrunkra is rákötnek, hidd el, azonnal megosztjuk veletek. :) Nem szoktuk az információkat előletek eltitkolni. :)
    Addig kérlek, várj türelemmel. :)

    Zsu
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Még mindig ugyanaz a kérdésem: Mikor lesz a hiba javítva?
    A panel még mindig kijön, nem tudok horgászni vagyis horgásztúrára nem tudok menni,a feladatot nem tudom befejezni,a sellőnél már a második szinten vagyok de semmit nem tudok termelni, ilyenkor mi van? Mi van ilyenkor?

    Drága Martina! :)

    Amikor valamit a mi orrunkra is rákötnek, hidd el, azonnal megosztjuk veletek. :) Nem szoktuk az információkat előletek eltitkolni. :)
    Addig kérlek, várj türelemmel. :)

    Zsu
    Szervusztok!

    Drága Zsuzsa, senki nem kételkedik abban, hogy "információkat titkolnátok előlünk"!
    Nagyon is segítőkészek vagytok, / még priviben is rögtön válaszoltok!
    Csak ugye megint ez a fránya tesztfarm! nem elég, hogy nem értjük, DE tele hibával!
    Nem is értem mi a fenéért tették be, ha csak ennyire tellett a GGS-től!
    Azt hiszem pont Te írtad hétvégén, hogy most nem javítanak, de majd jövő héten biztos, na ja, már szerda este van!
    természetes, hogy várnánk valami frissítést, vagy hivatalos hírt, nem csoda!
    ha jól emlékszem, augusztusban arról volt szó, hogy 1 kis türelmet kérnek, de szeptember után minden más lesz, jobb lesz!
    Tévedtek! 
    október közepe van!
    Olvastam Robi beírását is, az aranymaggal, aranybányászatival kapcsolatban, okosan érvelt, olvastam azt is, hogy nem kér pro-kontra semmit, DE sajna nem tudom megállni, hogy ne mondjam, szörnyű, hogy ennyire nem jól áll a GGS!
    az még szörnyűbb, hogy csak erőlködnek hónapok óta!
    Kár, mert jó kis játék lenne ez, jó kis szöviscsapattal, 2 éve játszom, mint írtam is, más-más játékokat hagytam abba emiatt!
    Csodálkozom magamon nagyon, hogy minek kínlódok még itt!
    Minden játékban van jutalom, érme, gyémánt, stb. írjam melyik cégnél?? olyannál, ahol 12 játékot futtatnak magyaron! 
    Itt lenne már az ideje, hogy őszintén nyilatkozzon a GGS felénk, mire számítsunk!

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 21.10.2016
    Sziasztok!

    A teszt szerveren a hibajavítás hamarosan indul. Részleteket a teszt szerver fórumán tudhattok meg.
  • Masenky (HU1)Masenky (HU1) Bejegyzések: 1
     Sziasztok Masenky vagyok. Szeretném megkérdezni tőletek, hogyan lehet belépni a tesztszerverre vagy hogyan lehet játszani a horgászatal. Én sehová nem tudok belépni, vagy használni az új játékokkal.  Köszönöm ha válaszol valaki. üdv Masenky
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
     Sziasztok Masenky vagyok. Szeretném megkérdezni tőletek, hogyan lehet belépni a tesztszerverre vagy hogyan lehet játszani a horgászatal. Én sehová nem tudok belépni, vagy használni az új játékokkal.  Köszönöm ha válaszol valaki. üdv Masenky
    Szia!
     A teszt farmra úgy tudsz belépni, ha előbb regisztrálod oda magad. Először is azt a mail címet érdemes megadni, amivel most is használod a farmod.
    A bejelentkező oldalon, ahol a felhasználó neved és jelszavad adod meg, lent találsz egy lenyíló fülecskét, és ott válaszd ki a teszt szervert. Újrafrissül a lap, regisztráld magad. Ha megtörtént lépj be a teszt farmodra.
  • jelluist (HU1)jelluist (HU1) Bejegyzések: 95
    Sziasztok!

    Valamit javítottak, mert megváltozott a horgászdoboz, és a hajózásra kattintva megjelennek a halak.
    Szépen úszkálnak, de horgászni még mindig nem tudok. A halra kattintva meggörbül a bot, de nem adja a zsinórt és a horgot. Mielőtt mondanátok, minden van a dobozba csali, bot, orsó, zsinór stb.  már próbáltam olcsó szerelékkel próbáltam drága szerelékkel, figyelek hogy olyan halra kattintsak amilyen csalim van. Türelmes vagyok, de ha valamit rosszul csinálok, én nem vagyok nagy pecás az életben, akkor homályosítson már fel valaki. Ezzel a problémával más is találkozik?
    Előre is köszönöm


  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!

    Valamit javítottak, mert megváltozott a horgászdoboz, és a hajózásra kattintva megjelennek a halak.
    Szépen úszkálnak, de horgászni még mindig nem tudok. A halra kattintva meggörbül a bot, de nem adja a zsinórt és a horgot. Mielőtt mondanátok, minden van a dobozba csali, bot, orsó, zsinór stb.  már próbáltam olcsó szerelékkel próbáltam drága szerelékkel, figyelek hogy olyan halra kattintsak amilyen csalim van. Türelmes vagyok, de ha valamit rosszul csinálok, én nem vagyok nagy pecás az életben, akkor homályosítson már fel valaki. Ezzel a problémával más is találkozik?
    Előre is köszönöm
    szia
    igen, nálam is így van. ebben az esetben lépj ki a horgászatból, majd indítsd újra. akkor már működnie. sajnos ez többször is előfordul, tehát még nem müxik rendesen, de bízzunk benne, h 1x megoldják :)
    főleg mielőtt élesbe kerül
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 23.10.2016
    Sziasztok!

    Valamit javítottak, mert megváltozott a horgászdoboz, és a hajózásra kattintva megjelennek a halak.
    Szépen úszkálnak, de horgászni még mindig nem tudok. A halra kattintva meggörbül a bot, de nem adja a zsinórt és a horgot. Mielőtt mondanátok, minden van a dobozba csali, bot, orsó, zsinór stb.  már próbáltam olcsó szerelékkel próbáltam drága szerelékkel, figyelek hogy olyan halra kattintsak amilyen csalim van. Türelmes vagyok, de ha valamit rosszul csinálok, én nem vagyok nagy pecás az életben, akkor homályosítson már fel valaki. Ezzel a problémával más is találkozik?
    Előre is köszönöm


    Szia!

    Minden farmon horgásztam, de mindenhol egyszer adott csak zsinórt. Kiléptem, vissza léptem, akkor megint adott mindegyik farmon. 
    Esetleg így próbáld meg. 
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 23.10.2016
    Köles (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Valamit javítottak, mert megváltozott a horgászdoboz, és a hajózásra kattintva megjelennek a halak.
    Szépen úszkálnak, de horgászni még mindig nem tudok. A halra kattintva meggörbül a bot, de nem adja a zsinórt és a horgot. Mielőtt mondanátok, minden van a dobozba csali, bot, orsó, zsinór stb.  már próbáltam olcsó szerelékkel próbáltam drága szerelékkel, figyelek hogy olyan halra kattintsak amilyen csalim van. Türelmes vagyok, de ha valamit rosszul csinálok, én nem vagyok nagy pecás az életben, akkor homályosítson már fel valaki. Ezzel a problémával más is találkozik?
    Előre is köszönöm


    Szia!

    Minden farmon horgásztam, de mindenhol egyszer adott csak zsinórt. Kiléptem, vissza léptem, akkor megint adott mindegyik farmon. 
    Esetleg így próbáld meg. 

     
    Azt hiszem, Jelluist a 3. feladat megoldásánál akadt el. 
    Nálam is ugyanaz a helyzet, mint nála. Amikor sikerül horgot is bedobni a vízbe, 1-2 halat ki tudok fogni, de utána csak bot hajlás van, zsinor nincs. Amikor kilépek a csónakos horgászásból és visszalépek, a vödör üres, elölről kezdi a számolást. Megint csak 1-2 halat tudok kifogni.
    A partmenti horgászással semmi gond.
    Más:
    Ami még nálam bosszantó hiba, hogy a farm 52. szinten van, de mégse nyílik meg a virágfarmon az illóolaj készítésének lehetősége, pedig elérhető lenne az 51. szinttől.
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Sziasztok :)
    biztos én bambáskodom el a dolgot, mégis.. valaki megmondaná hol látom a horgász szintem? most értem el a 8.-ra mert tudok tacot csinálni, de nem jelezte a rendszer csak időnként nézegetem, meg amúgy jó lenne tudni hol tartok épp.
    köszi ha valaki tud segíteni.
    Stella
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok :)
    biztos én bambáskodom el a dolgot, mégis.. valaki megmondaná hol látom a horgász szintem? most értem el a 8.-ra mert tudok tacot csinálni, de nem jelezte a rendszer csak időnként nézegetem, meg amúgy jó lenne tudni hol tartok épp.
    köszi ha valaki tud segíteni.
    Stella
    Szia!
    Olegre ha rámész, a jobb oldali halas ikonra katt s ott látod a szintedet a csillagban.
  • nyuszi. (HU1)nyuszi. (HU1) Bejegyzések: 83
    Sziasztok :)
    biztos én bambáskodom el a dolgot, mégis.. valaki megmondaná hol látom a horgász szintem? most értem el a 8.-ra mert tudok tacot csinálni, de nem jelezte a rendszer csak időnként nézegetem, meg amúgy jó lenne tudni hol tartok épp.
    köszi ha valaki tud segíteni.
    Stella
    Szia!
    Olegre ha rámész, a jobb oldali halas ikonra katt s ott látod a szintedet a csillagban.
    Köszi megnézem még 40 perc mert most csak aranyért lehetne ugratni csinálom ott a halat :) amúgy hazárdírozom vele de eddig működik
  • tyúkica1 (HU1)tyúkica1 (HU1) Bejegyzések: 1
    sziasztok még nem voltam itt a fórumon ugy hogy nem igazán tudom hogy hogy kell is mit  de 1 kérdésem lenne szeretnék regisztrálni a Teszt Szervere de sajna már nem tudom az emailom  régen tudtam hol nézem de azóta meg változot a profil oldalam is  tudtok segiteni előre is köszönöm.
Sign In to comment.