Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

[Teszt-szerver] hibák

245

Hozzászólások

  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 18.10.2016

    Sajnos nem tudok angolul, és ez a horgász dolog sem tiszta, mindig azt mondja hiányzik még egy orsó, megveszem 13000-ért, kezdeném újra, még mindig hiányzik, 3 szor ismételtem és abbahagytam, és mindig elindítom a horgászást, 3 féle hal van, és amikor kész, nem találom, hogy hova kerül.

    Köszönöm a segítséget: őstermelő120

    Szia!
    A virágfarmon, ha megnyitod a halsütő épületet, halványan látszik, hogy milyen halakat és hányat fogtál már ki.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139

    Sajnos nem tudok angolul, és ez a horgász dolog sem tiszta, mindig azt mondja hiányzik még egy orsó, megveszem 13000-ért, kezdeném újra, még mindig hiányzik, 3 szor ismételtem és abbahagytam, és mindig elindítom a horgászást, 3 féle hal van, és amikor kész, nem találom, hogy hova kerül.

    Köszönöm a segítséget: őstermelő120

    Szia!
    Mikor horgászni indulsz, akkor kellenek a felszerelések. A bal oldalon levő menüt választva Oleg körmenüjéből a felület jobb oldalán van sok négyzet, ahova behelyezed az eszközöket. A bal oldalon látod mi maradt és a jobb oldalon pedig mi van a szerelékes dobozkádban. Kell lennie orsónak, damilnak, pecabotnak, csalinak, orsónak. Azt hiszem ezek kellenek.
    Hogy a halakat hol látod még én sem teljesen jöttem rá, de ha majd elindul a halfeldolgozód, akkor ott majd látod adott halból mennyid van.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    r0b33 mondta:
    Olvassátok el a LEGELSŐ bejegyzést.... ;)

    u.i.: Csak halkan, fű alatt jegyzem meg, hogy nálam még az oktató feladatok elfogytak a halak, így azt sem tudtam már megkezdeni.
    elolvastam, bár ez még nem jelent semmit :) ebben a játékban már minden lehetséges :smiley:
    halkan megsúgom neked, h az indulás óta én se voltam fent, mert elakadtam és mivel itt meg olvasom, h ez se meg az se müxik...... hát kivárok, hátha megjavul :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Liz65 (HU1) mondta:
    r0b33 mondta:
    Olvassátok el a LEGELSŐ bejegyzést.... ;)

    u.i.: Csak halkan, fű alatt jegyzem meg, hogy nálam még az oktató feladatok elfogytak a halak, így azt sem tudtam már megkezdeni.
    elolvastam, bár ez még nem jelent semmit :) ebben a játékban már minden lehetséges :smiley:
    halkan megsúgom neked, h az indulás óta én se voltam fent, mert elakadtam és mivel itt meg olvasom, h ez se meg az se müxik...... hát kivárok, hátha megjavul :)

    Én is hanyagolom, nem sok értelme van vele foglalkozni egyelőre annak, akinél ezek a hibaablakok ugrálnak fel. Mi semmit nem tudunk vele kezdeni. Meg kell várni az első hibajavítási csomagot.
    Dátumot ne kérdezzetek, még nem tudunk olyannal szolgálni. :smiley:
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Liz65 (HU1) mondta:
    r0b33 mondta:
    Olvassátok el a LEGELSŐ bejegyzést.... ;)

    u.i.: Csak halkan, fű alatt jegyzem meg, hogy nálam még az oktató feladatok elfogytak a halak, így azt sem tudtam már megkezdeni.
    elolvastam, bár ez még nem jelent semmit :) ebben a játékban már minden lehetséges :smiley:
    halkan megsúgom neked, h az indulás óta én se voltam fent, mert elakadtam és mivel itt meg olvasom, h ez se meg az se müxik...... hát kivárok, hátha megjavul :)
    Szia Líz!

