Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Szövetkezet Szövetkezet keresés

Szövetkezet keresés a NEMZETKÖZI szerveren

SomanyoSomanyo Bejegyzések: 6
szerkesztette ezt: 16.07.2015 itt: Szövetkezet keresés
Ha lehet itt bemutatkozhatnak akik Nemzetközin Magyarokkal akarnak játszani
Post edited by Somanyo on

Hozzászólások

  • csigaditka (INT1)csigaditka (INT1) Bejegyzések: 7
    Sziasztok! Aktív szövetkezet tagja lennék.27-es szinten vagyok,naponta játszom.Köszi ha írtok!:)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Felhívom minden játékos figyelmét, hogy az itt szövetkezetet keresők nem a magyar szerveren játszanak, így a magyar szerveren játszók NEM tudják felvenni szövetkezetükbe!
  • csabika (INT1)csabika (INT1) Bejegyzések: 4
    Szővetkezetet keresek. Aktiv játékos vagyok. Vátom valamelyik szővi válaszát

  • dofe1 (HU1)dofe1 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok. Magyar szüvetkezetett keresek. Akíiv játékos vagyok,minden nap játszom. Ketten volnánk Icuka és Csabika.  Várom a szövetkezetek hívását. Köszi
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    dofe1 (HU1) mondta:
    Sziasztok. Magyar szüvetkezetett keresek. Akíiv játékos vagyok,minden nap játszom. Ketten volnánk Icuka és Csabika.  Várom a szövetkezetek hívását. Köszi
    Csakis együtt szövetkezetben szívesen látunk :)

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    dofe1 (HU1) mondta:
    Sziasztok. Magyar szüvetkezetett keresek. Akíiv játékos vagyok,minden nap játszom. Ketten volnánk Icuka és Csabika.  Várom a szövetkezetek hívását. Köszi
    Csakis együtt szövetkezetben szívesen látunk :)

    Szia! :)

    Ő a magyar farmjáról ír, azonban a nemzetközin lévőkhöz keres szövetkezetet. :)

    Zsu
  • cicamica35 (HU1)cicamica35 (HU1) Bejegyzések: 188
    dofe1 (HU1) mondta:
    Sziasztok. Magyar szüvetkezetett keresek. Akíiv játékos vagyok,minden nap játszom. Ketten volnánk Icuka és Csabika.  Várom a szövetkezetek hívását. Köszi
    Csakis együtt szövetkezetben szívesen látunk :)

    Szia! :)

    Ő a magyar farmjáról ír, azonban a nemzetközin lévőkhöz keres szövetkezetet. :)

    Zsu
    Szia . Igen beszéltem vele a magyar farmjárol érdeklödöt át tud e igazolni a magyar szervere ugy,hogy a farmja megmaradjon.
    üdv, cica
  • Ervin18 (INT1)Ervin18 (INT1) Bejegyzések: 1
    Kapa333 mondta:
    Ide írtjátok a bemutatkozásotokat ha 0-20-as szintűek vagytok
    Sziasztok. Én 14-es szintű vagyok,3 napja kezdtem el (újra).Régebben volt egy 67-es szintű karakterem,de gonolom törölték mert ugyanazt a dolgokat írtam be és nem :( .Aktív vagyok napi 3x4 is felnézek.
  • Golyo (INT1)Golyo (INT1) Bejegyzések: 3
    Sziasztok

    a nemzetközin vagyok és magyar szövetkezetet keresek.
    Köszi
     Golyo
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 02.11.2017
    Golyo (INT1) mondta:
    Sziasztok

    a nemzetközin vagyok és magyar szövetkezetet keresek.
    Köszi
     Golyo

    Szia!

    Te a magyar szerveren kerestél szövetkezetet, ezért tettem be neked a nemzetközi szerver szövetkezetet keresők linkjét.
    Itt írj, hogy olyan szövetkezetet keresel, ahol magyar játékosok vannak.

    A magyar szerveren nem tudsz játszani, szövetkezethez csatlakozni, csak akkor ha regisztrálsz a magyar szerveren és itt kezdesz játszani. Nincs átjárás a két szerver között.


  • Sopphei (INT1)Sopphei (INT1) Bejegyzések: 5
    Sziasztok.Jelenleg 22es szintű vagyok. A munkám mellett igen aktiv vagyok a játékba szeretnék szövetkezethez csatlakozni. Jelenleg nemzetközi szerveren játszok. 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt