Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

140113

Hozzászólások

  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Sziasztok. Hol találom azt a táblázatot ahol a szövetkezeti bajnoksági jutalmak fel voltak sorolva ? Köszönöm. 
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok. Hol találom azt a táblázatot ahol a szövetkezeti bajnoksági jutalmak fel voltak sorolva ? Köszönöm. 
    szia
    itt van

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/136113/szoevetkezeti-event-2016-10-17-tol-ervenyes-aktivitas-dijak#latest

  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok. Hol találom azt a táblázatot ahol a szövetkezeti bajnoksági jutalmak fel voltak sorolva ? Köszönöm. 
    szia
    itt van

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/136113/szoevetkezeti-event-2016-10-17-tol-ervenyes-aktivitas-dijak#latest

    Köszönet és hála Líz :) mit meg kerestem....

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szívesen :)
    először nagyon jól látható helyen volt, aztán leszedették Robival
    de szerencsére újra felrakta
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Liz65 (HU1) mondta:
    szívesen :)
    először nagyon jól látható helyen volt, aztán leszedették Robival
    de szerencsére újra felrakta
    Pedig szerintem jo,ha fent van igy látják a különbséget a játékosok.   

  • grubcsi (HU1)grubcsi (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Sziasztok!!!
    Nem tudom hova írjam de  múlt héten Farmer16   most meg  Roberto75 írt levelet  de csak
    annyit  hogy     Adod a jelszavad:?
    szövetkezet vezető és képviselő  1 szövibe vannak
    nem tudom  mit képzelnek?
    grubcsi
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    Sziasztok!!!
    Nem tudom hova írjam de  múlt héten Farmer16   most meg  Roberto75 írt levelet  de csak
    annyit  hogy     Adod a jelszavad:?
    szövetkezet vezető és képviselő  1 szövibe vannak
    nem tudom  mit képzelnek?
    grubcsi
    Rámész a levélre fent a sarokban személy tiltása több levelet utána nem tud küldeni. Egyenlöre ennyi ha másokat is zaklat a modikra kell bizni.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!!!
    Nem tudom hova írjam de  múlt héten Farmer16   most meg  Roberto75 írt levelet  de csak
    annyit  hogy     Adod a jelszavad:?
    szövetkezet vezető és képviselő  1 szövibe vannak
    nem tudom  mit képzelnek?
    grubcsi

    Szia! :)

    Ha még megvan a levél, készíts róla képet és ide a fórumra nekem privátban küldd el kérlek. Csak akkor tudunk ebben tovább menni.

    Zsu
  • heni6 (HU1)heni6 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Falusi dollárt,hogy tudok gyűjteni,vagy hol kapok?
  • Name4 (HU1)Name4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 35

    Szia!

    Ez az a kérdés, aminek a válaszát még homály fedi. Horgászni mentek a játék fejlesztői, még nem tudtak a falusi dollárral foglalkozni.

  • Sziasztok!
    Nem tudok írni a supportnak mert csak angolul lehet.
    Olyan gondom van hogy nagyon lassú a játék,elcsúszik oldalra a kép,így nem lehet játszani.Mit tehetek?
    üdv Ildikó
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Sziasztok!
    Nem tudok írni a supportnak mert csak angolul lehet.
    Olyan gondom van hogy nagyon lassú a játék,elcsúszik oldalra a kép,így nem lehet játszani.Mit tehetek?
    üdv Ildikó

    Szia! :)

    Másik böngészővel próbáltad-e? Ott is ugyanezt tapasztaltad?

    Zsu
  • Angel63Gamer5 (HU1)Angel63Gamer5 (HU1) Bejegyzések: 203
    Sziasztok !
    A firefoxon megoldódott a probléma, viszont a IE-en nem tudok görgővel kicsinyíteni, ha meg leveszem 75%-ra nagyon kicsi. Erre van valakinek ötlete ?
  • mamcsi (HU1)mamcsi (HU1) Bejegyzések: 2
    Szervusztok! 
    2 kérdésem lenne. 1, Angol nyelvű választ kaptam a kérdésemre!!! Miért nem magyarúl válaszolnak ?? Honnan tudjam mit írnak?
    2. A munkásaim szürke árnyakká váltak!!!! Mi történt??
    Kösz a segítséget Bea
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok :-)

    Feldobott nálam a szigeten egy akciót a rendszer, nem is értettem, hogy az egyszerű házra amit dollárért meg lehet venni, miért ír ki nekem 10 %-os akciót. Kipróbáltam, de semmilyen 10 %-ot nem vont le a vásárlás összegéből a rendszer. Több szövitársnál is megjelent az akciós panel, de sehol nem működött az akció :D



    Nem mintha érdekelne az a 10 %-os tétel, de gondoltam jelzem, hogy valami nem stimmel ezzel az akcióval :D Vagy esetlen én értettem félre valamit? :hushed:
    Én most a szigetet ki akarom hagyni, de nem lehetséges, hogy az építési idő kevesebb 10%-kal?
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok :-)

    Feldobott nálam a szigeten egy akciót a rendszer, nem is értettem, hogy az egyszerű házra amit dollárért meg lehet venni, miért ír ki nekem 10 %-os akciót. Kipróbáltam, de semmilyen 10 %-ot nem vont le a vásárlás összegéből a rendszer. Több szövitársnál is megjelent az akciós panel, de sehol nem működött az akció :D



    Nem mintha érdekelne az a 10 %-os tétel, de gondoltam jelzem, hogy valami nem stimmel ezzel az akcióval :D Vagy esetlen én értettem félre valamit? :hushed:
    Én most a szigetet ki akarom hagyni, de nem lehetséges, hogy az építési idő kevesebb 10%-kal?
    Felépítettem a házat, de az építési idő sem volt rövidebb. Szóval nem tudom mi volt ez az akció :D
    Akkor lehet, hogy hiba ;)
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • mamcsi (HU1)mamcsi (HU1) Bejegyzések: 2
    Kedves rOb33! Köszönöm a választ!
    Értem, hogy megszüntették a magyar nyelvű supportot, de akkor miért nincs magyar nyelvű segítség?? Egyébként ők kérdeztek az elégedettségről! S kikérjük magunknak ezt a diszkriminációt! Nem szép dolog! :'(
  • viva70 (HU1)viva70 (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    A játék nekem nem lassú, de pár napja szellemképesen jelennek meg a munkások. Korábban volt már ilyen gondom, akkor megoldották. Kérem most is... :smile:
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    viva70 (HU1) mondta:
    A játék nekem nem lassú, de pár napja szellemképesen jelennek meg a munkások. Korábban volt már ilyen gondom, akkor megoldották. Kérem most is... :smile:
    A munkások azért szellemképesen jelennek meg, mert halloween event van, s ilyenkor a munkások is szellemképesek szoktak lenni. Ez nem hiba.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    Üdv! :) Na szép! Már csínykedni se lehet.... :(


  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Sziasztok :-)

    Feldobott nálam a szigeten egy akciót a rendszer, nem is értettem, hogy az egyszerű házra amit dollárért meg lehet venni, miért ír ki nekem 10 %-os akciót. Kipróbáltam, de semmilyen 10 %-ot nem vont le a vásárlás összegéből a rendszer. Több szövitársnál is megjelent az akciós panel, de sehol nem működött az akció :D



    Nem mintha érdekelne az a 10 %-os tétel, de gondoltam jelzem, hogy valami nem stimmel ezzel az akcióval :D Vagy esetlen én értettem félre valamit? :hushed:
    Én most a szigetet ki akarom hagyni, de nem lehetséges, hogy az építési idő kevesebb 10%-kal?
    Szia!
    A felépítésre nem vonatkoznak ezek az akciók, csak a fejlesztésre.
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    Láttatok már kutyát a ház tetején ?

    Ime:


  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 24.10.2016
    az semmi
    nálam még klónozták is magukat, 2 kutya volt 1 farmon
    sajnos a képet nem kapom, il nem emléxem, h egyáltalán csináltam e róla képernyőmentést

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt