Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Belépési probléma

viktom (HU1)viktom (HU1) Bejegyzések: 5
szerkesztette ezt: 12.10.2016 itt: Technikai problémák és bugok (a)
Sziasztok ! 
Másik laptopot kaptam, nem tudok belépni pár napja a farmomra. 
Próbáltam már többször, de nem sikerül. Már jelszót is cseréltem, nem értem mi lehet a gond. 
Segítsetek kérlek ! 
Köszönöm. 
Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
«1345

Hozzászólások

  • Nikolele (HU1)Nikolele (HU1) Bejegyzések: 0
    Sziasztok! Van egy másik farmom, amire nem tudok fellépni. Újratelepítésen esett át a laptopom. A felhasználó nevem és a jelszavam is helyes, a játék mégis azt írja helytelen jelszó. Hogyan tudnék belépni..??? Egy 73-as szintű farmról van szó. Segítsetek kérlek!! 

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 28.09.2016
    Sziasztok! Van egy másik farmom, amire nem tudok fellépni. Újratelepítésen esett át a laptopom. A felhasználó nevem és a jelszavam is helyes, a játék mégis azt írja helytelen jelszó. Hogyan tudnék belépni..??? Egy 73-as szintű farmról van szó. Segítsetek kérlek!!

    Szia! :)

    Ha azt írja, helytelen a jelszó, akkor kérj egy új jelszót a jelszó emlékeztetővel. :)

    Ezt a belépési oldalon találod, ahová beírod a felhasználó neved és jelszavad. :) Az alatt van közvetlenül. Kattints rá, majd a felugró kicsi ablakba írd be a farmhoz regisztrált e-mail címet. Ha szerencséd van, akkor azonnal kapsz erre az e-mail címre új jelszót. :)




    Amint belépsz, a farmod jobb oldalán lehetőséged van jelszót módosítani:








    Zsu

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 09.10.2016
    viktom (HU1) mondta:
    Sziasztok ! 
    Másik laptopot kaptam, nem tudok belépni pár napja a farmomra. 
    Próbáltam már többször, de nem sikerül. Már jelszót is cseréltem, nem értem mi lehet a gond. 
    Segítsetek kérlek ! 
    Köszönöm. 
    Szia!
    Milyen hibát ír ki, mikor a farm oldalán be szeretnél lépni?
    A magyar szervert választod ki a belépési oldal alján?
    A jelszó kérésre kapott e-mail megérkezik?

    Azzal, hogy nem tudsz belépni rengeteg kérdés adódik, s ha egy kicsit pontosabban fogalmazol, akkor talán többet tudunk segíteni.
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Sziasztok!

    A barátnőm nem tud belépni a farmjára! Idézem:
    "A HannnaKata farmra sehogyan sem tudok belépni! A nagymamámnál vagyok , beléptem , játszottam aztán kijelentkeztem.de 2 óra múlva újra szerettem volna játszani , de nem hagyta a gép! :(  "

    Ha tudtok segíteni , azt mind a ketten megköszönjük! Sokat jelent HannaKata számomra! Ő az egyik legjobb barátnőm!


  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    jó volna kicsit pontositani..
    vmi hibaüzit ir e "ki ?
    net kapcsolat jó e  ?
    alul msgyar 1 szervert állitott e be ?

  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Igen , minden stimmelt!én is kérdeztem tőle ezeket ! :)
    Remélem kapunkm segítséget!!!! :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Igen , minden stimmelt!én is kérdeztem tőle ezeket ! :)
    Remélem kapunkm segítséget!!!! :)
    Szia!
    Amíg pontosat nem tudunk csak azt nem tud belépni, addig nem tudunk segíteni.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 16.10.2016
    Igen , minden stimmelt!én is kérdeztem tőle ezeket ! :)
    Remélem kapunkm segítséget!!!! :)
    És te be tudsz lépni arra a farmra? (úgy tudom, te is bemászkálsz arra a farmra)

    Valamint arra nagyon jó lenne már egy épkézláb válasz is, amit Sestri és Kriszti kérdezett...mi a hibaüzenet?
    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Zsófi422 (HU1)Zsófi422 (HU1) Bejegyzések: 164
    Én be bírok lépni , a hiba üzenet , pedig az, hogy nem jó a jelszó , pedig helyesen írja be!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Én be bírok lépni , a hiba üzenet , pedig az, hogy nem jó a jelszó , pedig helyesen írja be!
    Ha te be tudsz lépni neki is be kell tudnia lépni. Tehát akkor valahogy mégis elrontja a jelszó beírását.
  • Cslidia (HU1)Cslidia (HU1) Bejegyzések: 4
    Én be bírok lépni , a hiba üzenet , pedig az, hogy nem jó a jelszó , pedig helyesen írja be!
    Szia! A "Caps Lock" nincs véletlenül bekapcsolva neki? Banális hiba de sok bosszúságot tud okozni...
  • Zsuzsa485 (HU1)Zsuzsa485 (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 18.10.2016
    Sziasztok!!! Van egy farm amit átvettem,megkaptam hozzá a belépési adatokat,be is léptem,és ott megváltoztattam a jelszot, aztán kiléptem,átmentem a sajátomra, és 2 ora mulva vissza akartam menni,már nem engedett be,azt irta nem jo a jelszo,az email cimre kértem elfelejtett jelszo segitséget,és azzal sem enged be,
    Tudsz ebben segiteni esetleg???
    Köszönöm elöre is!
    Üdv! Zsuzsa

    Még annyi,hogy minden jol lett beirva,nem maradt ugy semmi ami rosszat jelent,és mégsem jo!!

    Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Sziasztok!!! Van egy farm amit átvettem,megkaptam hozzá a belépési adatokat,be is léptem,és ott megváltoztattam a jelszot, aztán kiléptem,átmentem a sajátomra, és 2 ora mulva vissza akartam menni,már nem engedett be,azt irta nem jo a jelszo,az email cimre kértem elfelejtett jelszo segitséget,és azzal sem enged be,
    Tudsz ebben segiteni esetleg???
    Köszönöm elöre is!
    Üdv! Zsuzsa

    Még annyi,hogy minden jol lett beirva,nem maradt ugy semmi ami rosszat jelent,és mégsem jo!!
    szia
    amit kaptál farmot, annak a mél címét is megváltoztattátok? vagy ahhoz a mél címhez hozzáférsz?
    mert a jelszó emlékeztetőt arra a mél címre küldik, amivel a farm lett regizve
  • Zsuzsa485 (HU1)Zsuzsa485 (HU1) Bejegyzések: 9
    Azt nem változtattuk meg,de segitett akitöl kaptam. De jó l.enne azt is megváltoztatni,ha lehet,csak nem tudom hogyan kell
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Azt nem változtattuk meg,de segitett akitöl kaptam. De jó l.enne azt is megváltoztatni,ha lehet,csak nem tudom hogyan kell
    Írtam neked privát levelet, amiben leírtam a lehetőségeket.
  • bulldo1 (HU1)bulldo1 (HU1) Bejegyzések: 2
    Sziasztok. Laptopot cseréltem és sajnos Bulldo nevű karakteremhez nem tudom a jelszavam ,hiába kérek jelszó emlékeztető email-t nem érkezik meg . aki tud kérem segítsen .A választ előre is köszönöm.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 18.10.2016
    Sziasztok. Laptopot cseréltem és sajnos Bulldo nevű karakteremhez nem tudom a jelszavam ,hiába kérek jelszó emlékeztető email-t nem érkezik meg . aki tud kérem segítsen .A választ előre is köszönöm.

    Szia! :)

    Nézted-e a Spam mappában esetleg? Melyik az e-mail szolgáltatód? Ha esetleg g-mail, akkor nem feltétlenül van a bejövő mappában, hanem átdobhatja a Promóciók közé. Ott is érdemes megnézni. :)

    Zsu

  • bulldo1 (HU1)bulldo1 (HU1) Bejegyzések: 2
    Szia !
    Néztem a spam mappában is de ott sincs sajnos.Freemail-t használok, amikor kérem a jelszó emlékeztetőt a következő üzenetet kapom: Elküldtük az e-mail címedre a jelszó visszaállításához szükséges üzenetet. De semmit sem kapok, már legalább tucadszor próbáltam különböző böngészőkről mindhiába.
    üdv.:Bulldo:(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    Szia !
    Néztem a spam mappában is de ott sincs sajnos.Freemail-t használok, amikor kérem a jelszó emlékeztetőt a következő üzenetet kapom: Elküldtük az e-mail címedre a jelszó visszaállításához szükséges üzenetet. De semmit sem kapok, már legalább tucadszor próbáltam különböző böngészőkről mindhiába.
    üdv.:Bulldo:(

    Ehhez a farmhoz eredetileg nem freemailt regisztráltak. Átírattad?
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Sziasztok, ma egész nap, reggeltől, valami gond van a farmommal. Piszok lassan tölt be, gyakorlatilag percek kellenek míg minden láthatóvá válik, aztán pedig ha bármire kattintok pár másodperceket késleltetve van a reagálás, még a szövetkezeti chatbe íráskor is másodpercekre rá jelennek meg a bepöttyentett betűk, valamint ha az egérrel odébb húzom a farmom, akkor meg úszik. Olyan az egész mintha egy őskori számítógéppel akarnék játszani egy memória- és processzorigényes játékot.
    Gondoltam először a netemmel van gond, de más dolgok mennek, amelyek nem kevésbé net igényesek, sőt még egy olyan játékom is ami aztán igen csak ping és fps érzékeny (egy bizonyos hajós játék).
    Valami nagyon nincs rendben a játékkal vagy fiókommal.
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    Sziasztok, ma egész nap, reggeltől, valami gond van a farmommal. Piszok lassan tölt be, gyakorlatilag percek kellenek míg minden láthatóvá válik, aztán pedig ha bármire kattintok pár másodperceket késleltetve van a reagálás, még a szövetkezeti chatbe íráskor is másodpercekre rá jelennek meg a bepöttyentett betűk, valamint ha az egérrel odébb húzom a farmom, akkor meg úszik. Olyan az egész mintha egy őskori számítógéppel akarnék játszani egy memória- és processzorigényes játékot.
    Gondoltam először a netemmel van gond, de más dolgok mennek, amelyek nem kevésbé net igényesek, sőt még egy olyan játékom is ami aztán igen csak ping és fps érzékeny (egy bizonyos hajós játék).
    Valami nagyon nincs rendben a játékkal vagy fiókommal.
    Szia!
    Géptakarítás, előzmények, sütik törlése meg volt? Ha nem, lépj ki a játékból és tedd meg.
    Net sebességed nem lassú?

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 19.10.2016

    hali

    pont ez a bajom nekem  is, nem birok, Mozilla ffirefoxon játszani a farmon, lefagy, nem reagál az utasitásaima, stb sütiket, előzményeket meg a többit törültem, se semi eredmény,a tegnap semmio bajom nem volt vele, mozillán farmoztam mindig.

    de ami érdekes, h internet explorerrel nyoma sincs ezeknek a hibáknak, mostis Ie ről vagyok, azzal megy simán.

  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176

    hali

    pont ez a bajom nekem  is, nem birok, Mozilla ffirefoxon játszani a farmon, lefagy, nem reagál az utasitásaima, stb sütiket, előzményeket meg a többit törültem, se semi eredmény,a tegnap semmio bajom nem volt vele, mozillán farmoztam mindig.

    de ami érdekes, h internet explorerrel nyoma sincs ezeknek a hibáknak, mostis Ie ről vagyok, azzal megy simán.