    Én is, és még sokan mások csak várunk-várunk a csodára! (bár tudjuk már, hogy csodák nincsenek).

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia Líz!

    Én is, és még sokan mások csak várunk-várunk a csodára! (bár tudjuk már, hogy csodák nincsenek).

    szia Kati
    nem töröltek onnan, de reggelre "hazateleportáltak" minket a román barátunkkal :smiley: láttad?

    bár már én is nagy vagyok ahhoz, h a mesékben higgyek, de csoda még történhet :smiley:
    majd ha müxik a halászat, akkor újra bekukk
  • Kató baba (HU1)Kató baba (HU1) Bejegyzések: 5
    A tesztszerveres ínyenc farmon tegnap szépen tudtam betakarítani. Ma a következő üzenetet adja betakarítás címén.



    Horgászásnál a következő képek vannak egymáson:







  • bosz1 (HU1)bosz1 (HU1) Bejegyzések: 1
    Olyan problémám lenne tesztszerveren 1* sikerült Oleget elküldeni horgásztúrára ennek kb 2-3 napja azóta azt írja ki elfogyott a területen a hal menjek máshová horgászni de semmit nem enged csinálni :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    bosz1 (HU1) mondta:
    Olyan problémám lenne tesztszerveren 1* sikerült Oleget elküldeni horgásztúrára ennek kb 2-3 napja azóta azt írja ki elfogyott a területen a hal menjek máshová horgászni de semmit nem enged csinálni :(
    szia
    ha kicsit visszaolvastál volna, akkor láthatnád, h többünknek ez a problémája már napok óta
    mi is arra várunk, h megjavítsák :)
  • WladyszlaW (HU1)WladyszlaW (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 19.10.2016

    Sziasztok!

    Tesztszerver...

    Hát gyerekek úgy gondolom, ennél azért magasabb színvonalú munkát kellene letennie a programozóknak. Értem én hogy TESZTszerver, de ha a melóhelyen én így programoznék...

    Mit teszteljünk, ha már maga az új funkció sem megy? :/

  • Zsémbi (HU1)Zsémbi (HU1) Bejegyzések: 30
    Sziasztok!:)
    Tapasztalt ma valaki közületek belépési hibát a tesztre? Ide akadálytalanul, oda sehogy nem tudok belépni.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.10.2016
    Sziasztok!:)
    Tapasztalt ma valaki közületek belépési hibát a tesztre? Ide akadálytalanul, oda sehogy nem tudok belépni.

    Szia! :)

    Kb. mikor próbáltál belépni? (Volt egy hibajavítás a délután folyamán. Talán pont kifogtad. :) )
    Ha ez friss dolog, akkor próbáld meg egy másik böngészőben is megnézni, sikerül-e?

    Zsu
  • Zsémbi (HU1)Zsémbi (HU1) Bejegyzések: 30
    Sziasztok!:)
    Tapasztalt ma valaki közületek belépési hibát a tesztre? Ide akadálytalanul, oda sehogy nem tudok belépni.

    Szia! :)

    Kb. mikor próbáltál belépni? (Volt egy hibajavítás a délután folyamán. Talán pont kifogtad. :) )
    Ha ez friss dolog, akkor próbáld meg egy másik böngészőben is megnézni, sikerül-e?

    Zsu
    Köszönöm a válaszod Zsu!

    Közvetlenül a kérdésem előtt próbáltam, majd még kísérletezem ha nincs általános probléma.:)

  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Sziasztok!
    Hol találom meg a horgászás teljes leírását? Teljes a káosz. A vödröm sosem akar megtelni, ugyanakkor azt írja túl léptem a keretet stb. Nem lehet követni mikor mit kér. Makrella halt kér, veszek makrella csalit, jelzi a bal oldali ikonba, hogy ott van rákattintok de makrella nincs a vízben. Szóval ha megtalálnám a teljes leírását talán jobban megérteném. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.10.2016
    Sziasztok!
    Hol találom meg a horgászás teljes leírását? Teljes a káosz. A vödröm sosem akar megtelni, ugyanakkor azt írja túl léptem a keretet stb. Nem lehet követni mikor mit kér. Makrella halt kér, veszek makrella csalit, jelzi a bal oldali ikonba, hogy ott van rákattintok de makrella nincs a vízben. Szóval ha megtalálnám a teljes leírását talán jobban megérteném. 
    szia
    itt találsz róla leírást

