Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

[Teszt-szerver] hibák

Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
szerkesztette ezt: 22.11.2016 itt: Technikai problémák és bugok (a)
Sziasztok!

Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy ide lehet megírni a teszt szerver hibáit magyarul, amennyiben nem tudjátok angolul megírni a teszt fórumon. Csakis lényegre törően, a hibát jelezve kérjük itt a hozzászólásokat, semmi plusz vélemény, vagy bármi siránkozás, csakis a hiba leírása. Ha tudsz képernyőképet csatolni, az esetleg számunkra segítség lehet.

Minden olyan hozzászólás törölve lesz, ami nem a hibajelentést szolgálja. Mielőtt leírod a problémát, légy szíves olvasd el az előtte levő hibákat, s csak akkor írd le itt a hibát, ha előtted ezt senki nem tette meg a hiba esetében.

Sokan nem vagytok tisztában azzal, hogy a teszt szerveren folytatott játék elsősorban a tesztelést szolgálja, nem a valós játékot. A teszt szerver azért lett létrehozva, hogy ott próbálják ki az újdonságokat és a hibák többféle működés során előkerüljenek, s ezzel segítve majd a tényleges játék javulását. A teszt szervert bármikor törölhetik, s újra alkothatják, az ideiglenes farmokhoz tudnám hasonlítani. Tény, annak megvan az ideje, hogy mennyi idő után válik semmissé, itt a teszt szerveren nincs ilyen dátum, de bármikor dönthetnek a fejlesztők úgy, hogy újraindítják. Ha ott ér kár benneteket, akkor azért kárpótlást ne várjatok, hiszen bármikor bármilyen hiba előfordulhat. Ezt próbáljátok megérteni, és elfogadni.

Amennyiben úgy döntötök, hogy aranyat vásároltok oda, és azzal történik gond, akkor azt jelezzétek a supportnak, minden más esetben, ami a teszthez kapcsolódik NE írjátok az ügyfélszolgálatnak!

Köszönöm.

Ádámmaci
Post edited by r0b33 (HU1) on
«1345

Hozzászólások

  • Skatalin (HU1)Skatalin (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok! Én a teszt-szerver első körbe nem tudtam belépni, lehet még hozzá csatlakozni? Ha igen, hogyan?Köszönöm a segítséget.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 14.10.2016
    Sziasztok! Én a teszt-szerver első körbe nem tudtam belépni, lehet még hozzá csatlakozni? Ha igen, hogyan?Köszönöm a segítséget.

    Szia! :)

    Természetesen lehet. :)

    Annyi a dolgod, hogy a bejelentkezési oldal alján a Magyarország1 szerver helyett kiválasztod a TEST-SERVER-t. :) A regisztrációs panelen pedig kitöltöd a farmhoz szükséges információkat (e-mail cím, jelszó, felhasználónév), majd pedig egy kattintás a Játszom gombra.
    Ha azt akarod, hogy a jelenlegi farmodhoz némiképpen kötődjön (elméletileg a tesztelők kapnak ajándékot a magyar szerveres farmjukhoz), akkor a magyar szerveren lévő farmod regisztrációs e-mail címével regisztrálj. :)




    Zsu

  • BigMen (HU1)BigMen (HU1) Bejegyzések: 17
    Sziasztok.:)
    A teszt-szöviben nagyon sokan vagyunk, akiknek nem működik a halászattal kapcsolatos mini feladatsor.
    Van, akinek már a 2. feladatot sem engedi, kiírja, hogy nincs hal, stb., van akinek a 3. feladatot nem
    lehet végrehajtani, mert csukát kér, de olyan haluk nincs. Ezt csak hallomásból tudom, mert nálam is már a 2. feladatnál kiakadt. Hiába horgászik Oleg, feltöltve minden eszközzel, halakat is fogott, de nem gyűlik így a tp., nulla, bármit is csinálunk. A 14-én este kapott e-mailben az szerepel, hogy ha 17-ig elérem az 5.szintet, kapok ajándékot, de a kezdetektől semmit nem tudok csinálni, nem haladok, így bukom ezt is és a szövinkben
    elég sokan még. Maci légyszíves segítsetek, ha lehet, mert nagyon szívesen játszanánk az új funkcióval mi is.
    Előre is köszönöm.:) Szép napot, jó hétvégét:D:D
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    BigMen (HU1) mondta:
    Sziasztok.:)
    A teszt-szöviben nagyon sokan vagyunk, akiknek nem működik a halászattal kapcsolatos mini feladatsor.
    Van, akinek már a 2. feladatot sem engedi, kiírja, hogy nincs hal, stb., van akinek a 3. feladatot nem
    lehet végrehajtani, mert csukát kér, de olyan haluk nincs. Ezt csak hallomásból tudom, mert nálam is már a 2. feladatnál kiakadt. Hiába horgászik Oleg, feltöltve minden eszközzel, halakat is fogott, de nem gyűlik így a tp., nulla, bármit is csinálunk. A 14-én este kapott e-mailben az szerepel, hogy ha 17-ig elérem az 5.szintet, kapok ajándékot, de a kezdetektől semmit nem tudok csinálni, nem haladok, így bukom ezt is és a szövinkben
    elég sokan még. Maci légyszíves segítsetek, ha lehet, mert nagyon szívesen játszanánk az új funkcióval mi is.
    Előre is köszönöm.:) Szép napot, jó hétvégét:D:D
    Szia :)

    hátha valamennyit segít, elmondom én mit csinálok. először is a halászat 2 részre oszlik. -vagy halat fogsz, vagy tp-t. nem tudom miért jó, így de bizti kitart 2030-ig az első pár feladat. szóval halászatnál azt a botot kell összeraknod amivel az adott halat szeretnéd kifogni, ott van a szerelékeknél hogy melyik horog, csali... milyen halhoz való. és ha épp nem horgászni akarsz akkor tp gyűjtesz amit a kőrmenű jobb oldalán a halacskára katt, ott van fenn 2 ikon: 1. hal, és 2. csillag, katt a csillagra, és akkor indul a tp halászat, ami nagyon lassú, viszont arannyal szép mennyiségeket lehet kifogni !! 
  • BigMen (HU1)BigMen (HU1) Bejegyzések: 17
    Szia Lívia.:)
    Köszi a leírtakat, a későbbiekben biztos hasznát veszem, de sajna egyáltalán nem jutok be még a
    mini feladatsor 2. feladatába sem, mert nem engedi, mindig egy szövegablak jön be helyette, aminek
    az a lényege, hogy "nincs több hal most" és vmi olyasmit ír - a fordító szerint - hogy később próbálkozzak,
    mert a szomszédos farmok elhalászták a halakat. Ezért semmiféle halászási lehetőségem nincs, nem
    tudom megcsinálni a 2. feladatot, így pontot sem tudok gyűjteni. Ez a hiba sok szövi-társamat is érinti,
    nem nálam van csak, nem egyedi hiba. Vannak olyanok is, akiknél működik rendesen, de a többségnél
    vmi hiba előjön.
    Köszönöm és jó játékot:)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    BigMen (HU1) mondta:
    Szia Lívia.:)
    Köszi a leírtakat, a későbbiekben biztos hasznát veszem, de sajna egyáltalán nem jutok be még a
    mini feladatsor 2. feladatába sem, mert nem engedi, mindig egy szövegablak jön be helyette, aminek
    az a lényege, hogy "nincs több hal most" és vmi olyasmit ír - a fordító szerint - hogy később próbálkozzak,
    mert a szomszédos farmok elhalászták a halakat. Ezért semmiféle halászási lehetőségem nincs, nem
    tudom megcsinálni a 2. feladatot, így pontot sem tudok gyűjteni. Ez a hiba sok szövi-társamat is érinti,
    nem nálam van csak, nem egyedi hiba. Vannak olyanok is, akiknél működik rendesen, de a többségnél
    vmi hiba előjön.
    Köszönöm és jó játékot:)
    szia :) ha ezt a képed látod, akkor várni kell, hiába írja hogy menj másik farmra, semmi nem történik, nem tudom meddig kell várni, idővel kiderül. Ha viszont egy másik angol nyelvű szöveg jön fel, abban azt írja hogy tele a vödröd, viszont vödröt lehet vásárolni, és megint tudsz halászni. a halászra katt, és a kőrmenűn a feje fölött kijön a házikó, ott tudsz venni vödröt.arról sajna nincs képem mert az én vödrömbe fér még.
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok.Nekem avval van gondom,hogy a halászási idő nagyon hosszú.Le kellene rövidíteni,mert sokan egyszer se tudnak be gyüjteni.Ezen kívül is elég sok hiba van,de gondolom meg fogják oldani.Én se értek még sok mindent a halászattal kapcsolatba,csak kísérletezek.Nem tudom mennyi időt szántak rá,de ennek egy hét biztos nem elég Harcsát kér elég sokat azt,hogy fogjak?Hol láthatom mennyi halam van és milyen?
  • BigMen (HU1)BigMen (HU1) Bejegyzések: 17
    Lívia! Igen, ezt az üzenetet írja, de sajnos tegnap óta folyamatosan, egyszer sem volt lehetőségem
    semmiféle halászatra, ahogy azoktól hallottam, akiknek sikerült, tehát eddig esélyem sem volt bármiféle
    haladást elérni. Nem tudom mi az oka, hogy 6-8 embernél a szöviben egyáltalán nem enged be a
    játékba, elkezdeni sem tudjuk, másoknál meg semmi probléma, haladnak szépen. A felszerelésem már
    annyi, hogy akár a nagy fehérre is mehetnék, csak hát elkezdeni sem tudom. Köszönöm a segítő szándékod,
    de már nagyon szeretnék én is játékba kerülni valahogy.:))
    (Bocsi, de én nem tudom hogyan kell átmásolni ide mások leveleit.:)
    Üdv: Vica
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    szerkesztette ezt: 15.10.2016
    BigMen (HU1) mondta:
    Lívia! Igen, ezt az üzenetet írja, de sajnos tegnap óta folyamatosan, egyszer sem volt lehetőségem
    semmiféle halászatra, ahogy azoktól hallottam, akiknek sikerült, tehát eddig esélyem sem volt bármiféle
    haladást elérni. Nem tudom mi az oka, hogy 6-8 embernél a szöviben egyáltalán nem enged be a
    játékba, elkezdeni sem tudjuk, másoknál meg semmi probléma, haladnak szépen. A felszerelésem már
    annyi, hogy akár a nagy fehérre is mehetnék, csak hát elkezdeni sem tudom. Köszönöm a segítő szándékod,
    de már nagyon szeretnék én is játékba kerülni valahogy.:))
    (Bocsi, de én nem tudom hogyan kell átmásolni ide mások leveleit.:)
    Üdv: Vica
    Szia Vica :)

    Kitartás én sem tudok tegnap óta halászni, majd letelik valamiféle idő nem tudom mennyi, és akkor megint enged biztos, addig hagyd az öreg had halásszon, gyűjtsd a halat, és tp-t. ( ha be akarod másolni mások hozzászólását, alul katt at idéz gomba, és utána írd meg az észrevételed :)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok.Nekem avval van gondom,hogy a halászási idő nagyon hosszú.Le kellene rövidíteni,mert sokan egyszer se tudnak be gyüjteni.Ezen kívül is elég sok hiba van,de gondolom meg fogják oldani.Én se értek még sok mindent a halászattal kapcsolatba,csak kísérletezek.Nem tudom mennyi időt szántak rá,de ennek egy hét biztos nem elég Harcsát kér elég sokat azt,hogy fogjak?Hol láthatom mennyi halam van és milyen?
    Szia :) 

    ha az étteremre kattintasz, ott láthatod melyik halból mennyit gyűjtöttél. A harcsa, az már jobb kérdés, szerintem egy bizonyos szintet el kell érni, hogy harcsázni mehess. de ha valakinek sikerül reméljük megírja nekünk is :) Szép Napot !! Lívia
  • BigMen (HU1)BigMen (HU1) Bejegyzések: 17
    Kitartok én, csak így elég reménytelen, mert Oleg hiába halászik, semmiféle Tp-t nem gyűjt,
    teljesen nullán állok, pedig már elég sok halacskát fogott.:))) Na mindegy, a horgászáshoz
    türelem kell, majd lesz valahogy.
    Köszi, halban gazdag szép napot Mindenkinek.:))) Megyek vissza a farmjaimra.:D
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    BigMen (HU1) mondta:
    Kitartok én, csak így elég reménytelen, mert Oleg hiába halászik, semmiféle Tp-t nem gyűjt,
    teljesen nullán állok, pedig már elég sok halacskát fogott.:))) Na mindegy, a horgászáshoz
    türelem kell, majd lesz valahogy.
    Köszi, halban gazdag szép napot Mindenkinek.:))) Megyek vissza a farmjaimra.:D
    Szia :)

    már írtam neked de bemásolom ide, a tp-t külön kell horgászni, az nem a halacskáktól függ.vagy halat fogsz, vagy tp-t. nem tudom miért jó, így de bizti kitart 2030-ig az első pár feladat. szóval halászatnál azt a botot kell összeraknod amivel az adott halat szeretnéd kifogni, ott van a szerelékeknél hogy melyik horog, csali... milyen halhoz való. és ha épp nem horgászni akarsz akkor tp gyűjtesz amit a kőrmenű jobb oldalán a halacskára katt, ott van fenn 2 ikon: 1. hal, és 2. csillag, katt a csillagra, és akkor indul a tp halászat, ami nagyon lassú, viszont arannyal szép mennyiségeket lehet kifogni !! 
  • BigMen (HU1)BigMen (HU1) Bejegyzések: 17
    Nekem a hal melletti csillagon még lakat van, ezért nem tudok semmiféle tp-t csinálni, mert olyan, mintha
    pld. a szigetes játéknál nem végezném el a szigetre belépéshez szükséges feladatot, nem nyitotta meg a
    játékot, olyan, mintha le lennék tiltva mindenről. Ezért nekem a tp.gyűjtést fel sem oldotta, ez a gondom,
    és nem csak az enyém a szöviben.
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Köszönöm Livia  a segítséget.Most fejlesztem az éttermet addig nem tudom meg nézni,de nem is nagyon van rá szükség.Nem enged horgászni ki ír valamit ,de nem Magyarul így nem tudom mit akar!Várunk.!!!!!!!!!!!!!!!
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Köszönöm Livia  a segítséget.Most fejlesztem az éttermet addig nem tudom meg nézni,de nem is nagyon van rá szükség.Nem enged horgászni ki ír valamit ,de nem Magyarul így nem tudom mit akar!Várunk.!!!!!!!!!!!!!!!
    Szia :) feletted 6 hsz-el kiraktam egy képet valószínű azt írja ki nálad is. a horgászok tudják csend és idő kell a jó fogáshoz, tehát nem tehetünk mást várunk :)
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :)

    hogy legyen valami jó is a sok rosszban, valószínű azért nincs külön órája a horgásznak, mivel minden farmon ott van . A főfarmon oldalt(bal) áll a hídon , az ínyencen a kis tóban horgászik, a virágon meg kinn áll a stégen, valószínű a kiírás is ezt takarja, hogy nem másik farmra kell menni, hanem őt kell megkeresni, esetleg a többi farmrészen is, ettől függetlenül még horgászni nem enged, de legalább nem kell hozzá ugrálni. Jó fogást :) Lívia
  • Melian3 (HU1)Melian3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Azon az ezüst csillagon nálam lakat van, még nem elérhető. Mit nem csináltam meg?
    Melian
  • Gyongyi.gyenes0 (HU1)Gyongyi.gyenes0 (HU1) HU1 Bejegyzések: 41
    Sziasztok egy kérdés az egyik feladat azt kéri adományozz 250 harcsát.viszont én csak sügért szardíniát tudok fogni.Hol van a harcsa?
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sajnos az még sehol! Én még horgászni se tudok magam,csak a horgászapóm tud.Már el használtam azt a kis aranyamat,hogy minél több Tp. össze tudjak gyűjteni el is értem a 6 szintig,de még kettő kellene,hogy meg nyíljon a büfé.Sajnos arany nélkül,még két hét alatt se tudok annyit gyűjteni,hogy el érjek a 8 szintre.Ha az apóval horgásztatom ki hétóránként talán 150 TP ha kihalász.MEGINT CSAK AZ ARANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha ezt csinálják senki nem fog TESZTELNI.Állunk és nem halad semmi.Legalább,ha valami gubanc van akkor magyarul írná már ki arra a nyom...t táblára hogy meg értsük!
  • Gyongyi.gyenes0 (HU1)Gyongyi.gyenes0 (HU1) HU1 Bejegyzések: 41
    Nem tudom nekem egyszer sikerült amikor a feladatsorban kellett megtanulni horgászni, de utána hol kellene mert a horgásztúra az folyamatosan azt az angol szöveget írja ki hogy várjak vagy menjek át másik farmra.De hiába minden.Szerintem minden nagyon belassult és ha a horgászás csak aranyról fog szólni akkor nem is kell a rendes farmra