    Na igen kipróbáltam én is a böngészőváltást az bejött. Tehát valami oknál fogva a játék összeveszett a mozillával.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Na igen kipróbáltam én is a böngészőváltást az bejött. Tehát valami oknál fogva a játék összeveszett a mozillával.
    hát nem tom..... én mindig mozillával vagyok és semmi gondom vele
    jóóóóóó.......ritkán beájul, de szerencsére elég ritkán mióta a win10-et használom
    win7-en sűrűbben előfordult
  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Nekem is Win 10 em van, de ma nagyon nem jönnek ki egymással, a farm és a mozi.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 19.10.2016
    jaaaaaa
    mozizol közben?
    hát a farm eszi a memót, a Flash rengeteget használ hozzá és persze vele együtt a foxi is. kérdés most melyik weboldalon nézel mozit, ezen szoktad-e egyébként is, mikor müxik rendesen a farmod? vagy esetleg másik oldalon, másik lejátszóval nézed?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 19.10.2016
    Liz65 (HU1) mondta:
    jaaaaaa
    mozizol közben?
    hát a farm eszi a memót, a Flash rengeteget használ hozzá és persze vele együtt a foxi is. kérdés most melyik weboldalon nézel mozit, ezen szoktad-e egyébként is, mikor müxik rendesen a farmod? vagy esetleg másik oldalon, másik lejátszóval nézed?

    hi

    asszem itt Alexander a mozi alatt a mozillát értette.

    nade viccet félteértve hibátlanul müködött nekem is tegnap, egyébként mindig mozillát használok szal vmi a foxival és a jéttékkal van. és ez is hiba, mert eddig nem, volt baj, ha mondjuk több farm,, fb , stb még meg volt nyitva nekem is 1 oldalon a mozillán..szal..újabb hiba ami sürgösen javitásra kéne szoruljon, mert IE vel még jobban szenvedek a reklámok miatt, na de legalább a játék műxik ez a lényeg

  • II. Alexander (HU1)II. Alexander (HU1) Bejegyzések: 176
    Liz65 (HU1) mondta:
    jaaaaaa
    mozizol közben?
    hát a farm eszi a memót, a Flash rengeteget használ hozzá és persze vele együtt a foxi is. kérdés most melyik weboldalon nézel mozit, ezen szoktad-e egyébként is, mikor müxik rendesen a farmod? vagy esetleg másik oldalon, másik lejátszóval nézed?

    hi

    asszem itt Alexander a mozi alatt a mozillát értette.

    nade viccet félteértve hibátlanul müködött nekem is tegnap, egyébként mindig mozillát használok szal vmi a foxival és a jéttékkal van. és ez is hiba, mert eddig nem, volt baj, ha mondjuk több farm,, fb , stb még meg volt nyitva nekem is 1 oldalon a mozillán..szal..újabb hiba ami sürgösen javitásra kéne szoruljon, mert IE vel még jobban szenvedek a reklámok miatt, na de legalább a játék műxik ez a lényeg

    Na igen, félreérthetően fogalmaztam, tényleg a mozi alatt a mozillát értettem /amúgy moziztam is de azt a tévén keresztül :)/ valamint kipróbáltam már egy másik gépen egy másik netről a mozillával és ott is ez van nálam, nagyon lassú... szóval valami gond van a játékban ezek szerint. De explorerrel megy rendesen.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066

    hi

    asszem itt Alexander a mozi alatt a mozillát értette.

    nade viccet félteértve hibátlanul müködött nekem is tegnap, egyébként mindig mozillát használok szal vmi a foxival és a jéttékkal van. és ez is hiba, mert eddig nem, volt baj, ha mondjuk több farm,, fb , stb még meg volt nyitva nekem is 1 oldalon a mozillán..szal..újabb hiba ami sürgösen javitásra kéne szoruljon, mert IE vel még jobban szenvedek a reklámok miatt, na de legalább a játék műxik ez a lényeg

    Na igen, félreérthetően fogalmaztam, tényleg a mozi alatt a mozillát értettem /amúgy moziztam is de azt a tévén keresztül :)/ valamint kipróbáltam már egy másik gépen egy másik netről a mozillával és ott is ez van nálam, nagyon lassú... szóval valami gond van a játékban ezek szerint. De explorerrel megy rendesen.

    semmi baj, én értettem

    hisz nálam is ez van, lehetetlen farmozni mozilla alatt

    de olvasva a beirásodat megnyugodtam kicsit, nem nálam van a baj, ha nem a játékkal v a foxival

Sign In to comment.