Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Szövetkezeti bajnokság újrahangolása - megbeszélés

135

Hozzászólások

  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Liz65 (HU1) mondta:
    Sziasztok!

    Szerettem volna megnézni az új jutalmak listáját, de sajnos a megadott linken beszélgetés nem található :-( Hová tűnt a lista? :-/
    tényleg Robi....
    miért törölted? szrtm hasznos volt :)
    Szia Liz :) reméljük azért törölte, mert a ggs meggondolta magát, és visszarakta az engedélyt és az aranymagot, és Robi most pont ezt javítja vissza :)
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234

    Szia Köles! :)

    Az a helyzet, hogy írhatod a csoportüzenetet...
    A mai rövid frissítéssel kicserélték a szövetkezeti bajnokság díjait.

    Zsu
    Szia Zsu! :)

    Megírtam. :( Nyomdafestéket nem tűrő reakciókat szült az infó! 
    Nálunk a szövibajnokság a továbbiakban nem létezik!

    Azonnal felmerült, hogy a lóversenynél marad-e az arany. Üzenik, hogy azt is elfelejtjük, ha onnét is kiveszik.
    Majd írjuk a listát, mivel nem játszunk. :(
  • Héliosz (HU1)Héliosz (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 15.10.2016
    • Ez nem arról szól kinek mi jó :) 
    • A kizsákmányolásról , lopni még jobban lehúzni csóri embereket, ilyen a világ is sajnos!:
    • Biztos kevés a bevétele a gorénak, hát ezek után még ennyi se lesz! :)
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    Sziasztok!
    Elsőnek köszönöm a modik kitartó munkáját! Másodszor, kenjék a hajukra a szövibajnokságot! Ilyen piti jutalmakért nem áldozom fel az időmet, inkább az unokáimmal foglalkozom. A szöviben is ez az általános vélemény és igazunk van! Amúgy sem szerettem ezt a versengést (nem csak azért, mert nincs keretem aranyat venni).
    Egy szó, mint száz, én befejeztem a hajtást, inkább a farmomat fejlesztgetem, ott mindig van mit tenni.
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    Még valami, ami viszont örömmel tölt el, csodák csodája, hónapok óta nem tudtam beírni semmit, nem engedte a rendszer, most ez megszűnt!:))
  • Bettuska (HU1)Bettuska (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok :( 
    Újrahangolás a bajnokságban max a Big farm zsebének jó . Nem adnak aranyat  meg bányászati engedélyt .Spúr dolognak tartom .............Szépen szólva 
  • judit5211 (HU1)judit5211 (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok! a mi szövink is ugy döntött,nem csináljuk a bajnokságot,mert valóban nincs értelme,nagyon sok munkánk benne volt,de szivesen csináltuk,mert volt értelme,mindenkit motivált a bányászati engedély és az aranyvirág mag,mivel ezeket kivették,maximum az alacsony szinten lévő játékostársaink fognak valamennyit csinálni,mivel nekik kell a bizonyitvány,hogy a gépeiket tudják fejleszteni,hát ennyit a szövibajnokságról!
  • evike2674 (HU1)evike2674 (HU1) Bejegyzések: 77
     Sziasztok!
    Fura dolog a versenyszellem, a kihívás. Valamikor hallottam, hogy az 1 szem negrós díjjal hirdetett versenyre is lenne jelentkező. Az utolsó betűig megfejtjük a rejtvényt, pedig azt se tudjuk, hova lehetne beküldeni.
    Van sok bizonyítványunk, de a csacsit hagyjuk egy kicsit, mert lehet, hogy a következő küldetésben - mert persze, indítunk - jó lesz a gané.
    Játszani, megmérettetni jó, de csak, ha van benne valami izgalom, kihívás, értelem.
    A szöviverseny beharangozásakor még reménykedtünk, hogy ez jó dolog lesz, részemről, hogy a kicsiknek is csurran-cseppen egy kis plusz valami.(valójában nekem is szükségem volt még erre-arra, de voltak az enyémnél kisebb farmok a csapatban).
    Aztán hamar rájöttem, hogy az egész "szinthezkötöttség" ugyanakkora lófütty, mint a sima küldetéseknél, vagy a lovardánál. Eddig a megvilágosodásig voltam - még ha csak mértékkel is - aranyvásárló, azóta viszont inkább nyugodtan farmozom :D Eszembe sem jut serkentőt használni arra, aminek semmi értelmét sem látom. Szeretek barackot gyűjteni, és szálával szedni a lucernát, ha ráérek, vagy cukorkát keresni. Nem kötelességem a farm, hanem a szórakozásom, nem hajszolhat bele senki az ész nélküli hajtásba, költekezésbe.

    Sajnálom, hogy a kérdőívet nem mentettem el, de ott volt olyasmi kérdés, hogy melyik a kedvenc játékelemed. Akkor arra gondoltam, hogy a legtöbb szavazatot kapó részt nehezíteni fogják. Vagy tévedtem, vagy ezt jelölték meg nagyon sokan.
    Biztos vagyok benne egyébként, hogy még ha nagyon sokan figyelmen kívül is hagyják a "versenyt", a helyezettek pontszáma nem nagyon fog elmaradni az eddigiektől, csak az előnyük lesz nagyobb, :/
  • máté 2 (HU1)máté 2 (HU1) Bejegyzések: 1
    A szövetkezeti bajnokság aktivitásának fenntartása érdekében kérjük vissza az aranyvirág, valamint az arany bányászati engedély ajándékokat.!!!!!! kérjük! kérjük!  vagy követeljük vagy?
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    Sziasztok. Én már az egész versenyt megszüntetném.Semmi értelmét nem látom,mindíg csak a csalódottság.Azt a kis kedvét is el veszik a játékosoknak ami még van.Ott a szövetkezeti rang lista,amelyik szövetkezet fentebb akar kerülni akkor csinálja a feladatokat egymás után és akkor fentebb jut a ranglistán.Miért kell nekünk még külön verseny?Azért a pár értelmetlen ajándékért.!
  • mari02 (HU1)mari02 (HU1) Bejegyzések: 30
    Kérem vissza az aranyvirágot és az arany bányászati engedélyt mint elérhető jutalmat.
    Köszönöm
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    Sziasztok. Én már az egész versenyt megszüntetném.Semmi értelmét nem látom,mindíg csak a csalódottság.Azt a kis kedvét is el veszik a játékosoknak ami még van.Ott a szövetkezeti rang lista,amelyik szövetkezet fentebb akar kerülni akkor csinálja a feladatokat egymás után és akkor fentebb jut a ranglistán.Miért kell nekünk még külön verseny?Azért a pár értelmetlen ajándékért.!
    A verseny nem nekünk kell, hanem a GGS-nek. Legyél nyugodt, ha nem hoz annyit a konyhára, amennyit terveznek, akkor megszüntetik rögvest, akármit akarnak a magyar játékosok. A magyar játékosok pusztán annyit tehetnek, hogy vagy részt vesznek, vagy nem.
  • sziszi69 (HU1)sziszi69 (HU1) Bejegyzések: 1
    nekem sem tetszik,hogy elveszik azt a kis esélyt is hogy megszerezd az Aranybányászati Engedélyt és az Aranyvirágmagot.
  • ilike9 (HU1)ilike9 (HU1) Bejegyzések: 0
    Kérjük vissza  az aranymagokat,és az aranybányászati engedélyt.

    E két nyeremény nélkül nem igazi a verseny.

    Játssz ingyen,ez van a játék elején...

    Legyenek hűek a hirdetésükhöz.

    Köszönöm.


    Ilike9
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Sziasztok!

    Eddig nyomtuk a szövi pénzét is a serkentőkbe, hogy legyen kézzelfogható eredményünk. Most az a parancs, hogy a képviselők nem vehetnek közpénzen, közaranyon serkentőt. :)
    Senki nincs eltiltva a küldizéstől, vehet egyénit, ha akar. :)

    Majd megírom a szöviverseny végén, mennyi pont jött össze nálunk. :smiley:
  • moncsi800723 (HU1)moncsi800723 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6

    Sziasztok

    Mi is csak ezekért a jutalmakért játszottunk a bajnokságokon, nem is kevés dollárt és néha aranyat is felhasználva a serkentökre. Az arany magokért meg a bányászati engedélyért volt értelme, a többi sajna mind olyan amire  " jó ha van, de megvagyunk nélkülük is " -t tudunk csak mondani.