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/135954/teszt-szerver-oktober-14-ei-frissites-megbeszelese-a-teszt-szerver-ujra-indul

    de a horgászás az első nap füstbe ment, így nem tom, h most müxik-e, mivel nem voltam a teszten tegnap óta, de ma volt egy javítás

  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Hol találom meg a horgászás teljes leírását? Teljes a káosz. A vödröm sosem akar megtelni, ugyanakkor azt írja túl léptem a keretet stb. Nem lehet követni mikor mit kér. Makrella halt kér, veszek makrella csalit, jelzi a bal oldali ikonba, hogy ott van rákattintok de makrella nincs a vízben. Szóval ha megtalálnám a teljes leírását talán jobban megérteném. 
    szia
    itt találsz róla leírást

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/135954/teszt-szerver-oktober-14-ei-frissites-megbeszelese-a-teszt-szerver-ujra-indul

    de a horgászás az első nap füstbe ment, így nem tom, h most müxik-e, mivel nem voltam a teszten tegnap óta, de ma volt egy javítás

    Köszönöm :)
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Ezekből a beszélgetésekből sajnos nem lettem okosabbRóza53 (HU1) mondta:
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Hol találom meg a horgászás teljes leírását? Teljes a káosz. A vödröm sosem akar megtelni, ugyanakkor azt írja túl léptem a keretet stb. Nem lehet követni mikor mit kér. Makrella halt kér, veszek makrella csalit, jelzi a bal oldali ikonba, hogy ott van rákattintok de makrella nincs a vízben. Szóval ha megtalálnám a teljes leírását talán jobban megérteném. 
    szia
    itt találsz róla leírást

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/135954/teszt-szerver-oktober-14-ei-frissites-megbeszelese-a-teszt-szerver-ujra-indul

    de a horgászás az első nap füstbe ment, így nem tom, h most müxik-e, mivel nem voltam a teszten tegnap óta, de ma volt egy javítás

    Köszönöm :)
    Ezekből a beszélgetésekből sajnos nem lettem okosabb :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.10.2016
    Ezekből a beszélgetésekből sajnos nem lettem okosabbRóza53 (HU1) mondta: Ezekből a beszélgetésekből sajnos nem lettem okosabb :(
    próba ez a link

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/135954/teszt-szerver-oktober-14-ei-frissites-megbeszelese-a-teszt-szerver-ujra-indul/p1

    remélem már jó lesz, az előző nem tom mért a 2-dik oldalt rakta be

    ez jó lesz :) lemaradt a p1, sorry

  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Liz65 (HU1) mondta:
    Ezekből a beszélgetésekből sajnos nem lettem okosabbRóza53 (HU1) mondta: Ezekből a beszélgetésekből sajnos nem lettem okosabb :(
    próba ez a link

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/135954/teszt-szerver-oktober-14-ei-frissites-megbeszelese-a-teszt-szerver-ujra-indul/p1

    remélem már jó lesz, az előző nem tom mért a 2-dik oldalt rakta be

    ez jó lesz :) lemaradt a p1, sorry

    Köszönöm megtaláltam :) sok mindent így sem értek de majd csak összejön :)
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Nem engedi beváltani az ajándékot. Mit tegyek?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 22.10.2016
    Nem engedi beváltani az ajándékot. Mit tegyek?
    Az ajándék az élő farmra jár. Lépj be a farmra, s ott az arany melletti + jelre katt és ha bejött az aranyvásárlós oldal, alul van, hogy utalvány beváltása. Másold ki a levélből a kódot, és illeszd be az utalványnál a rublikába. Jóvá kell írnia. Ha nem, jelezd nekünk.

    (én a tesztfarmra váltottam be, így a díszem oda érkezett. De ha az élesre szeretnéd, akkor ott váltsd be)

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Nem engedi beváltani az ajándékot. Mit tegyek?
    Az ajándék a tesztfarmra jár. Lépj be a tesztfarmra, s ott az arany melletti + jelre katt és ha bejött az aranyvásárlós oldal, alul van, hogy utalvány beváltása. Másold ki a levélből a kódot, és illeszd be az utalványnál a rublikába. Jóvá kell írnia. Ha nem, jelezd nekünk.
    hali
    sztem nem a tesztfarmra van, én az élesre is be tudtam váltani, 100 arany , disz és dolcsi
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 22.10.2016
    Én a teszt farmra váltottam be:) De igazad van az élesre is beváltható, de csak az egyik helyre. Ha valamelyikre beváltottuk a másikra nem megy:)
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Nem engedi beváltani az ajándékot. Mit tegyek?
    Az ajándék a tesztfarmra jár. Lépj be a tesztfarmra, s ott az arany melletti + jelre katt és ha bejött az aranyvásárlós oldal, alul van, hogy utalvány beváltása. Másold ki a levélből a kódot, és illeszd be az utalványnál a rublikába. Jóvá kell írnia. Ha nem, jelezd nekünk.
    hali
    sztem nem a tesztfarmra van, én az élesre is be tudtam váltani, 100 arany , disz és dolcsi
    Én sehol nem tudom beváltani, már próbáltam
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Újból megpróbáltam, kiléptem vissza, nem engedi, sőt "beváltás itt" -  ről akarok belépni, már azt sem engedi.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Én sehol nem tudom beváltani, már próbáltam
    figyi
    másold le az utalványkódot, majd menj arra a farmodra, amelyiken be szeretnéd váltani. az aranyaknál katt a + jelre, majd bejön a  paymentshop oldal . görgess az oldal aljára, a bal alsó saroknan van 1 utalvány nevű gomb, arra katt. majd görgess fel ,és oda be kell beillesztened az utalványkódot.
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    Én sehol nem tudom beváltani, már próbáltam
    figyi
    másold le az utalványkódot, majd menj arra a farmodra, amelyiken be szeretnéd váltani. az aranyaknál katt a + jelre, majd bejön a  paymentshop oldal . görgess az oldal aljára, a bal alsó saroknan van 1 utalvány nevű gomb, arra katt. majd görgess fel ,és oda be kell beillesztened az utalványkódot.
    Én sehol nem tudom beváltani, már próbáltam
    figyi
    másold le az utalványkódot, majd menj arra a farmodra, amelyiken be szeretnéd váltani. az aranyaknál katt a + jelre, majd bejön a  paymentshop oldal . görgess az oldal aljára, a bal alsó saroknan van 1 utalvány nevű gomb, arra katt. majd görgess fel ,és oda be kell beillesztened az utalványkódot.
    Köszönöm, sikerült :)
  • Ildi (HU1)Ildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok !
    Sajnos már második napja ,nemtudok a teszt farmra menni  :s Vagyis csak addig enged ,hogy megjelenik a napi ajándék ,és ennyi :(:( Kiírja : Játékelemek betöltése , és csak áll !! Megköszönném ,ha valaki segítene !! Ildi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Ildi (HU1) mondta:
    Sziasztok !
    Sajnos már második napja ,nemtudok a teszt farmra menni  :s Vagyis csak addig enged ,hogy megjelenik a napi ajándék ,és ennyi :(:( Kiírja : Játékelemek betöltése , és csak áll !! Megköszönném ,ha valaki segítene !! Ildi
    szia
    csak a Tesztfarmra nem jutsz be? akkor próba a szokásos.... sütik és előzmények törlése :)
Ez a beszélgetés lezárult..