  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Az első tesztelésnél is mit teszteltünk igazán? Meg változtak a helyszinek más lett a farm körüli kép.Ezt azok is megtalálták akik nem teszteltek.A virág farmmal sok embernek meg gyűlt a baja,mennyi gond volt mire újra be tudták rendezni.Most itt állunk a sok hibával és majd ott megint kezdjük újra Sokkal több farmon fogják csinálni és nem bírja a rendszer...
  • Ildi (HU1)Ildi (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok !
    Sajnos én sem érek sok mindent ,pl. hol látom ,hogy mennyi TP van ? Hol találom a szállítás gombot ,azt írja: Kattints a "szállítás" gombra a megfelelő áruk elérhetővé tételéhez .Pecázni én is csak 1x tudtam,azóta csak a tábla jelenik meg ,mint sokunknak ! Várunk ,várunk ,de meddig ! :(
    Köszönöm ha valaki válaszol, ha tud ....  Úgy látom nagyon sok kérdés merül fel ,amire nincs még válasz !! :(
    Üdv. Ildi
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Én abbahagyom a horgászsást, illetve el sem kezdtem, mert örökké várnom kell, hát nekem elég volt.Nem várok tovább.
  • Kyrcike (HU1)Kyrcike (HU1) HU1 Bejegyzések: 42
    A horgászást én is abbahagyom. Nem tudom megtanulni a virágszigeten, mert folyamatosan a fentebb látható tábla jelenik meg, nincs hal  azt hiszem ezt jelenti. Az öregnél, ha a halra kattintok horgászik szegény, ha kész feje felett a hal. Tapasztalat pontot nem kapok, a halak is eltünnek, A pecabotra kattintva is csak az angol nyelvű tábla jelenik meg. Hiába szeretném, de semmit sem tudok csinálni.
  • Gyongyi.gyenes0 (HU1)Gyongyi.gyenes0 (HU1) HU1 Bejegyzések: 41
    Tegnap elégjól haladtam a horgászással az öreggel, de mára ismét csak a lakat van a tapasztalatpontjaimon, és a tegnap elindított feladat sincs meg olyan mint ha el sem kezdtem volna.De horgászni most tudok csak az összes zsinegem elszakad
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Akkor te még a szerencsésebbek közé tartozol.Én csak az első nap tudtam horgászni azóta semmi. Én is bele untam.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    Akkor te még a szerencsésebbek közé tartozol.Én csak az első nap tudtam horgászni azóta semmi. Én is bele untam.
    Szervusztok!

    kedves Anikó, én is csak 1-szer tudtam horgászni, mikor be tették a tesztet, azóta nem, az öreg az igen, csak épp azt nem tudom, hogy MIKOR is lesz már 1200 db. halunk??
    feladatot én még nem is láttam:(
    bele unnék már én is, de, csak jó lenne addigra átlátni, megérteni ezt az egészet mire a főfarmra beteszik!!
    / ne már, hogy majd ez is olyan fifikás lesz mint a lovarda!??
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szervusztok!

    kedves Anikó, én is csak 1-szer tudtam horgászni, mikor be tették a tesztet, azóta nem, az öreg az igen, csak épp azt nem tudom, hogy MIKOR is lesz már 1200 db. halunk??
    feladatot én még nem is láttam:(
    bele unnék már én is, de, csak jó lenne addigra átlátni, megérteni ezt az egészet mire a főfarmra beteszik!!
    / ne már, hogy majd ez is olyan fifikás lesz mint a lovarda!??
    szia Nagyika
    pedig benne van a pakliban.... :);)
  • őstermelő120 (HU1)őstermelő120 (HU1) HU1 Bejegyzések: 33

    Sajnos nem tudok angolul, és ez a horgász dolog sem tiszta, mindig azt mondja hiányzik még egy orsó, megveszem 13000-ért, kezdeném újra, még mindig hiányzik, 3 szor ismételtem és abbahagytam, és mindig elindítom a horgászást, 3 féle hal van, és amikor kész, nem találom, hogy hova kerül.

    Köszönöm a segítséget: őstermelő120

Ez a beszélgetés lezárult..