Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Farmrendezési mód használata miatt eltűnt díszek

A beszélgetés a következő beszélgetés bejegyzéseinek a felosztásaiból jött létre: Épületekkel/Építkezéssel kapcsolatos kérdések.

Hozzászólások

  • Boszika62 (HU1)Boszika62 (HU1) Bejegyzések: 4

    Az "elrendezési mód" funkció (titkos nevén Épületraktár) egy kész átverés, mert amit oda bepakol az ember, az szőrén szálán elvész!!!!! A zöld-sárga színű láda a (sisak mellett) fekete lyukként működik. VirágFarm átrendezés okán beraktam a díszeket az „Épületraktárba”, amit simán engedett is a játék. A virágfarmom 83-as boldogsággal bírt, miután a díszeimet beraktam ebbe a nyomorult dobozba, -608-as L lett, ami sajnos meg is maradt, mert eltűntek a dísztárgyaim az „Elrendezési mód” szalagjából és a ”helyi raktárból” is, és nem tudtam visszahelyezni őket a farmomra. Az első dísztárgy visszapakolási próbálkozásnál azt írta a sárga felugró ablak, hogy "nincs tárgy". Én akkor még láttam a dobozban. Hiába kísérleteztem a dísztárgy visszarakásával, sehogy sem ment. A hiábavaló kísérletek után átmentem aratni a fő farmra azt remélve, hogy a virágfarmra visszatértemkor sikerül a ládából a farmra visszatenni a nehezen megszerzett és értékes díszeimet. A ládában ekkor már csak a fele dísztárgyat találtam, mire 3 db-ot visszatettem, már csak pár db maradt. Folyamatosan felszívódtak a díszeim. Azok a díszek, amik most a virágfarmon láthatók, azok a gyűjtődobozban voltak.

    Most termelhetek a virágfarmon +398%-os L termelési költséggel!!!! Hurrá!!!! Ami dollárt megkeresek a fő és ínyencfarmon, azt elverhetem a virágfarmon, ha termelni akarok. L

    Még jó, hogy az épületeket nem engedte berakni (szürke maradt a „kész” gomb, nem váltott át zöldre) mert búcsút mondhatnék a sok éves munkával felépített termelő egységeimnek is.

    TÉNYLEG SZUPER EZ AZ „ELRENDEZÉSI MÓD” FUNKCIÓ. HA MEG AKARSZ SZABADULNI A DÍSZTÁRGYAIDTÓL, CSAK TEDD BELE A ZÖLD-SÁRGA LÁDÁBA, AZTÁN CSAK LESD, AMINT APAD A KÉSZLETED, ÉS ELÉRED AZ „ÓHAJTOTT” NULLA MENNYISÉGET!

    NAGYON DÜHÖS ÉS ELKESEREDETT VAGYOK! 

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345

    Az "elrendezési mód" funkció (titkos nevén Épületraktár) egy kész átverés, mert amit oda bepakol az ember, az szőrén szálán elvész!!!!! A zöld-sárga színű láda a (sisak mellett) fekete lyukként működik. VirágFarm átrendezés okán beraktam a díszeket az „Épületraktárba”, amit simán engedett is a játék. A virágfarmom 83-as boldogsággal bírt, miután a díszeimet beraktam ebbe a nyomorult dobozba, -608-as L lett, ami sajnos meg is maradt, mert eltűntek a dísztárgyaim az „Elrendezési mód” szalagjából és a ”helyi raktárból” is, és nem tudtam visszahelyezni őket a farmomra. Az első dísztárgy visszapakolási próbálkozásnál azt írta a sárga felugró ablak, hogy "nincs tárgy". Én akkor még láttam a dobozban. Hiába kísérleteztem a dísztárgy visszarakásával, sehogy sem ment. A hiábavaló kísérletek után átmentem aratni a fő farmra azt remélve, hogy a virágfarmra visszatértemkor sikerül a ládából a farmra visszatenni a nehezen megszerzett és értékes díszeimet. A ládában ekkor már csak a fele dísztárgyat találtam, mire 3 db-ot visszatettem, már csak pár db maradt. Folyamatosan felszívódtak a díszeim. Azok a díszek, amik most a virágfarmon láthatók, azok a gyűjtődobozban voltak.

    Most termelhetek a virágfarmon +398%-os L termelési költséggel!!!! Hurrá!!!! Ami dollárt megkeresek a fő és ínyencfarmon, azt elverhetem a virágfarmon, ha termelni akarok. L

    Még jó, hogy az épületeket nem engedte berakni (szürke maradt a „kész” gomb, nem váltott át zöldre) mert búcsút mondhatnék a sok éves munkával felépített termelő egységeimnek is.

    TÉNYLEG SZUPER EZ AZ „ELRENDEZÉSI MÓD” FUNKCIÓ. HA MEG AKARSZ SZABADULNI A DÍSZTÁRGYAIDTÓL, CSAK TEDD BELE A ZÖLD-SÁRGA LÁDÁBA, AZTÁN CSAK LESD, AMINT APAD A KÉSZLETED, ÉS ELÉRED AZ „ÓHAJTOTT” NULLA MENNYISÉGET!

    NAGYON DÜHÖS ÉS ELKESEREDETT VAGYOK! 

    Szia :) 

    és a legszuperebb, hogy most ezt ide leírtad, ahelyett, hogy BÁRMELYIK!!!! topic-ban elolvastál volna egy-két hsz-t, és tudnád is a választ a panaszodra :::DDDD
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 07.10.2016
    Szia Boszika62!

    Látom, még új vagy a fórumon. :) Adok néhány linket, amit olvass át kérlek.

    Hivatalos hírek: (ezen megtalálsz minden hivatalos információt, amit a GGS közölni akar)
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/categories/hivatalos-hirek

    Eltűnő dekorok:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/134633/farmrendezes-eltuno-dekorok#latest

    Eltűnő dekorok "orvoslása":
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/134661/ggs-hivatalos-allasfoglalas#latest

    FONTOS(nak gondolom...én személy szerint, de a ti érdeketekben)

    Mivel ennyi galiba van a játékban, szövetkezetenként legalább 1-2 fő feljöhetne a fórumra olvasni, ha írni nem is írnak. Legalább a híreket szállíthatnák a csapattagoknak. Itt is írjuk, ha valami új információt megkapunk, a Facebook BigFarm magyar csoportban (magánkezdeményezés, a GGS-nek semmi köze hozzá!) is a legfontosabbakat beírom, illetve beírjuk. Ennél többet már nem tudok/tudunk tenni mi sem, hogy az ilyen jellegű gondokat megelőzzük. :(
  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    Kérlek segítsetek!! Elrendezési módot használtam, leszedtem az összes dísztárgyamat és most nem találom, hogy visszategyem őket. Eltűntek! Mit tegyek kétségbe vagyok esve.

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kérlek segítsetek!! Elrendezési módot használtam, leszedtem az összes dísztárgyamat és most nem találom, hogy visszategyem őket. Eltűntek! Mit tegyek kétségbe vagyok esve.

    Szia!
    Sajnos a farmrendezőben maradt díszek, ha azt bezártad elvesztek. Ez egy hiba a fejlesztés óta, s aki olvas fórumot, az tudja, hogy ha nem muszáj nem használja. Egy esélyed maradt, hogy írsz levelet a supportnak, de csak angolul vagy németül vagy nagyobb nyelveken tudod megtenni. Próbálj visszaemlékezni rá, hogy milyen díszek vesztek el, s mennyi.

  • Róza53 (HU1)Róza53 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 10.10.2016
    Köszönöm a választ. Ez teljesen felháborító. Bár mi közbe jöhet, hogy nem tudom rögtön visszarakni. Miért nem veszik ki a játékból ha alkalmatlan a művelet normális elvégzésére. Sajnos se angolul se németül nem tudok így kárba veszett egy csomó munkám. 184. szinten vagyok. Nagyon el vagyok keseredve. Van egy raktár, ami kérés, kérdezés nélkül töröl. Legjobb ha feladom ezt a játékot :(((

    Köszönöm, megtaláltam "Farmrendezés-eltűnő dekorok" cím alatt a tájékoztatást. ritkán jövök a fórumra. Valóban azt tanácsolja ne használjuk, nem biztonságos. Sajnos így jártam, nem tájékozódtam kellőképp. Addig míg valami nem funkcionál jól, addig nem kellene használhatóvá tenni. :(:(
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 10.10.2016
    Sajnos így jártam, nem tájékozódtam kellőképp. Addig míg valami nem funkcionál jól, addig nem kellene használhatóvá tenni. :(:( 

    Szia!

    Ezt már mi is kértük, kapcsolják le ezt a funkciót addig, amíg meg nem oldják....

    Ha vissza tudsz emlékezni arra, milyen díszeid vesztek el...tudom, nem kis "kérés"...de ha van olyan, amikre esetleg emlékszel, akkor nagyon szívesen segítünk írni a supportnak.

    Zsu
  • KáJé (HU1)KáJé (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Sziasztok!

    Nem vagyok biztos benne,  hogy jó helyre írok, de hátha megszán valaki egy kis segítséggel. :)
    Ma reggel át akartam rendezni a farmomat. Sokmindent beraktam a raktárba. Az épületeket visszapakoltam, a dísztárgyak maradtak a raktárban. Rányomtam a "kész" gombra, hogy majd később azokat is kirakom, de most sehol sem találok egy darab dísztárgyat se. Hol lehetnek??? Ugye nem kell mindet megint megvennem?? :(

    Előre is köszi a segítséget!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    KáJé (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Nem vagyok biztos benne,  hogy jó helyre írok, de hátha megszán valaki egy kis segítséggel. :)
    Ma reggel át akartam rendezni a farmomat. Sokmindent beraktam a raktárba. Az épületeket visszapakoltam, a dísztárgyak maradtak a raktárban. Rányomtam a "kész" gombra, hogy majd később azokat is kirakom, de most sehol sem találok egy darab dísztárgyat se. Hol lehetnek??? Ugye nem kell mindet megint megvennem?? :(

    Előre is köszi a segítséget!

    Szia! :)

    Sajnos rossz hírem van. :(

    Ezek a dekorok eltűntek, mivel a farmrendező módot használtad. :( Látom, nem vagy túl gyakori látogatója a fórumnak, mindjárt beteszek ide neked egy-két linket, amit fontos, ha időnként átnézel.

    Ezen a linken olvashatod el a GGS által bejelenteni kívánt változásokat:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/categories/hivatalos-hirek

    Itt pedig a farmrendező mód problémáját:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/134633/farmrendezes-eltuno-dekorok

    Egy lehetőség van, ha valamire emlékszel, mik maradtak benne, akkor megírni az ügyfélszolgálatnak. Ha segítségre van szükséged, mert már magyarul nincs support, akkor szólj és segítünk benne.

    Zsu
  • KáJé (HU1)KáJé (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Szia Zsu!

    Köszönöm szépen, hogy áttetted a jó helyre a kérdésem. :)
    Köszi a linkeket is!!!
    Nem vagyok egy nagy fórumozó, meg sajnos nyelvekből is csak a magyart ismerem használható szinten, így nagyon szépen megköszönöm ha segítetek az ügyfélszolgálattal kapcsolatban. Azt meg tudom mondani, hogy milyen dekorok voltak berakva a raktárba.

    Köszi: Zsu :)
  • smigiboy (HU1)smigiboy (HU1) HU1 Bejegyzések: 17
    Sziasztok.

    Én sem vagyok egy nagy Fórum olvasó sajna :(
    Nekem is eltűnt minden dísztárgyam a főfarmomról amit beraktam sajna :(
    De azért azt nem értem hogy minek van ez a rendezési mód ?
    Ha nem biztonságos a Farmrendező mód miért engedik használni?
    Amit egyszer megveszünk,lerakunk csak úgy ne vegye el senki !
    Azt se tudom pontosan mi és mennyi volt- így gondolom az is esélytelen hogy vissza kapjam :(
    De azért amikor aranyat költünk az tetszik nekik gondolom!!!
    Bele értve a dísztárgyak boldogság pontjának növelése stb !
    Kezdtem örülni hogy egyre jobban tetszik a játék.
    Erre -1905 boldogság és üres raktár :(

    Sziasztok
    Jó játékot!
    Üdv: smigiboy

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    KáJé (HU1) mondta:
    Szia Zsu!

    Köszönöm szépen, hogy áttetted a jó helyre a kérdésem. :)
    Köszi a linkeket is!!!
    Nem vagyok egy nagy fórumozó, meg sajnos nyelvekből is csak a magyart ismerem használható szinten, így nagyon szépen megköszönöm ha segítetek az ügyfélszolgálattal kapcsolatban. Azt meg tudom mondani, hogy milyen dekorok voltak berakva a raktárba.

    Köszi: Zsu :)


    Szia! :)

    Akkor légyszíves privátban megírni nekem, milyen dekorok tűntek el.

    Zsu

    Sziasztok.