    Ha most tényleg összefognának a szövik és nem csinálnák a küldiket a bajnokság alatt akkor talán lenne esélyünk visszakapni az aranymagokat és a bányászati engedélyt. Az is lehet hogy pont ezt tesztelik most hogy igy is hajlandóak vagyunk e ennyit áldozni a bajnokságra mint ahogy eddig tettük.

    Üdv Moncsi

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827

    Sziasztok

    Mi is csak ezekért a jutalmakért játszottunk a bajnokságokon, nem is kevés dollárt és néha aranyat is felhasználva a serkentökre. Az arany magokért meg a bányászati engedélyért volt értelme, a többi sajna mind olyan amire  " jó ha van, de megvagyunk nélkülük is " -t tudunk csak mondani.

    Ha most tényleg összefognának a szövik és nem csinálnák a küldiket a bajnokság alatt akkor talán lenne esélyünk visszakapni az aranymagokat és a bányászati engedélyt. Az is lehet hogy pont ezt tesztelik most hogy igy is hajlandóak vagyunk e ennyit áldozni a bajnokságra mint ahogy eddig tettük.

    Üdv Moncsi

    Természetesen én is örülnék, ha lehetne aranyat is nyerni, de a javaslatodhoz NEMZETKÖZI összefogás kellene. A magyar szelet nem tétel :(
  • Gigi55 (HU1)Gigi55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    Sziasztok!

    Láttam a szövibajnokság új ajándéklistáját. Hát mégis kivették az aranyvirágot és a bányászati engedélyt. Amit helyette betettek, kenjék a hajukra! Sokunknak elment a kedve a játéktól. 6 millió pontért 3 hínár humusz? Nevetséges! Dolgozzon, akinek kedve van, nesze nektek rabszolgák! :(
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    Sziasztok!
    Hát sajnálattal közlöm, most sem sikerült összefognunk. Vannak, akik most is hajtanak, mint azelőtt. Nagyon szomorú vagyok. Kár, hogy ez a helyzet nem fontos mindenkinek. Így a GGS nem fogja visszavonni az aranybányászati és a virágmag elvételét. Nagyon rossz, hogy újra csalódni kellett. :'(
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Sziasztok :) 

    Komolyan elhitte valaki is, hogy majd teljes összefogás lesz, és mindenki beáll a petíció mögé, és ha már  aláírta nem fog hajtani... hát nem aki eddig is arannyal tolta végig a bajnokságot, annak az a pár mag meg engedély nem számít csak van a raktárba. és igen pont ezek a dolgok miatt nem fogunk visszakapni semmit, úgy is nehéz lett volna elérni, ha összetartás van, de így teljességgel lehetetlen sajnos. És hát akinek a dicsőség a fontos( mert más megnyerhető értelmes más nincs) az tolja!, pakolja bele az aranyat! hínárt,! nekik" jó" küldizést!!! 
  • Gigi55 (HU1)Gigi55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    zurika (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    Hát sajnálattal közlöm, most sem sikerült összefognunk. Vannak, akik most is hajtanak, mint azelőtt. Nagyon szomorú vagyok. Kár, hogy ez a helyzet nem fontos mindenkinek. Így a GGS nem fogja visszavonni az aranybányászati és a virágmag elvételét. Nagyon rossz, hogy újra csalódni kellett. :'(
    Sajnos a játék nem engedi meg, hogy ne küldizzen az ember, hiszen az oklevelekre szükségünk van. Nem tudjuk elválasztani a szövibajnokságot a küldizéstől. A végeredmény szerintem lesujtó lesz, mert aki dolgozik is, nem a szövibajnokságért teszi, ahogy én sem.
  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 17.10.2016
    Szervusztok!

    Zurika, MizuBige, megelőztetek, de nem baj, én is leírom a véleményem!