    Én sem vagyok egy nagy Fórum olvasó sajna :(
    Nekem is eltűnt minden dísztárgyam a főfarmomról amit beraktam sajna :(


    Szia! :)

    Neked is csak annyit tudok mondani, mint az előző játékosnak.
    Ha bármi is rémlik, mid veszett el, keress meg privátban kérlek.
    Nem kell azonnal, ne kapkodd el...gondold át, talán több minden is eszedbe jut.

    És akkor várom a levelet tőled is. :)

    Zsu
  • meseország (HU1)meseország (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    Hát egy kicsit dühös voltam ma! Át szerettem volna alakítani a főfarmomat, leszedtem néhány dísztárgyamat, hogy könnyebben boldoguljak, és mit ad isten mind eltűnt, mikorra vissza akartam tenni! A múltkor a virágfarmnál jártam így most a főfarmnál!
    Mikor tudunk zavartalanul és önfeledten, és nyugodtan játszani?
    Köszönöm meseország
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.10.2016
    Sziasztok!
    Hát egy kicsit dühös voltam ma! Át szerettem volna alakítani a főfarmomat, leszedtem néhány dísztárgyamat, hogy könnyebben boldoguljak, és mit ad isten mind eltűnt, mikorra vissza akartam tenni! A múltkor a virágfarmnál jártam így most a főfarmnál!
    Mikor tudunk zavartalanul és önfeledten, és nyugodtan játszani?
    Köszönöm meseország

    Szia! :)

    Ebbe a problémába szinte mindenki beleütközik, aki nem igazán jár fórumozni, mivel a farm változtatása óta még nem sikerült nekik megjavítani. :(

    Ha vannak díszek, amikre emlékszel, hogy eltűntek...akár a fő farmon, akár a virágfarmon, akkor az ügyfélszolgálatnak kell írni az általa felkínált nyelvek valamelyikén. Sajnos a magyar nyelvű támogatás megszűnt. Ha ehhez szükséged van segítségre, keress meg bennünket (moderátorok közül valamelyikünket) privátban. Segítünk a levelezésben. :)

    Adok egy-két linket, amit időnként nézz át kérlek:

    A GGS általi Hivatalos Hírek:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/categories/hivatalos-hirek

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/categories/tippek-es-truekkoek

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/134633/farmrendezes-eltuno-dekorok

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/categories/technikai-problemak-es-bugok

    Zsu





  • aquila (HU1)aquila (HU1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
    Tegnap este rendezgettem a farmomat, és addig bepakolgattam mindent a raktárba, hogy könnyebben boldoguljak. Az épületeket, termőföldeket visszapakolgattam, azonban a dísztárgy részről egyik pillanatról a másikra eltűnt minden. 
    Próbáltam ki-bejelentkezni, böngészőt takarítani, újraindítani, de nem tértek vissza a cuccaim. A raktár üres azóta is. :(
    Nem volt sok dísztárgyam, de sokat jelentettek a hangulat szempontjából, és nem nagyon tudom pótolni őket. 
    Mit tudok tenni, hogy visszajöjjön, ami eltűnt? Írtam ugyan az ügyfélszolgálatnak, de gyenge az angoltudásom, nem tudom, mennyire tudtam értelmesen leírni a történteket. :(
    A tanácsokat, segítséget előre is köszönöm!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    aquila (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Tegnap este rendezgettem a farmomat, és addig bepakolgattam mindent a raktárba, hogy könnyebben boldoguljak. Az épületeket, termőföldeket visszapakolgattam, azonban a dísztárgy részről egyik pillanatról a másikra eltűnt minden. 
    Próbáltam ki-bejelentkezni, böngészőt takarítani, újraindítani, de nem tértek vissza a cuccaim. A raktár üres azóta is. :(
    Nem volt sok dísztárgyam, de sokat jelentettek a hangulat szempontjából, és nem nagyon tudom pótolni őket. 
    Mit tudok tenni, hogy visszajöjjön, ami eltűnt? Írtam ugyan az ügyfélszolgálatnak, de gyenge az angoltudásom, nem tudom, mennyire tudtam értelmesen leírni a történteket. :(
    A tanácsokat, segítséget előre is köszönöm!

    Szia! :)

    Milyen módon pakoltad be a raktárba a díszeidet? Az átmeneti tárolón keresztül? Akkor azon keresztül eltűntek...

    Olvasom, már írtál az ügyfélszolgálatnak. Várjuk meg, mit írnak vissza, és amint választ kapsz, kérlek, keress meg. :) Utána megnézzük, merre tovább.

    Zsu
  • aquila (HU1)aquila (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 20.10.2016
    aquila (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Tegnap este rendezgettem a farmomat, és addig bepakolgattam mindent a raktárba, hogy könnyebben boldoguljak. Az épületeket, termőföldeket visszapakolgattam, azonban a dísztárgy részről egyik pillanatról a másikra eltűnt minden. 
    Próbáltam ki-bejelentkezni, böngészőt takarítani, újraindítani, de nem tértek vissza a cuccaim. A raktár üres azóta is. :(
    Nem volt sok dísztárgyam, de sokat jelentettek a hangulat szempontjából, és nem nagyon tudom pótolni őket. 
    Mit tudok tenni, hogy visszajöjjön, ami eltűnt? Írtam ugyan az ügyfélszolgálatnak, de gyenge az angoltudásom, nem tudom, mennyire tudtam értelmesen leírni a történteket. :(
    A tanácsokat, segítséget előre is köszönöm!

    Szia! :)

    Milyen módon pakoltad be a raktárba a díszeidet? Az átmeneti tárolón keresztül? Akkor azon keresztül eltűntek...

    Olvasom, már írtál az ügyfélszolgálatnak. Várjuk meg, mit írnak vissza, és amint választ kapsz, kérlek, keress meg. :) Utána megnézzük, merre tovább.

    Zsu
    Bocsi, hogy rossz helyre írtam, még nem igazán igazodom el itt. :) Az elrendezési módra kattintottam a menüben, oda húzkodtam be mindent. Ahogy pakolásztam vissza, akkor egyszer csak már nem volt benne semmi. Bár mintha úgy rémlene, hogy valami hibaüzenetet egyszer feldobott, amikor egyik dísztárgyat ki akartam helyezni, és utána már üres volt. Korábban is használtam már ezt az elrendezési mód opciót, akkor nem volt gond, de most minden eltűnt. :(
    Ha kapok valami választ, jelentkezem. Remélem kiigazodnak a gyenge angolommal írt szövegen. :D
    Köszi
    aq.

    Ui.: Olvasom a linkelt híreket, infókat, és most olvasok vissza is. Látom, én is belefutottam a csapdába. :( Köszönöm az infókat!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    aquila (HU1) mondta:
    Bocsi, hogy rossz helyre írtam, még nem igazán igazodom el itt. :) Az elrendezési módra kattintottam a menüben, oda húzkodtam be mindent. Ahogy pakolásztam vissza, akkor egyszer csak már nem volt benne semmi. Bár mintha úgy rémlene, hogy valami hibaüzenetet egyszer feldobott, amikor egyik dísztárgyat ki akartam helyezni, és utána már üres volt. Korábban is használtam már ezt az elrendezési mód opciót, akkor nem volt gond, de most minden eltűnt. :(
    Ha kapok valami választ, jelentkezem. Remélem kiigazodnak a gyenge angolommal írt szövegen. :D
    Köszi
    aq.

    Ui.: Olvasom a linkelt híreket, infókat, és most olvasok vissza is. Látom, én is belefutottam a csapdába. :( Köszönöm az infókat!

    Szia! :)

    Üdvözöllek közöttünk. :)
    Nincs semmi baj azzal, hogy újként nem feltétlen, azonnal jó helyre írsz. :) Mindenki így kezdi, ismerkedik a fórummal. :)(A régiek sem mindig tudják, mit hova...sőt, időnként mi modik is megállunk fejet vakarni, na ezt vagy azt most épp hová is rakjuk át. :D Úgyhogy nem vagy egyedül. ;) Majd belejössz te is.) Ha többször jössz, majd jobban át fogod látni (remélhetőleg, azon vagyunk legalábbis) a fórumot. :)

    Amíg ezzel a farmrendezés móddal gondban vagyunk, te is a régi, jól bevált technikát alkalmazd. A dekorra kattintva feljön a körmenü és az azon lévő Raktár ikont használd a díszek elpakolására. Sajnos bármi más módszer az eltűnéshez vezethet. :(

    Zsu

  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    gyurisne.zsuzsa.Szia Zsuzsa a kertem rendezésekor a raktárba tett dísztárgyak már 2x eltűntek.Kérném a segítséged hátha sikerül visszahozni őket.Köszönöm.lovas ivett
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 31.10.2016
    gyurisne.zsuzsa.Szia Zsuzsa a kertem rendezésekor a raktárba tett dísztárgyak már 2x eltűntek.Kérném a segítséged hátha sikerül visszahozni őket.Köszönöm.lovas ivett

    Szia! :)

    Keress meg kérlek privátban.

    Zsu
  • aquila (HU1)aquila (HU1) Bejegyzések: 5
    aquila (HU1) mondta:
    aquila (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Tegnap este rendezgettem a farmomat, és addig bepakolgattam mindent a raktárba, hogy könnyebben boldoguljak. Az épületeket, termőföldeket visszapakolgattam, azonban a dísztárgy részről egyik pillanatról a másikra eltűnt minden. 
    Próbáltam ki-bejelentkezni, böngészőt takarítani, újraindítani, de nem tértek vissza a cuccaim. A raktár üres azóta is. :(
    Nem volt sok dísztárgyam, de sokat jelentettek a hangulat szempontjából, és nem nagyon tudom pótolni őket. 
    Mit tudok tenni, hogy visszajöjjön, ami eltűnt? Írtam ugyan az ügyfélszolgálatnak, de gyenge az angoltudásom, nem tudom, mennyire tudtam értelmesen leírni a történteket. :(
    A tanácsokat, segítséget előre is köszönöm!

    Szia! :)

    Milyen módon pakoltad be a raktárba a díszeidet? Az átmeneti tárolón keresztül? Akkor azon keresztül eltűntek...

    Olvasom, már írtál az ügyfélszolgálatnak. Várjuk meg, mit írnak vissza, és amint választ kapsz, kérlek, keress meg. :) Utána megnézzük, merre tovább.

    Zsu
    Bocsi, hogy rossz helyre írtam, még nem igazán igazodom el itt. :) Az elrendezési módra kattintottam a menüben, oda húzkodtam be mindent. Ahogy pakolásztam vissza, akkor egyszer csak már nem volt benne semmi. Bár mintha úgy rémlene, hogy valami hibaüzenetet egyszer feldobott, amikor egyik dísztárgyat ki akartam helyezni, és utána már üres volt. Korábban is használtam már ezt az elrendezési mód opciót, akkor nem volt gond, de most minden eltűnt. :(
    Ha kapok valami választ, jelentkezem. Remélem kiigazodnak a gyenge angolommal írt szövegen. :D
    Köszi
    aq.

    Ui.: Olvasom a linkelt híreket, infókat, és most olvasok vissza is. Látom, én is belefutottam a csapdába. :( Köszönöm az infókat!
    Szia!

    Sajnos a mai napig nem kaptam visszajelzést az ügyfélszolgálattól. Valami ötlet esetleg, hogy mit tehetek még? Vagy törődjek inkább bele, hogy azok a holmik elvesztek? :'(

    Üdv,
    aq.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    aquila (HU1) mondta:
    Szia!

    Sajnos a mai napig nem kaptam visszajelzést az ügyfélszolgálattól. Valami ötlet esetleg, hogy mit tehetek még? Vagy törődjek inkább bele, hogy azok a holmik elvesztek? :'(

    Üdv,
    aq.

    Szia! :)

    Ha a héten nem írnak vissza, keress meg engem privátban vagy itt a fórumon vagy a játékban.

    Zsu
  • aquila (HU1)aquila (HU1) Bejegyzések: 5
    aquila (HU1) mondta:
    Szia!

    Sajnos a mai napig nem kaptam visszajelzést az ügyfélszolgálattól. Valami ötlet esetleg, hogy mit tehetek még? Vagy törődjek inkább bele, hogy azok a holmik elvesztek? :'(

    Üdv,
    aq.

    Szia! :)

    Ha a héten nem írnak vissza, keress meg engem privátban vagy itt a fórumon vagy a játékban.

    Zsu
    Rendben, köszönöm. :)
  • Csongor9 (HU1)Csongor9 (HU1) Bejegyzések: 15
    Sziasztok! Nekem kifejezetten hiányzik az épületraktár. Én jól tudtam vele dolgozni. Szerintem nem elveszik, hanem a raktárba helyezed. Vagy tényleg bezárod, olyankor mégse gombra kell kattintani.

    Szóval nekem jól jönne, kár hogy a többség dönt és nem lehet visszacsináltatni. 
Sign In to comment.