    Az 1 dolog, hogy a GGS felé mit írunk a "petícióba"!
    DE, tegnap, azaz a szöviverseny előtt, sorba jöttek a levelek, hogy így, meg úgy, ne vegyünk aranyat, ne küldizzünk csak normál-módban, stb., stb.!
    ÉS! alig kezdődött el a verseny, már látszik is, hogy mire mentek ki a "beetető-levelek:((
    Az egyik szövitársamat idézném a chetről:

    "ne azt nézzétek mit mondok, hanem hogy mit csinálok"

    ÜZENEM mindazoknak, akikre a Zurika is és a Bea is gondol, velem együtt, UNFAIR játékosok vagytok!

    Post edited by r0b33 (HU1) on
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 17.10.2016

    Sziasztok!

    Csatlakozom az elöttem szólokhoz!,Akik előre törnek,most eddig sem voltak igazi csapat játékosok!Ha végig nézed/tek a kik szóltak hozzá és jelezték nem tetszésüket egyik sincs benne!

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    sziasztok
    hát mit mondjak?.......
    elég szomorú
    csak ezt a bajnokságot kellett volna kihagyni vagy lazábban csinálni. de úgy látszik nincs összefogás nálunk magyaroknál, így ne is csodálkozzunk rajta, ha ott kezelnek minket ahol.......
    a saját peticiónkat vétózzuk meg!!!!!
    ahogy írod Victus, valóban nem írtak be mindannyian, akik tolják :) tudjuk, h vannak szövik, játékosok, akiknek nem számít az a pár magocska, vagy az AB. de többségében olyan játékosok vannak, akiknek sokat jelentett az a kis arany, amihez ez által hozzájutottak.
    ebben a mostani cselekedettben benne van a legtöbb magyar jellemvonása: önzőek, csak magukra gondolnak
    ettől függetlenül úgy gondolom, h a peticiót be kell adni, bár így kicsi az esélye, de meg kell próbálni
  • Gigi55 (HU1)Gigi55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 50

    Sajnos nem tudom kikerülni, hogy ne játsszak, mert a farmom fenntartásához kénytelen vagyok küldizni. Kellenek az oklevelek a pékséghez, a humuszhoz, stb.. Egy biztos, a mi szövink lehet, hogy most kiesik a bronz ligából, mert senkinek nincs kedve a bajnokságért hajtani. Már csak azt várom, hogy a kemény munka projektből mikor veszik ki a 2 bányászati engedélyt?
  • Lívia7 (HU1)Lívia7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 345
    Szervusztok!

    Zurika, MizuBige, megelőztetek, de nem baj, én is leírom a véleményem!

    Az 1 dolog, hogy a GGS felé mit írunk a "petícióba"!
    DE, tegnap, azaz a szöviverseny előtt, sorba jöttek a levelek, hogy így, meg úgy, ne vegyünk aranyat, ne küldizzünk csak normál-módban, stb., stb.!
    ÉS! alig kezdődött el a verseny, már látszik is, hogy mire mentek ki a "beetető-levelek:((
    Az egyik szövitársamat idézném a chetről:

    "ne azt nézzétek mit mondok, hanem hogy mit csinálok"

    ÜZENEM mindazoknak, akikre a Zurika is és a Bea is gondol, velem együtt, UNFAIR játékosok vagytok!

    Szia Zsuzsanagyi :) 

    Teljesen igazad van, csak az a szánalmas, hogy akinek a véleményét osztod, az is ott van az 50-ben, és ez a csúnyább,mert látszólag csatlakozott csak aztán meggondolta magát ??? de lehet hogy véletlenül nyomta az a pár százezer pontot.
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    talán még sem volt annyira jó ötlet a petició! Most megint egymásnak esnek a szövik.Jön az ujjal mutogatás.
    Pont azoktól ,ha megnézzük a szövetkezetük helyét a bajnokságban! Hát!!!!!

  • MizuBige (HU1)MizuBige (HU1) Bejegyzések: 648
    szerkesztette ezt: 16.05.2017
     
    Post edited by MizuBige (HU1) on
Sign In to comment.